Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

QUOTE(Tepaluota @ 2012 12 20, 21:44)
Tikrai orkaitėje problema, nes kūčiukų kepant vartyti nereikia schmoll.gif

Aš visada vartau, nors orkaitė elektrinė su visais pribumbasais smile.gif Kažkaip matai, kaip veiksmas vyksta, šonai ar skrunda.
Jūsų receptėlis tobulas, prisišvetėm visi ką tik, dėkui 4u.gif Atėję vyrai pasidarė sau tokių didelių didelių kūčiukų, aš mažučių. Dar pabandžiau padaryti tokių nelabai tikrų kūčiukų su aguonų įdaru, kap mikro bandelės gavosi, viduje aguonos su medumi, aplink tešla, nu nerealiai nerealiai skanu, tik darbelio daugoka doh.gif
Atsakyti
Gal galit išduoti gudrybę, kaip tie minkšti kūčiukai kepami? unsure.gif
Ir kokie iškepa naudojant Tepaluotos receptą? smile.gif
Atsakyti
Pagal mano receptą tikrai nebus kieti smile.gif Jei palaikysit keletą dienų sausoje, atviroje vietoje, be abejo, jie sukietės. Tačiau jei iškepę subersit į dubenį ir uždengsit drobiniu rankšluostėliu - bus minkšti.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 12 21, 15:21)
Pagal mano receptą tikrai nebus kieti smile.gif Jei palaikysit keletą dienų sausoje, atviroje vietoje, be abejo, jie sukietės. Tačiau jei iškepę subersit į dubenį ir uždengsit drobiniu rankšluostėliu - bus minkšti.

O tas minkštumas toks, kad su pirštais suspausti įmanoma? Seniai bevalgiau tuos minkštuosius, ten gal jau net į supermini bandeles pagal minkštumą panašūs būdavo, bet man labai patikdavo.
Na, bet kadangi jūsų receptas kaip supratau populiarus, vadinasi skanus, tai duosiu jį vyrui, tegu darbuojasi šiemet pagal receptą, o tai vis savo kurdavo, tai traškūs gaudavosi. biggrin.gif
Atsakyti
Pabandykit iš kokio trečdalio normos ir nuspręsit - patinka ir tinka, ar ieškosit kito recepto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, uzminkiau kuciukam tesla ir jau 5val laukiu kol pakils doh.gif
Kazkiek pakilo, bet tikrai ne dvigubai...
per kiek laiko jums pakila ta tesla? (dariau pagal Tepaluota receptuka)
Atsakyti
QUOTE(point @ 2012 12 22, 18:54)
Sveikos, uzminkiau kuciukam tesla ir jau 5val laukiu kol pakils doh.gif
Kazkiek pakilo, bet tikrai ne dvigubai...
per kiek laiko jums pakila ta tesla? (dariau pagal Tepaluota receptuka)


man irgi dvigubai nepakilo, o gavosi minkšti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(point @ 2012 12 22, 18:54)
Kazkiek pakilo, bet tikrai ne dvigubai...

O kur parašyta, kad pakils dvigubai? unsure.gif Kepkit jau, nebelaukit nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau antrus metus kepu kuciukus pagal si recepta, jie tikrai skanus ir net nebeieskau kitu receptu, siemet kepiau is 1.5 porcijos , tai isejo 1.4 kg, man jie pakyla dvigubai ir darosi viskas gerai, zodziu ciki receptas, ciki skonis , aciu Tepaluotai drinks_cheers.gif
Papildyta:
[quote=airius,2012 12 22, 22:05]
Per kiek laiko pakyla klauset- as neziuriu, bet kazkur po valandos jau darau juos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airius: 22 gruodžio 2012 - 21:08
[quote=airius,2012 12 22, 23:08]
Jau antrus metus kepu kuciukus pagal si recepta, jie tikrai skanus ir net nebeieskau kitu receptu, siemet kepiau is 1.5 porcijos , tai isejo 1.4 kg, man jie pakyla dvigubai ir darosi viskas gerai, zodziu ciki receptas, ciki skonis , aciu Tepaluotai drinks_cheers.gif
Papildyta:
[quote=airius,2012 12 22, 22:05]
Per kiek laiko pakyla klauset- as neziuriu, bet kazkur po valandos jau darau juos
[/quote]
as irgi jau trecius metus kepu pagal si recepta, kuciukai iseina minksti, skanuciai thumbup.gif man tik miltu daugiau sueina nei parasyta, bet iskyla puikiai viskas, manau kad nekyla jei per saltai tesla stovi, as padedu ant kedes salia radijatoriaus ir dar koki silta pleda uzkloju tai po valandos lipa per virsu tesla biggrin.gif isejo man tikrai daug ju, gaila nepasveriau o dabar jau nuvalgem biggrin.gif
Atsakyti
Aciu visoms patarejoms 4u.gif
Daugiau nebelaukiau ir jau iskepiau, viskas ciki- labaigerai viskas gavosi, labai skanus ax.gif
Dar, tiesa, prasitariau anytai, kad nenoriai kyla tesla, tai ji sake, kad visai ir nekildina jos kepdama kuciukus, kildina tik pyragams g.gif
Suprask kaip nori g.gif
Atsakyti
Sveikos
Patarkit prasau,jei kepsiu kuciukus su sausom mielem,jas taip pat pilti i pasildyta vandeni? Gaminimo eiga nesiskiria nuo recepto su slapiom mielem?
Atsakyti