Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ar galima pastoti po gimdymo dar nesant mėnesinėm?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Po gimdymo
Pages: 1, 2, 3
Wanilinka
Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu? g.gif rolleyes.gif
afns78
sieip tai ne bet buna ir staigmenu,geriau saugotis
Owlet
Galima 4u.gif
Wanilinka
reikes pasidaryti testa ax.gif
miig
QUOTE(afns78 @ 2010 02 18, 19:57)
sieip tai ne bet buna ir staigmenu,geriau saugotis
*

nu čia dabar doh.gif kaip tai ne... pastojama per ovuliaciją, o ne per mėnesines. mėnesinės tik parodo kad ovuliacija buvo prieš 14dienų. taip kad ir dar kaip galima
Wild Pearl
oi beabejo kad galima.... biggrin.gif ir net sakyciau labai greitai rolleyes.gif
Luttuke
QUOTE(0rchideja @ 2010 02 21, 08:42)
oi beabejo kad galima.... biggrin.gif ir net sakyciau labai greitai  rolleyes.gif
*

Isskyrus tuos atvejus,kai mama intensyviai maitina maziuka pienuku. Pvz., pas mane menesines dar neatsirado. Itariu todel, kad vaikas naktimis valgo kas pora val. Bet... niekada negali zinoti.
kgrey
Labas,

Na aš irgi savo laiku prisiskaičiau apie natūralų saugojimosi būdą, ir apie tai, kad neva maitinant mažiuką, ypač pirmasiais mėnesiais, pastoti nėra galimybių doh.gif Paskui pati negalėjau patikėti, kaip pasidaviau tai propagandai.
Rezultatas - pirmagimei dar nebuvo 4 mėn., mėnesinės nebuvo atsiradę, o mane važiuojant automobiliu pradėjo labai "smagiai" pykinti...iš pradžių šitą pykinimą "nurašiau" pervargimui, nedamiegojimui, nedavalgymui ir pan. Bet buvo neramu. Ir ką gi - labai ryškios dvi juostelės nėštumo teste. Panika. Skambutis gydytojai. DU blink.gif "taškeliai" echoskopo ekrane. DVYNUKAI. Tik maži dar labai. Sėdim abu su jaunuoju tėveliu perbalę, ir nežinom, ar džiaugtis ar liūdėti, visiškas šokas.
Deja, gamta nusprendė kitaip, ir įvyko savaiminis persileidimas...mažas labai buvo nėštumas... verysad.gif
O grįžtant prie temos, mano gydytoja juokdamasi sako, kad po gimdymo užtenka "pusės karto", ir...gali būti vėl leliukas lotuliukas.gif
Sėkmės autorei, viskas tik į gera bet kuriuo atveju wink.gif
super_wife
Labai daug tikimybes,kad galejot pastoti.Bet jeigu mazyli maitinat savo pienuku reguliariai max 2-3val tarpai tai beveik neimanoma pastoti,bet jeigu tarpai didesni,tai jau skaitosi ne intensyvus maitinimas,pastojimo tikimybe-dideja. smile.gif
valeri1979
QUOTE(Wanilinka @ 2010 02 18, 19:51)
Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu?  g.gif  rolleyes.gif
*

Pastoti tikrai galima. g.gif
Luttuke
QUOTE(kgrey @ 2010 02 21, 14:32)
Labas,

O grįžtant prie temos, mano gydytoja juokdamasi sako, kad po gimdymo užtenka "pusės karto", ir...gali būti vėl leliukas  lotuliukas.gif
*

Gal ir tikrai po gimdymo pastoti tampa lengviau. Zinau atveji, kai pora keleta metu nesekmingai bande susilaukti vaiku, galu gale pastojo tik dirbtinio apvaisinimo deka, o, kai vaikuciui dar nebuvo metuku, moteris pasijuto blogai, kadangi turejo sveikatos problemu, del kuriu delsti negalima, nuvare pas gydytojus, o jai pasake, kad jos negalavimo prieastis - nestumas smile.gif
kritike7
taip,galima smile.gif
Natuke
Jeigu daug maitini - tikimybės mažai, kuo vyresnis vaikelis, tuo didesnė tikimybė, kad ovuliacija prasidės iki mm. Šiaip moterys pastoja ir su spirale arba chemine kontracepcija - nera pasaulyje 100proc apsaugos apart susilaikymo wink.gif
matrioska80
aišku, kad galima bigsmile.gif
Pekutis*
QUOTE(Wanilinka @ 2010 02 18, 20:51)
Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu?  g.gif  rolleyes.gif
*

Žinoma, kad galima taip pastoti.Juk, kad būtų mėnesinės pirmiausia turi įvykti ovuliacija. mirksiukas.gif
Renesme
tikrai galima 4u.gif
bordine
QUOTE(kgrey @ 2010 02 21, 14:32)
Labas,

Na aš irgi savo laiku prisiskaičiau apie natūralų saugojimosi būdą, ir apie tai, kad neva maitinant mažiuką, ypač pirmasiais mėnesiais, pastoti nėra galimybių  doh.gif  Paskui pati negalėjau patikėti, kaip pasidaviau tai propagandai.
Rezultatas - pirmagimei dar nebuvo 4 mėn., mėnesinės nebuvo atsiradę, o mane važiuojant automobiliu pradėjo labai "smagiai" pykinti...iš pradžių šitą pykinimą "nurašiau" pervargimui, nedamiegojimui, nedavalgymui ir pan. Bet buvo neramu. Ir ką gi - labai ryškios dvi juostelės nėštumo teste. Panika. Skambutis gydytojai. DU  blink.gif  "taškeliai" echoskopo ekrane. DVYNUKAI. Tik maži dar labai. Sėdim abu su jaunuoju tėveliu perbalę, ir nežinom, ar džiaugtis ar liūdėti, visiškas šokas.
Deja, gamta nusprendė kitaip, ir įvyko savaiminis persileidimas...mažas labai buvo nėštumas... verysad.gif
O grįžtant prie temos, mano gydytoja juokdamasi sako, kad po gimdymo užtenka "pusės karto", ir...gali būti vėl leliukas  lotuliukas.gif
*

Gerai pasakyta - uztenka "puses karto" lotuliukas.gif
Meskute5
aisku galima, paziurekit anksciau 7 vaikus pametinukus gimdydavo viena po kito.
justmoon
Paprastai sakoma, kad kol maitini MP, tai pastoti negalima. Gydytojai teigia, kad pastoti galima kol maitini MP ir nėra mėnesinių. Jie teisus 4u.gif
uksis
Yep. Galima biggrin.gif
rojukas
Kaip tik lankiausi pas daktare. Pastoti galima, tad reikia visais atvejais saugotis, jeigu nenori pabiruciu smile.gif
mabi
jei tarp maitinimu nedaroma didesne nei 4h pertrauka, ir vaikas, apart motinos pieno daugiau nieko negauna, tai maza tikimybe pastoti, bet ji visvien yra. man uzteko viena karta pabandyti duoti vaikui arbateles, kai iskart atsirado mmm blush2.gif
sandrijja1980
QUOTE(Natuke @ 2010 03 15, 13:43)
Jeigu daug maitini - tikimybės mažai, kuo vyresnis vaikelis, tuo didesnė tikimybė,  kad ovuliacija prasidės iki mm. Šiaip moterys pastoja ir su spirale arba chemine kontracepcija - nera pasaulyje 100proc apsaugos apart susilaikymo wink.gif
*

po cezario praejus porai menesiu specialiai nuejau pas savo gine kad paklaust ka vartoti maitinant,kokia kontracepcija,tai pasake nieko jeigu maitini pilnai vaikuti,esu 97%apsaugota,ir beveik du metus maitinau mazyli ir nesisaugojom ne lasiuko,ir nieko.bet tik pradejau jau atpratineti nuo kruties,is karto pasirode menesines.nuo tada ir apsisaugojimo priemonikiu prireike.nezinau bet mane tikrai sitai apsaugojo.
aukselis14
QUOTE(mabi @ 2010 03 24, 10:18)
jei tarp maitinimu nedaroma didesne nei 4h pertrauka, ir vaikas, apart motinos pieno daugiau nieko negauna, tai maza tikimybe pastoti, bet ji visvien yra. man uzteko viena karta pabandyti duoti vaikui arbateles, kai iskart atsirado mmm blush2.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Merisa
pastoti tikrai galima, reikia saugotis! o kad kai kurie nepastoja per matinima krutimi, tai dar nereiskia kad jos pastotu nesisaugojant, gal buvo kitu priezasciu kodel nepastojo maitinat krutimi ir niekaip nesisaugojatn, as patarciau atsargiau su tuo, nes ir man taip nutiko.
Erge
taip, galima 4u.gif
Raidiene
QUOTE(Wanilinka @ 2010 02 18, 20:51)
*

Kiek girdejau, galima 4u.gif
mamamia*
Galima smile.gif
skurdas
galima pastoti maitinant ir nesergant, taip pastojau su treciu vaikiuku smile.gif
garra
pritariu drinks_cheers.gif ar maitini ar neturi mėnesinių tikrai gali pastoti biggrin.gif Ta nuomonė, kad nepastosi atėjo nuo senų laikų o dabar tai net moksliškai įrodyta. mirksiukas.gif
LLiutik
Tikrai galima pastoti smile.gif
Artemidė
Aišku galima, ir visai fool.gif turėtų būti aišku toks elementarus dalykas: ovuliacija taigi visada būna prieš mėnesines. Taigi ir prieš pirmąsias mėnesines po gimdymo būna ovuliacija.
Gabriete
Laisvai galima, nes pirmųjų mėnesinių po gimdymo gali ir nepastebėti, jos gali būti visai nežymios.
Possum
Galima. mirksiukas.gif
shirshia
Keista, tačiau mano nėštumą prižiūrėjusi gydytoja pasakė, kad galim nesisaugoti iki vaikui sueis pusė metų blink.gif Maitinu MP bet naktį jau yra 6 val tarpas, todėl, dėl šventos ramybės nusprendžiau, kad reikia saugotis.
Kreizy
Nuomone vieninga, galima unsure.gif
elitine13
Įdomu kiek laiko turi praeiti, kad organizmas atsistatytų ir galėtų užmegzti naują gyvybę.
Po gimdymo praėjus dviems savaitėms visiškai liovėsi kraujavimas, kažkur po mėnesio turėjau lytinių santykių, saugojomės, tačiau po jų kilo abejonių ar prezervatyvas neplyšo.
Praėjus dar kelioms savaitėms pastebėjau menką tepimą, iš pradžių pamaniau, kad sulaukiau mėnesinių. Tačiau nieko panašaus. Praėjus dar kelioms savaitėms prasidėjo pykinimas.
Sunerimau, kadangi kai laukiausi pirmojo vaikelio, taip pat buvo pasirodęs tepimas, kuris reiškė kiaušinėlio implantaciją.
Taigi įdomu, kada po gimdymo vėl įmanoma pastoti? g.gif
Fifux'e

man atrodo kai baigiasi pogimdyminis kraujavimas g.gif
taigi visko gali buti kad laukiesi 4u.gif
kampulia
Na, mano drauge turi seseri, jaunesne 11 menesiu. Taigi teoriskai visko gali buti. ax.gif
mamamia*
Jaigu jau buvo ivykus pirmoji ovuliacija, tai galejai ir pastoti. Bet geriausia pasidaryti nestumo testa ir bus ramu 4u.gif
elitine13
na ačių už nuomones, ryt reiks nusipirkti testuką, manau jau turėtų rodyti, labai jaudinuosi. unsure.gif
marina21
QUOTE(elitine13 @ 2010 09 12, 22:18)
na ačių už nuomones, ryt reiks nusipirkti testuką, manau jau turėtų rodyti, labai jaudinuosi. unsure.gif
*

wisai smagu ir pametinukus auginti 4u.gif
Wild Pearl
QUOTE(marina21 @ 2010 09 27, 14:48)
wisai smagu ir pametinukus auginti 4u.gif
*

Gal ir smagu kai kam bet ir NELENGVA doh.gif mirksiukas.gif 4u.gif Ta jau tikrai zinau ax.gif Bet kaip bebutu sekmes temos autorei mirksiukas.gif Teveliams sunku, o vaikams dziaugsmas 4u.gif
Fifux'e
QUOTE(kampulia @ 2010 09 11, 23:30)
Na, mano drauge turi seseri, jaunesne 11 menesiu. Taigi teoriskai visko gali buti.  ax.gif
*

ne tik teoriskai,bet ir praktiskai jau cia biggrin.gif

galetu autore pranesti kaip jai ten viskas buvo ir kaip sekasi? smile.gif
vilaguona
Tikrai galetu ir man smalsu ax.gif
kampulia
QUOTE(Mijos mama @ 2010 09 29, 10:54)

*

tai kad neaisku, ar praktiskai pasitvirtino autorei. biggrin.gif
Lotyna
QUOTE(Mijos mama @ 2010 09 29, 10:54)

galetu autore pranesti kaip jai ten viskas buvo ir kaip sekasi? smile.gif
*

drinks_cheers.gif
Fifux'e
QUOTE(kampulia @ 2010 10 02, 23:58)
tai kad neaisku, ar praktiskai pasitvirtino autorei.  biggrin.gif
*

biggrin.gif

bet autores vis dar nera g.gif
Viktoriija
Sveikos,

o gal zinote, ar veikia ovuliacijos testai, jei nera dar menesiniu po gimdymo. Po gimdymo praejo bevik 5 menesiai. Beje, ar suveiktu Postinor? g.gif
SigaR
manau kad galima
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.