Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

Sveika prisijungus mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif

Ataskaita: 4 diena su Jilian smile.gif Nepaeinu normaliai jau irgi 4 diena biggrin.gif Labiausiai blauzdas skauda. Rankas tik maudzia, bet jos pas mane silpniausios, tai neiseina padaryti keliu pratymu iki galo, kur su rankom susijusios doh.gif Tikiuosi vis delto jos pas mane sustipres iki pirmo lygio pabaigos doh.gif
Atsakyti
Taigi taigi smile.gif Pradėjau pirmą dieną su Jilian smile.gif Jaučiuosi nusikamavus bet dar ne iki galo biggrin.gif taigi vakarop dar paplanuoju tae bo treniruotę, nes rytoj juk šventės tai reikia šiandien duot garo už dvi dieneles smile.gif Šiaip šitoje treniruotėje su Jilian man sunkiausia irgi su treniruoti rankas, nes maniškės silpnokos, bet dirbsiu, lauksiu rezultatų smile.gif O lengva buvo pilvo presiukui daryt nes maniškis ir taip stiprus, atsilenkimus jas porą metelių darau kas dieną smile.gif taigi pranešiu vėliau kaip man sekasi, skmės visom ir su artėjančiom šventėm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabruskinas: 03 balandžio 2010 - 13:17
Na ką, atidirbau šiandien, su baime laukiam rytojaus. blush2.gif
Atsakyti
Taigi atidirbau šiandien antrąją treniruotę smile.gif šį kart tae bo, visas 5 dalis, nes ankstesnėm dienom nerizikavau iš kart, tai dariau 3. tai va, jaučiuosi nusivarius kaip nežinau kas biggrin.gif nugarytė visa tokia šlapia kad ojojoj, einu įlįsiu po šaltu dušeliu, atgausiu jėgas smile.gif Bet šiaip tae bo man tikrai visai patinka, ir tikrai stengsiuos sąžiningai daryt kiekvieną dieną, rezultatai manau bus ne už ilgo, nes tiek prakaito išlieta bus .. smile.gif
Carolina--> na aš taip pat laukiu su baime, nes po dviejų tokių stiprių treniruočių per dieną, ryt rezultatas gali būt skausmingas smile.gif sėkmės visom ! wink.gif
Atsakyti
Ataskaita pioneer.gif 5 diena su Jilian. Kaip visada visa slapia biggrin.gif
Kaip sekasi senbuvem? Kokie rezultatai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 04 03, 19:14)
Ataskaita  pioneer.gif 5 diena su Jilian. Kaip visada visa slapia  biggrin.gif
Kaip sekasi senbuvem? Kokie rezultatai?  mirksiukas.gif

Užbaigiau 1 lygį tai taip ir liko viskas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Rezultatai sunkiau matosi, turbut del to, kad nera antsvorio arba jis yra nedidelis smile.gif Bet reikia dirbti toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 04 03, 21:14)
Rezultatai sunkiau matosi, turbut del to, kad nera antsvorio arba jis yra nedidelis  smile.gif Bet reikia dirbti toliau  mirksiukas.gif

Žinoma. Juolab kad bent jau aš sportuojant jaučiuosi daug geriau, energingesnė ir šiaip nuotaika geresnė 4u.gif
Atsakyti
Su Šv. Velykom jus 4u.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Happy*: 04 balandžio 2010 - 10:40
Sveikos, na jus mamos ir saunuoles bigsmile.gif Taip atkakliai namie sportuojat. pagarba jums.
Ir man laikas. Vasara gresmingaio arteja.
Igyret jus ta Jilian programa, ale man kvailai neiseina jos parsisiust...
Na meginsiu ir jungsiuosi prie jusu smile.gif
Atsakyti
pioneers.gif 6 diena draugauju su Jilian. Niekaip negaliu padaryti, iki galo, pora pratymu doh.gif Gal, iki lygio galo, vis delto iseis viskas g.gif

Nepersivalgykit siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu vėl iš naujo prie jūsų prisijungti po žiemos sąstingio mirksiukas.gif
Atsakyti