Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės: Zylutė

nerandu temos apie si darzeli doh.gif jis salia 'jurginelio', kas galite ka papasakoti? laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas! neticia uzsukau ir nusprendziau atsakyti tau smile.gif
Mano vyresnysis lankydavo ta darzeli. Seip neko blogo pasakyti negaliu. Aukletojos buvo labai geros. Su vaikais iseina i lauka kiekviena diena butinai netgi ir 2 kartus, maitino irgi neblogai-netgi visai gerai ir skanai. g.gif ka dar parasyt ? yra logopedas (nemokamas) ir labai gerai uzsimineja su vaikais, mano sunus norejo ja lankyti net neturedamas rimtu problemu. Yra keleta bureliu, bet visi mokami ir daznei jos keiciasi.
Yra presmokykline grupe : isryto ateina mokytoja-aukletoja, o po pietu jau paprasa aukletoja.
Dyrektore ten tik "himicina" biski su pinigais. Labai daug ko reikejo nupirkti i grupe(sluotu, skudureliuir grindu ir dulkiu valyti), kad vaikams butu patogu surinkom pinigus ir kilima didziule nupirkom i viena grupe, paskui perkele mus i kyta grupe ir ten vel pirkom kilima, remonta darem doh.gif doh.gif doh.gif reikejo nesti ir savo tual.popieri ir serveteles ir daug visokiu smulkmenu i grupa . O dyrektore nupirko issimoketinai brangiusi KERBY dulkiusiurbli uz kuri mes mokejom ir jus dar mokesite kelata metu doh.gif mirksiukas.gif
Ziuriu ko toliau to doh.gif . Beigiu rasyti nes jauciu toi prirasysiu blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miauska: 13 sausio 2006 - 19:38
aciu, kad parasei. as jau buvau lyg ir nusprendus, kad cia rusiskas darzelis....
Atsakyti
Istiesu idomu, gal daugiau kas gali kokiu atsiliepimu parasyti? :-)
Atsakyti
Sveikos mamytes ... smile.gif
Patarkit kuris drazelis gerisnis Zylute ar Jurginelis? verysad.gif juk sie darzelia vienas salia kito. Kokie pliusai ir minusai Laukiu labai
Atsakyti
Zylute - rusu darzelis, bet ten yra kazkiek ir lietuviu vaiku
Atsakyti
Sveikos,

nuomoniu ir infomacijos apie si darzeli tirkai truskta. Siaidnien del visa ko nunesiau pareiskima, kad nuo dar kito rudens vaikas eitu i darzeli t.y po 1,5 metu.
Istiesu tai yra rusu darzelis, kuriame yra viena grupe lietuviu vaiku (na ji pilniausia). Vaikai joje tik nuo 3 metuku, mazesniu neima, maniskiui butu 2,5 metukai. Tai siule, kad tegu pabuna rusu grupeje, pas juos yra tokiu vaiku ir sako labai normaliai, tevai patenkinti, nes vaikas 2 kalbas supranta.
Kaip supratau patekti ten yra sansu, kazkaip jie pamane, kad as nunesusi geguze, noriu nuo sio rugsejo leisti ir zansu kaip ir buvo. Bet pasakiau, kad mums dar gerus 1,5 metu reikia luktereti.
Pavaduotoja pasirode maloni.
Tad tokie mano sipudziai.
Sis darzelis randasi Virsuliskese nelabai man ten Justiniskes. Musu mociute ten salia gyvena, tad patogu butu. Prasymus padaveme i abu darzelius ir Jurgineli (kuris perpildytas) ir i Zylute, kur i rusika grupe prasome bet kada, lietuviska grupe kiek pilnoka. Na kai ateis laikas nezinau kur savo vaiak leisiu esu padavusi prasymus bent i 4 darzeliu is kuriu i 3 manau yra sansu :-).

Rasykite savo atsiliepimus labai idomu butu suzinoti.


Atsakyti
Sveikos.. as Virsuliskese gyvenu tai net nzn i kuri darzeli uzrasyti, girdejau kad Jurgineli eiles dideles. Patarkit kur rasyti maziuka
Atsakyti
QUOTE(indvai3 @ 2008 06 12, 17:30)
Sveikos.. as Virsuliskese gyvenu tai net nzn i kuri darzeli uzrasyti, girdejau kad Jurgineli eiles dideles. Patarkit kur rasyti maziuka

sveikos 4u.gif .na mano sunui jau 7,eisim i mokykla jau rolleyes.gif .tai va noriu papasakot apie zylute 4u.gif .as savo sunu atidaviau 1,9 metu.aukletojos buvo saunios,rupestingos.vaikas buvo priziuretas smile.gif .kiekviena diena eidavo su vaikais pasivaikscioti,nors ir oras budavo nelabai geras bet nors pries miega 10 min,manau tai didelis pliusas smile.gif .nes pilaites darzelyje tai pilna aukletoju -tinginiu blink.gif kurios net sauleta,nors ir vejota diena,ju isvis neisvesdavo schmoll.gif .zylute-rusu darzelis,bet yra ten lietuviu grupe,ir net lenku ax.gif .vienu zodziu internacionalas biggrin.gif ,bet tai netrugdo vaikams draugauti.musu aukletojos buvo Lena-tokia tamsi,ir Zana-sviesiais plaukais,o pavaduotoja-super thumbup.gif .vienu zodziu as asmeniskai buvau patenkinta,tik kad vazineti reikejo is pilaites smile.gif ,tai paskui perejom i giluzi.sekmes besirenkant mirksiukas.gif
Atsakyti
Virsuliskese yra Zylute, bet rasau tik del to, kad perspeti, mano drauges anyta, ten aukletoja dirba, tai jie yra Jahovu liudytoju sektantai, kai kurios aukletojos, taigo atsargiai, nes nezinia kaip tuos vaikus ten priziures blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 26 vasario 2009 - 20:30
o mums nepatinka sis darzelis , nes uzsiimama tik su ikimokiklinukais. mes irgi lietuviu grupei. ten nuo 3m iki 6m vaikai.
Papildyta:
o mums nepatinka sis darzelis , nes uzsiimama tik su ikimokiklinukais. mes irgi lietuviu grupei. ten nuo 3m iki 6m vaikai.
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 02 26, 21:29)
Virsuliskese yra Zylute, bet rasau tik del to, kad perspeti, mano drauges anyta, ten aukletoja dirba, tai jie yra Jahovu liudytoju sektantai, kai kurios aukletojos, taigo atsargiai, nes nezinia kaip tuos vaikus ten priziures  blink.gif

TAI NETIESA!!!!!!!!
Atsakyti