Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(dakota24 @ 2013 06 10, 07:05)
sveikutes 4u.gif  as cia su tokiu klausimu,manm konsultacija liepos pirma diena,o op liepos antra.taigi nemanau kad spesiu viska ko reik rasti per viena diena.ka reikia tureti su savimi ligonineje?beja man op 17 val,tai nuo ryto nutroskiu nieko negerdama,o aisku bus karsta kaip pragare doh.gif

Laba,as manau kaip ir kitoms-daug dregnu serveteliu,jos tikrai labai pravers,nes nreiks nei duso nei kitu kokiu proceduru-gulesi kaip sudauzyta mirksiukas.gif Kompas,plansete ar bent jau telef ir pravers-bent jau as po op nemiegojau tai turejau kuom uzsiimt.O toliau bent jau man Siauliuose viska dave nuo AikiZ g.gif

***Alkoholis-priklauso kaip organizmas ji pas tave laiko...Juk pries pat op tyrimukus turesi,tai jei ras ka negero,parvarys namo bigsmile.gif

As tiesa ryte isgeriau 2 puodukus kavos ir 10 val ryto jau gulejau priglusinta ant stalo...Vandenuka gali drasiai gert,vistiek kateteri ides mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijolee76: 10 birželio 2013 - 13:33
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 06 10, 13:31)
Laba,as manau kaip ir kitoms-daug dregnu serveteliu,jos tikrai labai pravers,nes nreiks nei duso nei kitu kokiu proceduru-gulesi kaip sudauzyta mirksiukas.gif Kompas,plansete ar bent jau telef ir pravers-bent jau as po op nemiegojau tai turejau kuom uzsiimt.O toliau bent jau man Siauliuose viska dave nuo AikiZ g.gif

***Alkoholis-priklauso kaip organizmas ji pas tave laiko...Juk pries pat op tyrimukus turesi,tai jei ras ka negero,parvarys namo bigsmile.gif

As tiesa ryte isgeriau 2 puodukus kavos ir 10 val ryto jau gulejau priglusinta ant stalo...Vandenuka gali drasiai gert,vistiek kateteri ides mirksiukas.gif

Prieš operacija negalima nei gerti, nei valgyti. Jei bus labai didelis troškulys, galima susidrėkinti lūpas, nuryti gurkšnį, kitą. Gal geriau bandyti tartis dėl kito operacijos laiko? Ir prie ko čia kateteris?
Papildyta:
QUOTE(dakota24 @ 2013 05 31, 22:21)
na man liko lygiai menesiukas iki konsultacijos ir sekancia diena op thumbup.gif  tik pradejau bijoti...nejau tikrai skausmas toks kad savaite net is lovos sunku islipti kaip kazkas rase?o po op ir kelione ilga dar laukia,visa strese... unsure.gif

Visos skausmą perneša skirtingai. Tikrai lipsite iš lovos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mentas @ 2013 06 03, 20:54)
sveikos
o gal kas susidure su (.)(.) didinymu savo riebalais?  blush2.gif

Riebalai turi tokią savybę - absorbuotis. Tad implantai tikrai geresnė išeitis.
Atsakyti
[quote=Jūraa,2013 06 11, 17:34]
Prieš operacija negalima nei gerti, nei valgyti. Jei bus labai didelis troškulys, galima susidrėkinti lūpas, nuryti gurkšnį, kitą. Gal geriau bandyti tartis dėl kito operacijos laiko? Ir prie ko čia kateteris?

***Man jis buvo idetas ax.gif todel ir sakau...Tik va gal nevisur ji deda g.gif lotuliukas.gif
***O del alkoholio-juk manau visos supranta kad op diena negalima!!!!O kelios dienos pries-nuo organizmo priklauso kaip jis greit issivalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijolee76: 12 birželio 2013 - 21:43
QUOTE(gintare0820 @ 2013 05 28, 00:06)
niu ir kaip tau sekesi? kokie ispudziai? ar iskenciama? kokia reakcija pamacius iskilumus?  ax.gif  bigsmile.gif

Na zinok, puikiai, stebejosi visi manim, kad kita diena pati lipau is lovos, o antra diena jau net nuskausminamuju nereikejo :-) pirma reakcija tai buvo woooow blush2.gif !!!! Laimes pilnos kelnes :-D labai fainas mano daktariukas, viska taip gerai isaiskino, kad man daugiau nekilo klausimu, super ir personalas. Sunkiausia ir skaudziausia buvo, po narkozes, o paskui tai jau tikrai pakenciamas tas tempimas. Man po op 2 dienos buvo diplomu iteikimai, ejau kaip stikas biggrin.gif dar liko savaite su pleistrais pabut, ir 5 savaites su spec. liemenele doh.gif bet kaip nors isnesiosiu ir mesiu ja lauk :-D
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 06 12, 21:40)

***Man jis buvo idetas ax.gif todel ir sakau...Tik va gal nevisur ji deda g.gif  lotuliukas.gif

Patartina nieko vartoti prieš operacija tai tik dėl nejautros, o ne dėl to kad kateterio kiti nestato smile.gif . Daugelis nepraktikuoja, nes nėra tikslo.
Papildyta:
QUOTE(egluciukass1 @ 2013 06 12, 23:03)
Na zinok, puikiai, stebejosi visi manim, kad kita diena pati lipau is lovos, o antra diena jau net nuskausminamuju nereikejo :-) pirma reakcija tai buvo woooow blush2.gif  !!!! Laimes pilnos kelnes :-D labai fainas mano daktariukas, viska taip gerai isaiskino, kad man daugiau nekilo klausimu, super ir personalas. Sunkiausia ir skaudziausia buvo, po narkozes, o paskui tai jau tikrai pakenciamas tas tempimas. Man po op 2 dienos buvo diplomu iteikimai, ejau kaip stikas  biggrin.gif  dar liko savaite su pleistrais pabut, ir 5 savaites su spec. liemenele  doh.gif  bet kaip nors isnesiosiu ir mesiu ja lauk :-D

thumbup.gif sveikinu. Tikrai tai nėra taip baisu kaip atrodo, gana lengvas po operacinis periodas.
Atsakyti
as dar su vienu klausimeniu unsure.gif o iek jums kainavo operacija?man siuo metu kaina 9700lt,bet konsultacijos etu kaina gali keistis...
Atsakyti
Labutis, esu cia naujoke tai zadu darytis operacija, bet turiu klausimeliu esancioms pasidariusioms. Esu nemaza tai pamastau, kad reiktu kazkur nuo 350 iki 400 cc. Bet pagalvoju ar ne didoki..?kazkaip vis pagalvoju, kad kaip aplinkiniai reaguotu i padidejusius papulius. Dirbu ofiso darba ir daznai esu su marskineliais tad tikrai pasimatytu g.gif o ir prie juros nuvaziavus nelikciau nepastebeta unsure.gif tai smalsu kaip kitoms narems sekesi tokiais atvejais susitvarkyti. Aciukas
Atsakyti
na nezinau,mano svoris 64,ugis 169,bet rutines lasta plati,po krutine daugiau kaip 83 cm...as planuoju 400 cc...ir pagal krutines ploty neatrodys dideli,c ar d,lb tikiuosi wub.gif paziurejus foto,vienoms ir 300 cc atrodo dielei,o kitoms ir 450 cc atrodo normaliai
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 14, 13:30)
na nezinau,mano svoris 64,ugis 169,bet rutines lasta plati,po krutine daugiau kaip 83 cm...as planuoju 400 cc...ir pagal krutines ploty neatrodys dideli,c ar d,lb tikiuosi wub.gif paziurejus foto,vienoms ir 300 cc atrodo dielei,o kitoms ir 450 cc atrodo normaliai

drinks_cheers.gif jei ląsta plati ir pati ne coliukė, reiškia taip, 400 nebus labai daug, o smulkioms žemoms moterims tie patys 400 žiūrėtųsi jau kitaip.
Atsakyti
[quote=dakota24,2013 06 14, 11:00]
as dar su vienu klausimeniu unsure.gif o iek jums kainavo operacija?man siuo metu kaina 9700lt,bet konsultacijos etu kaina gali keistis...
Po konsultacijos sumokejau 500Lt uz operacines rezervavima, o paskui 9000Lt sumokejau operacijos diena, ta is viso 9500Lt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jūraa @ 2013 06 13, 12:37)
Patartina nieko vartoti prieš operacija tai tik dėl nejautros, o ne dėl to kad kateterio kiti nestato  smile.gif . Daugelis nepraktikuoja, nes nėra tikslo.
Papildyta:

thumbup.gif  sveikinu. Tikrai tai nėra taip baisu kaip atrodo, gana lengvas po operacinis periodas.

Aciu smile.gif Visoms kurios nori save pagrazinti galiu pasakyti, kad ir kaip baisiai atrodo tas po op laikotarpis, viskas palaipsniui uzgyja ir pasimirsta. Svarbiausia didelis noras ir rezultatas smile.gif as jau laukiu greiciau liepos galo kada galesiu nusiimt ta liemene smile.gif nes vasara ziauroka su ja but... nei pasideginsi, nei kokia atviresne bliuskute uzsidesi... karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūraa @ 2013 06 16, 19:52)
drinks_cheers.gif  jei ląsta plati ir pati ne coliukė, reiškia taip, 400 nebus labai daug, o  smulkioms žemoms moterims tie patys 400 žiūrėtųsi jau kitaip.


na esu 176 cm liekna tai 400 cc butu jau nemazai. su aptemta bliuskute jau nelabai galeciau vaikcioti.
Papildyta:
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 14, 13:30)
na nezinau,mano svoris 64,ugis 169,bet rutines lasta plati,po krutine daugiau kaip 83 cm...as planuoju 400 cc...ir pagal krutines ploty neatrodys dideli,c ar d,lb tikiuosi wub.gif paziurejus foto,vienoms ir 300 cc atrodo dielei,o kitoms ir 450 cc atrodo normaliai


na 450 cc jau tikrai nemazai:)
Atsakyti
Labas rytas moterys ,merginos
noriu paklaust tu,kurios jau pasidariusios operacijas - kaip su jautrumu ? Dingo - nedingo - atsistate - po kiek laiko (jei pjuvis darytas per pazasti,kaip praktikuoja TA).
Ar yra tokiu,kurios operavosi vasara ?
dekui
Atsakyti