Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Aistutia21 @ 2013 04 27, 14:37)
Sveikutes 4u.gif
As esu jau 3 metai po operacijos. Turiu klausima gal padesite kuri, man liepe pasisaryti krutu ultragarsa, nes skauda viena kruti, gal zinote kur tai galeciau pasidaryti Vilniuje? Ar tinka bet kokia daktare ar butent su implantais reikia kreiptis kazkur specialiai? Labai aciu jums uz atsakyma niekur nerandu info baigiu isprotet ... verysad.gif
Papildyta:
Beja ultragarsa reik daryt tikrint implantus...


manau kreipkis i bet kokia klinika kur daro didinimo operacijas ir ten viska pasakys ax.gif
kaip nemalonu, kad skauda unsure.gif tikriausiai ir neramu labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rainbow222 @ 2013 04 25, 19:06)
As rinkciausi Papecki... Bet manau tam kad pasirinkti-apsilankyk pas abu daktarus konsultacijose, pasisnekek su jais, aptark busima operacija, visus niuansus...Ir iskart manau pasirinksi tau artimesni gydytoja smile.gif
Papildyta:
As asmeniskai po krutine nedaryciau (aisku cia skonio reikalas smile.gif )
As pati turiu dvisluoksnius implantus. Visai patenkinta, nera jie kieti ir pan.
Pasisukimas ir pjuvis nera susije dalykai... Jei labai bijai pasisukimo vertetu rinktis apvalius(o ne anatominius) implantus. Del gijimo-nepasakyciau kad per pazasti gija sunkiau. Aisku tas gijimas individualus dalykas smile.gif
Papildyta:

Man dabar apie 6 sav po operacijos. Pradejau miegoti pusiau ant pilvo praejus 4 sav. As manau pati turi jausti kada gali miegoti ant pilvo- t y kai nejauti nemaloniu pojuciu, skausmo diskomforto


Ačiū už atsakymą, bandžiau aš miegoti ant pilvuko, na vistiek man nepatogu, gal dėl to, kad iki operacijos visai mažytė krutinė buvo, tai nieko ir nejausdavau, bet pilnai ant pilvo na vis dar nepriprantu, trukdo man biggrin.gif kažkaip aų ant šono jau pripratau, na žiurėsim kaip praeis dar daugiau laiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Oriflaim @ 2013 04 22, 11:12)
SOOOS! blush2.gif
Esu naujoke, reikia pagalbos  4u.gif  blush2.gif  ka rinktis G.Papecki ar S Viksraiti?



Sveika, aš tai rinkausi Vikšraitį, nors pati esu iš Vilniaus, bet bielą nematė, važiavau į Kauną ir viskas, pagalvojus nėra čia toli. Rezultatais esu patenkinta
Papildyta:
QUOTE(gintare0820 @ 2013 04 21, 21:20)
Va dar naujiena suzinojau- RAUKSLEJIMASIS  blink.gif  kas cia per dalykas? kaip tai pasireiskia? kas ji lemia?



Aš kaip ir žinojau apie raukšlėjimąsi, bet man mažiausiai rupėjo, kai dariausi operaciją. Tikiuosi man taip nebus. O beje gal kas žino daugiau, kada jis atsiranda? Na tuoj nuotraukoje tai itin didelės krutys, gal tempimas atsiranda, man jau toks vaizdas pasirodė
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 04 30, 15:48)
Aš kaip ir žinojau apie raukšlėjimąsi, bet man mažiausiai rupėjo, kai dariausi operaciją. Tikiuosi man taip nebus. O beje gal kas žino daugiau, kada jis atsiranda? Na tuoj nuotraukoje tai itin didelės krutys, gal tempimas atsiranda, man jau toks vaizdas pasirodė

as raukslejimasi pastebejau po kokiu metu, bet kai pasilenkiu ir sonuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 04 30, 19:24)
as raukslejimasi pastebejau po kokiu metu, bet kai pasilenkiu ir sonuose ax.gif



ups, tai kaip suprasti tada, tai čia visoms tas raukšlėjimasis laukia g.gif ???
o Jūs gal su daktaru apie tai kalbėjote???
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 04 30, 20:17)
ups, tai kaip suprasti tada, tai čia visoms tas raukšlėjimasis laukia  g.gif  ???
o Jūs gal su daktaru apie tai kalbėjote???

daugumai mirksiukas.gif implantas yra zele maiselis, o kas bus jei maiseli pripylus zele, pakabinsi ji uz vieno krasto g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 04 30, 22:05)
daugumai mirksiukas.gif  implantas yra zele maiselis, o kas bus jei maiseli pripylus zele, pakabinsi ji uz vieno krasto g.gif  biggrin.gif



na taip yra tame tiesos, tai kaip suprantu nori nenori, vėliau tas raukšlėjimasis nusimato visoms mums??? blink.gif įdomu kaip kitoms merginoms? Gal kitos merginos galėtų pasidalinti patirtimi, laaabai jau man įdomu pasidarė tas raukšlėjimasis. O nuo ko jis atsiranda?
Atsakyti
sveikutes smile.gif kas liecia ta raukslejimasi..vakar buvau konsultacijoj tai man apie tai truputi paaiskino smile.gif kad tai atsiranda jaigu implantas didesnis uz baze..nezinau kaip pas kitus chirurgus bet pas T.A man iskart patiko viskas,ir net nebuvo minciu eit pas kita konsultuotis..uzdejo maikute su norimo dydzio implantais,atsistoji priesais veidrodi ir matai ta rezultata koks bus po op smile.gif
o ir mane baugina tas raukslejimasis,nes issirinkau implantus pora mm didesnius uz baze g.gif
Atsakyti
QUOTE(santuleg @ 2013 05 01, 17:15)
sveikutes smile.gif  kas liecia ta raukslejimasi..vakar buvau konsultacijoj tai man apie tai truputi paaiskino smile.gif kad tai atsiranda jaigu implantas didesnis uz baze..nezinau kaip pas kitus chirurgus bet pas T.A man iskart patiko viskas,ir net nebuvo minciu eit pas kita konsultuotis..uzdejo maikute su norimo dydzio implantais,atsistoji priesais veidrodi ir matai ta rezultata koks bus po op smile.gif
o ir mane baugina tas raukslejimasis,nes issirinkau implantus pora mm didesnius uz baze  g.gif

pas mane implantai keliais ml siauresni uz baze biggrin.gif pasimatuot implantus visur duoda, o rezultatas koki matai matuodamasi ir koks bus is tikro - skiriasi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 01, 20:13)
pas mane implantai keliais ml siauresni uz baze biggrin.gif  pasimatuot implantus visur duoda, o rezultatas koki matai matuodamasi ir koks bus is tikro - skiriasi mirksiukas.gif


o as apsidziaugiau galvojau toks pat bus ka duoda pasimatuoti rolleyes.gif kazin realiai po to koks jis buna didesnis ar mazesnis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(santuleg @ 2013 05 01, 18:20)
o as apsidziaugiau galvojau toks pat bus ka duoda pasimatuoti  rolleyes.gif  kazin realiai po to koks jis buna didesnis ar mazesnis ?  g.gif

siaip tikrieji turetu but i mazesne puse mirksiukas.gif jau 100% apsisprendei pas TA g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 01, 23:39)
siaip tikrieji turetu but i mazesne puse mirksiukas.gif  jau 100% apsisprendei pas TA g.gif


aga,jau rezervacija susimokejau geguzes 14d,kaip bijauuu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 04 30, 17:24)
as raukslejimasi pastebejau po kokiu metu, bet kai pasilenkiu ir sonuose ax.gif



Sveikos merginos! Mano papams jau eina 7 metai ax.gif
Del raukslejimosi sonuose ir kai pasilenki, tai man irgi taip kazkada buvo, kai buvau liesa. Dabar priaugau svorio, tai niekas nebesijaucia nei sonuose, nei pasilenkus, nei implantai, niekas... mirksiukas.gif Priaugau 10 kg. Dabar metu.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Flirt @ 2013 04 22, 11:11)
ne, ne komplikacija cia ax.gif  is priekio, kad rauksletusi zymiai retesnis variantas, bet sonai, kai pasilenkus tai beveik visom mirksiukas.gif
user posted image



Stai taip man buvo, tik nesimate, o jautesi pirstais. Priaugau svorio 10 kg ir nieko nebesijaucia smile.gif
Atsakyti