Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

Ikristute rašė, kad Droge būna stiklinių akmenėlių. Aš jų ieškojau, bet neradau nei Maximoj, nei Iki, nei Yske, nei Tomas filipse...
Na gal tiks balti žiedlapiai man... nežinau... dėkui už mintį 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal pasirodysiu visai kvaisa, bet kas yra ta organza? g.gif
Jau radau kitam psl atsakyma lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidacka:): 28 gegužės 2010 - 10:21
QUOTE(Dangra @ 2010 03 30, 09:57)
Gal rasit cia minciu

http://i018.radikal....e962bdf8a84.jpg
Graziu Jums svenciu


Koks grozis!!! wub.gif Pasaka!
Pasiskolinsiu sias grazias idejas...
Papildyta:
QUOTE(rasute2 @ 2010 05 28, 10:12)
Ikristute rašė, kad Droge būna stiklinių akmenėlių. Aš jų ieškojau, bet neradau nei Maximoj, nei Iki, nei Yske, nei Tomas filipse...
Na gal tiks balti žiedlapiai man... nežinau... dėkui už mintį  4u.gif


Del stikliniu akmeneliu dar bandysiu Vilniuje nuvaziuoti i Audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus... Gal ten bus... wub.gif
Vis delto tikejaus rasti Jyske, ex pasirodo tu neradai... g.gif
Misija neimanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2010 05 28, 08:12)
nutariau atsisakyti stikliniu akmenuku, galvoju, nusipirksiu gyvą rože, ir žiedlapiu ant organzos pabarstysiu  wub.gif  tik va galvoju, ar ant ružavos organzos barstyt ružavus žiedlapius, ar raudonus.... patarkit, prašau, nes nelabai vaizduote mano dirba  blush2.gif
tiesa, visa kauna beveik išvažinėjau, tai didžiausias angeliuku pasirinkimas - bazėj smile.gif kokių tik nori, ir kiek nori  lotuliukas.gif


Aš berčiau arba baltus arba raudonus, nes rožinių nesimatys, nes organza rožinė, vistik manau berčiau raudonus arba bordo spalvos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ethella @ 2010 05 28, 10:43)

Papildyta:
Del stikliniu akmeneliu dar bandysiu Vilniuje nuvaziuoti i Audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus... Gal ten bus...  wub.gif
Vis delto tikejaus rasti Jyske, ex pasirodo tu neradai...  g.gif
Misija neimanoma  doh.gif

Misija įmanoma, važiuokit į Drogą tikrai rasit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 05 28, 13:49)
Aš berčiau arba baltus arba raudonus, nes rožinių nesimatys, nes organza rožinė, vistik manau berčiau raudonus arba bordo spalvos g.gif
Papildyta:

Misija įmanoma, važiuokit į Drogą tikrai rasit  smile.gif

Buvau siandien Droge, Big'e, bet nebuvo melynu unsure.gif tik zali, ruzavi... doh.gif
Rytoj dar reiks i kitus nuvaziuot, tikiuos rasiu g.gif
Aciu Ikristute 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 28 gegužės 2010 - 18:13
Siandien Akropolyje uzsakeme kavines ir stalo papuosimus is balionu thumbup.gif po kirkstynu ikelsiu foto paziureti,kas gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 05 28, 18:12)
Buvau siandien Droge, Big'e, bet nebuvo melynu  unsure.gif tik zali, ruzavi...  doh.gif
Rytoj dar reiks i kitus nuvaziuot, tikiuos rasiu  g.gif
Aciu Ikristute  4u.gif


Nėr už ką mirksiukas.gif , bandykit kituose Droguose, aš atsimenu kai neradau kokių reikėjo vienam, perbėgau per kitus ir radau smile.gif
Atsakyti
Per savaitgali pasigaminau tokius... Dangros paveikslelis padejo nuspresti, kokius papuosimus daryti... Aciu jai 4u.gif
http://s58.radikal.r...9c1482de62f.jpg

Ant stalo padesim kiekvienam sveciui...
Ir dar inirtingai ieskau stikliniu akmeneliu... Visur pilna zaliu, ruzavu... Ex, o kur melyni... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2010 05 23, 15:53)
prisiskaiciau daug ideju graziu,kadangi krikstysim berniuka tai galvoju islankstyti is serveteliu marskinukus ir padeti ant lekstes,nors cia daug visokiu lankstymo pamokeliu yra.
lankstinukai is sevreteliu


pries ketverius metus berniuko krikstynoms stalo papuosimui lanksciau lektuvelius smile.gif. Ivairiu pasteliniu spalvu, zydri, ruzavi, gelsvi berods. Sudejome ir ant stalo ir i tuscias lekstes. Buvo ir grazu ir vaikams atrakcija juos palaidyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 05 31, 09:20)
Per savaitgali pasigaminau tokius... Dangros paveikslelis padejo nuspresti, kokius papuosimus daryti...  Aciu jai 4u.gif
http://s58.radikal.r...9c1482de62f.jpg

Ant stalo padesim kiekvienam sveciui...
Ir dar inirtingai ieskau stikliniu akmeneliu... Visur pilna zaliu, ruzavu... Ex, o kur melyni...  doh.gif


Labai gražu bigsmile.gif .
Jei netyčia kur užmatysiu mėlynų, parašysiu smile.gif
Atsakyti
Nežinau kiek jums iki šventės liko, bet mes akmenėlius žydrus iš ebay siuntėmės ax.gif
Atsakyti
skaitineju sia temele, nes paciai krikstynos jau greitai. akmeneliu (stikliniu, ivairiu spalvu) tikrai yra Senukuose, oranzerijos skyriuose. nebent, apie kitokius akmenelius kalbat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 31 gegužės 2010 - 22:49