Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

http://www.breastimp...O...ion&r=16052
http://www.breastimp...O...ion&r=16056
http://www.breastimp...O...ion&r=16063
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dakota24: 06 balandžio 2013 - 17:19
QUOTE(dakota24 @ 2013 04 06, 16:17)

o vaikeli doh.gif taip ir galvojau biggrin.gif cia apie F mirksiukas.gif tarp musu nera nei vienos tokiuos ar bent panasius turinciu schmoll.gif mano D/DD per pus mazesni ax.gif
Atsakyti
teko bendrauti su moteriske turincia 460 cc,ir ji nesioja c.nezinau,ar man taip foto tik atrodo,bet nepasakyciau,kad cia f...didelis galvos skausmas,faktas tas,kad tik pas gydytoja nuspresim kokio dydzio noriu,tik pamacius kompiuterine savo foto imitacija su yvairiais dydziais
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 04 08, 08:18)
teko bendrauti su moteriske turincia 460 cc,ir ji nesioja c.nezinau,ar man taip foto tik atrodo,bet nepasakyciau,kad cia f...didelis galvos skausmas,faktas tas,kad tik pas gydytoja nuspresim kokio dydzio noriu,tik pamacius kompiuterine savo foto imitacija su yvairiais dydziais

Pabandykit ryziu testa smile.gif gal aiskiau bus, o toj foto tai man irgi uznesa f dydi. Kadangi pati turejau c dydi tai man toli grazu iki tokiu kur foto.
Atsakyti
ryziu testa?negordejau tokio
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 04 08, 12:55)
ryziu testa?negordejau tokio

smile.gif na pati asmeniskai nesidariau jo,bet jei nori 480ml implantu tai y kiekviena maisiuka prisiberk po 480ml ryziu,uzrisk ir isidek y kokia sportine liemenele,matysi mazdaug bendra vaizda. Pasistenk tuos maisiukus tokius apvalesnius pasidaryti,kad butu panasus y tikra krutine,kitos dar pilasi vandeni.
Atsakyti
sveikos merginos,

norečiau paklausti Jūsų nuomonės, Jūs nuo kada pradėjote miegoti pvz ant pilvo??
esu pati pasidariusi krūtinės didinimo operaciją prieš 2 mėn., ir ant pilvo vis baisoka miegoti, ant šono miegu, bet va ant pilvuko taip norisi, bet kažkos baimės jausmas, kad va dar pasisilinks ar ką.... Bandžiau gultis ant pilvo, keistas jausmas nes jauciu krutinę, ar Jums merginos yra toks pats jausmas, ar čia yra nesąmonės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 04 08, 15:35)
sveikos merginos,

norečiau paklausti Jūsų nuomonės,  Jūs nuo kada pradėjote miegoti pvz ant pilvo??
esu pati pasidariusi krūtinės didinimo operaciją prieš 2 mėn., ir ant pilvo vis baisoka miegoti, ant šono miegu, bet va ant pilvuko taip norisi, bet kažkos baimės jausmas, kad va dar pasisilinks ar ką.... Bandžiau gultis ant pilvo, keistas jausmas nes jauciu krutinę, ar Jums merginos yra toks pats jausmas, ar čia yra nesąmonės?  smile.gif

as jau du metai po op ir labai retai miegu ant pilvo, nes man nepatogu/spaudzia schmoll.gif nors reiktu pamiteti, kad ir pries op nemiegodavau ant pilvo, nes ir sava krutine spausdavo mirksiukas.gif yra kitos miega ir nejaucia jokio diskomforto, nors as neisivaizduoju kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 04 08, 16:35)
sveikos merginos,

norečiau paklausti Jūsų nuomonės,  Jūs nuo kada pradėjote miegoti pvz ant pilvo??
esu pati pasidariusi krūtinės didinimo operaciją prieš 2 mėn., ir ant pilvo vis baisoka miegoti, ant šono miegu, bet va ant pilvuko taip norisi, bet kažkos baimės jausmas, kad va dar pasisilinks ar ką.... Bandžiau gultis ant pilvo, keistas jausmas nes jauciu krutinę, ar Jums merginos yra toks pats jausmas, ar čia yra nesąmonės?  smile.gif

Galit drasiai miegoti jau ant pilvo,man is pradziu irgi keistoka buvo bet pripratau,svarbiausia patogiai isitaisyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2013 04 08, 17:21)
Galit drasiai miegoti jau ant pilvo,man is pradziu irgi keistoka buvo bet pripratau,svarbiausia patogiai isitaisyti smile.gif



ačiū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Flirt @ 2013 04 08, 17:20)
as jau du metai po op ir labai retai miegu ant pilvo, nes man nepatogu/spaudzia schmoll.gif  nors reiktu pamiteti, kad ir pries op nemiegodavau ant pilvo, nes ir sava krutine spausdavo mirksiukas.gif  yra kitos miega ir nejaucia jokio diskomforto, nors as neisivaizduoju kaip mirksiukas.gif


smile.gif supratau, ačiū už patarimus, pagelbėjot man atsikratyti šios baimės, turbūt tikrai laiko reikia priprasti, kaip rašė viena mergaitė, tai šiąnakt suksios ant pilvuko, nors jausmas tikrai keistas, nes prieš operaciją mano krutinė buvo A dydžio, tai praktiškai aš jos nejausdavau, kai miegodavau. Naujas kūnas naujas potyris smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gintare0820 @ 2013 03 23, 21:53)
sveikos  4u.gif  vis paskaitineju as cia, bet kazkaip nerandu atsakymu i man rupimus klausimus  g.gif  koks jausmaskai krutine padidinta? ar jauciasi svoris, ar kad kazkoks svetimkunis viduij  g.gif  kitas klausimas- ar ji minksta?  rolleyes.gif  ar kai spaudi rankomis, tai toks jausmas kaip kadbutu naturali, ar jauciasi kad kieta ir netikra?  rolleyes.gif  ar susilaukiat daugiau vyru demesio?  biggrin.gif


Labas, jausmas fantastiškas turint patobulintą gražią krutinę, dėl svorio man bent jau nesijaučia kad padidėjo bendras svoris, nesijaučia kad nešioji svetimkunį, pradžioje gal taip, bet po to pripranti ir nieko nesijaučia, implantas su laiku suminkštėja ir krutinė tampa kaip natūrali.
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti kaip daktarai reaguoja i konsultacijas emailu. Esu is Klaipedos, tai zadu cia su Gelziniu tiesiogiai pabendrauti. Dar domina TA. Tai gal galima kazkaip jam nuotraukas nusiusti, paaiskint ko noreciau ir ta pirmini ivertinima gauti?
Atsakyti
manau,kad galima,bet nevisi gydytojai atraso,as puse metu rinkausi pas ka eiti,visiems rasiau,as is uzsienio tariausi,del konsultacijos ir op datos iskaer,tai prase nuotrauku mirksiukas.gif
Atsakyti