Įkraunama...
Įkraunama...

Dieta pagal kraujo grupę

Dieta pagal kraujo grupę. Ką manot? Kokia patirtis?
Atsakyti

Nesamone kazkokia uz dieta tokius pinigus moketi. Nusipirk knyga " Dieta pagal kraujo gr. " ir dietinkis.
Atsakyti
Man paziurejus i ja pacia- nelabai panasu kad ten kazkokiais stebuklais uzsiima. tongue.gif Jei jau ten taip veiksminga butu- neatrodytu ji taip kaip atrodo. Kad sveika kazka paderinti- tai gal, bet gal tikrai nereiketu tokiu pinigu skirti tam reikalui ir kazko tai labai tiketis... Cia tokia mano nuomone. wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
as tai maciau per telika,nu gal ir nieko,bet tokius pinigus moket ohmy.gif blink.gif tikrai,kaip sako vilma liu-nusipirk knyga!!!!!!!!!!zinau,kad mamos drauge dare,tai padejo...o knyga turesi visam laikui ir ten viskas labai aisku(ta moteris taip sake)...

SEKMES clap.gif
Atsakyti
Oi Dorata, tau dar ne viska Tulcina pasake smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif .
Is pradziu paaiskinsiu, kad Tulcina centre gali isitirti krauja - rezultatai tyrimo - pasako kas tavo organizmui tinka, tai yra kokie produktai tinka, kurie - ne. Tai siek tiek skiriasi nuo dietos pagal kraujo grupes, nes pasako tiksliau pagal tavo organizma, o ne kazkokias abstrakcijas pagal kraijo grupes - bent jau man taip aiskino smile.gif . Siu nustatytu produktu dietos turi laikytis iki 2-3 men, taciau tai nera tik tiek!!!!! Prie visa to, turi issivalyti zarnyna, galeti garu kapsulej ir dar darytis anticeliulitini masaza..... Viena is siu isvardintu proceduru kainuoja ne maziau 100Lt, o ju reikia tikrai ne vienos..... Tad paskaiciuok, kiek tas tavo sukudimas gali kainuoti??? As pilnai tikiu, kad po Tulcinos dietos laikymosi, visos virtines proceduru per 2-3 men galima numesti tikrai ne viena kg.... - taciau kaina!!!!! Tikrai virs 2000Lt!!!!!! Aisku yra nemazai pliusu - zinosi, kokius produktus tavo organizmas toleruoja, kokiu - ne, pajausi malonuma lepindamasi garu kapsuleje ir kai darys masaza.... Nu ir aisku, palengvejima po zarnyno valymo biggrin.gif . Tad spresk pati!!!!! As nesiryzau sad.gif sad.gif sad.gif .....
Atsakyti
Produktu derinimas ir sportas - tai 100-procentine garantija numesti svorio. Iki tokiu marazmu, kaip kraujo grupes ir pan. as dar nenuejau.
Atsakyti
Mano vyro teta buvo pas Tulcina ir sumokejo 700 lt uz tuos stebuklinguosius kraujo tyrimus. Dave ten jai isklotine, ka gali valgyti, ko negali. Dabar moteriske kamuojasi smile.gif Taciau as nelabai pastebejau, kad svoris jai kristu, o dietinasi ji jau nuo gruodzio menesio (jei neklystu) wink.gif
Atsakyti
QUOTE (miau @ 2004 03 29, 18:18)
Mano vyro teta buvo pas Tulcina ir sumokejo 700 lt uz tuos stebuklinguosius kraujo tyrimus. Dave ten jai isklotine, ka gali valgyti, ko negali. Dabar moteriske kamuojasi smile.gif Taciau as nelabai pastebejau, kad svoris jai kristu, o dietinasi ji jau nuo gruodzio menesio (jei neklystu) wink.gif

Aha, tai tikriausiai be kitu proceduru svoris taip lengvai nekrenta!!!!!
Siaip pinigu turint ir ju negailint - tai as eiciau ir daryciausi!!!! Ar tas kraujo tyrimas teisybe pasako, ar ne - nesuzinosi... Taciau tos visos proceduros - tai tikrai cool dalykas!!!! Visai nesenai buvau garu kapsuleje pasilepinti - po tos proceduros ir pajaunejusi ir palengvejusi ir nerealiai pailsejusi pasijauti!!!! Tikrai atpalaiduoja - thumbup.gif . Del to anticeliulitinio masazo, tai nezinau, taciau tos klinikos sesute sake, kad yra labai efektyvus ir dar nebuvo taip, kad kazkam nepadetu!!!!! Tik, kad pinigeliu nerealiai daug plesia mad.gif ......
Atsakyti
ash bandziau ta dieta kur pagal kraujo grupe maitintis /jeigu apie ta dieta kalbi/ smile.gif liabai sunku laikytis, nes pvz man reikia ir vyrui daryti valgyti dry.gif tai negaminsi skirtingu patiekalu. bandziau, bet ner kantrybes doh.gif
turiu aprashyma jeigu tau reikia dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 30 kovo 2004 - 12:43
Cia ne i tema - perskaicia temos pavadinima " Ka galvojate apie dieda pagal kraujo grupe" biggrin.gif Jo majo, galvoju, na ir kriterijai diedams rinktis, gal ir nieko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ale as stebiuosi kaip atsiranda tokiu kurie tiki visokiais sarlatanais? g.gif . Didziausia nesamone yra tai kad tau suderins dieta pagal kraujo grupe ir tipo nuo to tu numesi svori ir geriau jausies??? doh.gif . Negi nepastebejot, kad kartasi tiesiog pats organizmas rekia noriu mesos!, arba noriu raugintu agurku!. Jei kazko per daug tai to tiesiog nesinori ir viskas. Be to pasportuot ,pajudet reikia ir dazniau sypsotis, ir nebus problemu. thumbup.gif clap.gif
O tuos pinigus geriau isleisk sau palepinti , nueik i baseina, sauna ar i masaza koki pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (glinglingas @ 2004 03 30, 12:41)
ash bandziau ta dieta kur pagal kraujo grupe maitintis /jeigu apie ta dieta kalbi/ smile.gif liabai sunku laikytis, nes pvz man reikia ir vyrui daryti valgyti dry.gif tai negaminsi skirtingu patiekalu. bandziau, bet ner kantrybes doh.gif
turiu aprashyma jeigu tau reikia dar smile.gif

O iš kur gavai tą dietą???
Atsakyti