Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

Sveikos, as jau beveik 2 menesiai ,kaip po OP smile.gif ir dar tik kokia savaite,kaip pradejau miegot ant sono smile.gif kada jus pradejote miegot ant pilvo? Kada krutine pradejo atrodyti naturaliai? Man daktaras sake,kad po 8 menesiuku ji bus jau tokia kokia turi buti smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oriflaim @ 2013 06 29, 10:04)
Sveikos, as jau beveik 2 menesiai ,kaip po OP smile.gif ir dar tik kokia savaite,kaip pradejau miegot ant sono  smile.gif  kada jus pradejote miegot ant pilvo? Kada krutine pradejo atrodyti naturaliai? Man daktaras sake,kad po 8 menesiuku ji bus jau tokia kokia turi buti smile.gif ax.gif


sveikute, o pas ka dareisi? kokio dydzio dejai implantus? blush2.gif
Atsakyti
[quote=donatella,2013 06 29, 11:11]
sveikute, o pas ka dareisi? kokio dydzio dejai implantus? blush2.gif
[/qu
Dariausi pas Viksraiti,o dejo 335 smile.gif
Atsakyti
[quote=Oriflaim,2013 06 29, 10:44]
[quote=donatella,2013 06 29, 11:11]
sveikute, o pas ka dareisi? kokio dydzio dejai implantus? blush2.gif
[/qu
Dariausi pas Viksraiti,o dejo 335 smile.gif
[/quote]

O cia dydi pati pasirinkai ar jis dauugiau patare? pasiteisino dydis?
as galvoju nuo 350 iki 400 bet bijau ar ne perdaug g.gif
Papildyta:
panasiai tokius:

http://www.gainesvil...ants_19942b.jpg
Atsakyti
[quote=donatella,2013 06 29, 12:07]
O cia dydi pati pasirinkai ar jis dauugiau patare? pasiteisino dydis?
as galvoju nuo 350 iki 400 bet bijau ar ne perdaug g.gif
Papildyta:
panasiai tokius:

http://www.gainesvil...ants_19942b.jpg

Mano prasymas buvo ,kad butu kuo naturaliau,tai jis man pasiule 335:) esu auksta mazdaug 174.. Esu patenkinta pasirinkimu, graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
[quote=Oriflaim,2013 06 29, 11:57]
[quote=donatella,2013 06 29, 12:07]
O cia dydi pati pasirinkai ar jis dauugiau patare? pasiteisino dydis?
as galvoju nuo 350 iki 400 bet bijau ar ne perdaug g.gif
Papildyta:
panasiai tokius:

http://www.gainesvil...ants_19942b.jpg

Mano prasymas buvo ,kad butu kuo naturaliau,tai jis man pasiule 335:) esu auksta mazdaug 174.. Esu patenkinta pasirinkimu, graziai atrodo smile.gif
[/quote]

Esu ir as tokio ugio tad panasaus dydio manau ir man reiketu plius minus. O kaip vyras sureagvo i pasikeitimus? maniskis tai vis pergyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oriflaim @ 2013 06 29, 10:04)
Sveikos, as jau beveik 2 menesiai ,kaip po OP smile.gif ir dar tik kokia savaite,kaip pradejau miegot ant sono  smile.gif  kada jus pradejote miegot ant pilvo? Kada krutine pradejo atrodyti naturaliai? Man daktaras sake,kad po 8 menesiuku ji bus jau tokia kokia turi buti smile.gif ax.gif



labas, aš tai ant pilvo pradėjau miegoti tik po 3 mėnesių, ir tai labai bijojau, pradžioje labai bvo nepatogu, na aš esu su nauja krutine 4 mėnesius, bet dėl natūralumo tai net nežinau, manau kad jau atrdodo natūraliai, pažiūrsiu kaip o metų bus. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 28, 18:39)
siuo metu man 9700lt,bet konsultacijos metu kaina gali keistis 4u.gif kazkaip manes netaukia tos klinikos kur kaina 7000lt,kazkaip nelb pasitikiu



žinai, aš irgi nepastikėčiau kur kaina 7000 lt, keista kažkaip, kad tokia žema, manau kur kaina tokia, tai patys implantai nekokybiški
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 28, 15:32)
pas Kaikary.norejau pas vitku,bet kainos isgasdino,nuo 10 iki 14 svyruoja,kazkuri rase,kad apie 14 isejo,be jokio pakelimo,negaliu sau tiek leisti unsure.gif
Papildyta:
gavau atsakyma is klinikos clap.gif  dabar rami kaip bitute bigsmile.gif  del menesiniu operacija neatidedama,viskas vyksta kaip ir suplanuota,menesines tam ytako neturi thumbup.gif

Labas. Vieni sako taip,kiti kitaip. g.gif tik va nelabai isivaizduojam ( diskutavom daug moteru po OP) kaip susitvarkyti,nes pirma savaite tikrai nesaldi. ax.gif reikia tikrai daugiau kantrybes nei po cezario pjuvio ... mam butu buve l sudetinga ,jei dar ir dienos butu buve rolleyes.gif
As po OP 8 men.
Atsakyti
[quote=Oriflaim,2013 06 29, 10:44]
[quote=donatella,2013 06 29, 11:11]
sveikute, o pas ka dareisi? kokio dydzio dejai implantus? blush2.gif
[/qu
Dariausi pas Viksraiti,o dejo 335 smile.gif
[/quote]
Sveikute, na kaip tau besiseka? kaip sekasi sveikti? blush2.gif
Atsakyti
sveikos,as jau 4 dienos po op 4u.gif turiu itin aukstos projekcijos apvalius 400ml.atrodo super thumbup.gif ir tikrai proporcingai...pirma diena skaudejo,o sianakt jau miegojau ant sono,skausmas toks kaip po sporto,tikrai viskas super,ysivazidavau blogiau,tikejausi lbiau skaudes,atostogauju tai daugiau paplepeti uzsuksiu liepos gale mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 07 07, 10:24)
sveikos,as jau 4 dienos po op 4u.gif  turiu itin aukstos projekcijos apvalius 400ml.atrodo super thumbup.gif  ir tikrai proporcingai...pirma diena skaudejo,o sianakt jau miegojau ant sono

4u.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 07 07, 11:24)
sveikos,as jau 4 dienos po op 4u.gif  turiu itin aukstos projekcijos apvalius 400ml.atrodo super thumbup.gif  ir tikrai proporcingai...pirma diena skaudejo,o sianakt jau miegojau ant sono,skausmas toks kaip po sporto,tikrai viskas super,ysivazidavau blogiau,tikejausi lbiau skaudes,atostogauju tai daugiau paplepeti uzsuksiu liepos gale mirksiukas.gif

thumbup.gif sveikinu smile.gif
Atsakyti