Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima pastoti po gimdymo dar nesant mėnesinėm?

Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
sieip tai ne bet buna ir staigmenu,geriau saugotis
Atsakyti
Galima 4u.gif
Atsakyti
reikes pasidaryti testa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(afns78 @ 2010 02 18, 19:57)
sieip tai ne bet buna ir staigmenu,geriau saugotis


nu čia dabar doh.gif kaip tai ne... pastojama per ovuliaciją, o ne per mėnesines. mėnesinės tik parodo kad ovuliacija buvo prieš 14dienų. taip kad ir dar kaip galima
Atsakyti
oi beabejo kad galima.... biggrin.gif ir net sakyciau labai greitai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 02 21, 08:42)
oi beabejo kad galima.... biggrin.gif ir net sakyciau labai greitai  rolleyes.gif

Isskyrus tuos atvejus,kai mama intensyviai maitina maziuka pienuku. Pvz., pas mane menesines dar neatsirado. Itariu todel, kad vaikas naktimis valgo kas pora val. Bet... niekada negali zinoti.
Atsakyti
Labas,

Na aš irgi savo laiku prisiskaičiau apie natūralų saugojimosi būdą, ir apie tai, kad neva maitinant mažiuką, ypač pirmasiais mėnesiais, pastoti nėra galimybių doh.gif Paskui pati negalėjau patikėti, kaip pasidaviau tai propagandai.
Rezultatas - pirmagimei dar nebuvo 4 mėn., mėnesinės nebuvo atsiradę, o mane važiuojant automobiliu pradėjo labai "smagiai" pykinti...iš pradžių šitą pykinimą "nurašiau" pervargimui, nedamiegojimui, nedavalgymui ir pan. Bet buvo neramu. Ir ką gi - labai ryškios dvi juostelės nėštumo teste. Panika. Skambutis gydytojai. DU blink.gif "taškeliai" echoskopo ekrane. DVYNUKAI. Tik maži dar labai. Sėdim abu su jaunuoju tėveliu perbalę, ir nežinom, ar džiaugtis ar liūdėti, visiškas šokas.
Deja, gamta nusprendė kitaip, ir įvyko savaiminis persileidimas...mažas labai buvo nėštumas... verysad.gif
O grįžtant prie temos, mano gydytoja juokdamasi sako, kad po gimdymo užtenka "pusės karto", ir...gali būti vėl leliukas lotuliukas.gif
Sėkmės autorei, viskas tik į gera bet kuriuo atveju wink.gif
Atsakyti
Labai daug tikimybes,kad galejot pastoti.Bet jeigu mazyli maitinat savo pienuku reguliariai max 2-3val tarpai tai beveik neimanoma pastoti,bet jeigu tarpai didesni,tai jau skaitosi ne intensyvus maitinimas,pastojimo tikimybe-dideja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wanilinka @ 2010 02 18, 19:51)
Po gimdymo praejo beveik 3 menesiai? menesiniu dar nera. Ar galejau pastoti myledamasi jei dar nera menesiniu?  g.gif  rolleyes.gif


Pastoti tikrai galima. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kgrey @ 2010 02 21, 14:32)
Labas,


O grįžtant prie temos, mano gydytoja juokdamasi sako, kad po gimdymo užtenka "pusės karto", ir...gali būti vėl leliukas  lotuliukas.gif
Sėkmės autorei, viskas tik į gera bet kuriuo atveju wink.gif


Gal ir tikrai po gimdymo pastoti tampa lengviau. Zinau atveji, kai pora keleta metu nesekmingai bande susilaukti vaiku, galu gale pastojo tik dirbtinio apvaisinimo deka, o, kai vaikuciui dar nebuvo metuku, moteris pasijuto blogai, kadangi turejo sveikatos problemu, del kuriu delsti negalima, nuvare pas gydytojus, o jai pasake, kad jos negalavimo prieastis - nestumas smile.gif
Atsakyti
taip,galima smile.gif
Atsakyti