Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

Sveikos mirksiukas.gif
Praeitą sav apsileidau, sportavau vos 2 dienas doh.gif nelemta sloga kamavo. Bet šian susiimsiu ir vėl kibsiu sportuot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
iskilo man toks klausimas mazytis toms, kurios sportuoja su 30 days shred. kokio sunkumo svarelius naudojat? as jau kaip ir i 2 level perejau, o pas mane 2 X 2 kg svarmenys. sportas ganetinai intensyvus, neuzsiauginsiu as baisingu raumenu?
Atsakyti
Raumenys, net ir norint ju taip lengviau neuzauga, ir siaip ten pakankamai intensyvu, todel labiau dega riebalai nei auga raumenys. Norint uzsiaugint raumenis reiketu naudoti zymiai sunkesnius svarelius, ir daryti mazesni skaiciu pratimo.
Atsakyti
Tai ka, niekas namuose nebesportuoja? nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 05 14, 14:42)
Tai ka, niekas namuose nebesportuoja?  nail.gif


Sportuoju! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tinginiukas truputi apemes. Jau kazkaip buvau ipratus sportuoti kiekviena diena, na ir viena diena sau leidau pailset (ir taip truputi uzsitese ta pertraukele) doh.gif ir dabar vel bandau prisiverst grizt i vezes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo intentar: 14 gegužės 2010 - 17:31
Man irgi tinginiukas kazkoks, tai vakar nesportavau, siandien prisiverciau bent pilvo presa pamankstint, rankas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mane tai jau mušt reikia, niekaip neprisiverčiau šią sav sportuot doh.gif blush2.gif Nu taip dušna namie, su vaiku pastoviai kieme, grįžtu nusikalus tai nėr jėgų sportuot verysad.gif Nu gi tikiuosi prisiversiu kitą sav g.gif
Atsakyti
Ziuriu dingo visos ''namines'' sportininkes tongue.gif , as tai sportuoju kasdien (beveik lotuliukas.gif ), tik dvi ar viena diena pailiu nuo Jillian ir jos probleminiu zonu, net svarelius sunkesnius nusipirkau, patinka man ta treniruote. Siryt MB kartu bande presui pratimus daryt, tai pastenejo pora minuciu ir isbego krosa begiot, sake kad per sunku lotuliukas.gif .

poster_offtopic.gif O dar viena gera patarima ''Editoj'' radau, bet cia labiau del mitybos (saldumynu megejoms), daryt ikrovos diena, vienakart per savaite leisti valgyt sau ka nori, siaip gan geras patarimas, nes as kai isvis meciau saldumynus, istveriau tik menesi ir neatsilaikius visa Danutes pyraga sukirtau doh.gif . O cia ne taip sunku bus nevalgyti saldainio ketvirtadieni, kai zinai kad ji sekmadieni galesiu suvalgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės
aš tai vis dar sportuoju, tik praeitą savaitę nesportavau 5 dienas, išvažiavus buvau. O šiaip kiekvieną dieną dažniausiai, tik kokią vieną dieną per savaitę praleidžiu thumbup.gif

dėl įkrovos dienų tai tiesa drinks_cheers.gif esu skaičius, kad kartais apsivalgyt netgi reikia, nes tada nesulėtėja medžiagų apykaita, kaip kad būna pastoviai laikantis dietų.
Man irgi yra buvę, kažkada prieš metus dietinaus savaitę, tai po pirmų dienų nukrito 1.5kg o poto sustojo, nors valgiau tikrai mažai. Kažkurią dieną vėliau buvo proga apsivalgyt, gimtadienyje dalyvavau, tai ir torto ir alkoholio ir visko paragavau ir po tokios "įkrovos" vėl svoris pradėjo krist. Pati nustebus buvau, bet matyt yra tame teisybės... O ir šiaip tikrai lengviau nevalgyt kažko, kai darai tokias pavalgymo dienas rolleyes.gif Nors šiuo metu sau taikau turbūt kokias įkrovos 4-5 tokias dienas per savaitę... negaliu aš nevalgyt, visko visada noriu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš tika po sporto namuose smile.gif
Kažkaip namie sunkiai prisiverčiu sportuoti, bet šį kartą patiko thumbup.gif Manau po truputį po truputį, ir eisiu savo tikslo link mirksiukas.gif
O gal kuri žino dėl vandens? 4u.gif Galima po sporto gerti vandenį ar ne? ax.gif blush2.gif Nes kur skaičiau, tai vieni sako taip, kiti ne blush2.gif O man viena trenerė sakė, kad negalima iškarto po sporto, nes sugrąžini visas savo kalorijos, kurias naikinai sporto metu. blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 05 17, 16:48)
Na aš tika po sporto namuose  smile.gif
Kažkaip namie sunkiai prisiverčiu sportuoti, bet šį kartą patiko  thumbup.gif  Manau po truputį po truputį, ir eisiu savo tikslo link  mirksiukas.gif
O gal kuri žino dėl vandens?  4u.gif  Galima po sporto gerti vandenį ar ne? ax.gif  blush2.gif  Nes kur skaičiau, tai vieni sako taip, kiti ne  blush2.gif  O man viena trenerė sakė, kad negalima iškarto po sporto, nes sugrąžini visas savo kalorijos, kurias naikinai sporto metu. blush2.gif  g.gif


Kazkaip neitikinamai skamba. Kaip vanduo gali sugrazinti kalorijas, jei tuo metu nieko nevalgai... g.gif

va, ka radau situo klausimu
Vanduo treniruočių metu sportininkui reikalingas termoreguliacijos procesui, bei normaliam mainų reakcijų vyksmui.

Per vieną treniruotę, priklausomai nuo sporto rūšies, organizmas praranda nuo 1 iki 2-3 l vandens! Šis dydis priklauso nuo apkrovos intensyvumo, kūno apimčių ir aplinkos temperatūros. Didžioji dalis vandens pasišalina prakaito pavidalu, mažesnioji- per kvėpavimą. Treniruotės metu visi audiniai įtemptai dirba ir išskiria didelį kiekį šilumos. Sportininko raumenys ir smegenys didžiuliais kiekiais naudoja deguonį, gliukozės (svarbiausias energijos šaltinis) atsargas. Aktyvių medžiagų transportavimas link organų ir audinių, bei šalinamų medžiagų (toksinų, medžiagų skaidymosi produktų) nuvedimas daug kartų sustiprėja. Tam, kad procesas vyktų laisvai, būtina organizme palaikyti vandens balansą.

Treniruočių metu pirmoje eilėje dėl vandens praradimo sutirštėja kraujas, padidėja jo klampumas. Prie to raumenys ir smegenys toliau reikalauja deguonies ir maitinamųjų medžiagų. Reikalingam šių medžiagų kiekiui pristatyti pumpuojant sutirštėjusį kraują širdžiai tenka dirbti trigubu apkrovimu. Padidėja širdies susitraukimų dažnis, daug kartų padidėja jos apkrovimas, pakyla kūno temperatūra. Po to neišvengiamai seka ištvermės, koordinacijos sumažėjimas, gali atsirasti deguonies nepakankamumas, galvos svaigulys. Treniruotės efektyvumas tokiomis sąlygomis greitai krenta, o per didelis širdies apkrovimas gadina rezultatus.

Tam, kad organizmas nebūtų dehidratuotas, būtina laiku gerti švarų vandenį. Gaila, bet iki treniruotės sukaupti vandens atsargas neįmanoma. Tačiau, 200- 400 ml vandens prieš valandą- pusantros iki treniruotės užtikrins teisingą organizmo “apšilimą” bei švelnų perėjimą į aktyvią veiklą. Reikia atsiminti, kad troškulio jausmas, tai dehidratacijos simptomas, stipraus vandens poreikio, kada medžiagų apykaitos procesai jau pažeisti, ir todėl vandens vartojimas, treniruotės metu, turi būti teisingai išskaičiuotas. 1,5-2 val. trukmės treniruotei reikia 0,5-1 litro vandens, priklausomai nuo jos intensyvumo, bei aplinkos temperatūros. Šis kiekis dalinamas į keletą dalių, vandenį geria mažais gurkšneliais, kas 10- 15 minučių. Vandens temperatūra rekomenduojama apie 12 laipsnių. Tokiu būdu pasiekiamas teisingas organizmo vandens balansas ir vyksta natūrali termoreguliacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 18 gegužės 2010 - 07:39