Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai


QUOTE(FedeSperanza @ 2008 12 22, 12:33)
merginos, o gal kuriai buvo aktualu ir kepėt kūčiukus BE mielių?....

vaikas negali valgyt, tai suku dabar galvą, kaip čia daryt, visiškų sausainių kūčiūkų formos nesinori kepti, galvoju gal su kokiu raugu įmanoma, kaip duonai ?  g.gif



niu užklausiau, per paiešką neišęėjo surast, o pervertus ir suradau pagaliau , tik nežinau, kaip savo kvailas žinutes su kvailais klausimais ištrinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 22 gruodžio 2008 - 11:46
QUOTE(pirasa @ 2008 12 21, 13:47)
Pasirodysiu ir aš su savo kūčiukais. Tešla paprasta, kaip ir visų, bet darymo forma tai neeilinė. Man tokie patys skaniausi.
Iškočioju tešlą, sudedu eilutę aguonų, suvynioju, nupjaunu.
...
Tada supjaustome mžais gabaliukais ir dedame kepti.
Viduryje būna aguonos. Labai skanu, nes jos būna saldžios
...

mano anyta visada dalį kūčiukų tokių kepa, visi pirmiausia juos "išžvejoja" biggrin.gif pasiganiau po jūsų išminties lobynus, einu ir aš naminių kūčiukų organizuotis rolleyes.gif
Atsakyti
ei, mamytes, o jei tesla tokia kietoka gavosi, ziuriu dabar kaip kyla, ir galvoju, aks cia bus, bet dejau viska pagal Ciocios Polios recepta, o minkyti buvo sunku, nu net nezinau, kaip ta kietuma apibudinti, bet tikrai ne kaip tirstos giretines, kaip buvo parasyta...kaip manote, ar kildinimo procese dar galiu ipilti vandens/pieno ir suminkstinti tesla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bouuu @ 2008 12 22, 15:22)
ei, mamytes, o jei tesla tokia kietoka gavosi, ziuriu dabar kaip kyla, ir galvoju, aks cia bus, bet dejau viska pagal Ciocios Polios recepta, o minkyti buvo sunku, nu net nezinau, kaip ta kietuma apibudinti, bet tikrai ne kaip tirstos giretines, kaip buvo parasyta...kaip manote, ar kildinimo procese dar galiu ipilti vandens/pieno ir suminkstinti tesla?  g.gif

as irgi kepiau paga Ciocia Polios recepta,tesla gavosi kietoka ir nelabai norejo kilti,tai as dapylaiu truputi silto virinto vandens,pamynkiau ir vel pastaciau kilti.Pakilo thumbup.gif iskepiau labai skanius kuciukus,vaikas niamnioja ir vis praso dar ir dar lotuliukas.gif iki kuciu nebeliks doh.gif
Atsakyti
Minkšti "pagerinti" kūčiukai biggrin.gif pagal šį receptą
user posted image

tešla iš pradžių gavosi kietoka, bet kai reikėjo įminkyti aguonas, įpyliau šlakelį šilto pieno, tai gavosi čiki rolleyes.gif
Atsakyti
dekui uz atsakyma, pas mane jau irgi pradejo kilti thumbup.gif

QUOTE(*Orchidėja* @ 2008 12 22, 14:49)
as irgi kepiau paga Ciocia Polios recepta,tesla gavosi kietoka ir nelabai norejo kilti,tai as dapylaiu truputi silto virinto vandens,pamynkiau ir vel pastaciau kilti.Pakilo  thumbup.gif  iskepiau labai skanius kuciukus,vaikas niamnioja ir vis praso dar ir dar lotuliukas.gif iki kuciu nebeliks doh.gif

Atsakyti
Mergaites,o jei naudoji miltus kurie patys kyla(self raising)?ar vistiek reikia deti mieliu?
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 12 22, 17:31)
Mergaites,o jei naudoji miltus kurie patys kyla(self raising)?ar vistiek reikia deti mieliu?

LT tokių miltų nėra, bet jei jie skirti mielinei tešlai, tai tada žinoma tinka ir kūčiukams ir mielių dėt nereikia smile.gif
Bet jei jie skirti sausainiams, keksams, pyaragams, tai kūčiukams netiks schmoll.gif nes greičiausiai jie bus sumaišyti su kepimo milteliais g.gif
O sudėtis neparašyta? 4u.gif
Atsakyti
Kad neskaiciau,bet jau uzminkiau tesla,ir delvisa ko idejau mieliu milteliu,tai ziuresiu kas gausis.Na tikiuosi neprikils kalnas teslos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 12 22, 19:35)
Kad neskaiciau,bet jau uzminkiau tesla,ir delvisa ko idejau mieliu milteliu,tai ziuresiu kas gausis.Na tikiuosi neprikils kalnas teslos doh.gif


Tai miltai su kepimo milteliais sumaisyti, papildomai nereikia deti daugiau kepimo milteliu. Kuciukams nelabai tinka, nebant jeigu miegstate kietus - tada taip mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

KUČIUKAI
Miksti, purus, traskia plutele

1kg miltu
400ml vandens
80g aliejaus
150g cukraus
11g sausu mieliu
ziupsnelis druskos
80g aguonu
Atsakyti
Laba vakara smile.gif
na ir as pirma karta gyvenime draugavau su mielemis,man tos mieles tai is fantastikos skyriaus budavo.Na bet nutariau isbandyti Ciocios Polios recepta ir puikiai viska pavyko. Tik as kepiau iz puses porcijos,tai ryt reiks pakartot is visos,labai skanus,minksti ir sunus niamnioja is abieju rankuciu lotuliukas.gif
Dekui uz recepteli 4u.gif
Atsakyti