Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti krikštynų stalą?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Nightbird
visur buvau pridėjus žaislų, aplink apdėliojau karpytom raudonos ir ružavom širdutėm. Ant palangės pridėjom rėmintų mergaitės nuotraukų, jas apdėjom karoliais akmenukais baltais, baltom kriauklytėm ir rožių žiedlapiais. Virš nuotraukų prikabinėjom baltų karpytų angeliukų. Ant sienos pakabinom didelį plakatą su užrašu "Rusnės balius" prikabinėjom baltų ir rožinių balionų, kur tiko dar po žaislą. Stalo korteles rišom rožiniais kaspinėliais prie saldainių-čiulptukų, ant stalo barstėm širdutes. Va smile.gif
Smulkmena
Kam reikia saldaininių čiulptukų Klaipėdoj, yra Studlende "Saldūs majai"->mažos 1,20lt, didelės virš 4lt. Bet ir tų mažųjų puikiai pakanka thumbup.gif Dar yra šokoladinių medalių su pirma vieta, galima žaidimų nugalėtojams ant kaklo pakabint biggrin.gif Yra ir valgomų pinigų ir kt., žodžiu, reikia tik mūsų fantazijos lotuliukas.gif
nijako
Ar dedate ant stalo 12 zvakiu? Gal zinote ka jos simbolizuoja?
emaliuke
Sveikutės,man irgi iskilo klausimas,kai puosiat stala puoksteliu ir zvakiu turi buti porinis skaicius ar ne g.gif
lely
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 17, 08:36)
Aš darysiu švedišką stalą, o visą maistą dėsiu į mašinų, traktorių priekabas (suprantama vaikiškas), kibirėlius ir kt. žaislus . Prilankstysiu lėktuvėlių ar laivelių. Jei geras oras viskas vyks lauke, jei ne tai namuose.
*

thumbup.gif
gaila pas mane mergyte, i leles nesudesi misrainiu ax.gif
emaliuke
Sveikutes,na stai kokios mano puokstes buvo,bet ant stalo dejau tik geltona su melinu,dejau 5 puoksteles ,kai prisedom uz stalo uzdegiau zvakutes atrode visai nieko
user posted image
user posted image
smile.gif

del bendro vaizdo ir stalo nuotauka idesiu rolleyes.gif
user posted image
silpnokai matosi puokstes bet bendram plane visai nieko buvo blush2.gif
marinatas
QUOTE(ciurka @ 2007 07 18, 16:29)
aga, buvo smile.gif kaip isivaizdavau, taip ir padariau, tik neuzmirstuoliu negavau smile.gif keiciau melynom smulkiom chrizantemom. tikrai atrode labai elegantiskai stalas. nemegstu pricackinimu tongue.gif
rasiau po krikstynu smulkiai smile.gif
o kas sockiu iesko - ju yra saldainiu parduotuvese Saldus Majai, pvz, Kauno Akropolyje.
*

o as tai realiai tokias žydras ir baltas krikštynas mačiau, bet žinot, manau, kad to žydrumo būtų kuo daugiau, nes man biški priminė ligoninę toks papuošimas, balta labai tą žydrumą gožė g.gif
*Aušrė*
Gal dar kas turite kokių įdomių idėjų , kaip papuošti krikštynų kambarį, stalą...
Labai laukiu....
O gal kokį įdomų patiekalą pasiūlyti galit ? mirksiukas.gif
erikanas
Stalo puošmenos buvo dalyvaujantys wink.gif ir krikštijamoji 4u.gif O šiaip - padariau tokias puokštes-žvakides - smagiai atrodė:

user posted image

thumbup.gif
vaida L
QUOTE(lawriencky @ 2007 06 27, 11:24)
*

idėjos nerealios wub.gif
dar labai patiko kur rožytės stikliukuose, kažin tik ar pati sugebėsiu g.gif
Kadangi mano dukrytės krikštynos bus gruodžio gale, tai dar turiu laiko visom idėjom įgyvendinti thumbup.gif
Dėkui merginos mirksiukas.gif
vyšniux
QUOTE(lawriencky @ 2007 06 27, 11:16)
buvom krikstynose tai ten buvo sudetos korteles. veliau teveliai paprase kad ant situ korteliu kitos puses uzrasytume kaip manome kuo sitas vaikiukas bus uzauges thumbup.gif ir sudejome visi i viena skrynute kuria mama pazadejo atiduoti mergytei kai uzaugs 4u.gif ideja verta demesio mirksiukas.gif
*

Labai sauni ideja thumbup.gif .
Tikrai verta demesio mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=lawriencky,2007 06 27, 10:54]
user posted image user posted image
[img]http://www.confetti.co.uk/shopping/department/guides/themes/g/rose_06.jpg
user posted image user posted image user posted image
Vauuuuu,koks grozis wub.gif
Princesse
Va musu tortukas biggrin.gif berniukai dvynukai tai ir lelytes dvi cool.gif user posted image
sobieska
QUOTE(Princesse @ 2008 03 13, 01:38)
Va musu tortukas  biggrin.gif  berniukai dvynukai tai ir lelytes dvi  cool.gif user posted image
*

Sveikute, tortas turbūt "BIJOLOS "šedevras...Nu labai wub.gif wub.gif
natylli
Ir man idomu kur uzsakinejot toki grazu torta thumbup.gif
mazulia
pasaka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kur uzsakynejot? kokia kaina tokio torciuko? wink.gif
anileva
as savo turteliui uzsakysiu sita torta thumbup.gif wub.gif

http://www.maxima.lt/pirkeju-klubas/kondit...rtas-berniukui/
Princesse
Uoj mamytes musu kriksto mama lb visko sugeba, tai pati kepe cia ji ir puose. ax.gif bet turi kondiretijos parduotuvese irgi tokiu daryt jusu pageidavimu aisqu 4u.gif
sobieska
nu va, remdamasi jūsų idėjomis prisipirkau mėlynų-baltų balionų, tokios pačios spalvos karoliukų, žydros medžiagos dešimt metrų, dvylika storų žvakių...Čia bus stalo papuošimo akcentai, belieka prilankstyti popierinių laivelių biggrin.gif
Erdvei papuošti prisikirpau pagal trafaretus visokiausių pavidalo angelų, pasidariau sienlaikraštį... Planuose užsisakyti tortą iš Bijolos, šakotį "pas bobutę", marškinėlius krikštatėviams...oi daug dar liko darbų, doh.gif gerai kad krikštynos gegužės mėn.
deimi
QUOTE(sobieska @ 2008 03 22, 23:31)
nu va, remdamasi jūsų idėjomis prisipirkau mėlynų-baltų balionų, tokios pačios spalvos karoliukų, žydros medžiagos dešimt metrų, dvylika storų žvakių...Čia bus stalo papuošimo akcentai, belieka prilankstyti popierinių laivelių biggrin.gif
Erdvei papuošti prisikirpau pagal trafaretus visokiausių pavidalo angelų, pasidariau sienlaikraštį... Planuose užsisakyti tortą iš Bijolos, šakotį "pas bobutę", marškinėlius krikštatėviams...oi daug dar liko darbų, doh.gif  gerai kad krikštynos gegužės mėn.
*

Ar galetum placiau papasakoti apie savo sienlaikrasti?Zadu ir as toki daryti,tik kolkas minciu truksta...
kriro
QUOTE(anileva @ 2008 03 14, 18:45)
as savo turteliui uzsakysiu sita torta thumbup.gif  wub.gif
*

bandyk, as kai nuejau i maxima ir paprasiau tokio torto, tai man pareiske, kad jis bus maziausiai triju kg, o man toks netiko, nes nebutu buve kam jo tiek suvalgyt, o ir moketi uz torta 100 litu... lauksiu atsiliepimu apie maximos torta biggrin.gif tikiuosi jums labiau pasiseks rolleyes.gif
snail
QUOTE(kriro @ 2008 03 25, 14:17)
bandyk, as kai nuejau i maxima ir paprasiau tokio torto, tai man pareiske, kad jis bus maziausiai triju kg, o man toks netiko, nes nebutu buve kam jo tiek suvalgyt, o ir moketi uz torta 100 litu... lauksiu atsiliepimu apie maximos torta biggrin.gif  tikiuosi jums labiau pasiseks rolleyes.gif
*

galima ir alkavoj daryt torta, nunest nuotrauka ir tikrai padarytu toki pati manau g.gif
deimi
QUOTE(kriro @ 2008 03 25, 15:17)
bandyk, as kai nuejau i maxima ir paprasiau tokio torto, tai man pareiske, kad jis bus maziausiai triju kg, o man toks netiko, nes nebutu buve kam jo tiek suvalgyt, o ir moketi uz torta 100 litu... lauksiu atsiliepimu apie maximos torta biggrin.gif  tikiuosi jums labiau pasiseks rolleyes.gif
*

Nu nieko sau! Ir as norejau tokio torto,bet mums taip pat 3 kg.nereikia.Reikes begt i Maxima ir klausti ar mazesniu nedaro blink.gif
Grasilda
QUOTE(anileva @ 2008 03 14, 17:45)
as savo turteliui uzsakysiu sita torta thumbup.gif  wub.gif
*

Nieko sau, koks grozis tortuko wub.gif Net neisivaizdavau, kad "Maxima" sugeba kazka tokio istabaus pagaminti, vis galvojau, kad tik "Alkava" kolkas geba kazka naujo ir idomaus, bet pasirodo klydau blush2.gif
kriro
papasakokite prasau, kaip jums sekesi maximoj uzsakyti torta. NES AS SIANDIEN VAZIUOJU I AKROPOLI, TAI NZN AR ALKAVOJ AR MAXIMOJ UZSAKINET... NES PRAEITA KARTA SU MAXIMA MAN BUVO NEKAS, TAI GAL PASISEKS SIKART? ax.gif
pikta vovere
verysad.gif O mums tai sunkus atvejis su tortai... Nerandu nieko gero... Gyvenam provincijoj, tai pasirinkimo nerasta. Peržiūrėjau kelis katalogus- nedžiugina schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 03 22, 23:31)
Erdvei papuošti prisikirpau pagal trafaretus visokiausių pavidalo angelų, pasidariau sienlaikraštį... Planuose užsisakyti tortą iš Bijolos, šakotį "pas bobutę", marškinėlius krikštatėviams...oi daug dar liko darbų, doh.gif  gerai kad krikštynos gegužės mėn.
*

ax.gif Mūsų krikštynos irgi gegužės mėnesį. Dabar renkuosi idėjas. Kol kas sunkiai mintys dėliojasi... Bet ir išradingos gi jūs visos thumbup.gif
Visoms po balioną 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kriro
4u.gif kadangi krikstynos si sestadieni, tai vakar uzsakliau alkavoj torta krikstasuniui. O kadangi kartu ir jo pirmasis gimtadienis bus, tai pripirkau atributu:)
sugalvojau, kad prilankstysiu baltu laiveliu is popieriaus ir ten visi sveciai ant ju surasys po linkejima Arnukui. Tada, kadangi pro namus teka upe, paleisim i ta upe ir tegul plaukia:) ruosiu sisrsiu medu, jau redaguojamas krikstynukas, graviruojamas sidabrinis saukstelis su zodiako zenklu, paruostas atvirukas, zvakute ir drabuzeliai. Dar iskepsiu mesos kelma, padarysiu krepseliu:) ruosiuosi kaip savo sunaus sventei:) biggrin.gif
kriro
biggrin.gif noriu trumpai papasakotio apie krikštynas, kurios buvo šeštadienį 4u.gif visi susirinkom, aprengėm krikštasūnį ir iškeliavom į katedrą. Daug girdėjau gražių žodžių apie gerb. Doveiką, bet patyriau, kad jis tikrai nuostabus kunigas, žodžiais sunku apsakyti. Krikštynos vyko šv. Kazimiero koplyčioj, buvo tikrai gražu, kiekvienam dalyviui krikštynų, kurie buvo koplyčioj kunigas pasakė gražių žodžių ir palinkėjimų. Tada visi vykom namo ir sėdom už stalo. Mes, krikštatėviai, atidavėm berniuką per stalą tėvams, tada padovanojom muilo, saldainių ir ryžių, pavaišinom Arno koše visus:) Prasidėjo balius, kai užkandom, tada mes padovanojom savo dovaną krikštasūniui, priminėm dovanomis seneliams ir senelėms apie jų pareigas:) Visi skaitė Krikštynuką, o aš buvau išlanksčiusi spalvotų laiveliš, ant jų rašėm linkėjimus. Tada tuos užrašytus laivelius padėjom ir liepėm saugot tėvams iki pirmos komunijos, o neužrašytus laivelius paleidom į upę. Ten buvo labai faina, nes visi paleidę po laivelį, bandė jį kaip nors pastumti, kad jis plauktų pirmas biggrin.gif Tuomet grįžom namo, visi dovanojo dovanas, pjaustėm pasakiškai skanš ir gražų tortą, tikrai nesigailiu, kad Alkavoj užsakinėjom. Va tokia buvo mūsų šventė, kuri tęsėsi iki 4val. ryto rolleyes.gif Ištvermingiausi, žinoma, buvo tėvai ir krikštatėviai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tiesa, jeigu kam įdomu, galėsiu įmesti foto krikštynų stalo rolleyes.gif
Tigriukė@
QUOTE(kriro @ 2008 04 10, 07:52)
biggrin.gif noriu trumpai papasakotio apie krikštynas, kurios buvo šeštadienį 4u.gif  visi susirinkom, aprengėm krikštasūnį ir iškeliavom į katedrą. Daug girdėjau gražių žodžių apie gerb. Doveiką, bet  patyriau, kad jis tikrai nuostabus kunigas, žodžiais sunku apsakyti. Krikštynos vyko šv. Kazimiero koplyčioj, buvo tikrai gražu, kiekvienam dalyviui krikštynų, kurie buvo koplyčioj kunigas pasakė gražių žodžių ir palinkėjimų. Tada visi vykom namo ir sėdom už stalo. Mes, krikštatėviai, atidavėm berniuką per stalą tėvams, tada padovanojom muilo, saldainių ir  ryžių, pavaišinom Arno koše visus:) Prasidėjo balius, kai užkandom, tada mes padovanojom savo dovaną krikštasūniui, priminėm dovanomis seneliams ir senelėms apie jų pareigas:) Visi skaitė Krikštynuką, o aš buvau išlanksčiusi spalvotų laiveliš, ant jų rašėm linkėjimus. Tada tuos užrašytus laivelius padėjom ir liepėm saugot tėvams iki pirmos komunijos, o  neužrašytus laivelius paleidom į upę. Ten buvo labai faina, nes visi paleidę po laivelį, bandė jį kaip nors pastumti, kad jis plauktų pirmas biggrin.gif  Tuomet  grįžom namo, visi dovanojo dovanas, pjaustėm pasakiškai skanš ir gražų tortą, tikrai nesigailiu, kad Alkavoj užsakinėjom. Va tokia buvo mūsų šventė, kuri tęsėsi iki 4val. ryto rolleyes.gif  Ištvermingiausi, žinoma, buvo tėvai ir krikštatėviai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tiesa, jeigu kam įdomu, galėsiu įmesti foto krikštynų stalo rolleyes.gif
*

Labas kriko biggrin.gif Labai gražiai papasakojai apie krikštynas,labai smagu ,kad krikštynos tampa ne tik išgirėnėjimu po ceremonijos,bet ir turi savo tradicijas.Ar galetum plačiau papasakoti apie Krikštynuka?Nelabai žinau kas tai?Mano mažiuko krikrštynos viks pi pusantros savaites,tai labai noriu ,kad jie butu labai gražios.Torta aš jau užsakiau Gulbinenės įmoneje.Dar norejau sužinoti apie košių ragavima ir apie senelius pareigas,labai įdomu.Ir foto parodik. thumbup.gif
kriro
4u.gif Ačiū, na, foto įmesiu vakare, kai grįšiu namo.Seneliams mes dovanojom po puodelį, kad turėtų iš ko anūką pagirdyti, o močiutėms po dubenėlį, kad visada pilnas maisto būtų anūkėliui:)Dar seneliams padovanojom po žvakč-fotoaparatą, kad namuose visada šviesu būtų . Krikštynukas, tai laikraštukas, kurį išleidom Krikštynoms. Jei parašysi meilą, galiu atsiųsti. Dar košę valgė visi ir labai gyrė, aš dariau paprastai, 5 kiaušinių tryniai, indelis kondensuoto pieno, 100 g. cukraus pudros ir 100 g. spirito, viską išmaišius gaunsi toookia alkoholinė košė, panaši į kiaušinių likerį. Ant stiklainio padarėm emlemą su krikštasūnio foto ir viskas:) biggrin.gif
Tigriukė@
QUOTE(kriro @ 2008 04 10, 16:53)
4u.gif Ačiū, na, foto įmesiu vakare, kai grįšiu namo.Seneliams mes dovanojom po puodelį, kad turėtų iš ko anūką pagirdyti, o močiutėms po dubenėlį, kad visada pilnas maisto būtų anūkėliui:)Dar seneliams padovanojom po žvakč-fotoaparatą, kad namuose visada šviesu būtų . Krikštynukas, tai laikraštukas, kurį išleidom Krikštynoms. Jei parašysi meilą, galiu atsiųsti. Dar košę valgė visi ir labai gyrė, aš dariau paprastai, 5 kiaušinių tryniai, indelis kondensuoto pieno, 100 g. cukraus pudros ir 100 g. spirito, viską išmaišius gaunsi toookia alkoholinė košė, panaši į kiaušinių likerį. Ant stiklainio padarėm emlemą su krikštasūnio foto ir viskas:) biggrin.gif
*

Atsiusk laikroštuka pažiūreti.Mano e.mailas viksana@zebra.lt biggrin.gif
Papildyta:
Dar norejau paklausti g.gif Prieš atsisesdami prie stalo,kokia maldele reikia pasakyti? 4u.gif
inrinke
Sveikutes! smile.gif Ruosiuosi krikstynom, pasirasiau scenariju, prigalvojau uzduociu, linksmybiu, o apie stalo papuosima visiskai pamirsau doh.gif . Dekui, merginos, kad priminet thumbup.gif . Dabar ir as kazka planuosiu, pasinaudosiu jusu idejomis blush2.gif
*Zavinga*
QUOTE(Grasilda @ 2008 03 30, 22:38)
Nieko sau, koks grozis tortuko  wub.gif  Net neisivaizdavau, kad "Maxima" sugeba kazka tokio istabaus pagaminti, vis galvojau, kad tik "Alkava" kolkas geba kazka naujo ir idomaus, bet pasirodo klydau  blush2.gif
*

labai grazu,bet ir turi savo verte biggrin.gif
GRAŽINA25
QUOTE(kriro @ 2008 03 31, 07:41)
papasakokite prasau, kaip jums sekesi maximoj uzsakyti torta. NES AS SIANDIEN VAZIUOJU I AKROPOLI, TAI NZN AR ALKAVOJ AR MAXIMOJ UZSAKINET... NES PRAEITA KARTA SU MAXIMA MAN BUVO NEKAS, TAI GAL PASISEKS SIKART? ax.gif
*

krikstynoms uzsisakiau , nusivyliau labai , daugiau niekada gyvenime
inrinke
Visdelto, as manau, kad pagrindinis akcentas turi buti tortas rolleyes.gif . Aplinka galima papuosti ivairiai: daug balionu, iskarpos, kasdrinai, zaislai..., bet stalas turi atrodyti patraukliai, kad noretusi vaisintis thumbup.gif thumbup.gif
DoReNata
Balta lininė staltiesė, ant jos primėtyta konfeti - žvaigždučių, vazose rugiagėlės wub.gif, mėlynos plaukiojančios žvakutės, kiekvienam mėlyna servetėlė su popieriniu žiedu ir angeliuku wub.gif.
Taip atrodė mūsų krikštynų stalas! Kambarys dar buvo puoštas mėlynais ir baltais balionais 4u.gif.
k.lapelyte
o musu buvo stai toks tortas su gandru wub.gif

user posted image
*Zavinga*
QUOTE(rencee @ 2008 06 27, 23:21)
Balta lininė staltiesė, ant jos primėtyta konfeti - žvaigždučių, vazose rugiagėlės  wub.gif, mėlynos plaukiojančios žvakutės, kiekvienam mėlyna servetėlė su popieriniu žiedu ir angeliuku  wub.gif.
Taip atrodė mūsų krikštynų stalas! Kambarys dar buvo puoštas mėlynais ir baltais balionais  4u.gif.
*

gal turite parodyti kaip atrode popieriniai ziedai smile.gif
Osera
QUOTE(rencee @ 2008 06 28, 00:21)
Balta lininė staltiesė, ant jos primėtyta konfeti - žvaigždučių, vazose rugiagėlės  wub.gif, mėlynos plaukiojančios žvakutės, kiekvienam mėlyna servetėlė su popieriniu žiedu ir angeliuku  wub.gif.
Taip atrodė mūsų krikštynų stalas! Kambarys dar buvo puoštas mėlynais ir baltais balionais  4u.gif.
*

nupasakojot labai graziai wub.gif turbut ir atrode thumbup.gif
Betukas
Kadangi mūsų pačios vaišės buvo kavinėje, tai stalas atrodė balta ir bordo staltiesės paderintos. Bet akcentas buvo tas, kad kiekvienoje lėkštėje gražiai įkomponuotas seilinukas ir čiulptukas thumbup.gif Iš karto suteikė stalui žaismingumo, o po to svečiams liko kaip dovanėlė. Mes , ties, kiekvienas užsidėjom paskui tuos atributus, kad jaustųsi, kad krikštynos thumbup.gif
zeniania
Sveikos mielos mamytes, musu svente jau praejo tai pabandysiu ikelti foto. Tik nebent kas padetu ir paaiskintu kaip cia ikelti galima. Noreciau parodyt kokius angeliukus ant stalo papuosimui dariau, uzuolaidu girliandas ir lubu dekoracijas.
zeniania
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 12:49)
Sveikos mielos mamytes, musu svente jau praejo tai pabandysiu ikelti foto. Tik nebent kas padetu ir paaiskintu kaip cia ikelti galima. Noreciau parodyt kokius angeliukus ant stalo papuosimui dariau, uzuolaidu girliandas ir lubu dekoracijas.
*

Kadangi negaljau cia ikelti padariau krikstynu.metas@gmail.com ir slaptazodis krikstynos . Ten yra keletas pavyzdeliu papuosimu. Dariau pati. Gal kam patiks idejos
flesi
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 11:49)
Tik nebent kas padetu ir paaiskintu kaip cia ikelti galima. Noreciau parodyt kokius angeliukus ant stalo papuosimui dariau, uzuolaidu girliandas ir lubu dekoracijas.
*

atsidaryk šį puslapį, įkelk foto, tada nukopijuok po nuotrauka esančią eilutę (geriausiai 3, kur raudonai parašyta )3. Превью - увеличение по клику ir iš karto kelk į žinutę (nereikia per IMG)
paspaudus ant foto - pasididina
zeniania
http://keep4u.ru/full/080804/a79c3864912919f858/jpg][IMG]http://keep4u.ru/imgs/s/080804/a7/a79c3864912919f858.jpg
Papildyta:
http://keep4u.ru/full/080804/9accf4b5cd5ffe918f/jpg
flesi
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 14:01)
*

mirksiukas.gif kopijuoji 3 eilutę, nereikia dėti į IMG
user posted image
tada paspaudus ant foto padidėja,
arba kopijuoji 2 eilutę
user posted image
jeigu kopijuoji 1 eilutę, tai čia lieka tik nuoroda, o foto nesimato iš karto, reikia atsidaryti puslapį mirksiukas.gif
*Zavinga*
Mes turesime baltus angeliukus,ant kuriu uzrasyta krikstynu data bei grazus zodziai wub.gif
zeniania
labai aciu kad padejote ikelt, jei nesunku ikelkit ir foto kur idejau i krikstynu.metas@gmail.com slapt krikstynos. ten idejau dar nuotraukyciu, gal bus idomiau kam pasiziureti
flesi

zeniania wub.gif gražu. O angelus pati darei? gal turi trafaretą? ax.gif
zeniania
QUOTE(flesi @ 2008 08 04, 15:45)
zeniania wub.gif gražu. O angelus pati darei? gal turi trafaretą? ax.gif
*

aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia http://images.marthastewart.com/images/con...plateangels.pdf
flesi
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 14:50)
aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia
*

4u.gif ačiukas. pasinaudosiu būtinai, labai graži idėja mirksiukas.gif
Buttuke
QUOTE(zeniania @ 2008 08 04, 12:50)
aciu, ne veltui apie men inete landziojau ir ruosiausi krikstynoms, siu angeliuku trafaretus galima rasti cia http://images.marthastewart.com/images/con...plateangels.pdf
*

o kaip spausdinti reikia? padidint ir kad tu uzrasu nebutu g.gif
nepavyksta man blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.