Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kasdien ateinat į darbą su kitais drabužiais ?

Įdomu, kas kasdien šviežiais rubais rengiasi i darba pvz, tai ir po 1 karto jau skalbia juos, ar palaiko spintoj ir vel po 3 dienu užsideda... ???
Atsakyti
Aš einu kasdien su kitais. Palaidines, megztukus skalbiu kaskart, o švarkus, sijonus, kelnes, kaip sakot, palaikau spintoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2010 02 04, 10:17)
Aš einu kasdien su kitais. Palaidines, megztukus skalbiu kaskart, o švarkus, sijonus, kelnes, kaip sakot, palaikau spintoj smile.gif


As taip pat smile.gif tik va pasidare kazkaip naujus megztukus gaila skalbti taip daznai, nes suploneja greit ir isblunka ...
Atsakyti
Nieko neskalbiu iškart, nebent baltas bliuzes karštą vasaros dieną.
Bent porą kartų užsidedu vistiek.
Aš beveik neprakaituoju, jei ką biggrin.gif
Atsakyti
tikrai neskalbiu is kart - nebent baltas drabuzelis (maikute, marskiniai)
ir kasdien kaska pakeiciu - neinu tais paciais smile.gif
Atsakyti
beveik neskalbiu is karto. virsutinius rubus palieku savaitei ar ilgiau, o apatinius (ziema rengiuosi 2 sluoksniais) - kaip kada. galiu dar karta apsirengt.
kiekviena diena stengiuosi ka nors pakeisti - tai dazniausiai buna megztukas ar svarkas. o su tom paciom kelnem ar sijonu galiu ateit keleta dienu is eiles.
Atsakyti
Kas kart neskalbiu - nėra reikalo. Bet kasdien keičiu rūbus.
Atsakyti
Kasdien einu vis kitaip apsirengus, aš iš tų, kur negali dvi dienas iš eilės taip pat apsivilkusi išeit bet kur, ne tik į darbą biggrin.gif
Na tik striukė, paltas, šalikai, pirštinės ir pan. gali kartotis.
Atsakyti

Kasdien su kitais. Kasdien skalbiu apatini trikotaza, kojines ar palaidines. Tikrai kasdien neskalbiu megztiniu, svarku, kelniu ar sijonu schmoll.gif
Atsakyti
Nesuprantu kiek jus drabuziu turit, jeigu kasdien vis kitaip rengiates:) as tai keiciu apranga kokius 2 kart i savaite, bet ir tai minimaliai, tarkim virsu palieku toki pati, tik vietoj sijono maunuosi dzinsus. Skalbiu tada kai issipurvina, tikrai ne po vieno devejimo, sviesius, vasarinius gal tik dazniau, o tarkim svarkus kokius, tai viena kart i sezona nesu i valykla cool.gif
Atsakyti
prie ko cia skalbimas ir temos antraste?
As kasdien einu absoliuciai skirtingai i darba ir netgi stengiuosi apsiauti kitus batus smile.gif Ir visada sijonais ir suknelemis, jeigu pritruksta fantazijos uzsimaukslinu kelnes, bet reeeetai
Atsakyti
QUOTE(Merveilleux @ 2010 02 04, 11:34)
Kasdien einu vis kitaip apsirengus, aš iš tų, kur negali dvi dienas iš eilės taip pat apsivilkusi išeit bet kur, ne tik į darbą biggrin.gif
Na tik striukė, paltas, šalikai, pirštinės ir pan. gali kartotis.

Lygiai taip pat ir man yra drinks_cheers.gif
Atsakyti