Įkraunama...
Įkraunama...

Aisbergo (gūžinė) salota

Mūsų šeimai labai patinka šios salotos, mes jų labai daug suvalgome... Labai norėčiau jų pati užsiauginti ir turėti bent jau šiltuoju sezonu, tačiau niekur nerandu sėklų ar daigelių ir nežinau ar mūsų krašte galima jas auginti.... Gal yra mamyčių kurios žino apie šių salotų auginimą? smile.gif
Atsakyti
Tai gal čia tos vadinamos ledinės salotos? na sėklų tai tikrai yra visose sėklų parduotuvėse, tik klausimas kokiame krašte? Šiemet pirmi metai kaip auginsiu susidaiginau lovelyje ir persodinau į lysvę žinoma rečiau kad galėtų galvutes formuoti.
Atsakyti
g.gif Sėklų pirkti yra-Maximoj,Norfoj ir visur kitur,kur prekiaujama sėklomis.
Sėjau-pirmą kartą.Ar užaugs tokios,kokias parduoda prekybcentriuose-nežinau.

Čia "iceberg"
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2010 05 14, 10:42)
g.gif Sėklų pirkti yra-Maximoj,Norfoj ir visur kitur,kur prekiaujama sėklomis.
Sėjau-pirmą kartą.Ar užaugs tokios,kokias parduoda prekybcentriuose-nežinau.

Čia "iceberg"


Užaugs, tik reikia būtinai po vieną ir gan retai išsodint, tada suka galvas ir buna didelės
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2010 05 14, 10:42)
g.gif Sėklų pirkti yra-Maximoj,Norfoj ir visur kitur,kur prekiaujama sėklomis.
Sėjau-pirmą kartą.Ar užaugs tokios,kokias parduoda prekybcentriuose-nežinau.

Čia "iceberg"

drinks_cheers.gif Dar tos ledo irgi tokios pat rūšies.Bandysiu ir aš šiais metais sodinti ax.gif
Atsakyti
Vaje, kokia geda peleda! Kazkaip neuzkliuvo man tos sėklos uža akių.... blush2.gif O ne per vėlu jau sėti ar sodinti? Ar labai jau jos lepios?
Atsakyti
QUOTE(grudelis @ 2010 05 14, 11:16)
Vaje, kokia geda peleda! Kazkaip neuzkliuvo man tos sėklos uža akių....  blush2.gif O ne per vėlu jau sėti ar sodinti? Ar labai jau jos lepios?

Aš dar nesejau, nes tiesiai į daržą sėsiu o kai sudyks išpykiuosiu ax.gif O ar lepios tai nežinau, pažįstama augino pernai tai gražios salotos užaugo ax.gif
Atsakyti
sveikos, aš jau pasodinau lauke, tai jau mačiau lenda lapeliai, kaip seksis reiks pažiūrėt, nes pirmi metai bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2010 05 14, 12:08)
sveikos, aš jau pasodinau lauke, tai jau mačiau lenda lapeliai, kaip seksis reiks pažiūrėt, nes pirmi metai bandysiu mirksiukas.gif

Aš tik šeštadienį planuoju sėti ax.gif
Atsakyti
o per kiek laiko jos užauga? Ar neužpuola kokie vabaliukai kaip kopūstų? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(grudelis @ 2010 05 14, 11:41)
o per kiek laiko jos užauga? Ar neužpuola kokie vabaliukai kaip kopūstų?  blink.gif

SĖJAMOSIOS SALOTOS ,,OLIMP"
Lactuca sativa L.var.crispa
Gūžinės.Gūželės vidutinio didumo - apie 600-800 g svorio, šviesiai žalios spalvos, traškios. Užauga per 50-65 dienas nuo sėjos. Gūželės neperauga. Tinka auginti šiltnamyje ir lauke. 800-1200 s/g

Sėja į šiltnamį III-IV
Sėja į lauką IV-VIII
Daigai sodinami/auginami 20X25
Derlius V-X


Turiu pasisėjusi šiltnamyje-jau reikia pikiuoti.Kadangi galima sėti vos ne visą vasarą-žadu sėti dar kartą,tik lauke. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loret30: 14 gegužės 2010 - 12:50
Labai ačiū už info! Bėgsiu ir aš tų sėklelių pirkti 4u.gif Bandysiu ir aš auginti!!!
Atsakyti