Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

QUOTE(sypseneleee @ 2010 12 23, 15:51)
Jo matyt as cia praleidau del tu aguonu nuplikinimo,na kagi pirmas blynas visada prisviles,nors MB sake skanus ir daug valge reiskia nera taip jau visiskai blogai ,kitais metais gausis manau geresni


O kodėl kitais metais? biggrin.gif Aš dar prieš Naujuosius žadu iškepti, juk reikia pasitaisyti ką blogai padariau lotuliukas.gif
Atsakyti
kazi, ar galima tesla per nakti laikyti augti g.gif nes padariau per kieta, tai dapyliau dabar vandens ir perminkiau. gal iskils pagaliau unsure.gif bet jau per velu bus kepti.. kazi ar nieko nenutiks jei tik ryt kepsiu g.gif g.gif
Atsakyti
ishsikepem kuciukus pagal paskutini receptuka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gavosi super skanus ir minkshti drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Iskepiau kūčiukus pagal tą receptą kur 600 g. miltų reikia ax.gif Skanūs nerealiai gavos thumbup.gif clap.gif Tik kaip ir minėjo reikia dadėti miltų.
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2010 12 23, 21:36)
kazi, ar galima tesla per nakti laikyti augti  g.gif nes padariau per kieta, tai dapyliau dabar vandens ir perminkiau. gal iskils pagaliau  unsure.gif bet jau per velu bus kepti.. kazi ar nieko nenutiks jei tik ryt kepsiu  g.gif  g.gif


Tai aisku galima, tik dekite i saldytuva 4u.gif as taip dariau,tai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga29 @ 2010 12 23, 22:06)
Iskepiau kūčiukus pagal tą receptą kur 600 g. miltų reikia  ax.gif Skanūs nerealiai gavos  thumbup.gif  clap.gif  Tik kaip ir minėjo reikia dadėti miltų.

O kiek laiko palikote tesla pakilti, as per nakti palikau, bet man neiskilo, tai galvoju padaryti siandien is naujo, tik ar spesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2010 12 24, 07:51)
O kiek laiko palikote tesla pakilti, as per nakti palikau, bet man neiskilo, tai galvoju padaryti siandien is naujo, tik ar spesiu g.gif


Drasiai mirksiukas.gif

As is ryto pasidariau tesla, palaikiau apie 1,5 val ir puikiai iskilo thumbup.gif
dabar jau ragaujam, o skanumas, tokie minkstuciai, puruciai thumbup.gif
Aciu uz receptuka 4u.gif Pirma kart kepiau, puikiai pavyko, dabar tokius ir kepsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 12 20, 14:56)
ir as siandien bandysiu kuciukus kepti, pagal Ciocia Polia receptuka smile.gif

O kucioms jau issikepsiu kuciskesniu  tongue.gif kuciuku be sviesto ir pieno (recepta radau internete) :
Kūčiukai
0.5 kg miltų
ne pilna stiklinė vandens (pieno)
50 g aliejaus
žiupsnelis druskos
20-30 g mielių
ketvirtis stiklinės aguonų
100 g cukraus
2/3 miltų, nurodytų receptūroje, išsijojami į dubenėlį. Jų viduje padaroma duobutė, į kurią supilamos nedideliame cukraus kiekyje išleistos mielės, truputį pašildytas skystis. Viskas išmaišoma, paviršius apsijojamas miltais ir uždengus drobele, pastatoma šiltai, kad pakiltų. Į pakilusią tešlą supilamas aliejus, įberiamas cukrus, druska, įsijojami miltai ir viskas gerai išminkoma. Tešla minkoma apie 20 min. Jei tešla atrodo per minkšta, dar įsijojama miltų. Minkoma, kol tešla nebelimpa prie rankų ir įgauna gražų blizgesį. Pridengus drobele, dar kartą kildinama. Iš pakilusios tešlos daromi 1 cm storio voleliai, kurie supjastomi aštriu peiliu skersai maždaug 1 cm gabalėliais. Kad nesuliptų, kūčiukai pabarstomi miltais. Sudedami į miltais išbarstytą skardą ir kepami vidutinio karštumo orkaitėje (180 laipsių), kol gražiai pagelsta. Kad gražiai apkeptų iš visų pusių, kepant pavartomi mediniu šaukštu.


Aš irgi bandau kepti pagal šitą. Bet tešlą, kad neliptų prie rankų, minkiau valandą, visas plaštakas paskaudo, ir vistiek nebuvo jau tokia visai nelimpanti. Ką dariau ne taip?

Ir kiek laiko reikia kepti? Visokius sausainius, meduolius juk reikia kepti labai trumpai, apie 10-15 min, o kūčiukai dar mažesni, tai reik tik kelias minutes kepti?
Atsakyti
Sveikos,
pasibandziau kept kuciukus, didioji mano mergina issizyze, kad iskepciau smile.gif praeitais metais kepiau su sausom mielem, viskas gavosi super. na o siemet su normaliom slapiom, tai neiskilo man tesla sad.gif Na minimaliai kazkiek tik. Galvoju gal per saltu pienu uzpyliau, reikejo dar karstesniu, nes supylus silta piena i mieles istrintas su cukrum ir margarinu, jis matyt iskart atsalo g.gif Ir uztat kuciukai gavosi tokie guminiai. Bet namiskiams visvien patiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ar dar nei viena nesiruošia kūčiukų kepti? Aš jau mąstau, kad reiktų pradėti... g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 12 05, 19:09)
Sveikos, ar dar nei viena nesiruošia kūčiukų kepti? Aš jau mąstau, kad reiktų pradėti...  g.gif  bigsmile.gif

Kaip tik siandien ir iskepiau pirma reisa, nes tikrai dar teks ju kept. Kepiau kaip ir pernai metais pagal man rodos Ciocia Polia.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 12 05, 20:09)
Sveikos, ar dar nei viena nesiruošia kūčiukų kepti? Aš jau mąstau, kad reiktų pradėti...  g.gif  bigsmile.gif

zadu ir as repetuotis...
Atsakyti