Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(laimensija @ 2009 07 19, 20:42)
Musu staliukas buvo kuklus.

bet vistiek grazu ax.gif man patinka kai nera labai perkrauta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milera @ 2009 07 21, 09:40)
bet vistiek grazu ax.gif man patinka kai nera labai perkrauta ax.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, kadangi cia ideju skyrelis, tai dalinuosi ir as mirksiukas.gif musu krikstunos rugpjucio 1d, tema surista su zalia spalva ir drugeliais tai radau tokiu ideju:
user posted image

user posted image
Cia maciau tokius medelius daro viena forumiete, bet as bandysiu pati pasigaminti, pirmas bandymas jau buvo, ir visai neblogai gavosi thumbup.gif

Stalui jau turiu dekoratyviniu zaliu ziedlapiu tarp leksciu pabarstysiu, dar stiklinese salotinese nedidelese pabersiu zaliu stiklo burbuliuku, pripilsiu vandens ir pluduriuos zvakute salia ramunes balto ziedelio, manau bus grazu visai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helene: 24 liepos 2009 - 00:49
QUOTE(Helene @ 2009 07 24, 01:48)
Na, kadangi cia ideju skyrelis, tai dalinuosi ir as mirksiukas.gif  musu krikstunos rugpjucio 1d, tema surista su zalia spalva ir drugeliais tai radau tokiu ideju:


man sese irgi tokius medelius krikstynoms ax.gif sauni ideja, butinai po krikstynu pasirodykit ax.gif
Atsakyti
Na va, mes jau po sventes, stai kaip musu stalas atrode:
user posted image

user posted image

user posted image

gal kokybe nelabai gera, nes su telefonu fotografavau blush2.gif

Buvau psigaminusi tuos saldainiu medelius, bet ant stalo jie per dideli atrode-uzkrove labai, tai pastatciau prie saldaus stalo, labai ten fainai atrode 4u.gif
Atsakyti
labai viskas padaryta skoningai, neperkrautai- labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos as jau po sventes man puose gyvom gelem labai grazu buvo nemoku cia foto ykelt kam ydomu atsiust galiu y pasta ir super fatografa turejom jo tinklapis kam ydomu atsiust galiu ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute28 @ 2009 08 10, 20:17)
sveikos as jau po sventes man puose gyvom gelem labai grazu buvo nemoku cia foto ykelt kam ydomu atsiust galiu y pasta ir super fatografa turejom jo tinklapis kam ydomu atsiust galiu  ax.gif  rolleyes.gif

ieik i www.radikal.ru tada ten ikelk foto, spausk zagruzit ir tada nukopinus i zinute ikelk antra koda ax.gif
Atsakyti
O cia musu krikstynu stalas bigsmile.gif http://public.fotki....tynutortas.html
Atsakyti
QUOTE(raudona astos @ 2009 08 18, 10:00)

Labai šventiškai wub.gif
Atsakyti
musu krikstynu stala puose tokios puokstes ax.gif
user posted image
Atsakyti
mes turejome sventinius pietus restorane,ikeliu foto,gal kam kaip ideja pravers mirksiukas.gif
nesimato tik smulkemnu ryskiai,bet buvo pabarstyta geliu ziedu,korteles su vardais...
user posted image
ir vaisiu stalas,kuris visus suzavejo ..ne tik vaizdu smile.gif
user posted image
Papildyta:
nepasisuko g.gif
Atsakyti