Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos būsimiems uošviams

Sveikos,
turiu keblią situaciją doh.gif . Aš su savo būsimuoju vyreliu gyvename Airijoje. Tuoktis ruošiamės kitą vasarą. Tad nusprendėme, kad būtų pats laikas tėvus supažindinti. Susipažinimas vyks Airijoje. Jau esame tiek vieniems tiek kitiems nupirkę bilietus. Galvoju būtų labai gražu, jei mes dovanotume dovanėles savo būsimiems uošviams. Gal turite kokių originalių idėjų? o gal kartais pačios dovanojote ta proga simbolinių dovanų? ax.gif

Atsakyti
Nemanau, kad reikalinga. ax.gif O kaip jausis jie gavę tas dovanas? Ar čia būtų staigmena? Aš laukdama tėvų, paruoščiau skanią vakarienę, nupirkčiau gero vyno, arba užsakyčiau kur nors restorane staliuką. Paskui pakeliautume po šalį, bet tikrai dovanų nepirkčiau. Ir pati būdama tėvų vietoj jausčiausi nejaukiai gavus dovanų be progos. Bus vestuvės, tada tinkama proga dovanot, o dabar...
Na bet čia tik mano asmeninė nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 03 18, 19:14)
Nemanau, kad reikalinga.  ax.gif O kaip jausis jie gavę tas dovanas? Ar čia būtų staigmena? Aš laukdama tėvų, paruoščiau skanią vakarienę, nupirkčiau gero vyno, arba užsakyčiau kur nors restorane staliuką. Paskui pakeliautume po šalį, bet tikrai dovanų nepirkčiau. Ir pati būdama tėvų vietoj jausčiausi nejaukiai gavus dovanų be progos. Bus vestuvės, tada tinkama proga dovanot, o dabar...
Na bet čia tik mano asmeninė nuomonė smile.gif

drinks_cheers.gif visiskai pritariu. As irgi manau, jog tokia proga dovanos visiskai nereikalingos. Butent sventiniu pietu, kazkokios pazintines keliones po sali ideja labai labai gera. Kazkaip tos kitokios dovanos man nelabai... g.gif
Atsakyti