Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krūtų didinimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Fergie
Sveikos. Mano svajonė išsipildė. biggrin.gif Papuliai padidinti. Jau beveik savaitė po operacijos. Nebuvo taip baisu, kaip galvojau. Laukiu nesulaukiu galutinio rezultato, kada pasimatys galutinis vaizdelis.
Qrune
QUOTE(Fergie @ 2010 05 03, 17:02)
Sveikos. Mano svajonė išsipildė.  biggrin.gif Papuliai padidinti. Jau beveik savaitė po operacijos. Nebuvo taip baisu, kaip galvojau. Laukiu nesulaukiu galutinio rezultato, kada pasimatys galutinis vaizdelis.
*

Sveikute ar gali konkreciai papasakoti,kur dareis,kiek mokejai,koks jausmas ir taip toliau,Smagu kad isipilde,gal ir mana isipildys thumbup.gif
Opdum
kiek mokėjai ? ar skauda dabar ? kokie aplamai nepatogumai? tu didinai ta prasme kišaisi silikoną?
Fergie
QUOTE(Qrune @ 2010 05 04, 16:37)
Sveikute ar gali konkreciai papasakoti,kur dareis,kiek mokejai,koks jausmas ir taip toliau,Smagu kad isipilde,gal ir mana isipildys thumbup.gif
*

Sveikos. Operaciją dariausi Klaipėdoje pas plastikos chirurgą Jankūną. Kaina 8000 Lt. Nepasakyčiau, kad labai skaudėjo, tik tempia krūtinę. Tačiau kasdieną vis geriau. Dėjau apvalius silikono implantus 350ml.
Qrune
QUOTE(Fergie @ 2010 05 04, 17:09)
Sveikos. Operaciją dariausi Klaipėdoje pas plastikos chirurgą Jankūną. Kaina 8000 Lt. Nepasakyčiau, kad labai skaudėjo, tik tempia krūtinę. Tačiau kasdieną vis geriau. Dėjau apvalius silikono implantus 350ml.
*

Aciu uz info 4u.gif thumbup.gif
SugarLips
Sveikos paneles, tos kurios iesko informacijos ir neapsisprendzia darytis krutine ar ne!

Mielosios, dabar jau kai pati patyriau,esu tik savaite po operacijos, galiu nuraminti tas,kurios bijo po operacinio laikotarpio. Skauda tik pirmasias kelias dienas, uz toki skausma mums vyrai turetu medalius isdalinti, bet kiekviena diena lengvesne ir smagesne, viska pasimirsta! tikrai verta blush2.gif

Noriu patarti del dydzio, siuo metu pastebejau tendencija, kad chirurgai siulo daugiau cc nei buvo iprasta anksciau. as nezinau kokia to priezastis, bet gerai issirinkite dydi. be to didele krutine storina! tongue.gif tikrai! matau savo drauges pasidariusias virs 300 ir virs 400- baisu! Bukite istikimos naturalumui, juk nereikia kad kiekvienas klaustu- kiek kainavo? apsurdas. man cia kazkokia atsilikusia lietuvaiciu mada pakvipo. visos kaip susitarusios 370cc 325cc dedasi. bet isveikata ne go gaila mirksiukas.gif

tad atsakykit i klausima kiek dayg padideti norite! o gal tik patobulinti forma krutu implanto pagalba?! krutine turi buti grazi, bet nekelti itarimo, kad ji dirbtine, tik Lietuvoje tai gali buti laikoma stilinga ar madinga. Na moku pinigus- tai dekis didziausius nius kad matytusi, kad dariau lotuliukas.gif Gerai, kad Lt negyvenu, pasidarau 290cc pas TA per pazasti, randas didelis, guodzia tik tai, kad pazasty nesimatys po kokiu metu.

sekmes didinant krutine!
Fergie
Sveikos. SugarLips, o kodėl pati manot, kad virš 300cc jau nenatūraliai atrodo. Aš manau, tai labai priklauso nuo moters ūgio, kūno konsistencijos. Man pačiai įdėta 350cc ir tikrai negaliu pasakyti, kad atrodytų nenatūraliai. Iš mano aplinkinių absoliučiai nė vienam nekritau į akis su savo pasikeitimais. biggrin.gif
isabey
Jaučiu kad ir man reikia didintis thumbup.gif artėja bikinių metas norisi pajausti pilnatvę kaušeliuose ax.gif kad visi vyrai atsigrežtų papludimy wub.gif cool.gif
ziviliuke96
Sveikutes istosiu ir as i jusu rateli 4u.gif Sendiena buvau pas daktara Papecki birzelio 3 diena susitariau del operacijos unsure.gif Bet dabar jauciu iki pat operacijos dienos busiu tokioi baimes busenoi kazkodel pradejau pergyventi ar gerai daktaras kad ikalbejo detis anatominus inplantus ir kad liepe detis 380 dydi. Pas mane krutine trupuciuka asimetriska lygiai 2cm didesne viena nuo kitos,tai i viena des 340 i kita 380 doh.gif doh.gif doh.gif Bet sakes as kaip bijau,kad netarodyciau isvis ziauriai schmoll.gif schmoll.gif Arba man jau cia panika prasideda pries operacine lotuliukas.gif Pasidalinkit ar jums taip buvo katrai del asimetrijos krutu? Kaip manote ar tai ne per didelis skirtumas tarp inplantu turio. Ir kaip galvojete ar nedideli bus nes tokiu tikrai nenorejau ir sakiau kad atrodyciau naturaliai pati esu 175cm net nzn jau dabar ... verysad.gif Ir aplaai ka galite apie si daktara pasakyti? Gal katra daresi operacija pas ji?
JurgiukasR
QUOTE(Fergie @ 2010 05 04, 17:09)
*

Sveika. Kaip tau patiko daktras Jankunas. Ar patare jis tau kokie implantai geresni, koks dydis butent tau tiktu ir t.t.? Kiek laiko po operacijos buvai ligoninej?
Kazkaip galvojau kad krizes metais operacijos bus pigesnes, bet kaip buvo 8000 litu taip ir liko smile.gif
isabey
Aš tai leisiu vyrui viską išsrinkt irnesakyk.gif tegu jis dartarais tariasi kokio dydžio jis norėtų kad aš turėčiau. Jis daugiausia kentėjo per visus metus su mano špygutėmis smileysex.gif nebuvo pilnavertis o jūs tariatės su savo vyrais? ax.gif blush2.gif
JurgiukasR
As vakar apturejau pokalbi su saviskiu. Sakau taip ir anaip..na jis neliko suzavetas schmoll.gif Jam pas mane viskas grazu ir gerai. Sakau: pridek ranka prie sirdies ir pasakyk ar tikrai taip jau gerai (gal ir gerai dabar nes vaika dar maitinu tongue.gif ), o jis pasake: patikek, man problemu nesukelia tavo mazi papuliai 4u.gif Tai va, jam bedos tame nera, o man yra. Sakau kai baigsiu maitinti vaika, tai kazi kas ten is mano uogu beliks doh.gif Na nezinau, kazkaip noreciau kad vyras mane palaikytu , taciau su jo plaikymu ar ne, as vistiek nusprendziau darytis operacija
Gretusia
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...5154&st=156 smile.gif
Kvieciame pas mus
Fergie
smile.gif
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 05 27, 12:21)
Sveika. Kaip tau patiko daktras Jankunas. Ar patare jis tau kokie implantai geresni, koks dydis butent tau tiktu ir t.t.? Kiek laiko po operacijos buvai ligoninej?
Kazkaip galvojau kad krizes metais operacijos bus pigesnes, bet kaip buvo 8000 litu taip ir liko smile.gif
*

Gydytoju V. Jankūnu likau labai patenkinta, labai taktiškas, malonus žmogus. O ir operacijos rezultatu likau patenkinta biggrin.gif
Apie implantų dydį tarėmės kartu su gydytoju. Aš tuo laikotarpiu prieš operaciją, norėjau mažesnių implantų, tačiau V.J. patarė 350cc. Jis akcentvo tuo, kad mano krūtinės ląsta plati, aš pati nežema, mano ūgis 173cm.
Ligoninėje išbuvau netrumpai, 3 paras. Šis gydytojas pataria pabūti medikų priežiūroje dvi paras, tačiau man iš drenų tekėjo nemažai skysčio, todėl drenavo 3 paras. verysad.gif O operacijos kaina 8500Lt.
Jei kas dar domina rašyk, būtinai atsakysiu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(isabey @ 2010 05 27, 16:46)
Aš tai leisiu vyrui viską išsrinkt  irnesakyk.gif tegu jis dartarais tariasi kokio dydžio jis norėtų kad aš turėčiau. Jis daugiausia kentėjo per visus metus su mano špygutėmis  smileysex.gif nebuvo pilnavertis o jūs tariatės su savo vyrais?  ax.gif  blush2.gif
*

Sveika. Mano atrodo, čia svarbiausia mano ir gydytojo nuomonė, o vyro balsas šiuo klausimu tik patariamsis. smile.gif
lokiuke4
oj sveikutes visos 4u.gif stai kur jus cia esate,o as parasiau i kita temele,na nesvarbu,esu naujoke,tad nelabai dar moku naudotis forumiuku siuo blush2.gif na as pati labai noriu darytis plastine operacija,tiksliau krutu didinimo operacija implantasi noriu C dydzio,kadangi po antro vaikelio gimimo is krutines nebeliko isvis nieko net 0 man mazas krutines apimtis 75 cm. noriu darytis Kaune, Estetines chirurgijos centre,pes pas Martyna Norku bigsmile.gif bet bijau pasakyti vyrui sako,anksciau kai pasakiau jog noreciau tai isvadino durna,sako ka ko dar uzsinoresi nenusisnekek,dabar bet kokiu atveju apsisprendziau galutinai,nes jau nusibodo tas tiesumas net liemeneles negaliu jokios nusipirkti nes visos per dideles doh.gif tad gal kas smulkiau papasakos kaip yra pati pradzia ir visa kita,kokia prieziura buciau labai paneles dekynga thumbup.gif
SugarLips
QUOTE(Fergie @ 2010 05 26, 20:41)
Sveikos. SugarLips, o kodėl pati manot, kad virš 300cc jau nenatūraliai atrodo. Aš manau, tai labai priklauso nuo moters ūgio, kūno konsistencijos. Man pačiai įdėta 350cc ir tikrai negaliu pasakyti, kad atrodytų nenatūraliai. Iš mano aplinkinių absoliučiai nė vienam nekritau į akis su savo pasikeitimais.  biggrin.gif
*

Teisybe sakau mirksiukas.gif Labai priklauso nuo viso kuno vizualiai! as esu 167cm,49kg, o man siule 370cc lotuliukas.gif Nius tai butu ohoho =)

Jau isklausinejau chirurga kas cia del to dydzio darosi lietuvoje, tai jis paaiskino, kad ji atejo is anglijos. Ten studentai dedasi po 500cc standartiskai. turiu omeny studentai chirurgai doh.gif

Na. mada tokia. bet nepamirskit mielos moterys kad mada praeinantis dalykas, padidint visada galime speti, o pamazinti tai jau tik su pakelimu, o tai akivaizdus randai.

Dziaugiuosi, kad esi patenkinta savo krutine, valio! drinks_cheers.gif

Turiu ir pastebima dar toki. mano kutys pries operacija buvo nevienodos, na asimetrija akivaizdi. Tai galiu perpeti visas kas mano kad po implantu kazkas pasikeis. asimetrija deja liko ta pati tik pacios krutys didesnes. na del to tai labai nusivyliau. Sekasi toms, pas kurias abi krutys stovi tiesiai, jums implantukai atrodys idealiai!

Jei yra tokiu kurios turejo asimetrija pries ir po parasykit savo atsiliepimus. aciu rolleyes.gif

Taip pat del to leidimosi, ar implantai visada vienodai nusileidzia? mano anatominiai tad kolkas neturi jokios formos ir yra nevienodama aukstyje. noreciau aisku kad man TA isaiskintu viska, bet labai juo nusivyliau, jis visai zmogus neinformatyvus, i klausimus konkreciai neatsako, jokiu paaiskinimu zodziu. man atrodo kad chirurgas turetu benrauti siek tiek kitaip.
Papildyta:
tad gal kas smulkiau papasakos kaip yra pati pradzia ir visa kita,kokia prieziura buciau labai paneles dekynga thumbup.gif
*

[/quote]

Is esmes pirmos dienos skausmingos, po savaites judesi savarankiskai, jausi tik lengva tempima, lemenele uzteks nesioti kokius 2 menesius. miegoti ant sono ar nugaros galesi po 2 savaiciu.

sakyciau krutines darymas daug paprastesnis po operacinis gyjimas nei maniau anksciau. per pirmaja savaite pajausi kaip valandom jautiesi geriau. jei reiketu nedvejodama ir vel daryciau

Tiesa, pirmaja diena mano zodziai buvo: nejaugi visos panos yra iskentusios toki skausma?! bet cia kaip ir su gimdymu, atkenti ir greit pamirsti, sunku net papasakoti ar skaumingas jis buvo ar ne, bet nedvejodamos gimdome ir antra ir trecia karta...tai va taip va blush2.gif
Rima Luscevskaja
Sveikutes verysad.gif verysad.gif turiu maza krutine,noriu padidinti,esu Vilniuje,noriu patarimo del gero chirurgo Vln,ir kas daresi operacija Vln kokia kaina ir kur, koki nuskausminima duoda, aciu
eglelapas
Sveikos, as siandien budama pliaze visa laika vel prakompleksavau, kad nera krutu, mano A dydis, nors vos pries 1,5 men. dar maitinau krutimi. Jau susitrauke visiskai doh.gif , skaiciau, kad po zindymo turi praeiti 6 men., kad viskas i vietas stotusi ir tik tada gali didintis. Manau pribrendau ir tikrai to noriu, o ir galimybiu dabar turiu. O tai kada jau pradeti konsultuotis, ar ten greitai viskas vyksta, ar eiles kazkokios yra? Galvoju Klaipedoje operacija darytis.
Baružėlė
sveikos.galvoju gal padėsit kuri,viename iš tinklalapių skaičiau, kad krūtinę galima pasididinti perkeliant nusiurbtus riebaliukus, į krūtinę, kadangi mano krūtis viena didesnė norėčiau jas tik sulyginti...silikono tikrai nenoriu schmoll.gif gal kuri esat bandžiusi?
mytime
QUOTE(eglelapas @ 2010 07 20, 23:57)
Sveikos, as siandien budama pliaze visa laika vel prakompleksavau, kad nera krutu, mano A dydis, nors vos pries 1,5 men. dar maitinau krutimi. Jau susitrauke visiskai  doh.gif , skaiciau, kad po zindymo turi praeiti 6 men., kad viskas i vietas stotusi ir tik tada gali didintis. Manau pribrendau ir tikrai to noriu, o ir galimybiu dabar turiu. O tai kada jau pradeti konsultuotis, ar ten greitai viskas vyksta, ar eiles kazkokios yra? Galvoju Klaipedoje operacija darytis.
*

Gali apsilankyti čia:
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=612529

Toje temoje bendrauja ir tos, kurios ketina didintis, ir tos, kurios jau pasigražino ax.gif
O pirmame temos puslapyje yra daug naudingos informacijos.
neeeo
sveikutes as dariausi vilniui vitkaus klinikoje pas gyd sakalauskaite esu labai patenkinta rezultatu jiem jau 10men.as irgi uz kad per dideli storina ir sendina ir nenaturaliai atrodo man su 350 gavosi grazus c dydis norejau detis 400 bet gydytoja patare 350 ir buvo teisi ilgai svarsciau bet galop sutikau ir labai dabar dziaugiuos labai dekinga gydytojai uz patarima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Fergie
QUOTE(mytime @ 2010 07 28, 19:24)
Gali apsilankyti čia:
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=612529

Toje temoje bendrauja ir tos, kurios ketina didintis, ir tos, kurios jau pasigražino  ax.gif
O pirmame temos puslapyje yra daug naudingos informacijos.
*

Beje, koks tavo svoris, bei ūgis? Ir kokia apimtis po krūtine, bei per krūtinę. Man pačiai įdėta 350 ml, bet vis pagalvoju, kad galėjau dėtis 400-450ml.
Papildyta:
QUOTE(neeeo @ 2010 07 31, 17:21)
sveikutes as dariausi vilniui vitkaus klinikoje pas gyd sakalauskaite esu labai patenkinta rezultatu jiem jau 10men.as irgi uz kad per dideli storina ir sendina ir nenaturaliai atrodo man su 350 gavosi grazus c dydis norejau detis 400 bet gydytoja patare 350 ir buvo teisi ilgai svarsciau bet galop sutikau ir labai dabar dziaugiuos labai dekinga gydytojai uz patarima thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Neeeo
Beje, koks tavo svoris, bei ūgis? Ir kokia apimtis po krūtine, bei per krūtinę. Man pačiai įdėta 350 ml, bet vis pagalvoju, kad galėjau dėtis 400-450ml.Neee
neeeo
mano svoris 58kg ugis170cm po 75 per 90
escada123
Sveikutes merginos:) Noriu ir as pasididinti krutine, tas noras su kiekviena diena via dideja smile.gif esu jau gimdziusi ir maitinusi, tik va gaila, kad po maitinimo krutine labai suglebo ir sumazejo, del to ir noriu ja pasidinti..\
O dabar vis galvoju kokia krutine darytis...? svarstau apie C, bet ar nebus per didele? Mano ugis 167cm, svoris 47kg, apimtis po krutine 70-75cm. Galvoju, gal 300ml, nebus manau per didele.
O dabar kalbant apie daktarus, nenoriu tokio, kuris daug imtu, vien uz tai, kad jo vardas zinomas, noreciau gero, kuris gerai pakonsultuotu ir pagelbetu. Ir kaip su kainom , nes ziurejau vienoje temoje tai didziausia suma yra 9200, nera jau tiek daug smile.gif
Swallowtail
Kazkaip anksciau buvo tokia tema, kur diskutuodavo tos kurios daresi ir ketina darytis krūtų didinimo op. Tos temos buvo labai daug puslapiu pridiskutuota ir daug naudingos info ten galėjai rasti, taip pat ir apie plastikos chirurgus.
Bet jos nebėra blink.gif
Kur jinai dingo, niekaip nerandu g.gif
mytime
QUOTE(Swallowtail @ 2010 09 09, 10:02)
Kazkaip anksciau buvo tokia tema, kur diskutuodavo tos kurios daresi ir ketina darytis krūtų didinimo op. Tos temos buvo labai daug puslapiu pridiskutuota ir daug naudingos info ten galėjai rasti, taip pat ir apie plastikos chirurgus.
Bet jos nebėra blink.gif
Kur jinai dingo, niekaip nerandu g.gif
*

Nedingo, tiesiog viena tema užbaigiama, kita atidaroma ir tęsiama...
Šiais klausimais diskutojama rubrikoje "Bendraminčiai".

Štai prašome apsilankyti 4u.gif

http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=627529
diana34
o kaip su apmokejimu? iskarto butina moketi ar galima uzsilizinguoti?
linulija
QUOTE(mytime @ 2010 09 17, 13:02)
Nedingo, tiesiog viena tema užbaigiama, kita atidaroma ir tęsiama...
Šiais klausimais diskutojama rubrikoje "Bendraminčiai".

Štai prašome apsilankyti 4u.gif

http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=627529
*

man ne atsidaro verysad.gif raso kad iviko klaida.Merginos turiu tik viena klausima,ar visam gyvenimui istatomi implantai ar kaip cia?Kazkur girdejau kad po poros metu reikes korekcija daryti
neiste
man irgi idomu.
kaip po nestumo? unsure.gif
world
QUOTE(diana34 @ 2010 09 18, 11:51)
o kaip su apmokejimu?  iskarto butina moketi ar galima uzsilizinguoti?
*

Sveikos,
galima ir lizingu moketi, pasiskaitykit kliniku puslapiuose.

QUOTE(linulija @ 2010 10 21, 18:21)
man ne atsidaro verysad.gif raso kad iviko klaida.Merginos turiu tik viena klausima,ar visam gyvenimui istatomi implantai ar kaip cia?Kazkur girdejau kad po poros metu reikes korekcija daryti
*

Amzinu implantu kol kas nera. Tik skiraisi ju galiojimo laikas. Tai priklauso nuo implanto bukles praejus 10-20 metu.
(.)(.)
Pirmiausiai Fergie noriu pasveikinti su issipildziusia svajone smile.gif clap.gif
Noreciau ir as prie jusu prisideti ir pasidziaugti savo svajones issipildymu taip pat,po mano krutines pakelimo ir padidinimo praejo lygiai 19dienu smile.gif
Didziausia skausma jauciau pirmas 3dienas.Po to savaite tempimas,nepatogumas sioks toks.Dejausi anatominius laso formos silikoninius implantus 380cc!Turiu pilna C krutine pereinancia i D biggrin.gif esu labai laiminga!
Fergie,o tu tik didinaisi krutine ar dar ir keleisi?Kad tokia gan nemaza sumele sumokejei;)
rojukas
Sveikos merginos,
Tikiuosi cia pataikiau smile.gif As planuoju greitoje ateityje pasididinti krutine, taciau labai noriu jusu patarimo apie daktarus Kaune. Kuri geriausia rinktis?! smile.gif
Ir kaip apsispresti ar reikia tik didinimo, ar ir pakelimo? Suprantu, kad tai patars daktaras per konsultacija. Taciau kaip jus pacios apsisprendet? Juk ir suma nuo to priklauso.
Pati maitinau beveik 9men. ir krutine siek tiek suglebo, tad norisi susigrazinti buvusias formas, nes net uzsideti atviresnes palaidines negaliu. Papyciai tokie nekokie 4u.gif doh.gif
ir tiesa...ant mano krutines yra keletas striju...ar jos issitempia idejus implantus? ar maziau matosi?
ACIU JUMS IS ANKSTO UZ ATSAKYMUS IR PATARIMUS!!!
Berigda
Sweikute.. As dariausi pas Papečki Kaune. Siaip viska pataria gydytojas. Taciau reiktu tau emailu pasiklausineti ir kitu gydytoju nuomones ( pridek krutines foto) tada gydytojai tau patars kaip pagrazinti krutine smile.gif. Strijos tai lieka tokios pacios kaip ir buvo.. taciau jos truputi maziau matosi smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(linulija @ 2010 10 21, 17:21)
*

Implantai istatomi ilgam.. Taciau buna tokiu atveju , kaip siuo metu pas mane sad.gif kad implantas greiciausiai pasisuko sad.gif (as taip manau) nes pas gydytoja eisiu pirmadieni, nes labai negraziai, bent jau man krutine atrodo sad.gif. O jei implantas pasisuka.. ada jau reikia daryti korekcija kiek girdejau sad.gif
miaumiauu
Sveikos:)matau daugumai sunku apsispresti pas ka didintis krutine.as asmeniskai rekomenduoju Audriu Zizliauska.jis padidino man krutine,ir tiek rezultatu tiek pasirinktu daktaru,ten dirbanciom seselem,na zodziu viskuom,esu ziauriai patenkinta.labai visi rupinasi,maloniai bendrauja.NESIGAILIU NEI TRUPUTI:) jei kadanors gyvenime sugalvociau dar pasigrazinti,tai net nedvejodama eiciau pas ta pati daktara.is pradziu norejau eiti pas Karaleviciu,bet pasirinkau Zizliauska(nors pas ji truputi brangiau,bet manau ne veltui...nors ta kaina,7000lt,ir taip yra palygint maza)

p.s: daktaras p*z**c koks grazus(kaip tokiu metu) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
merino
As dariau prie 2.5 metus tai esu patenkinta, tik kai keisiu po kiek tai metu implantus desiu didesnius. smile.gif
Anzelikangell
sveikos, as cia naujoke, tai nelabai gaudausi dar... o kaip rasti tuos bendramincius? nes kur idedat nuorodas, tai man ju neatidaro, pastoviai meta klaida..
gražutė
QUOTE(Berigda @ 2011 03 31, 10:07)
Sweikute.. As dariausi pas Papečki Kaune. Siaip viska pataria gydytojas. Taciau reiktu  tau emailu pasiklausineti ir kitu gydytoju nuomones ( pridek krutines foto) tada gydytojai tau patars kaip pagrazinti krutine smile.gif. Strijos  tai lieka tokios pacios kaip ir buvo.. taciau  jos truputi maziau matosi smile.gif.
Papildyta:

Implantai istatomi ilgam.. Taciau buna tokiu atveju , kaip siuo metu pas mane sad.gif kad implantas greiciausiai pasisuko sad.gif (as taip manau) nes pas gydytoja eisiu pirmadieni, nes labai  negraziai, bent jau man krutine atrodo sad.gif. O jei implantas pasisuka.. ada jau reikia daryti korekcija kiek girdejau sad.gif
*

Gal galit paskyti, kuriam laikui implantai įdedami? skaičiau, kad reikia keisti kas 8-10m. Ar tikrai? Taip norėtųsi vieną kart ir visam laikui... ax.gif
beddable
Sveiki! Sausio menesi planuoju ir as darytis krutu didinimo operacija. Norejau paklausti gal kuri daretes pas Kestuti Maslauska? Kokie atsiliepimai butu? Gal kazkoki kita rekomenduot galetumet? Nes net neisivaizduoju pas kuri darytis,nes dabar pilna ju.
nurse
Labas mirksiukas.gif gal kas daresi krutine pries gimdyma? noriu paklausti, kaip keiciasi krutine (su silikonu) po gimdymo? ar reikia darytis korekcija? blush2.gif
Anzelikangell
Oi sitas klausimas man taip pat labai aktualus smile.gif)) nes vaikucio dar neplanuoju bent pora metu, o papuliu norisi jau dbr,,,idomu kaip su maitinimu ir po jo
natali77
QUOTE(miaumiauu @ 2011 05 11, 23:30)
Sveikos:)matau daugumai sunku apsispresti pas ka didintis krutine.as asmeniskai rekomenduoju Audriu Zizliauska.jis padidino man krutine,ir tiek rezultatu tiek pasirinktu daktaru,ten dirbanciom seselem,na zodziu viskuom,esu ziauriai patenkinta.labai visi rupinasi,maloniai bendrauja.NESIGAILIU NEI TRUPUTI:) jei kadanors gyvenime sugalvociau dar pasigrazinti,tai net nedvejodama eiciau pas ta pati daktara.is pradziu norejau eiti pas Karaleviciu,bet pasirinkau Zizliauska(nors pas ji truputi brangiau,bet manau ne veltui...nors ta kaina,7000lt,ir taip yra palygint maza)

p.s: daktaras p*z**c koks grazus(kaip tokiu metu)  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

labas rytas. O kur randasi šis nuostabusis daktaras?
Papildyta:
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 06 09, 00:23)
Oi sitas klausimas man taip pat labai aktualus smile.gif)) nes vaikucio dar neplanuoju bent pora metu, o papuliu norisi jau dbr,,,idomu kaip su maitinimu ir po jo
*

Mano drauge daresi (aš tik svajoju), po to pagimde 3-čią sunulį, maitino be problemu. Dabar sako kad po maitinimo krutine net naturaliau atrodo.
gitukas
laba, as galvoju eiti pas Astrauka konsultacijai. viena pazistama pas ji daresi operacija- liko patenkinta. gal kuri buvote pas ji? 4u.gif
Papildyta:
Astrauska lotuliukas.gif visai su gramatika prastai
Donaciukas
Sveikos, as jau pora men kai po op. Dejo 350cc. Esu labai patenkinta. Drauges tikrai giria ir dauguma dabar pacios planuoja op:) kas dar dvejoja tai tikrai patarciau darytis op. nerealus jausmas, nes jautiesi tai daaaug grazesne. pooperacinis laikas bent jau man tai labai lengvas,tik skausmas tarytum po gero sporto:)
diana34
sveikos 4u.gif ..noriu paklaust tu merginu kurios jau pasidare papuliu didinima ax.gif kaip apsisprendete pas kuri daktareli darytis? kodel pasirinkote ta o ne kita?
juokiukas
Sveikos
Nu vis skaitau ir skaitau jusu tema ir man tai tikrai aktualu, nes po dvieju nestumu ir maitinimu tikrai is krutines nieko neliko sad.gif bet taip bijau tos operacijos o labiausiai, kad viskas pavyktu, kad nereiktu kazko perdarineti smile.gif
O kaip i tai reaguoja jusu aplinkiniai, ta prasme ar sakote kad darysites, nes bijau net pagalvoti kaip sureaguos mano namiskiai doh.gif
juokiukas
Dar klausimelis toms kurios jau pasididinusios krutine, ar jauciate kad viduje kazkas yra? ir kiek ilgai tas jausmas yra? ar prie jo priprantama?
juokiukas
sveikos
ziuriu temute kazko apmirusi sad.gif
o as vis su savo dvejonemis, taip noriu grazios krutines, bet vis dar studijuoju uz ir pries smile.gif
idomu tos kurios jau pasididino krutine, kiek ilgai yra jauciamas tas svetimkunis? kada priprantama ir nieko nebejauciama? nenoreciau to nepatogumo jausmo, jei kazka jautu?
Tikiuosi nesupyksyt uz tokis klausimus, bet noriu apsvarstyti visus uz ir pries smile.gif
Danielty
Sweikutes:) esu naujoke cia, bet noreciau prisijungti prie jusu:) po2 savaiteliu laukia operacija, tikiuosi viskas pavyks ir ilgamete swajone taps realybe:) ax.gif
juokiukas
QUOTE(Danielty @ 2011 09 23, 15:40)
Sweikutes:) esu naujoke cia, bet noreciau prisijungti prie jusu:) po2 savaiteliu laukia operacija, tikiuosi viskas pavyks ir ilgamete swajone taps realybe:) ax.gif
*

oho tu greita, ar cia jau senai tareisi?
Danielty
Pas Astrauska as ir darysiuosi;) po poros sawaiciu parasysiu kaip sekesi.

Papildyta:
QUOTE(juokiukas @ 2011 09 23, 18:39)
oho tu greita, ar cia jau senai tareisi?
*

Pries pora savaiteliu susitarem:) ir po poros savaiciu jau sisitarem operacijai:) man ir atrodogreitai, bet kai labai nori viskas tik i naida manau kad nereijkia ilgai laukti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.