Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

Grįžtant prie temos.
Šiandien susiruošiaus kept kūčiukus (pirmą kartą gyvenime su mielėmis mėginsiu dirbti). Ir ką manot - neradau aguonų doh.gif Sveriamų nelikę, net pakelių nėra doh.gif verysad.gif Tai nusipirkau kokoso drožlių g.gif Bet matyt teks laukt rytojaus ir su aguonom gamint unsure.gif
Aišku, niekas neeksperimentavot ir apie kučiūkus su kokosais turbūt pakonsultuot negalėtumėt hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2007 12 22, 19:32)
Aišku, niekas neeksperimentavot ir apie kučiūkus su kokosais turbūt pakonsultuot negalėtumėt hihihi.gif  biggrin.gif


Man rodos tai nelabai kas gausis, gal tada geriau jau visai ne nieko? Man rodos kokosai su mieline tešla nelabai tinka ir taip pagalvojus neteko ragaut jokio patiekalo kad būtų iš mielinės tešlos ir kokosų.
Atsakyti
Neeksperimentavau smile.gif Ryt bandysiu rast aguonų ir gamint su jomis. Baisu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2007 12 22, 19:22)
jau vyrija laukia bigsmile.gif

Ir ką vyrija? unsure.gif
QUOTE(Cinside @ 2007 12 22, 19:32)
Aišku, niekas neeksperimentavot ir apie kučiūkus su kokosais turbūt pakonsultuot negalėtumėt hihihi.gif  biggrin.gif

Man atrodo, kad iškiltų ir iškeptų normaliai, juk kokoso drožlės lengvos ir sausos. Be to, juk bandelės iškepa mirksiukas.gif Tik jau bus kokosinukai, nebe kūčiukai smile.gif Manau, tokiu atveju geriau be nieko kept, o paskui juk su aguonpieniu vis tiek valgysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 12 23, 07:34)
Ir ką vyrija? 

nu i nieko, mazius padejo kept rolleyes.gif , pirmas dvi bletas dar siltas suvalge thumbup.gif
pagal viena recepta prisikepem ir traskiu ir minkstu: didesni ir maziau apkepinti-minksti, o maziukai daugiau pakepinti -kieti
kad tesla gerai kiltu pradzioj dejau tik puse miltu, po to kai gerai iskilo per du kart sudejau likusius. Per 4val ir tesla iskilo ir kuciukai buvo iskepti
Atsakyti
Mudvi su maze kuciukus kepem is trieju kartu. Pirmas pabandymui,neliko ta paty vakara. Po to isbandem kt.recepta,tai buvau paslepus,bet maze atrado...tai ne kas liko. Teko kept dar kart... Manau,kad geriausi pagal CiociaPolia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 12 23, 07:34)

super kuciukai gavosi,iskart neliko,reiks eit dar viena partija kepti,tokie traskus traskus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(online @ 2007 12 23, 18:12)
super kuciukai gavosi,iskart neliko,reiks eit dar viena partija kepti,tokie traskus traskus rolleyes.gif

biggrin.gif
Ką tik kepiau. Gavosi tokie minkštučiai wub.gif Nekepiau iki traškumo, nes mėgstu minkštus tongue.gif
Man, kaip visiškai žaliųjų atstovei virtuvėje, tešla iškilo puikiai ir kūčiukai išėjo iš tiesų labai skanūs thumbup.gif Negaliu atsidžiaugt laugh.gif

Ačiū už receptą 4u.gif
Prieš kepimą ax.gif
user posted image
Ir po tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Cinside, nuostabiai atrodo thumbup.gif O jei pirmas "blynas", tai tikrai šaunuolė, verta baliono 4u.gif biggrin.gif Tik man jie didoooki atrodo unsure.gif Gal tik nuotraukoj, o gal tik mes stengiamės kuo mažesnius kepti g.gif
Aš vakar irgi kepiau pagaliau tongue.gif Tik mano receptas grynai "kūčiškas", be jokių pienų, margarinų ir kiaušinių schmoll.gif Bet vis tiek labai labai labai niam! rolleyes.gif
Dabar po devyniom spynom paslėpti, jei viskas pagal planą, turėtų sulaukt rytojaus vakaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2007 12 23, 20:41)
Cinside, nuostabiai atrodo thumbup.gif O jei pirmas "blynas", tai tikrai šaunuolė, verta baliono 4u.gif biggrin.gif Tik man jie didoooki atrodo unsure.gif Gal tik nuotraukoj, o gal tik mes stengiamės kuo mažesnius kepti g.gif
Aš vakar irgi kepiau pagaliau tongue.gif Tik mano receptas grynai "kūčiškas", be jokių pienų, margarinų ir kiaušinių schmoll.gif Bet vis tiek labai labai labai niam! rolleyes.gif
Dabar po devyniom spynom paslėpti, jei viskas pagal planą, turėtų sulaukt rytojaus vakaro biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Nedidukai jie. Bet aš labai mažų ir nemėgstu, tokie vidutiniai smile.gif Bet jau šiandien beveik visi suvalgyti hihihi.gif Rytojaus nesulaukė biggrin.gif
O pagal kokį receptą tu darei? Man kuo liesesni, be jokių priedų, tuo skaniau essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2007 12 23, 21:12)
Ačiū  4u.gif  Nedidukai jie. Bet aš labai mažų ir nemėgstu, tokie vidutiniai  smile.gif  Bet jau šiandien beveik visi suvalgyti hihihi.gif Rytojaus nesulaukė  biggrin.gif
O pagal kokį receptą tu darei? Man kuo liesesni, be jokių priedų, tuo skaniau  essen.gif


Pagal štai šį mirksiukas.gif

QUOTE(veriru @ 2006 12 20, 14:56)
Kūčiukai
0.5 kg miltų
ne pilna stiklinė vandens (pieno)
50 g aliejaus
žiupsnelis druskos
20-30 g mielių
ketvirtis stiklinės aguonų
100 g cukraus
2/3 miltų, nurodytų receptūroje, išsijojami į dubenėlį. Jų viduje padaroma duobutė, į kurią supilamos nedideliame cukraus kiekyje išleistos mielės, truputį pašildytas skystis. Viskas išmaišoma, paviršius apsijojamas miltais ir uždengus drobele, pastatoma šiltai, kad pakiltų. Į pakilusią tešlą supilamas aliejus, įberiamas cukrus, druska, įsijojami miltai ir viskas gerai išminkoma. Tešla minkoma apie 20 min. Jei tešla atrodo per minkšta, dar įsijojama miltų. Minkoma, kol tešla nebelimpa prie rankų ir įgauna gražų blizgesį. Pridengus drobele, dar kartą kildinama. Iš pakilusios tešlos daromi 1 cm storio voleliai, kurie supjastomi aštriu peiliu skersai maždaug 1 cm gabalėliais. Kad nesuliptų, kūčiukai pabarstomi miltais. Sudedami į miltais išbarstytą skardą ir kepami vidutinio karštumo orkaitėje (180 laipsių), kol gražiai pagelsta. Kad gražiai apkeptų iš visų pusių, kepant pavartomi mediniu šaukštu.
Atsakyti
Kepiau aš irgi pagal tą patį pasninkinį receptą, tik per mažai išėjo pagal čia pateikto recepto kiekius, tai šiandien dar vieną porciją kepsiu, kad kartais nepritrūktume ax.gif .

Va, kas išėjo:
user posted image
Atsakyti