Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti krikštynų stalą?

QUOTE(emaliuke @ 2007 06 11, 15:43)
Na dar viena idesio sita svet.man llabai patiko su savo fantazije ir isgalem tikrai galima papuosti  sunglasses2.gif http://www.rojaussod...cdc1bcdfc6d65b5
Rojaus Sodai // Peržiūrėti temą - Stalo dekoravimas sunglasses2.gif

Lauke irgi galvoju daryti mazas puoksteles is tokiu pat geliu ,kaip ir ant stalu bus.nunersiu krepsiukus i juos galima ideti stikliukus arba oazes sumirkintos ir prideti gelyciu. Pakabinsiu prie pavesines,dar nunersiu angeliuku ir juos bandysiu kur nors pritaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Angeliukus ir aš galvojau nusinerti ir kaip papuošimą daryti, o paskui kiekvienam svečiui dovanų įteikti, bet taip ir neradau schemutės schmoll.gif . Tai prisilanksčiau baltų laivelių, bus stalo papuošimas.
Atsakyti
as turiu schemute jei reik ir jei dar spesi nusinerti,gakiu atsiusi parasyk el. pasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 07 04, 16:55)
as turiu schemute jei reik ir jei dar spesi nusinerti,gakiu atsiusi parasyk el. pasta smile.gif

Dėkui, nespėsiu nusinerti, jau ryt ta gražioji diena 4u.gif . Puošiu su drugeliais ir boružėlėm, manau bus vasariška wub.gif Bet schemutės neatsisakysiu, gal kitai progai (jau greit gimtadienis ir Kalėdos neužkalnų) nusinersiu. ausragai@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 05 liepos 2007 - 12:52
dar galima vietoje kortelių su vardais, angeliukus su vardais padaryti, L. fainai turėtų atrodyti.
Atsakyti
Va ir mes atšventėm savo krikštynas. Aš buvau prikarpius atgeliuku, susukau servetėles padariau žieduka ir juos priklijavau, labai gražiai atrodė su ryškiom servetėlėm. Dar buvau nupirkus tokių žvaigždučių konfeti ir tiesiog pribarščiau ant stalo irgi labai super atrodė ant baltos staltiesės. thumbup.gif Apkabinau pavėsine balionais, o iš vidaus saldainiais soskėm. Ir vidurį stalo žvakidė su trim žvakėm. Viskas labai gražiai atrodė ir visiem labai patiko, ypač žvaig-dutės ant stalo clap_1.gif
Atsakyti
mes irgi ant baltos staltieses primetem kongeti thumbup.gif atrode, tada vidury puokstele gelyciu mazu rozyciu, ir dar 12 stikliuku, viduje su gelytes ziedeliu isdeliojom po visa stala irgi jega atrode, o palapine ir lauka puoseme balionais ir iskarpytais angeliukai ir gelytem, labai graziai atrode blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astuftis @ 2007 07 16, 11:46)
Apkabinau pavėsine balionais, o iš vidaus saldainiais soskėm. Ir vidurį stalo žvakidė su trim žvakėm. Viskas labai gražiai atrodė ir visiem labai patiko, ypač žvaig-dutės ant stalo clap_1.gif

o kur pirkai saldainius soskes, mes siadien neradom verysad.gif
Papildyta:
o kaip angeliukus karpet g.gif
Papildyta:
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 18, 11:08)
Laba,na parduotuvejar turgui turbut nerasi,nebent spec.uzsakinesi  g.gif as kai galvojau su lelijom daryti buvau pasiryzus vadens telkiniuose paplaukiot  lotuliukas.gif
Papildyta:

Sveika,rugegeles tai rugpjucio pradzioj zydi jei neklystu ar ne  g.gif jei taip tai ir as darysiu is ju puokst.taipat desiu rugiu ir ramuniu,o angeliuku formos gal tiktu nerimui skirtos ax.gif  nes as turiu nerimo schema, bandysiu nunerti angeliukus,jei tinka parasyk man savo El. pasta, i AŽ atsiusiu  mirksiukas.gif

Is kaimo parsiveziau rugegeliu!!! pasimerkiau namuose, na kaip jau grazu biggrin.gif tikiuosi jos dar ilgai zydes g.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 18, 21:00)
Kaži kaip šiais metais su tom rugegėlėm gausis, nes dabar jau baigia nužydėti g.gif

o pas mus tik pradejo zydeti tongue.gif
Atsakyti
na va, as kaip buvau prisisvagusi, neuzmirstuoliu negavau (ne metas joms smile.gif, tai darem mazytes puokstytes is melynu crizantemu ir kazkokiu baltu smulkiu gelyciu. perjuosiau plonu zydru ir baltu kaspineliu. taip pat ant stalo dejom mazas sidabrines zvakides su baltomis zvakemis. ant zvakiu taip pat is atlasiniu juosteliu bantukas. ant stalo - balta staltiese ir permestas zydro atlaso plati juosta. serveteles irgi tokios spalvos.
dar buvau nupirkusi girliandu baltu su smulkiais zydrais papuosimais ir virs zidinio is tampomo po[ieriaus zydro surisau didziuli banta, o siaip visoje saleje prikabinejom balionu- baltu ir zydru. labai vieningai ir skoningai papuosimas ziurejosi smile.gif
o sokiu palapine dekoravau tokiais pacias balionais ir girbiandomis su kabanciais kudikiais smile.gif radau tokiu Kaune Savam esancioje balionu parduotuveje (maciau ir Megos kioske, kur balionais prekiauja). Linksmos tokios smile.gif ir didziuliu glebiu rugiageliu ir kitu pievu geliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 07 05, 13:49)
Dėkui, nespėsiu nusinerti, jau ryt ta gražioji diena 4u.gif . Puošiu su drugeliais ir boružėlėm, manau bus vasariška wub.gif Bet schemutės neatsisakysiu, gal kitai progai (jau greit gimtadienis ir Kalėdos neužkalnų) nusinersiu.  ausragai@yahoo.com


O iš ko drugelius ir boružėles darei? Lankstei? Labai norėčiau drugelių wub.gif
Atsakyti
Saldinių-soskių radau kalvarijų turguj, saldainių kioskelį good.gif O angeliukams, tai nusipaišiau trafaretą ir poto prisikarpiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2007 06 07, 00:12)
as krikstysiu berniuka ir jau matau vizija - stalai baltom staltiesem - per jas nutiestos zydro atlasinio kaspino juostos, keletoje vietu mazytes skaidraus stiklo vazeles su neuzmirstuolem perjuostom zydru ir bltu plonu kaspineliu, nt stalo pribarstyta neuzmirstuoliu ziedeliu. atalpos puostos baltais ir zydrais balionais bei iskarpytais popieriniais angelais ar bateliais smile.gif

vizija man patinka, bet ar imanoma liepos viduryje gaut neuzmirstuoliu??  reiks apgalvoti kitu gelyciu variantus. bet kad butu kokios a la laukines wink.gif

gal turite pasiulymu??  blush2.gif



Na, turetu buti nerealiai grazu. Kuklu ir skoninga. gal rugiageles butu grazu... bet krikstynos jau turbut buvo. Mano maziuko krikstynos rugpjucio 4. Butinai kazka pasdarysiu panasaus. smile.gif
Atsakyti