Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

QUOTE(liepsnelee @ 2010 06 07, 21:44)
Sveikos, kaip reikėtų parsisiųsti Jillian Michaels 30-Day Shred iš pirmo puslapiuko? Na neina man kažkaip, kažkokį netokį failo formatą man siūlo..  verysad.gif Ar gal jau nebėra galimybės iš ten parsisiųst?  g.gif

Pirmam puslapy yra tik torrent failiukas, ji reiketu atsisiusti su torentams skirta programa (pvz: UTorrent).
Jei nesiseks su tais torrent failiukais atsisiusti, parasykit i az atsiusiu tiesiogiai ta video treniruote. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2010 06 07, 11:42)
sakykit o kokio svorio svarmenis geriausia būtų naudoti sportuojant? Pradžioje su vandens buteliukais sportavau, bet galvoju, kad gal reikia kažką rimtesnio įsigyti


as tai po buteliu nusipirkau po 1,5 kg., bet prasoviau, is pradziu net ranku nepakeldavau, kaip skaudedavo raumenis, o po 2 savaiciu jau dvigubai sunkesniu reikia...tai pasiimu i viena ranka tuos du pusantrinius i kita ant MB gantelio uzsidedu 3 kg ir sportuoju. O mokejau uz tuos ganteliukus 60 lt.
Tai geriau truputi sunkesnius pirkt iskart arba tuos vyriskus gelezinius, kur galima svorio kiek nori uzsidet
Atsakyti
As tai turiu 1 kg svarelius, tai irgi jau seniai per lengvi, tai naudoju MB nusukamas dalis svareliu biggrin.gif Nors siaip girdejau, kad moterims, kurios nori lieknu ranku pilnai uztenka 1-1,5 kg, naudojant tokius svarelius neauga apimtis, padaromas didesnis skaicius pratimo pakartojimu, kas skatina riebalu degima...
Atsakyti
Tai tiesa: jei norit deginti riebalus, reikia daryti daugiau kartojimų mažesniu svoriu (tai prisimenu dar iš kūno kultūros užsiėmimų). Na o alternatyva būtų atsispaudimai - irgi padeda išlaikyti rankų grožį: kas gali daro tiesiomis kojomis, kam persunku- ant kelių, o dar lengviau - atsirėmus į sieną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 06 15, 16:38)
As tai turiu 1 kg svarelius, tai irgi jau seniai per lengvi, tai naudoju MB nusukamas dalis svareliu  biggrin.gif Nors siaip girdejau, kad moterims, kurios nori lieknu ranku pilnai uztenka 1-1,5 kg, naudojant tokius svarelius neauga apimtis, padaromas didesnis skaicius pratimo pakartojimu, kas skatina riebalu degima...


Na dėl rankų tai taip, bet pavyzdžiui įtupstams arba tiems "squats" (nezinau kaip lietuviškai lotuliukas.gif doh.gif ), man jau ir 3*2 kg. mažoka unsure.gif
Atsakyti
Geriausia sportuoti, kai nori ka i burna ideti 4u.gif
Atsakyti
Tikrai gera terapija, norint valgyti maziau thumbup.gif
Atsakyti
O kurią programą, iš pirmam puslapy nurodytų nuorodų, rekomenduotumėt pradedančiam aktyviai sportuot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2010 06 18, 11:42)
O kurią programą, iš pirmam puslapy nurodytų nuorodų,  rekomenduotumėt pradedančiam aktyviai sportuot?  smile.gif


30 days shred. Labai puiki įžanga į rimtesnį sportą thumbup.gif . jaučiu visos čia jį prasportavom smile.gif
Atsakyti
Dar gal kam idomu - isohunt.com radau toki faila pavadinimu workout, tai ten sudetos 5 berods treniruotes is the biggest looser, tai yra ir su Jillian pora treniruociu geru ir joga su tuo vyruku...labai neprastos treniruotes, prakaita grezte galejau is palaidines grezti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 19 birželio 2010 - 13:18
sveikos,
noriu ir aš prie jūsų jungtis,jeigu galima 4u.gif blush2.gif
ogogo,kiek nuorodų pirmam psl.,reiks išsityrinėti bigsmile.gif thumbup.gif

iškart noriu paklausti,nes išgirdau dvejopų nuomonių: ar blogai sportuoti apsivyniojus celofanu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2010 06 19, 20:12)
sveikos,
noriu ir aš prie jūsų jungtis,jeigu galima  4u.gif  blush2.gif
ogogo,kiek nuorodų pirmam psl.,reiks išsityrinėti  bigsmile.gif  thumbup.gif

iškart noriu paklausti,nes išgirdau dvejopų nuomonių: ar blogai sportuoti apsivyniojus celofanu?  g.gif


Aišku kad nėra blogai. o kodėl turėtų būti mirksiukas.gif ? Dar geriau jei po tuo celofanu koks dumblis ar kremas pateptas bigsmile.gif
Atsakyti