Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima pastoti po gimdymo dar nesant mėnesinėm?

QUOTE(jautuke21 @ 2011 09 05, 13:50)
tiesą sakant nenorėčiau taip greit  schmoll.gif nes laaabai nelengva būtų ir būtų gaila pirmagimės, kad tiek laiko negaliu skirti  unsure.gif

Viskas labai lengva- reikia tik tinkamo poziurio i vaiku auginima wink.gif Planuojam 3 is eiles ir nezinia ar tai galas, nes mums labai smagu su 2 vaikiukais pametiniais, tai 3 dar smagiau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2011 01 13, 00:52)
g.gif norėjau pametinukų ir po pirmo gimdymo bandžiau pastoti kuo greičiau. Na su protingu tarpu, tačiau tai pavyko tik po 2 metu... ir stengiantis

o mes pirmo sunkiai sulaukėm. Nei už ką netikėjau, kad antro susilauksim greit ir be ilgo laukimo. O tik bac - ir pirmajam tebesant aštuonių mėnesių jau antrasis apsigyveno pilvuky thumbup.gif
Dabar auga du pametinukai ir mes tuo labai džiaugiamės thumbup.gif

Mano draugei ir panašiai buvo. Beveik dešimt metų nieko... Tada gydytojai, dalinis dirbtinis... Ir aštuntą mėnesį beskaičiuojant su pirmuoju, antrasis pats užkibo. Abu tėveliai buvo šoke blink.gif O vat dabar labai džiaugias ir vis neatsistebi, kaip čia taip jiems pavyko? thumbup.gif

Beje, juk būna atvejų, kai vienas lelius gimsta, o kitas gimsta už kelių mėnesiukų.mastau.gif Būna tokių gamtos išdaigų kaip dviguba gimda - vienas lelius auga vienoje gimdos pusėje, o kitas sėkmingai įsitaiso kitoje po kurio laiko. Ir gimsta leliai nedideliu skirtumuku, auga vos ne kaip dvynukai thumbup.gif
Atsakyti
tarp mano vaikuciu skirtumas tik metai ir du menesiai, pastojau, kai dukrytei buvo 5men. Jau beveik buvau pasiruosusi isvalymui, laika ligonineje jau turejau tam.. bet paskutine akimirka apsigalvojau, sirdis neleido. Be galo dziaugiuosi, kad to nepadariau. Turim nuostabu berniuka. Sesute ji labai myli. Aisku, buna visko, bet bent jau musu seima puikiai susitvarkom su abiems vaikiukais. Meiles taip pat abiems su kaupu yra. Nei uz ka nekeisciau situacijos. Su siaubu pagalvoju, kaip mes butumem buve tik trys. Dabar esam keturiese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitine13 @ 2010 09 11, 12:07)
Įdomu kiek laiko turi praeiti, kad organizmas atsistatytų ir galėtų užmegzti naują gyvybę.
Po gimdymo praėjus dviems savaitėms visiškai liovėsi kraujavimas, kažkur po mėnesio turėjau lytinių santykių, saugojomės, tačiau po jų kilo abejonių ar prezervatyvas neplyšo.
        Praėjus dar kelioms savaitėms pastebėjau menką tepimą, iš pradžių pamaniau, kad sulaukiau mėnesinių. Tačiau nieko panašaus. Praėjus dar kelioms savaitėms prasidėjo pykinimas.
         Sunerimau, kadangi kai laukiausi pirmojo vaikelio, taip pat buvo pasirodęs tepimas, kuris reiškė kiaušinėlio implantaciją.
          Taigi įdomu, kada po gimdymo vėl įmanoma pastoti? g.gif

pastoti galima beveik is karto, nes gimda atvira. todel nenorint marint organizmo ir saves butina lb gerai saugotis, kad nesusilaukt antro maziuko tik gimus pirmam.

musu lapuciukui jau 1,2 tai galvojam gaminti antra thumbup.gif kazkaip liudna jam vienam, tai galvojam, kad broliukas ar sesute jau bus kaip tik..skirtumas nei didelis nei mazas BUS jei greit gausis..nors kaip bus taip bus smile.gif kadangi daug girdziu ir skaitau, kad siais laikais daug kas jau sunkiai pasigausina seima greitu laiku blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 11 rugsėjo 2011 - 17:07
Parduodu KT CERAZZETE maitinančioms. Turiu 2 vnt. Galioja iki 2013 metų. Atiduosiu abu už 40 Lt 4u.gif Temos neseku. Rašykite į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(Wanilinka @ 2010 02 18, 19:51)
Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu?  g.gif  rolleyes.gif

tikrai tikrai galima, ovuliacija vis vien vyksta...
Atsakyti
Cia net negali buti diskusijos sita tema. GALIMA ir IMANOMA mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai galima
Atsakyti
O mano situacija tokia: po gimdymo su vyru teko gyventi atskirai, tad celibata buvo lengva istverti ir pirmoji naktis ivyko praejus 8 savaitems. Tik bedele, kad vyras taip buvo priprates "prie gero" nestumo metu, kad pamirso, jog gimus vaikeliui vel reikia saugotis. Nuo sio ivykio praejo 3 menesiai, bet kazkaip nepaleidzia mintis, jog vaikelis vis tik galejo uzkibti. Maitinu krutimi, menesinemis nesergu (su pirmaja po gimdymo susirgau tik po 1,3 metu), bet jau paranojiskai pradejau jausti kazkokius judesius. Testa pasidariau - neigiamas, tad viska nurasiau dujoms...
Bet man vis tiek neramu, nes vel atsinaujino candida (kuri kamavo abieju nestumu metu). Eisiu darytis dar vieno testo ir begsiu pas daktare, nes kazkaip gyvent nezinioj baisoka smile.gif
Atsakyti
tai zinoma kad galima lotuliukas.gif
mano viena pazystama taip pastojo..maitino vaikuti, menesinemis nesirgo, ir galiausiai suzinojo kad jau 4 menesis kaip nescia.tad manau bet koki atveju reikia saugotis, nepriklausomai nuo to yra menesines ar nea g.gif
Atsakyti
sveikutes na ir kaip sekesi venti 7?Man ir panasi situacija tik as vaikeli pagimdziau 20 savaite,nes buvo mires.Organizmas regavo kaip i normalu gimdyma,buvo pienuko,bet deja neteko maitinti.Potriju savaiciu kai oraganizmas isisvale su vyru buvo pirmoji naktis ir nesisaugojom,o dabar nesulaukiu menesiniu.Kazin po gimdymo kada mmm atsiranda?
Atsakyti
tikrai galima 4u.gif
Atsakyti