Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

Kas del kietumo, tai bent jau as iskepiau vidutinio apkepimo (tikrai nebuvo visai balti, vos apkepe), ir dar karstus sudejau i molini inda ir iskart uzdengiau. Tai paskui ilgai laikesi minkstuciai. Manau, bet koks sandarus indas turetu tikt. Ir visai nereikejo nei pieno, nei sviesto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 18 gruodžio 2010 - 17:03
QUOTE(Miolanda @ 2010 12 18, 15:37)
Dariau pagal šitą receptą

Gal per karštas vanduo ar pienas buvo ir užplikei mieles? Arba mielės netinkamos? O gal tiesiog neleidai pakilt ir labai greito rezultato norėjai?
Aš visada kepu pagal šį receptą, ir labai daug SMiečių išbandė - dažniausiai visoms pavyksta unsure.gif
Atsakyti
zinok, kepu as daug mieliniu kepiniu, ...

Tai gal gali pasidalinti laiko patikrintu kuciuku receptu? ax.gif Man patinka kiestesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 18, 12:54)
aciu  4u.gif

tai viso sunaudoji 600 g. miltu?

o mieliu pokelis tai 100 g. (kadangi ne LT gyvenu tai nelabai zinau po kiek pakuoja?  ax.gif

pas mane mieles 11 g sausos, (fermipano firmos) o miltu is pradziu dejau kaip recepte parasyta, o po to dadejinejau kol tesla nelipo ir kociojasi lengvai.
Tai tu cia turetum patarti, superine seimininke thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 12 18, 16:57)
a vaikeli pabludai  lotuliukas.gif  7 g tik  thumbup.gif arba svieziu 21g  mirksiukas.gif


po 21 g. mieles LT pakuojamos? pas mus sausos tai po 7 arba 8 g. o sviezios po 100 g. ax.gif

man patinka tik su svieziom mielem uzsimineti rolleyes.gif
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 20:55)
pas mane mieles 11 g sausos, (fermipano firmos) o miltu is pradziu dejau kaip recepte parasyta, o po to dadejinejau kol tesla nelipo ir kociojasi lengvai.
Tai tu cia turetum patarti, superine seimininke thumbup.gif  wub.gif

iskepiau, skanus, bet purus, minksti, o man norejosi traskiu, taigi gavosi ne tokiu kokiu norejau, norejau vakare prie tv sedeti ir traskinti, o ne valgyti mini bandeles 9na perdedu, siek tiek kietesnes smile.gif )
tik gal del to minkstos, nes pokeli laikiau 100 g. ir sudejau 50 g. mieliu, tesla labai graziai iskilo, miltu irgi daugiau sudejau gal apie 600-650 g.

tik as visad mieles kildinant pasidarau toki misini is apie 6-7 v. s. pieno, 1-2 v.s cukraus, 2 v. s. miltu ir mieliu thumbup.gif mieles kyla kaip ant mieliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 18 gruodžio 2010 - 22:04
Nieko nesurantu, bet pas mane jie tikri traskuciai!!! O as noreciau minkstu ,bet nemoku. Uztai visas kolektyvas apdovanotas ir traskina wink.gif
O mieles visada truputuka cukraus, 100 g pieno ir iki kepureles kildinu. Manes sausos dar nepavede niekad.
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 12 18, 17:11)
Tai gal gali pasidalinti laiko patikrintu kuciuku receptu?  ax.gif Man patinka kiestesni  4u.gif

as kepsiu toliau situos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 22:44)
Nieko nesurantu, bet pas mane jie tikri traskuciai!!! O as noreciau minkstu ,bet nemoku. Uztai visas kolektyvas apdovanotas ir traskina wink.gif
O mieles visada truputuka cukraus, 100 g pieno ir iki kepureles kildinu. Manes sausos dar nepavede niekad.

gal ir traskus jie butu gavesi jei maziau mieliu buciau idejus g.gif

as irgi kildinu iki kepureles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 23:44)
Nieko nesurantu, bet pas mane jie tikri traskuciai!!! O as noreciau minkstu ,bet nemoku. Uztai visas kolektyvas apdovanotas ir traskina wink.gif

man taip pat kieti gavosi, o taip norisi minkstu wub.gif
Atsakyti
pagal Pienia recepta kuciukai thumbup.gif ,tik kur juos laikyt iki kuciu?Ar maisiuke nepaliks minksti?Nes norim traskiuku,kokie dabar thumbup.gif
Atsakyti
viskas ryt reiks lekti i parduotuve mieliu pirkti ir daryti su mazeniu mieliu kiekiu, gal bus traskus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 12 19, 18:45)
pagal Pienia recepta kuciukai  thumbup.gif ,tik kur juos laikyt iki kuciu?Ar maisiuke nepaliks minksti?Nes norim traskiuku,kokie dabar thumbup.gif


Kad ir noretumet, niekaip nesuminkstes biggrin.gif Laikykit nors maisely, nors dezutej, nos kojinej wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 19, 18:49)
viskas ryt reiks lekti i parduotuve mieliu pirkti ir daryti su mazeniu mieliu kiekiu, gal bus traskus wub.gif


Lauksim biggrin.gif
Atsakyti