Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lėlytės lėlyčiukės (7)

QUOTE(Aikoksskirtumas @ 2011 08 18, 14:08)
dėkui, voveryt smile.gif
kažkaip dauguma vis tik žiūri į mano lėles ir klausia, kodėl jos tokios liūdnos smile.gif nors man gal irgi jos labiau susimąsčiusios nei liūdnos. Bet man tai patinka tokios.. nors dabar vieną kuriu labai išsišiepusią, bet kaži kas gausis.. išvis paskutiniu metu labai sunkiai kažkaip ir medžiagos derinasi, ir veidukai kažkaip vis nesigauna - nudažau ir paskui nupjaunu visą veidą negailėdama smile.gif

Aha, žinomas reikalas - šnai pusiau baigtą darbą, velniop jį, kad ne toks kokio noriu. Nebetenkina tas - gerai kaip gavosi. Vadinasi pirmyn. Reiškia jau nepasitenkini tuo. Norisi geriau.
O jeigu sąžiningai - man patinka liūdnos lėlės. Kaip ir liūdnos nuotraukos, piešiniai. Man gražiausia liūdnos žmogaus akys. Jos daugiau pasako nei besišypsančios lūpos. Matyt todėl, kad pati nemoku šypsotis, vidumi esu liūdna ir net baisu sakyti - mėgaujuosi liūdesiu. Vis tik kurdama lėles įdedu į jas dalį savęs. Todėl joms stengiuosi duoti gerą liūdnumą. Ne skausmą, ne tragediją, o ramų liūdesį, kurio kartais net ir reikia. Kiek kartų bandžiau veiduką lipdyti besišypsantį - gaunasi kažkokia ironija ir viskas doh.gif Vadinasi lėlių kūrimas yra tikrų tikriausia saviraiška visomis prasmėmis ir niekur nuo to nepabėgsi.
Atsakyti
QUOTE(mimo @ 2011 08 17, 13:46)
Voveruska, gi cia mano antra maskatuokle. Pirmaja su balta suknele ant aukstos kedes ir zuikiu gal pries 1,5 metu sumeistravau...gal pameni  mirksiukas.gif ? O sitos akys zvairos gavosi,nes nelygiai jas nulipdziau ir nuslifavau. Ji su tokiu a la paltuku-jis nenusiima.
As pradingus,nes salia leliu dar piesiu, karpau, siunu...barbe devyndarbe  cool.gif Perdarineju savo puslapi-uzsuk uz kokios savaites mirksiukas.gif


Maskatuokles fainos, noriu ir as pabandyti smile.gif kada nors smile.gif
O kol kas
user posted image
user posted image
ir kitos http://www.flickr.co...57600227573434/
Atsakyti
masiania---fainutes Tavo lelytes--tokios mielybės wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai mieli ir silti Bumbolcikai wub.gif
Atsakyti
Koookie mieli bumbolčikai, ypač antrasis wub.gif
Atsakyti
masiania, dar norejau paklausti,kokio dydzio sie grazuoliukai? Ir ar tu kiekvienam varda duodi?
Atsakyti
Aciu labai uz gerus atsiliepimus 4u.gif
mimo - zaislai apie delno dydzio, vardu ne duodu wub.gif Bet charakteriai ju skirtingi, nuotaikos skirtingos. Turiu ir numyletiniu lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip tos maskatuokles rankyte per alkune taip laikosi i virsu pakelta? 4u.gif
Per alkune ten ne taip pat padaryta kaip per kelieni...?
Atsakyti
Surista kaip ir per kelienukus. O laikosi adateles pagalba smile.gif
Atsakyti
Matai kaip cia ta rankyte laikosi smile.gif as irgi niekaip nesupratau, dabar jau zinosiu 4u.gif
Atsakyti
Kviečiu besidominčius pasižiūrėti mano sukurtų tekstilinių lėlių, nuotraukos: http://public.fotki....-leles/dolls-1/
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2011 04 17, 16:57)
"ANDŽELIKA" Paperclay, 59 cm. Linas, neriniai, barchatas, karoliukai, vilna, filcas...

user posted image




Nesvietiskas grozis wub.gif

Gal galit pasidalint kokia technika pasitelkiama gaminant sitokios ir panasiu leliu kunas?Kur galeciau apie tai placiau pasiskaityti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 15 rugsėjo 2011 - 11:52