Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sportas namuose :-)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Sportas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
bamba
aš tai laksčiau prieš porą mėnesių, dabar tik namie sportuoju, bet šią savaitę jau žadu irgi pabėgiot, patinka bėgiojimas, kažkaip grynam ore daug smagiai sportuot thumbup.gif
pas mus tai su oru problemų nėr (išskyrus tai kad lyja daug), nes kur gyvenu tai tik antra diena kai galiu be striukės išeit, šalta pas mus dažniausiai doh.gif
Vika 12
Sveikos smile.gif Ar dar kas namie sportuoja? ax.gif
Aš kažkodėl dabar, kai jau šilta, sportuoju lauke ax.gif smile.gif Tiką grįžau, baisiausiai nusivariau.. Bėgioju krosus, poto darau tempimo pratimus, pilvo presui ir tt. Man namie gal per karšta.. Nors ir lauke, labai kaitina saulutė. smile.gif
Na o kaip manot, ar bėgiojimas prisideda prie svorio netekimo? blush2.gif ax.gif
Nude
Zinoma, kad prisideda, juk begimas, tai kardio, o be kardio nedegs riebalai smile.gif
Vika 12
QUOTE(Nude @ 2010 05 20, 15:32)
Zinoma, kad prisideda, juk begimas, tai kardio, o be kardio nedegs riebalai  smile.gif
*

Ačiū smile.gif Tada gerai 4u.gif Prisipažįstu, nemėgau bėgioti visai, bet dabar patinka. Pirma labai pavargsi, bet poto, tokia energinga jautiesi thumbup.gif O su kiekvienu kartu vis kovoji su savimi, kad daugiau prabėgti ax.gif mirksiukas.gif
Abejoklė
O man begiojimas brrr...tik per prievarta, gal nemoku as kvepuot ar kas, bet kiekviena vasara ''pradedu'' begiot ir baigiu po dvieju savaiciu - ilgiau neistveriu doh.gif . O MB jau 10 metu begioja kasryt blush2.gif (bet uztat po Jillian pratimuku paduso lotuliukas.gif ).
As tai ''pasidariau'' jau savo svajoniu pilvuka ir rankas, tai dabar uzpakaliuka bandau pakelt labiau, o sitam biesui man pratimai ir sunkiausi ir labiausiai tingiu juos daryt, bet jau matau progresa, tai ir stengiuosi...
Vika 12
QUOTE(Inga654 @ 2010 05 20, 16:17)
O man begiojimas brrr...tik per prievarta, gal nemoku as kvepuot ar kas, bet kiekviena vasara ''pradedu'' begiot ir baigiu po dvieju savaiciu - ilgiau neistveriu doh.gif . O MB jau 10 metu begioja kasryt  blush2.gif (bet uztat po Jillian pratimuku paduso lotuliukas.gif ).
As tai ''pasidariau'' jau savo svajoniu pilvuka ir rankas, tai dabar uzpakaliuka bandau pakelt labiau, o sitam biesui man pratimai ir sunkiausi ir labiausiai tingiu juos daryt, bet jau matau progresa, tai ir stengiuosi...
*

Aš tiesą pasakius ir einu nes "reikia" , bet su kiekvienu kartu darosi vis mieliau smile.gif 4u.gif O kvėpuoti bėgiojant aš tai pat nemoku.. doh.gif
bamba
QUOTE(Inga654 @ 2010 05 20, 14:17)
*

kaip smagu, kai rezultatai yra thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
aš tai užpakaliuką jau galima pasakyt pasidariau, tokį apvalų, pakeltą, tai irgi džiaugiuosi. Su pilvu tai man sunkiau, atrodo irgi nukračiau jį, bet tik pavalgau daugiau ir vėl išsipučia doh.gif verysad.gif O svorio tai nenumečiau nieko, bet neliūdžiu dėl to, kai matau gražesnį kūną, tai svoris neberūpi smile.gif
Nude
Mano irgi svoris labai mazai pasikeite, bet kuno formos visai kitokios, kas ir dziugina thumbup.gif
*Happy*
QUOTE(Inga654 @ 2010 05 20, 16:17)
O man begiojimas brrr...tik per prievarta, gal nemoku as kvepuot ar kas, bet kiekviena vasara ''pradedu'' begiot ir baigiu po dvieju savaiciu - ilgiau neistveriu doh.gif . O MB jau 10 metu begioja kasryt  blush2.gif (bet uztat po Jillian pratimuku paduso lotuliukas.gif ).
*

O ką darei, kad pasidarei svajonių pilvuką ir rankas? wub.gif
M.i.g.l.e
Sveikos mirksiukas.gif
ramuma čia bigsmile.gif

Aš porą sav totaliai apsileidau, tai esu baisiai pikta ant savęs doh.gif Psio susiimu, negalima taip schmoll.gif

Šian pilatesą pabandžiau ax.gif Lyg kažkuri irgi jį praktikuojat, ar klystu? g.gif būt įdomu sužinot gal kokių video su juo rekomenduotų blush2.gif
angelinka
4u.gif Labas paneles,gal galite pasakyti is kur galima atsisiusti jilian pratimu?Nes nuoroda is senesiu temu nebeveikia..Noreciau prisijungti prie jusu kuo greiciau ax.gif !
himeira
as per torrent.ru atsisiunciau jillian michaels no more trouble zones ax.gif
Sielos Sparnai

QUOTE(angelinka @ 2010 05 27, 00:56)
4u.gif Labas paneles,gal galite pasakyti is kur galima atsisiusti jilian pratimu?Nes nuoroda is senesiu temu nebeveikia..
Bet veikia nuorodos įdėtos pirmame temos puslapyje, tai per jas ir gali atsisiųst mirksiukas.gif
Mind&Body
Pilates treniruotės bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.
Kviečiame visus norinčius prisijungti ir sportuoti kartu Vilniaus centre, Jakšto g. 16, studijos "Soula" salėje. Treniruotės vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais 12.00-12.50 val. bei antradieniais ir ketvirtadieniais 19.00-19.50 val.
Daugiau informacijos ir registracija – pilatesas@gmail.com
Nude
As tiesiog nebegaliu be pilates, nors laisvo laiko neturiu siuo metu, bet stengiuosi bent kelis kartus per savaite pasimankstint. Esu atsisiuntusi is rusu torentu 5 dienu programa, aisku, jau darosi lengvoka, reikes ieskot kazko rimtesnio. biggrin.gif
Medelė
Sveikos, kažkada dalyvavau šioje temoje, po to užsitinginiavau ir pabėgau blush2.gif biggrin.gif Šiandien jau trečia diena, kai darau Cindy Crawford "Shape your body" pratimus. Labai patinka thumbup.gif O jau kaip viską skauda. Jau gerą mėnesį lauke krosiuką bėgiojau ir galvojau, kad kojos prie bet ko pripratusios. Nė velnio pasirodo doh.gif Taip maloniai vidines šlaunų puses "gelia". Dar jaučiu rankas (niekad neskyriau joms dėmesio sportuodama, nes bicepsų bijojau, bet atėjau į protą, kad pastangrint tai reikia), pilvo presą, žodžiu, viską thumbup.gif
Po kokių dviejų savaičių matuosiuos apimtis ir pasidalinsiu rezultatais bigsmile.gif
Abejoklė
QUOTE(*Happy* @ 2010 05 23, 20:32)
O ką darei, kad pasidarei svajonių pilvuką ir rankas?  wub.gif
*

Keturis metus sportavau sporto klube, bet rezultatai net nebuvo panasus i tuos, kuriu pasiekiau saziningai 30 days shred + 8min abs is youtube (ten kur vyras toks labai apsitempes daro lotuliukas.gif ), dar 100 atsilenkimu kasdien, per tas 30 deinu ant pilvo atsirado laabai grazus six pack (aisku ne kalades, kaip pas vyrus buna lotuliukas.gif ), o rankoms pagrazeti tai uzteko menesio su Jillian no more trouble zones. Bet jau sitas programas tai saziningai variau bigsmile.gif ... po 5-6 sykius per savaite ir aisku sekiau baltymus, kad netruktu.
Papildyta:
QUOTE(Medelė @ 2010 05 31, 02:31)
Sveikos, kažkada dalyvavau šioje temoje, po to užsitinginiavau ir pabėgau  blush2.gif  biggrin.gif Šiandien jau trečia diena, kai darau Cindy Crawford "Shape your body" pratimus. Labai patinka  thumbup.gif
*

As irgi savaites pabaigoj sita parsisiust galvoju. Pakaitaliosiu su Jillian pratimais, nes nors tie ir veiksmingi, bet jau labai uzsinorejau pokyciu treniruoteje thumbup.gif
bamba
sveikos merginos,
aš tai dabar ant bėgimo persimečiau, įtraukė nike running programa, kur internete registruoji nubėgtus km ir varžais su kitais.
QUOTE(Medelė @ 2010 05 31, 00:31)
Jau gerą mėnesį lauke krosiuką bėgiojau ir galvojau, kad kojos prie bet ko pripratusios. Nė velnio pasirodo  doh.gif Taip maloniai vidines šlaunų puses "gelia". Dar jaučiu rankas (niekad neskyriau joms dėmesio sportuodama, nes bicepsų bijojau, bet atėjau į protą, kad pastangrint tai reikia), pilvo presą, žodžiu, viską  thumbup.gif
Po kokių dviejų savaičių matuosiuos apimtis ir pasidalinsiu rezultatais  bigsmile.gif
*

o kaip tu bėgi, kad vidines šlaunų puses gelia? gal kaip nors ipatingai koją statai ar pan? nes man nuo bėgimo tik šlaunų priekis jaučias (keturgalvis raumuo), nervuoja labai, nes jis ir taip pas mane nemažas, norėtųsi užpakalinę ir vidinę šlaunų pusę labiau mankštint blush2.gif
obuoliu-sultys
Medelė, o is kur parsisiuntete Cindy Crawford "Shape your body" ? ax.gif

as ir dar ziema labai uzsidegusi buvau sportuoti, bet tik pora karteliu manksta padariau ir aptingau blush2.gif bet va praeita savaite vel pradejau tuos 8min pratimus daryt rolleyes.gif
intentar
Kurgi visos dingusios?Negi geri orai, visas is kelio isvede? g.gif
As tai, nors ir maziau laiko sportuoju, bet stengiuosi visikai neapleisti sporto
Dorofėja
QUOTE(intentar @ 2010 06 04, 18:44)
Kurgi visos dingusios?Negi geri orai, visas is kelio isvede?  g.gif
As tai, nors ir maziau laiko sportuoju, bet stengiuosi visikai neapleisti sporto
*

Dingau, apleidau, kalta unsure.gif blush2.gif cool.gif
šypt
Sveikos 4u.gif Vėl grįžtu pas jus blush2.gif Apsileidau siaubingai, priaugau dar papildomų kilogramų. Šiandien ryte užlipus ant svarstyklių net išsigandau unsure.gif Jau baisu į save žiūrėti darosi. Taigi nuo šiandien susiimu, dar kartą iš naujo pradedu 30 days shred + 8 min abs. Šįvakar ateisiu pasigirti, ar pasportavau biggrin.gif
Sielos Sparnai

Sveikos 4u.gif

QUOTE(Dorofėja @ 2010 06 05, 01:21)
Dingau, apleidau, kalta  unsure.gif  blush2.gif  cool.gif
drinks_cheers.gif Aš taip pat blush2.gif Tačiau nuo įvairiausių stresų ir nervų netgi nesportuojant nukrito 4 kg cool.gif
šypt
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 06 05, 12:05)
Tačiau nuo įvairiausių stresų ir nervų netgi nesportuojant nukrito 4 kg cool.gif
*

Kad man taip doh.gif Man stresas = ėdimas = priaugti kilogramai verysad.gif
intentar
QUOTE(šypt @ 2010 06 05, 15:07)
Kad man taip  doh.gif  Man stresas = ėdimas = priaugti kilogramai verysad.gif
*

Dziaugiuosi, kad man nuo streso neauga svoris thumbup.gif Bet as jeigu ilgiau namie pabunu, ar kazka uzsiimu gaminti, tai per pora dienu gali lengvai uzaugti papildomi kg doh.gif
Nude
As ir apsileidau siaubas kazkoks. Nera laiko ,bet tai nepasiteisinimas... unsure.gif
M.i.g.l.e
Sveikos 4u.gif

Niu o aš po tinginiavimų įsivažiavau su sportu bigsmile.gif Dabar pilatesą praktikuoju, na visai smagiai gaunas ax.gif
Aira*
sakykit o kokio svorio svarmenis geriausia būtų naudoti sportuojant? Pradžioje su vandens buteliukais sportavau, bet galvoju, kad gal reikia kažką rimtesnio įsigyti
Shania
Priimat naujokus? Beje naujoke tik temoje o sportavime namie ir kitur tai jau visa veterane biggrin.gif ...tik smarkiai apsileidusi po pries kelerius metus darytos venu operacijos blush2.gif
Patirtis: nuo mokyklos laiku lankomi sokiai, aerobika, begiojimas...tai stai laukia uz pusantro menesio atostogos ir ju metu diiiiiidele draugu seimos svente, galvoju reikia linijas pasitobulinti. Pabandziau vakar Jilian pratimukus ir Cindy Crawford "Shape your body" pratimus kojoms...ir supratau kaip smarkiai esu apsileidus, sian vos iki darbo nusliauziau. Bet registruojuos temukeje, kad nedingtu mano didelis uzsidegimas lotuliukas.gif
Dorofėja
Sveikos visos,

Kaip jau buvau prisipažinus, praėjusią savaitę sportą užmetus buvau. Nagi - grįžtu 4u.gif Bet sakykit tiesiai (patyrusios savo kailiu) - ar įmanoma per 2 mėn numest 5 kg (taupant kalorijas, maždaug 1600-1800)? smile.gif

(Teigiamas atsakymas paskatintų tuo patikėt mirksiukas.gif )
Vika 12
Sveikos visos smile.gif Jau seniai čia nesilankiau 4u.gif
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie Ab Tronic X2 diržą , kuris yra parduodamas topshop'e smile.gif
Aš visada skeptiškai žiūrėjau į visas reklamas, bet kažkodėl užsikabinau už šio diržo. Štai, jei kas nežino apie ką kalbu, tai nuoroda: http://www.topshop.lt/index.asp?tn=product...irp=1&pcs=2

Aš tikrai nesiruošiu sudėti rankas ji nusipirkusi, aš sportuosiu namuose kaip iki šiol, tik kartu su šiuo diržu. Gal kad turite jį? ax.gif
liepsnelee
Sveikos, kaip reikėtų parsisiųsti Jillian Michaels 30-Day Shred iš pirmo puslapiuko? Na neina man kažkaip, kažkokį netokį failo formatą man siūlo.. verysad.gif Ar gal jau nebėra galimybės iš ten parsisiųst? g.gif
intentar
QUOTE(liepsnelee @ 2010 06 07, 21:44)
Sveikos, kaip reikėtų parsisiųsti Jillian Michaels 30-Day Shred iš pirmo puslapiuko? Na neina man kažkaip, kažkokį netokį failo formatą man siūlo..  verysad.gif Ar gal jau nebėra galimybės iš ten parsisiųst?  g.gif
*

Pirmam puslapy yra tik torrent failiukas, ji reiketu atsisiusti su torentams skirta programa (pvz: UTorrent).
Jei nesiseks su tais torrent failiukais atsisiusti, parasykit i az atsiusiu tiesiogiai ta video treniruote. mirksiukas.gif
Abejoklė
QUOTE(Aira* @ 2010 06 07, 11:42)
sakykit o kokio svorio svarmenis geriausia būtų naudoti sportuojant? Pradžioje su vandens buteliukais sportavau, bet galvoju, kad gal reikia kažką rimtesnio įsigyti
*

as tai po buteliu nusipirkau po 1,5 kg., bet prasoviau, is pradziu net ranku nepakeldavau, kaip skaudedavo raumenis, o po 2 savaiciu jau dvigubai sunkesniu reikia...tai pasiimu i viena ranka tuos du pusantrinius i kita ant MB gantelio uzsidedu 3 kg ir sportuoju. O mokejau uz tuos ganteliukus 60 lt.
Tai geriau truputi sunkesnius pirkt iskart arba tuos vyriskus gelezinius, kur galima svorio kiek nori uzsidet
Nude
As tai turiu 1 kg svarelius, tai irgi jau seniai per lengvi, tai naudoju MB nusukamas dalis svareliu biggrin.gif Nors siaip girdejau, kad moterims, kurios nori lieknu ranku pilnai uztenka 1-1,5 kg, naudojant tokius svarelius neauga apimtis, padaromas didesnis skaicius pratimo pakartojimu, kas skatina riebalu degima...
pievu_gele
Tai tiesa: jei norit deginti riebalus, reikia daryti daugiau kartojimų mažesniu svoriu (tai prisimenu dar iš kūno kultūros užsiėmimų). Na o alternatyva būtų atsispaudimai - irgi padeda išlaikyti rankų grožį: kas gali daro tiesiomis kojomis, kam persunku- ant kelių, o dar lengviau - atsirėmus į sieną thumbup.gif
Abejoklė
QUOTE(Nude @ 2010 06 15, 16:38)
As tai turiu 1 kg svarelius, tai irgi jau seniai per lengvi, tai naudoju MB nusukamas dalis svareliu  biggrin.gif Nors siaip girdejau, kad moterims, kurios nori lieknu ranku pilnai uztenka 1-1,5 kg, naudojant tokius svarelius neauga apimtis, padaromas didesnis skaicius pratimo pakartojimu, kas skatina riebalu degima...
*

Na dėl rankų tai taip, bet pavyzdžiui įtupstams arba tiems "squats" (nezinau kaip lietuviškai lotuliukas.gif doh.gif ), man jau ir 3*2 kg. mažoka unsure.gif
agute07
Geriausia sportuoti, kai nori ka i burna ideti 4u.gif
Nude
Tikrai gera terapija, norint valgyti maziau thumbup.gif
liepsnelee
O kurią programą, iš pirmam puslapy nurodytų nuorodų, rekomenduotumėt pradedančiam aktyviai sportuot? smile.gif
Abejoklė
QUOTE(liepsnelee @ 2010 06 18, 11:42)
O kurią programą, iš pirmam puslapy nurodytų nuorodų,  rekomenduotumėt pradedančiam aktyviai sportuot?  smile.gif
*

30 days shred. Labai puiki įžanga į rimtesnį sportą thumbup.gif . jaučiu visos čia jį prasportavom smile.gif
Abejoklė
Dar gal kam idomu - isohunt.com radau toki faila pavadinimu workout, tai ten sudetos 5 berods treniruotes is the biggest looser, tai yra ir su Jillian pora treniruociu geru ir joga su tuo vyruku...labai neprastos treniruotes, prakaita grezte galejau is palaidines grezti biggrin.gif
MO
sveikos,
noriu ir aš prie jūsų jungtis,jeigu galima 4u.gif blush2.gif
ogogo,kiek nuorodų pirmam psl.,reiks išsityrinėti bigsmile.gif thumbup.gif

iškart noriu paklausti,nes išgirdau dvejopų nuomonių: ar blogai sportuoti apsivyniojus celofanu? g.gif
Abejoklė
QUOTE(MO @ 2010 06 19, 20:12)
sveikos,
noriu ir aš prie jūsų jungtis,jeigu galima  4u.gif  blush2.gif
ogogo,kiek nuorodų pirmam psl.,reiks išsityrinėti  bigsmile.gif  thumbup.gif

iškart noriu paklausti,nes išgirdau dvejopų nuomonių: ar blogai sportuoti apsivyniojus celofanu?  g.gif
*

Aišku kad nėra blogai. o kodėl turėtų būti mirksiukas.gif ? Dar geriau jei po tuo celofanu koks dumblis ar kremas pateptas bigsmile.gif
MO
QUOTE(Inga654 @ 2010 06 20, 08:18)
Aišku kad nėra blogai. o kodėl turėtų būti  mirksiukas.gif ? Dar geriau jei po tuo celofanu koks dumblis ar kremas pateptas bigsmile.gif
*

MB sako,atseit oda šunta,viskas,ką išprakaituoji,atgal "sulenda" lotuliukas.gif gal tu teisi rolleyes.gif taip,prieš vyniodamasi išsitepu a la liekninačiu geliu blush2.gif
vakar pagal Biliuką paprakaitavau vaikams užmigus,nuo kitos savaitės pradėsiu pagal JM 30 days shred,nors kiek peržiūrėjau,ogogo yra ten ką veikt bigsmile.gif žodžiu,užsikepiau labai sportuot,nors nesu per gyvenimą rimtai sportavus,tik karts nuo karto blush2.gif tikiuos neperdegt lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Abejoklė
QUOTE(MO @ 2010 06 20, 14:13)
MB sako,atseit oda šunta,viskas,ką išprakaituoji,atgal "sulenda"  lotuliukas.gif gal tu teisi  rolleyes.gif taip,prieš vyniodamasi išsitepu a la liekninačiu geliu  blush2.gif
vakar pagal Biliuką paprakaitavau vaikams užmigus,nuo kitos savaitės pradėsiu pagal JM 30 days shred,nors kiek peržiūrėjau,ogogo yra ten ką veikt  bigsmile.gif žodžiu,užsikepiau labai sportuot,nors nesu per gyvenimą rimtai sportavus,tik karts nuo karto  blush2.gif tikiuos neperdegt  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif
*

lotuliukas.gif o kas ten gali atgal sulįst. Man kaip tik atrodo, kad toks ''a la'' pirties efektas gaunasi. Ir siaip kai su kaitinančiu kremu pasidarau aš įvyniojimą (net ir nesportuojant) irgi ten viskas šyla, prakaituoja, bet atgal ''nesulenda'' lotuliukas.gif .

Neturėtų perdegti noras sportuot jei pradesit su Jillian, va aš jau nuo vasario gal pagal 4 treniruotę jos sportuoju. Labai gera trenerė... o raumenukų kiek prisiauginau bigsmile.gif rolleyes.gif
frea
Siaip ta trenere Jillian yra laikoma viena geriausiu treneriu norint numesti svorio , ir aisku formuojant kuna,man patinka tai kad ta mankstele trumpa ir laikui begant jauti kaip vis lengviau darosi pagal ja sportuoti:)

Siandien ismeginau Tracy Anderson post pregnancy workout,nors ji yra gimdziusioms moterims,taciau pastebejau kad man ji visai tiko,nes ganetinai didelis kruvis skiriamas pilvo raumenu mankstinimui,beto nemazai nematytu pratimu aptikau,kurie turetu isjundinti anksciau neistreniruotus raumenukus.Dar gerai , kad ta makstelei fone groja grazi ''graksti'' rami klasikine muzika,nieks ir nesuzinos kad sportavai jei nenoresi:) man kartais aktualu kai sumastau kokia nakti sportuot ar sveciu namie pilna ax.gif 4u.gif tai vat tokie atradimai.

dar pamirsau paminet,kad viena syk i savaite pradejau daryt jillian michaels no more trouble zone ,tai tikrai neblogai isgrezia ,bet po tos treniruotes tiesiog pamilsti save nes jauti skirtuma jau kita diena ,stovesenos ,pilvuko,kojyciu;)

Cia besirenkanciu merginu noreciau paklausti gal ismeginot p90x kuri nors?
smile.gifO gal tokia mansktele kaip turbo jam ,turbo fire arba Insanity?smile.gif)
Abejoklė
QUOTE(frea @ 2010 06 22, 17:33)
Siaip ta trenere Jillian yra laikoma viena geriausiu treneriu norint numesti svorio , ir aisku formuojant kuna,man patinka tai kad ta mankstele trumpa ir laikui begant jauti kaip vis lengviau darosi pagal ja sportuoti:)

Siandien ismeginau Tracy Anderson post pregnancy workout

dar pamirsau paminet,kad viena syk i savaite pradejau daryt jillian michaels no more trouble zone ,tai tikrai neblogai isgrezia ,bet po tos treniruotes tiesiog pamilsti save nes jauti skirtuma jau kita diena ,stovesenos ,pilvuko,kojyciu;)

smile.gifO gal tokia mansktele kaip turbo jam ,turbo fire arba Insanity?smile.gif)
*

Ir aš šiandein kaip tik Tracy Anderson porą mankštų išmėginau - tą post pregnancy (nors irgi ne po gimdymo lotuliukas.gif ), tai man ji silpnoka pasirodė (gal todėl kad porą mėnesių bent 4 kartus per savaitę jau sportuoju Jillian no more trouble zones) ir dar išbandžiau Tracy Andreson Method, tai laaaabai patiko pirma mankštos dalis, kuri skirta kojoms, o likusi dalis laaaabai silpni šokio judesiai pilvo presui...

Bandžiau Insanity, tai pasirodė per daug šokinėjimo, bet čia gal tik man, nes nemėgstu aerobikų visokių... Nepatiko ir tas PX90, bet gal labiau dėl trenerio, beryšio man jis kažkoks

Dar labai patiko Karen Voight Sleek Physique, bet gaila, kad nerandu niekur angliškai parsisiųsti, tik ispaniškai doh.gif

Žodžiu, liksiu kolkas prie Jillian No more trouble zones ir kitų the biggest looser treniruočių
bamba
QUOTE(frea @ 2010 06 22, 15:33)
*

man p90x patiko, bet nevisos treniruotės. Labiausiai patiko cardio treniruotė, dar darau stretch (labai super man kai raumenukus skauda ir nesinori sportuot rimtai), taip pat nieko joga, kenpo. Plyometrics man per sunku, į pabaigą vos pastoviu, tai nedarau doh.gif Kitos p90x treniruotės tai man asmeniškai beryšio, kačialkę primena, per mažai dinamikos, per daug krūvio rankų raumenims, man pasirodė labiau tinkamos vyrams treniruotės unsure.gif

turbo jam bandžiau vieną, bet nepatiko, toks nelabai sistemingas cardio pasistaipymas, bet čia asmeninė mano nuomonė, daug kas labai geruoju atsiliepia apie šią treniruotę 4u.gif
MO
oi oi,kiek jūs čia nepažįstamų terminų vartojat,jaučiuosi balta varna blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Inga654 @ 2010 06 21, 09:46)
lotuliukas.gif o kas ten gali atgal sulįst. Man kaip tik atrodo, kad toks ''a la'' pirties efektas gaunasi. Ir siaip kai su kaitinančiu kremu pasidarau aš įvyniojimą (net ir nesportuojant) irgi ten viskas šyla, prakaituoja, bet atgal ''nesulenda'' lotuliukas.gif .

Neturėtų perdegti noras sportuot jei pradesit su Jillian, va aš jau nuo vasario gal pagal 4 treniruotę jos sportuoju. Labai gera trenerė... o raumenukų kiek prisiauginau  bigsmile.gif  rolleyes.gif
*

aš irgi būčiau linkus taip manyt g.gif
o kokiu kaitinančiu kremu išsitepat? gal viteks?
aš šiaip mėgėja pagal nuotaiką sportuot,galimybę turiu,tik kai vaikai sumiinga,vėlokai,tai kas užplaukia,tą ir įsijungiu,arba neįsijungiu,o padarau įv.pratimus visoms kūno dalims+elipsiukas.vakar po ilgo laiko tarpo atklydo į mano rankas lankas,pasukau 20 min,šiandien bandau sukt-jausmas,kaip su plyta per nuogą skūrą unsure.gif taiiip skauda doh.gif
dabar sudominot su tom treniruotėm.jeigu sportuojat nuo vasario,tai jau 4,5mėnesio?kiek katų per savaitę?įsivaizduoju,kūnas turėjo kardinaliai pasikeisti? bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.