Įkraunama...
Įkraunama...

Kas kiek laiko atnaujinate savo garderobą?

Sveikos smile.gif Vat įdomu kas kiek laiko atnaujinate savo garderobą? Ar perkate kas sezoną? Per išpardavimus? Ar kasmet viską iš pagrindų keičiate pagal mados tendencijas ar tik prisiderinate kelias madingas detales? O gal perkate naujus rūbus spontaniškai ir pastoviai? Ar derinate naujus rūbus prie jau turimų?
Atsakyti
Kiekviena sezona siunuosi kostiumelius darbui, jei reikia, palta ar puspalti.
Parduotuvese nusiperku ka nors naujo is batu, palaidiniu, kelniu. Stengiuosi labai nesivaikyti madu, tik priderinu viena ar kita detale, ar drabuzi.
Atsakyti
O as perku nuolat smile.gif Bent kas savaite kazka nusiperku, o dar kiek prisimezgu, pasisiunu... ax.gif I sezonus neatsizvelgiu. As isvis neisivaizduoju, kaip galima paskirti tam tikra diena/savaite ir nusipirkti viska, ko reikes keliems menesiams i prieki blink.gif Juk su musu pasirinkimu galima nieko ir nerasti doh.gif As parduotuves apeinu nuolat, seku, kada naujos kolekcijos atkeliauja, kada buna nuolaidos, ispardavimai ir t.t. Jei kazkas patraukia aki - nusiperku, o is anksto niekad nepalnuoju, ka pirksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Atnaujinu garderobą atskirai šaltam ir šiltam sezonui bigsmile.gif
Ypač daug išleidžiu žiemai :šiltiem batam, kepurėm, aksesuaram, dovanom santa2.gif






nairobi von nairobi
Atsakyti
Atsinaujinu prieš kiekvieną sezoną. biggrin.gif
Aklai neseku mada, tai keičiu ne viską iš esmės, o papildau tai ką jau turėjau. Atsibodusius atiduodu draugėms.
Per išpardavimus taip pat mėgstu kai ką įsigyti tongue.gif
Atsakyti
Jei pamatau kažką gražaus ir man tinkančio, tai ir nusiperku... nebūna tokių spec. sezoninių apsipirkimų... Na nebent batus... Artėjant sezonui tenka nusipirkti...
Atsakyti
Niekad neatnaujinu is pagrindu, perku po viena- du -tris daiktus kas menesi, taip per metus atsinaujina.
Atsakyti
pastoviai kažką nusiperku...
Atsakyti
Jeigu kartais kazka pamatau laabai idomaus ir man tai pasimatavus tinka ir as jauciosi gerai tai ir perku,o siaip tai pries kiekviena sezona vis kazkaip atsinaujinu bigsmile.gif
Atsakyti
Pasiduodu sezoniškumui. Prieš vasarą nusipirkau kelis komplektus tarpusavyje derančius ir tada keičiau visokiais įmanomais variantais. Su žiema užsižiopsojau, nes matyt per daug laiko internete leidžiu, nes tuoj kalėdos o mano spintoje vien senienos, tik vis ruošiuosi ir tiek. Gal žinot, kas dabar madoj?
Atsakyti
as pastoviai perku drabuzius ir pastoviai ismetu "senus" biggrin.gif
nu negaliu praeiti pro grazu drabuzi, ai, gali juk sau leisti moteris mazyte silpnybe ax.gif
madu nesivaikau, jau supratau ko noriu, ty koks mano stilius. dabar pribrendau pradeti siudintis drabuzius pas siuveja, kaip tik tokios ir zvalgausi ....
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 12 03, 20:38)
Pasiduodu sezoniškumui. Prieš vasarą nusipirkau kelis komplektus tarpusavyje derančius ir tada keičiau visokiais įmanomais variantais. Su žiema užsižiopsojau, nes matyt per daug laiko internete leidžiu, nes tuoj kalėdos o mano spintoje vien senienos, tik vis  ruošiuosi ir tiek. Gal žinot, kas dabar madoj?


Iš kelnių tai tokie velvetiniai capri madoj, bet man jie kažkokie schmoll.gif o megztukai su sagutėm, nertinukais, visokiais prisiuvimais thumbup.gif madinga chaki spalva cool.gif
Atsakyti