Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

jungiuos ir as i sportuojanciu namie gretas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nylla11 @ 2010 04 12, 23:10)
jungiuos ir as i sportuojanciu namie gretas  mirksiukas.gif

Prasom prasom,junkis 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
visom prisijungusiom ir sportuojanciom 4u.gif

kaip ir galvojau-savaitgalis praejo be sporto doh.gif kleckiui buvo 1m,tai sventem...

vakar jau turejau pabaigt Jillian II lygi,bet liko kelios dienos.tikiuos jas iveikti ir pabaigti.vakar labai nebuvo nuotaikos sportuot,bet prisiverciau uzlipt ant stepperio ir nuzingsniuot 1500.

paskaiciau ikelta straipsni del vandens,tai susimasciau,kad as mazai jo isgeriu,tai dabar prisistaciau buteliuku,kad per diena isgerciau bent 2l.tai vakar isgeriau nemazai,bet nematavau kiek,tai i toleta ejau,kaip buciau nestuke.gif paskutini menesi lotuliukas.gif bet manau,kad reikia persilaust ir nebevaiksciosiu tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2010 04 13, 07:33)
sveikutes,
visom prisijungusiom ir sportuojanciom  4u.gif

kaip ir galvojau-savaitgalis praejo be sporto  doh.gif kleckiui buvo 1m,tai sventem...

vakar jau turejau pabaigt Jillian II lygi,bet liko kelios dienos.tikiuos jas iveikti ir pabaigti.vakar labai nebuvo nuotaikos sportuot,bet prisiverciau uzlipt ant stepperio ir nuzingsniuot 1500.

paskaiciau ikelta straipsni del vandens,tai susimasciau,kad as mazai jo isgeriu,tai dabar prisistaciau buteliuku,kad per diena isgerciau bent 2l.tai vakar isgeriau nemazai,bet nematavau kiek,tai i toleta ejau,kaip buciau  nestuke.gif paskutini menesi  lotuliukas.gif bet manau,kad reikia persilaust ir nebevaiksciosiu tiek  ax.gif


nu su tais tualetais tai tikrai buna is pradziu maratonas pirmyn atgal biggrin.gif praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,panos 4u.gif
Kas del vandenuko,as jau ji geriu ilgai,i diena isgeriu po 3l vandens ir vistiek vaikstau i toaleta daznai doh.gif bet taip ir bus visada,as taip manau,nes kuo daugiau geri vandens tuo daugiau valosi organizmas ir nesikaupia vandens atsargos,nes jeigu organismas jaucia vandens trukuma pradeda uzlaikyti vandeni,atsiranda tinimai ir paburkimai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bla-bla-bla @ 2010 04 12, 22:15)
Na bent jau kur aš parsisiunčiau,tai ten reikia neatidarinėjant folderio spausti ant jo dešinį klavišą ir pasirinkti "open with ... (kokį filmų playerį naudojat)" ir tada atidaro kaip filmus iš dvd diskų smile.gif pasirenki programą, lygį ir pan. Tikiuosi padėjau  4u.gif


Ačiū, tikrai padėjot smile.gif
Tik dar klausimas, kas jau sportavote pagal šią programą, ką geriau rinktis? Ar per Customize pasirinkti kurį lygį nori sportuoti, ar geriau meniu rinktis Maximum Results Program ir jau ten pasirinkti tinkamą variantą?
Aš tai mąstau apie Maximum Results Program 5-6 savaitėms. Ir taip įsivaizduoju, kad kiekvieną cardio treniruočių lygį po dvi savaites kokias "varyt"? Kaip ten yra? Gal aš dar mažokai pasigilinau..
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2010 04 12, 19:49)
Labas visoms sportuojančioms, jau seniai skaitau šią temą. Ir sportuoju, žinoma. Sportavau su Jillian Michaels 30 day shred.  Arba teks draugaut vėl su Jillian Michaels.. šį kartą No More Trouble Zones smile.gif


čia labai individualus dalykas. man pavyzdžiui Jillian nepatinka kaip trenerė, su savo muštravimais, tokia nemaloni teta nuo kurios norisi pabėgti smile.gif Beach Body Turbo Jam man irgi iš pirmo sykio nepatiko, bet paskui kaip taip ir visai nieko, nors man su kickboxo elementais tai nelabai. kas dėl cardio - man asmeniškai patinka Power 90 Master Series - Cardio Intervals - fainas labai instruktorius, geri pratimai, yra kur paprakaituoti - tai aš jį darau, kai "nusidedu" blush2.gif , nes kas kartą sudėtinga būtų, intesyvoka smile.gif pastaruoju metu mano mėgstamas cardio variantas Petra Kolber: Boot Camp Boogie. na vienu žodžiu yra daug visokių, man tai patinka dažnai keisti - vieni prilimpa ilgesniam laikui, kitų ir po pirma karto nebesinori daryti smile.gif be to pavasariui labai tinka tie kur vienoj programoj yra intervalai - sculpt (raumenų formavimas) ir cardio kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bombonke @ 2010 04 13, 14:41)
  be to pavasariui labai tinka tie kur vienoj programoj yra intervalai - sculpt (raumenų formavimas) ir cardio kartu smile.gif

Gal gali nuoroda ideti sios programos,nes butent tokio pobudzio as noreciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nerte @ 2010 04 13, 15:06)
Gal gali nuoroda ideti sios programos,nes butent tokio pobudzio as noreciau  rolleyes.gif



iš trumpesnių, kurių nereikia persisiųsti man patinka:
http://www.exerciset...o/fat-burn-8205

iš persisiunčiamų yra daug...nežinau, kaip gerai gaudotės visose persisiuntimų džiunglėse. paskutinis mano atrastas geras dalykas "10 days to better body" (http://beautydar.cc/index.php?topic=4020.0)

Atsakyti
Kaip smagu, kad tema aktyvi, visos sportuojam biggrin.gif Sian is ryto negalejau sportuoti, nes turejau mieste reikalu, tai vos tik grizau puoliau sportuoti showoff.gif As, kai norejau aktyvesnio judesio, buvau pamegus pump it up. Labai smagi muzikele ir daug judesio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2010 04 13, 12:31)
Ačiū, tikrai padėjot smile.gif
Tik dar klausimas, kas jau sportavote pagal šią programą, ką geriau rinktis? Ar per Customize pasirinkti kurį lygį nori sportuoti, ar geriau meniu rinktis Maximum Results Program ir jau ten pasirinkti tinkamą variantą?
Aš tai mąstau apie Maximum Results Program 5-6 savaitėms. Ir taip įsivaizduoju, kad kiekvieną cardio treniruočių lygį po dvi savaites kokias "varyt"? Kaip ten yra? Gal aš dar mažokai pasigilinau..

Na ten yra penki filmukai: apšilimas (5min), trys kardio treniruotės (20min, 10min ir 10min) ir 'cool down'as" (5min) .
Maximum results 5-6 sav tai tiesiog bus viskas iš eilės, tas pats kaip per customize jei pasirinksit warm up, cardio 1, cardio2, cardio3 ir cool down. Sumoj bus 50min.
Pagal tą jų sudaryta maximum results programą, tai jei renkatės pirmą (ją darot dvi savaites) tai bus warm up, cardio 1, ir cool down, antroj (daroma vėl dvi savaites) warm up, cardio 1, cardio2, ir cool down ir galiausiai paskutinės dvi savaitės (5ta ir 6ta) warm up, cardio 1, cardio2, cardio3 ir cool down.
Jei anksčiau nesportavot, tai geriausia kaip ir siuloma, pradėt nuo mažiau ir didint krūvį. Aš tai kai ne nuo 0 pradėjau sportuot, tai iškart dariau visą 50 min treniruotę, man per mažai kitaip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nude @ 2010 04 13, 14:21)
As, kai norejau aktyvesnio judesio, buvau pamegus pump it up. Labai smagi muzikele ir daug judesio  thumbup.gif

o kas tai per dalykas? gal nuorodą turit? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites 4u.gif

QUOTE(bombonke @ 2010 04 13, 15:33)
iš persisiunčiamų yra daug...nežinau, kaip gerai gaudotės visose persisiuntimų džiunglėse. paskutinis mano atrastas geras dalykas "10 days to better body" (http://beautydar.cc/index.php?topic=4020.0)

Aciu 4u.gif vakar parsisiunciau sia programele,siandien isbandysiu rolleyes.gif
Atsakyti