Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 12 21, 22:59)
kai darau pagal tepaluotos recepta dedu 11 gr mieliu sausu...pirma kart dejau daugiau,bet ir miltu perdejus buvau....antra kart maziau mieliu,maziau miltu ir viskas liuks


o tesla nelimpa labai?


As vakar (sianakt doh.gif ) su Kuciukais daviausi, pagal Tepaluotos recepta. Tai man miltu mazai pasirode. Ta prasme ne tai kad limpa prie ranku, ji net nesiformavo. (aisku puodelis puodeliui nelygu). Tai va pridejau miltu daugiau. Viskas butu puiku, bet man cukraus mazoka pasidare...
Atsakyti
Ziuriu visos vakar davemes su kuciukais Tepaluotos biggrin.gif Iskepiau ir as is trigubos porcijos. Gavosi didelis rimi maisas thumbup.gif Skonis superinis, man tesla niekur nelipo, nieko netruko ir nieko nebuvo per daug.Aciu tepaluotai, kad neleis numirt is bado 4u.gif biggrin.gif ir geru svenciu visoms newyear.gif
Atsakyti
Sveikos,
Receptas, pagal kuri vakar kepiau kuciukus, recepta iskasiau senose temose, tik kiekius gamybos eigoje paderinau siektiek:
• 1000ml (640g) miltu
• 200ml (160g) cukraus
• 300ml vandens ir 50ml pieno
• 80gr sviesto
• Aguonu is akies (apie 100gr)
• Ziupsnelis druskos
• Siektiek miltu kociojimui
• 40 gr svieziu mieliu

I inda sudeti mieles, gabaliukais supjaustyta kambario temperaturos sviesta, cukru ir druska. Viska istrinti sakute ar saukstu iki vientisos mases. Tuomet supilti vos vos silta piena su vandeniu, ir viska gerai ismaisyti iki vientisos mases. Miltus sumaisyti su aguonomis ir mazdaug daugiau nei puse supilti i tesla, gerai ismaisyti. Viskas. Inda pastatyti siltai, kad tesla pakiltu. As teslai kilti leidau 2 valandas, niekur neskubejau smile.gif per ta laika, tesla permaisiau 3 kartus supildama likusi kieki miltu. Pakilusia tesla siektiek pakociojau, supjausciau juostelemis ir susukus I virveles supjausciau. I orkaite 180 laipsniu, apie 10-13 min.
Skanaus, jie ganasi minksti, tokie traskus is virsaus ir minksti viduje, kuo daugiau kepsit tuo kietesni ir traskesni bus, kuo maziau, tuo minkstesni.
user posted image
Atsakyti
uzsiminkiau Tepaluotos kuciukus.praejo 2val,bet kad tsla kiltu ,visai nesimato unsure.gif jauciu ir nebeiskils,ane? unsure.gif kas kepete,kaip jusu tesla ''veike''? kazin ka negerai padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 12 22, 16:49)
uzsiminkiau Tepaluotos kuciukus.praejo 2val,bet kad tsla kiltu ,visai nesimato unsure.gif  jauciu ir nebeiskils,ane?  unsure.gif  kas kepete,kaip jusu tesla ''veike''? kazin ka negerai padariau  g.gif


Gali buti kad per salta, kad per silta vandeni ar piena uzpylet ant mieliu, senos mieles ir taip toliau ir panasiai, net jei tesla per kieta gali nekilti... darykit is tos teslos ir viskas iskils orkaiteje wink.gif


Na berods mes anksciau apatarinejom ta puodelio dydi ir isaiskejo kad Tepaluotos puodelis apie 100ml yra tad bendari mazdaug turetu butu apie 200ml skysciu, man irgi pirma karta buvo taip kad tesla buvo per skysta, tada pridejau dar miltu o tada jau ir cukraus mazokai pasidare biggrin.gif taciau antra karta kepant jau nebepadariau tos klaidos ir gavosi viskas super thumbup.gif

Mano kuciukai saugiai padeti, kad nebutu suvalgyti anksciau laiko biggrin.gif
Atsakyti
kepa mano kuciukai,ale cia jau nebe kuciukai,o visos bandutes gavosi biggrin.gif bet skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 12 22, 20:41)
kepa mano kuciukai,ale cia jau nebe kuciukai,o visos bandutes gavosi  biggrin.gif  bet skanu  smile.gif


reikejo mazulyciais gabaliukais pjaustyti wink.gif na dabar jau nieko nebepadarysit, teks bandutes valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2011 12 22, 20:44)
reikejo mazulyciais gabaliukais pjaustyti wink.gif na dabar jau nieko nebepadarysit, teks bandutes valgyti  lotuliukas.gif

tai as jau maciau,kad tokie gigantukai gausis,bet man tesla plonai nesikociojo,tai gavosi kas gavosi biggrin.gif .jauciu miltu reikejo maziau,tesla butu buvus ''lengvesne''. bet ai,gerai ir tokie eina i skrandi biggrin.gif
Atsakyti
as vakar pirmakart kepiau kuciukus, bijojau, kad nepavyks. Negavau kitokiu mieliu apart sausu, uzmaisiau viska pagal i recepta: http://snieguoles.bl...ciukai-238.html
Pieno jokio nenaudojau, vanilinis cukrus minimaliai, gavosi labai daug minkstu skaniu kuciuku smile.gif 4u.gif , o jau buvau supanikavus, net puse teslos sudejau i pyrago forma, nes tesla atrode per skysta, tai gavos ir superine bulka, ir kuciukai, kaip 5 asmenims - sotu ir skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 23 gruodžio 2011 - 08:30
Ateinu ir aš pasidalint receptų, pagal kurį jau daugelį metų kepam kūčiukus wub.gif Gaunasi minkšti, be tuo pačių metų ir traškus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 12 23, 09:39)
Ateinu ir aš pasidalint receptų, pagal kurį jau daugelį metų kepam kūčiukus   wub.gif  Gaunasi minkšti, be tuo pačių metų ir traškus  ax.gif

Nataliuncik 4u.gif 4u.gif
Su artėjančiomis šventėmis 4u.gif gražaus,samaus švenčių laukimo Visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kūčiukus darau panašiais daviniais,gaunasi minkštučiai,pjaustau kepinių peiliu

Vakar dariau iki vidurnakčio biggrin.gif
Atsakyti
oho kiek jusu cia kepanciu thumbup.gif , o as jau galvojau, kad parduotuviniai kuciukai karaliauja. pasirodo tikrai ne. visoms po 4u.gif
Atsakyti