Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

QUOTE(kisule @ 2011 07 07, 17:13)
as visada darau pries diena.Tada jis skanesnis buna,bent mums  4u.gif

tai labai gerai reikes pabandyti padaryti is vakaro, bojojau, kad nesuteztu
Atsakyti
Atėjau su vienu klausimu. mačiau tuos vyniotinius darot su levašiniais papločiais tai kiek suprantu jie jau iškepti yra ir tereikia įvinioti viska ir idėti į šaldituvą. O aš turiu tokius papločius kurie nėra iškepti tai va kaip man juos iškepti kad gautusi skaniai iškepę?tada iviniočiau viska,susukčiau ir padaryčiau vyniotini. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai tą sulankstytą lavašą visada dedu kokiai 15 sek į mikrobangę, tada jis būna minkštesnis ir per lenkimo siūles nelūžinėja.

Noriu paklausti, o kur būtų galima nusipirkti nesulankstytų lavašų, na tokių didelių apvalių, kur kebabinėse naudoja. Gal kokiose urmo bazėse yra??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2011 07 10, 18:39)
Aš tai tą sulankstytą lavašą visada dedu kokiai 15 sek į mikrobangę, tada jis būna minkštesnis ir per lenkimo siūles nelūžinėja.

Noriu paklausti, o kur būtų galima nusipirkti nesulankstytų lavašų, na tokių didelių apvalių, kur kebabinėse naudoja. Gal kokiose urmo bazėse yra??? g.gif



o motulėj Maximoj neieškojai smile.gif turėtų būti
Atsakyti
QUOTE(NeXt NeXt @ 2011 07 15, 16:11)
o motulėj Maximoj neieškojai smile.gif turėtų būti


Tikrai urmo bazese yra, vakar pati pirkau.
Atsakyti
QUOTE(gerdona @ 2011 07 15, 18:13)
Tikrai urmo bazese yra, vakar pati pirkau.

sakykit, o kuriam sandeli? 4u.gif

O cia mano lavaso suktinukai ax.gif

Su kumpiu, suriu, agurkais, paprikom.
user posted image

Ir su salotom is salto rukymo lasisa.
user posted image

Pati lavasa visad tepu lydytu mildutes sureliu ax.gif
Atsakyti
lavasai yra ir maxijome, santa marijos, buna jie prie kinieciu visokios maisto padeti smile.gif
suktinukai geras dalykas... paskutiniis topas musu namuose, tai varske+avokadas+cesnakas+kartais dziovintas pomidoras aliejuje.. mums labai skanu..
beto.. kepu as juos smile.gif istepu ta lavasa aliejumi, apibarstau druska, picos prieskoniais, suriu ar jalepenu, kmynais.. ir supjaustau trikampukais smile.gif ir i orkaite kelioms minutems... oi apsiryjimas.. trakst trask... rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(saldūška @ 2011 07 18, 22:13)
lavasai yra ir maxijome, santa marijos, buna jie prie kinieciu visokios maisto padeti smile.gif
suktinukai geras dalykas... paskutiniis topas musu namuose,  tai varske+avokadas+cesnakas+kartais dziovintas pomidoras aliejuje.. mums labai skanu..
beto.. kepu as juos smile.gif istepu ta lavasa aliejumi,  apibarstau druska, picos prieskoniais, suriu ar jalepenu, kmynais.. ir supjaustau trikampukais smile.gif  ir i orkaite kelioms minutems... oi apsiryjimas.. trakst trask... rekomenduoju


O iskepus tik kaip traskucius valgot ar dar kuo patepat, o gal padaziuka gaminat? rolleyes.gif
Atsakyti
labai skanu gaminsiu siandien vakarienei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2011 07 21, 14:34)
O iskepus tik kaip traskucius valgot ar dar kuo patepat, o gal padaziuka gaminat?  rolleyes.gif



mes ir vienus prie alaus smile.gif tai kaip cipsai..
o siaip su varske valgom.. bet cia jau pagal skoni kaip kiekvienam.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldūška @ 2011 07 18, 22:13)
lavasai yra ir maxijome, santa marijos, buna jie prie kinieciu visokios maisto padeti smile.gif

Ten tortilijos, ne lavasas mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikaela @ 2011 07 22, 21:48)
Ten tortilijos, ne lavasas mirksiukas.gif  ax.gif


na as siaip nematau skirtumo didelio, tarp lavaso ir tortilijos, lavasas vienas buna toks didelis sulankstytas tai prie visu batonu, kur bandeles buna sufasuotos, hamburgerines ir rageliai sufasuoti..
Atsakyti