Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pas ką daryti krūtų didinimo operaciją
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4
bolivija
Kadangi senosios temos apie krūtų didinimo operacijas labai greitai užsipildydavo ir buvo nutarta jas perkelti i bendraminčius, tad mielai kviečiu toliau bendrauti tarpusavyje čia:

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showforum=156

Kadangi su krūtų didinimo operacija susijusios informacijos ieškoma bus ne ten kur mamos ir jų susitikimai, atidaroma ši nauja tema.
šioje temoje bus pateikiama tik informacija ir glaustai aptariami
klausimai IKI OPERACIJOS

Štai sąrašas gydytojų atliekančuų operacijas Lietuvoje:

Lietuvos Gydytojai:
Vilnius
Gyd. Jankauskas; http://nmc.lt
Gyd. Vitkus K.- http://www.vitkusclinic.com
Gyd I Sakalauskaitė http://www.vitkusclinic.com
Gyd. G.Grigonytė-Babajan - http://www.gkklinika.com
Gyd. Vaičiūnas R.- Žalgirio klinika, Žalgirio g.117, www.zalgirioklinika.lt
Gyd. Radzevičius D.- http://www.sugihara.lt
Kaunas
Gyd. Aštrauskas T.- http://www.plastinechirurgija.com
Gyd. Vikšraitis S.- http://www.plastinechirurgija.com
Gyd. Gintaras Papečkys http://www.estetik.lt/klinika/straipsniai6.html
Gyd. M.Norkus- http://www.plastinechirurgija.lt/
Šiauliai
G.Karalevičius. "Šiaulių chirurginės pagalbos centras", Dvaro g. 50, tel. (8-41) 526 444 (8-41) 526 444
Klaipeda
Gyd. Bagdonas R.- http://www_plastikoschirurgai_lt
Gyd. Gelžinis Liepojos g. 80-1,

- Galimi implantų užpildai: silikonas, hidrogelis, fiziologinis skystis.
- Pagrindiniai implantų matmenys: ml (cc, tūris), profilis (iškilumo laipsnis), projekcija (didž. storis), diametras (skersmuo).
- Galimi pjūviai: po krūtimi, areolėje, pažastyje.

- Prieš operaciją gydytojas duoda sąrašą, kur nurodyta, kokius tyrimus reikia atlikti. Dažniausiai tai: bendras kraujo, šlapimo tyrimas, kalis, elektrokardiograma. Juos galima atlikti savo poliklinikoje nemokamai arba už pinigus privačiai, kainuos nuo 50 iki 300 lt. Gerai būtų apsilankyti pas mamologą ir pasidaryti mamografiją, bent jau echoskopiją.
- Po operacijos gydytojas turi išduot implantų pasą.- Vieną mėnesį po operacijos reikės nešioti spec. liemenėlę (atskirais atvejais, gydytojas gali nurodyt ilgesnį laiką), kai kuriais atvejais skiria dar diržą.
- Pasiteiraukite gydytojo apie mankšteles kontraktūros profilaktikai.
- Kad pjūvio vieta nepatamsėtų, nepatartina 1mėn. degintis saulėje arba soliariume, o po to krūtis pridengti liemenuku.
- Maudytis vonioje galima po mėnesio, pirtyje taip pat, tik stipriai nesikaitinti ir ilgai neuzsibūti.
- Dėl sporto ir baseinų patars jūsų gydytojas ( dazniausiai nuo 6 savaites )
- Po tokios operacijos didžioji dalis moterų sėkmingai maitina kūdikius krūtimi.
- Gamintojai pataria implantuos pakeisti po 10-20 metų, bet kai kurie gydytojai teigia, kad tai nebūtina, - reikia tikrintis ir žiūrėti, kokiame jie stovyje ir jei viskas gerai, nešiojimo terminas pratęsiamas.
- Siūlai traukiami 7-10d po operacijos
-Nukritus šašiukams nuo randų naudojamas kremas Dermatix arba pleistras nuo randų Mepiform
- taip matuojama krūties bazė, nuo jos priklauso kokio dydžio bus implantas

user posted image

Kaip atrodo krūtinė prieš operaciją ir po galite rasti čia:

http://www.justbreastimplants.com/gallery/
graikine
Klausimelis pasidariusioms: kada po op galima pradeti kremukais/pieneliais tepliotis? Nuo tos sintetines liemenels oda pradejo pleiskanoti cool.gif .
Vitulka
bolivija labai aiškiai parašė "šioje temoje bus pateikiama tik informacija ir glaustai aptariami klausimai IKI OPERACIJOS"
Apie konsultacijas, kas, ką pasakė dalinkitės Bendraminčiuose.
Konkretus klausimas, konkretus atsakymas apie operacijas bendrai. Nenagrinėkite kiekvienos ruošimosi operacijai, konsultacijų šitoj temoj taip smulkmeniškai. Nes vėl liks paplepėjimai.
graikine
tada mokekite kuriam nors plastikos chirurgui, kad sis atsakinetu i visus kylancius klausimus.

bolivija
Viršuje esančiame gydytojų sąrašą reiktų dar papildyti:

Šiauliai

Audrius Žižliauskas
17 metų dirba plastikos chirurgu

CHIRURGINĖS PAGALBOS CENTRAS, UAB
azizliauskas@yahoo.com

http://www.plastikoschirurgas.eu/?lapas=kr...imas_implantais

šiuo metu kaina nuo 6000t
kadisi
sveikos, o kur dingo musu temos plepesiai, dbr labai klaidu ieskotis apie plastine krutines op, anksciau buvo viskas aisku..o dbr?? schmoll.gif g.gif verysad.gif
~Lavazza~
aš manau kad mūsų plepaluose labai daug NAUDINGOS info mergaitėms biggrin.gif dėl to čia ir atėjau kai buvau naujokė ax.gif negi pokalbiai apie savijata po OP, įspūdžius apie gydytojus, jų darbus, pasdalinimas savo patirtimi po OP nėra naudinga INFO ???

plepėti per kelias temas visiška nesamonė schmoll.gif
simsimas2002
QUOTE(Vitulka @ 2010 01 24, 22:41)

Apie konsultacijas, kas, ką pasakė dalinkitės Bendraminčiuose.
Konkretus klausimas, konkretus atsakymas apie operacijas bendrai.
*

nesuprantu kodel tada apie dantu implantus kitoj temoj galima rasyti koks daktaras ka patare, o cia ne??? apie dantis tai nors daktarai pataria beveik visada kas geriausia ir ju PATARIMAI nesiskiria beveik, o apie (*)(*) sako kad viskas bus gerai grazu ir tt - rezultate merginos gauna ne visada tai ka norejo. jei butu sitas forumas anksciau as buciau pasirinkus kita daktara ir nesukciau sau galvos ka man dabar daryti ir kaip istaisyti tai ka padare!!!!!!!!
ginitaa
QUOTE(~Lavazza~ @ 2010 01 25, 10:25)
aš manau kad mūsų plepaluose labai daug NAUDINGOS info mergaitėms  biggrin.gif  dėl to čia ir atėjau kai buvau naujokė  ax.gif negi pokalbiai apie savijata po OP, įspūdžius apie gydytojus, jų darbus, pasdalinimas savo patirtimi po OP nėra naudinga INFO ???
plepėti per kelias temas visiška nesamonė schmoll.gif
*

visiskai pritariu,bet anot ten tos kur tvarko cia plepalai doh.gif zodziu tikras neimanymas toje vietoje schmoll.gif
Julatr
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 25, 11:34)
nesuprantu kodel tada apie dantu implantus kitoj temoj galima rasyti koks daktaras ka patare, o cia ne??? apie dantis tai nors daktarai pataria beveik visada kas geriausia ir ju PATARIMAI nesiskiria beveik, o apie (*)(*) sako kad viskas bus gerai grazu ir tt - rezultate merginos gauna ne visada tai ka norejo. jei butu sitas forumas anksciau as buciau pasirinkus kita daktara ir nesukciau sau galvos ka man dabar daryti ir kaip istaisyti tai ka padare!!!!!!!!
*

papasakokyt prasau pas ka darete operacija ir kodel likote nepatenkinta. aciu 4u.gif
Hete
kazkokia nesamone, o kur senieji plepesiai? kaip rasti tuos bendramincius? nea, nepatinka man cia.. schmoll.gif

_lepunėlė_
blink.gif Na kazkokia nesamone padaryta. doh.gif As jau kuri laika buvau apleidus siuos pokalbius del laiko stokos. Taciau dabar ka radau schmoll.gif g.gif schmoll.gif
Mano nuomone jei visos persikelsim i bendramincius kalbeti tai kam tada si tema reikalinga ???????????????? Vistiek naujokes eis paskui senbuves rolleyes.gif informacijos rinktis.
Vienu zodziu isikiso SM valdzia ne ten kur reikia tongue.gif
simsimas2002
QUOTE(Egle0906 @ 2010 01 26, 13:25)
kazkokia nesamone, o kur senieji plepesiai? kaip rasti tuos bendramincius? nea, nepatinka man cia.. schmoll.gif
*

senuju nebera, istryne visas temas iskyrus paskutine. dabar mes bendraminciuose
AleAda
Ruosiuosi darytis didinamaja ir as ax.gif , anatominius, silikona. Man pataria daryti dvejose plokstumose, ty po raumeniu ir po liauka. Merginos, kuri daretes tokiu budu, kaip jums? g.gif
bolivija
QUOTE(AleAda @ 2010 01 27, 13:51)
Ruosiuosi darytis didinamaja ir as ax.gif , anatominius, silikona. Man pataria daryti dvejose plokstumose, ty po raumeniu ir po liauka. Merginos, kuri daretes tokiu budu, kaip jums? g.gif
*

keista, kad turinciai vaiku siulo po liauka,
shiaip protingiausia po raumeniu, tada implantas atrodo naturaliau, nesimatys krashtu.. Praktishkai visos daresi po raumeniu

MERGAITES, kurios atsakineja i klausimus, imeskite musu nauju pokalbiu nuoroda i savo parashus
ANDRUTIS
QUOTE(bolivija @ 2010 01 24, 21:53)
Viršuje esančiame gydytojų sąrašą reiktų dar papildyti:

Šiauliai

Audrius Žižliauskas
17 metų dirba plastikos chirurgu

CHIRURGINĖS PAGALBOS CENTRAS, UAB
azizliauskas@yahoo.com

http://www.plastikoschirurgas.eu/?lapas=kr...imas_implantais

šiuo metu kaina nuo 6000t
*

Kas cia per reklama ? Tai gal ties kiekvienu chirurgu parasykim kokia patirti turi, pasisakykim ka manom apie ju atlikta darba t.t.
bolivija
QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 27, 18:38)
Kas cia per reklama ? Tai gal  ties kiekvienu chirurgu parasykim kokia patirti turi, pasisakykim ka manom apie ju atlikta darba  t.t.
*

labai gera mintis.. o kas imsis šio darbo ?
eglute544
nu bardaka cia padare su situ iskelimu... dabar temos apie papus ieskokite prie susitikimu ir bendravimo... blink.gif doh.gif
Lady Marmalade
QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 27, 19:38)
Kas cia per reklama ? Tai gal  ties kiekvienu chirurgu parasykim kokia patirti turi, pasisakykim ka manom apie ju atlikta darba  t.t.
*

Reklama prasideda štai ČIA ir tuoj visas forumas bus apšviestas PROFESIONALO, apie kurį kažkodėl niekas nei girdėjo, nei regėjo.
ŠiaulIA veržiasi į rinką.

O ir darbai įspūdingi: g.gif

user posted image

user posted image

Nenuostabu, kad norima mokytis, gal atsiras norinčių biggrin.gif bigsmile.gif

Lady Marmalade
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 15:30)
keista, kad turinciai vaiku siulo po liauka,
shiaip protingiausia po raumeniu, tada implantas atrodo naturaliau, nesimatys krashtu.. Praktishkai visos daresi po raumeniu
*

Visiška nesąmonė. Jei krūtis tur daugiau liaukos ir riebalinio audinio, dedant po raumeniu gausis double bouble efektas. Su vaikų turėjimu tai išvis nieko bendro neturi - būtent NEturinčioms vaikų po raumeniu dažniau siūlo dėl galimybės maitinti po implantacijos. Pasidomėkit daugiau prieš atsakinėdama.

bolivija
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 27, 21:18)
Pasidomėkit daugiau prieš atsakinėdama.
*

bet būtent daugeliui turinčių vaikų to liaukos-riebalinio sluoksnio ir nelieka, tad nereikia, kad su vaikais tai neturi nieko bendra.. na nebent maitinot mišinėliais

o persakau tai, ką pačiai pasakojo mano gydytojas, nors visai gali būti kad mūsų gydytojai lankė skirtingus seminarus,

o aplamai šita tema kažkokia piktai nervinga patapo.. net nemalonu
Lady Marmalade
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 23:20)
Man užtenka to ką sako Mano gydytojas.. bet galiu neatsakinet.. užleidžiu
*

Koks jūsų gydytojas?

Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 23:20)
bet būtent daugeliui turinčių vaikų to liaukos-riebalinio sluoksnio ir nelieka, tad nereikia, kad su vaikais tai neturi nieko bendra.. na nebent maitinot mišinėliais

o persakau tai, ką pačiai pasakojo mano gydytojas, nors visai gali būti kad mūsų gydytojai lankė skirtingus seminarus,

*

doh.gif Stengiuosi paaiškinti dar aiškiau: jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos, dedant po raumeniu, JŪSŲ gydytojas, kuris lankė gal kitą seminarą nei visi pasaulio gydytojai biggrin.gif , gautų tokį efektą (kuris vadinasi double bouble):

user posted image

user posted image

Kodėl manot, kad maitinau mišinėliais, palieku jūsų genialiems atradimams. Matomai mes su jumis LANKĖME SKIRTINGUS SEMINARUS biggrin.gif

AleAda
Butent tokias nuotraukas man rode Astrauskas ax.gif
O kad nesimatytu krastu dedant po liauka, mano atveju chirurgai pasiule ir po raumeniu ( virsu), ir po liauka (apacia)
Tikuosi, tai nebus pernelyg sudetinga operacija...
ANDRUTIS
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 18:28)
labai gera mintis.. o kas imsis šio darbo ?
*

Tai ,kad Jus jau lyg ir emetes .
Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 21:20)

o aplamai šita tema kažkokia piktai nervinga patapo.. net nemalonu
*

Kodel nervinga? Lady M labai teisingai viska isaiskino,tai gal pasidziaugt reikia ,kad tema igauna naudingos informacijos.
Papildyta:
QUOTE(AleAda @ 2010 01 28, 10:49)
Butent tokias nuotraukas man rode Astrauskas ax.gif
O kad nesimatytu krastu dedant po liauka, mano atveju chirurgai pasiule ir po raumeniu ( virsu), ir po liauka (apacia)
Tikuosi, tai nebus pernelyg sudetinga operacija...
*

Nebus . T.Astrauskas turi nemaza praktika .
Papildyta:
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 27, 19:02)

O ir darbai įspūdingi:  g.gif

user posted image

user posted image

Nenuostabu, kad norima mokytis, gal atsiras norinčių  biggrin.gif  bigsmile.gif
*

doh.gif
simsimas2002
QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 28, 12:10)
Tai ,kad Jus  jau lyg ir emetes .
Papildyta:

Kodel nervinga? Lady M labai teisingai viska isaiskino,tai gal pasidziaugt reikia ,kad tema igauna  naudingos informacijos.
Papildyta:

Nebus . T.Astrauskas  turi nemaza praktika .
Papildyta:

doh.gif
*

nesuprantu kas jums nepatinka is nulines krutines padare naturalia.

QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 27, 22:40)
Koks jūsų gydytojas?
Papildyta:
doh.gif  Stengiuosi paaiškinti dar aiškiau: jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos, dedant po raumeniu, JŪSŲ gydytojas, kuris lankė gal kitą seminarą nei visi pasaulio gydytojai  biggrin.gif , gautų tokį efektą (kuris vadinasi double bouble):

user posted image

user posted image

as skaiciau kad jeigu neatitinka baze, liaukos dydis ir raumens padetis taip gali gautis, o ne butent del to kad turi pakankamai krutines ir deda po raumeniu!

tavo pavyzdyje nematau nieko nuostabaus kad taip gavosi, jei ji norejo 460-480cc doh.gif http://www.implantinfo.com/plastic_surgeon...ect3/index.html
Julyteee
simsimas2002, prie ko cia implanto dydis??? tai ne nuo implantu priklauso...!!!
simsimas2002
QUOTE(Julyteee @ 2010 01 28, 15:29)
simsimas2002, prie ko cia implanto dydis??? tai ne nuo implantu priklauso...!!!
*

toki daktaro atsakyma i klausima radau uzsienio forume, kad tai priklauso ne tik nuo to ar po raumeniu deda. jei deda implanta su didesniu negu liaukos diametru didele galimybe kad bus dviguba krutine, bet zinoma tai ne vienintele priezastis

Pagal LM atsakyma galima tik suprasti: kad jei turi daugiau negu 50g tai negali deti po raumeniu...
Lady Marmalade
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 15:03)
as skaiciau kad jeigu neatitinka baze, liaukos dydis ir raumens padetis taip gali gautis, o ne butent del to kad turi pakankamai krutines ir deda po raumeniu!

*

Dar kart paskaityk savo postą. Ir kas tavo manymu yra "liaukos dydis" ir "pakankamai krūtinės" biggrin.gif Gal.... tai vienas ir tas pats bigsmile.gif

Nesiruošiu čia žaisti žaidimo "Žodžių mūšis" ir kitais žodžiais aiškinti tą patį.
Faktas, kad AleAdai buvo pasiūlytas tinkamas implantacijos būdas, buvo įspėta apie galimus rezultatus ir komplikacijas dedant TIK po raumeniu. Dabar jos valia - sutikti ar ne.
O aš tiesiog paoponavau nesąmonei, kurią buvo parašiusi BOLIVIJA. Jei kam tai nepatiko, nieko negaliu padėti.

Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 16:50)
Pagal LM atsakyma galima tik suprasti:  kad jei turi daugiau negu 50g tai negali deti po raumeniu...
*

Kur mano poste minimi kažkokie skaičiai? g.gif Prasideda interpretacijos žanras doh.gif
O šiaip tai visi šitie dalykai, su labai akivaizdžiais pavyzdžiais, galimais rezultatais - tiek vykusiais, tiek nelabai, merginų istorijom (su po to darytom korekcijom) - buvo išnagrinėti ankstesnėse temose, kurias moderatorės nutarė ištrinti kaip visiškai bevertes. Tai galim už tai joms tik padėkoti 4u.gif

Intravert
QUOTE(AleAda @ 2010 01 27, 14:51)
*

na operacija vis gi yra operacija, as asmeniskai l.bijociau del sveikatos negi nebera kitos iseities? buna gi, kad ir isimt tenka del kokios nors priezasties, teke girdeti, kad sanariai kai kam pradeda skaudeti g.gif o be to su amziumi niekas neisbuna sveikas iki gyvenimo galo, taigi gali tekti del sveikatos atsigulti ant stalo, o tai tikrai ne i nauda + narkozes doh.gif

cia aisku velgi mano nuomone, o be to as zinau, kad tai laimes neprides, gal pacioj pradzioj... o nuo saves nepabegsi... pav. jei nutisus krutine, daryciaus tik pakelima jos, sita dar pripazistu, o siaip pav. man ~35, o krutine, kaip toj antroj nuotraukoj, kur po operacijos mirksiukas.gif kur berods siauliu gydytojo,

bandyciau sporta, aisku ne delnus spaust sudejus, tai nepadeda, taipogi jei nori prarast krutine eik i fitneso kluba rolleyes.gif labiau is sportu tiktu koks lauko tenisas (man sis sportas del brangumo neikandamas:), o siaip pati esu susikurus keleta pratimu atleikant bandymus, rezultas puikus, o jei dar tuo saziningiau uzsiimciau, gal dar geresnis butu
aisku jei nusprendei sunku atkalbeti g.gif
simsimas2002
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 28, 15:58)
Dar kart paskaityk savo postą. Ir kas tavo manymu yra "liaukos dydis" ir "pakankamai krūtinės"  biggrin.gif Gal.... tai vienas ir tas pats  bigsmile.gif

Nesiruošiu čia žaisti žaidimo "Žodžių mūšis" ir kitais žodžiais aiškinti tą patį.
Faktas, kad AleAdai buvo pasiūlytas tinkamas implantacijos būdas, buvo įspėta apie galimus rezultatus ir komplikacijas dedant TIK po raumeniu. Dabar jos valia - sutikti ar ne.
O aš tiesiog paoponavau nesąmonei, kurią buvo parašiusi BOLIVIJA. Jei kam tai nepatiko, nieko negaliu padėti.
Papildyta:
Kur mano poste minimi kažkokie skaičiai?  g.gif Prasideda interpretacijos žanras  doh.gif
O šiaip tai visi šitie dalykai, su labai akivaizdžiais pavyzdžiais, galimais rezultatais - tiek vykusiais, tiek nelabai, merginų istorijom (su po to darytom korekcijom) - buvo išnagrinėti ankstesnėse temose, kurias moderatorės nutarė ištrinti kaip visiškai bevertes. Tai galim už tai joms tik padėkoti  4u.gif
*

buvo nurodyta: "jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos" ne skaiciai bet vistiek daugiau 50g...

mergina kuri klause nebuvo nurodzius kad pas ja daugiau krutines. Pagal tave gaunasi NESAMONE deti po raumeniu. Manau cia daktarai daugiau ismano negu mes...
Lady Marmalade
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 17:24)
buvo nurodyta: "jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos" ne skaiciai bet vistiek daugiau 50g...

mergina kuri klause nebuvo nurodzius kad pas ja daugiau krutines. Pagal tave gaunasi NESAMONE deti po raumeniu. Manau cia daktarai daugiau ismano negu mes...
*

doh.gif doh.gif doh.gif
Posakis yra Lt tautosakoje šia tema teisingas. Kaip ten kelią reikia duoti.
Tai laimingo toliau interpretuojant ir fantazuojant 4u.gif

AleAda
QUOTE(Nerūna @ 2010 01 28, 16:23)
na operacija vis gi yra operacija, as asmeniskai l.bijociau del sveikatos negi nebera kitos iseities? buna gi, kad ir isimt tenka del kokios nors priezasties, teke girdeti, kad sanariai kai kam pradeda skaudeti g.gif o be to su amziumi niekas neisbuna sveikas iki gyvenimo galo, taigi gali tekti del sveikatos atsigulti ant stalo, o tai tikrai ne i nauda + narkozes doh.gif

cia aisku velgi mano nuomone, o be to as zinau, kad tai laimes neprides, gal pacioj pradzioj... o nuo saves nepabegsi... pav. jei nutisus krutine, daryciaus tik pakelima jos, sita dar pripazistu, o siaip pav. man ~35, o krutine, kaip toj antroj nuotraukoj, kur po operacijos  mirksiukas.gif kur berods siauliu gydytojo,

bandyciau sporta, aisku ne delnus spaust sudejus, tai nepadeda, taipogi jei nori prarast krutine eik i fitneso kluba rolleyes.gif labiau is sportu tiktu koks lauko tenisas (man sis sportas del brangumo neikandamas:), o siaip pati esu susikurus keleta pratimu atleikant bandymus, rezultas puikus, o jei dar tuo saziningiau uzsiimciau, gal dar geresnis butu
aisku jei nusprendei sunku atkalbeti g.gif
*

Visiskai sutinku, kad jei yra kitokie nechirurginiai budai, tai ir reikia jais naudotis. Bet netikiu nors tu ka, kad galima sportu uzauginti krutis, kai po vaiku maitinimo is ju liko tik oda. O kremai, kurie atseit daro forma yra tik komercija. Cia mano nuomone, ir tai ka galiu istaisyti dieta ir sportu, ta ir darau, bet papus... schmoll.gif
bolivija
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 13:03)
nesuprantu kas jums nepatinka is nulines krutines padare naturalia.

Simsimai,
negi nesupranti .. ji per maža.. o ir fotke galejo patobulinti, apšvietimą pareguliuot, kampą.. karoliukus kokius uždėt

QUOTE(AleAda @ 2010 01 28, 19:17)
Bet netikiu nors tu ka, kad galima sportu uzauginti krutis, kai po vaiku maitinimo is ju liko tik oda. O kremai, kurie atseit daro forma yra tik komercija.
*

AleAda nors esu beviltiškai kvaila ir rašau tik nesąmones, bet leisk man paprieštarauti.. oi galima naturaliu budu priauginti krūtis.. ir jokiu būdu nesportuoti, o kaip tik daug valgyti ir priaugti mažiausiai 60kg ir krūtinė bus įspūdinga..kaip kibirai.. ir nereiks implantu anei po liauka anei po raumeniu

o dabar marš visos pikčiurnos į bendraminčius.. ten ir pasipyksim
simsimas2002
QUOTE(bolivija @ 2010 01 28, 21:15)
Simsimai,
negi nesupranti .. ji per maža.. o ir fotke galejo patobulinti, apšvietimą pareguliuot, kampą.. karoliukus kokius uždėt

tai kad pas Vitku puslapyje irgi ne per graziausi variantai, kai kurie netgi atbaidantys...

Pasiziurejau ka daktarai atsako i klausimus merginu kurios turi double bouble. kaip pagrindine priezasti nurodo maza atstuma tarp spenelio ir krutines rauksles apacioje.

..
The double buble deformity is a risk with breast augmentation and more so with a short IMF to nipple distance.
..
paimta is cia

yra ir kiti komentarai pvz: cia
Eleina
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 28, 15:24)

*

Sveikos 4u.gif mane, kaip turincia maza krutine, visada domino galimybe ja pasididinti. Perskaiciau labai daug temu, kurios jau buvo istrintos kazkodel, ten radau labai daug naudingos informacijos ir labai apsiskaiciusias, susidurusias, besidomincias, nemazai zinancias ir patyrusias merginas smile.gif gaila, kad tu temu nebeliko.
Konkreciai jums turiu klausimu. Ar jus jau pasidarete operacija? Jei taip, ar senai? ir ar daug apie ja domejotes pries pasidarant ir po? gal galetumete labai aiskiai ir konkreciai, bet glaustai papasakoti visa pasiruosimo, konsultaciju IKI operacijos procesa? g.gif Bet noreciau ne reklamos ar subjektyviu jausmingu atsakymu, o tokiu, kurie butu pagristi patirtim, nuorodom ir iliustracijom pageidautina ax.gif Aciu.
bolivija
QUOTE(Eleina @ 2010 01 29, 11:11)
Bet noreciau ne reklamos ar subjektyviu jausmingu atsakymu, o tokiu, kurie butu pagristi patirtim, nuorodom ir iliustracijom pageidautina  ax.gif Aciu.
*

trumpai be jausmu

1. itikini save kad reikia
2. itikini pinigine, kad gali sau leisti
3. pasiimi daktaru sarasha ir pas keleta uzsirashai
4. nueini, pasikalbi ir susitari su tuo kuris patiko
5. pasidarai tyrimus
6. daraisi operacija

Hete
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 28, 15:58)
Dar kart paskaityk savo postą. Ir kas tavo manymu yra "liaukos dydis" ir "pakankamai krūtinės"  biggrin.gif Gal.... tai vienas ir tas pats  bigsmile.gif

Papildyta:
Kur mano poste minimi kažkokie skaičiai?  g.gif Prasideda interpretacijos žanras  doh.gif
O šiaip tai visi šitie dalykai, su labai akivaizdžiais pavyzdžiais, galimais rezultatais - tiek vykusiais, tiek nelabai, merginų istorijom (su po to darytom korekcijom) - buvo išnagrinėti ankstesnėse temose, kurias moderatorės nutarė ištrinti kaip visiškai bevertes. Tai galim už tai joms tik padėkoti  4u.gif
*

o as girdeju tokia nuomone is keliu chirurgu: dalinai po raumeniu reiskia, kad yra tokia pleve, kuria dengia raumuo, tai deda po ta pleve, tai is esmes tas pats, kas po liauka...matyt reikejo nauja buda kazkqam aprasyti moksliniuose straipsniuose ir aprase, bet pasidomekit detaliau:)
ANDRUTIS
QUOTE(Egle0906 @ 2010 01 31, 00:04)
o as girdeju tokia nuomone is keliu chirurgu: dalinai po raumeniu reiskia, kad yra tokia pleve, kuria dengia raumuo, tai deda po ta pleve, tai is esmes tas pats, kas po liauka...matyt reikejo nauja buda kazkqam aprasyti moksliniuose straipsniuose ir aprase, bet pasidomekit detaliau:)
*

Po pleve yra po pleve ,o dalinai-tai ,kai skelia raumeni ir tik dali implanto dengia raumuo.
Montvile
dejimo budai:
Subglandular Placement user posted image

Subpectoral Placement user posted image

Submuscular Placement user posted image

Subfascial Placement user posted image

*Subglandular breast implants are the most popular placement choice. In this procedure, implants are put directly behind the mammary gland and in front of the muscle tissue.

*With subpectoral placement, the breast implants are partially placed under the pectoralis major muscle. While recovery time is longer and more painful, subpectoral placement reduces the risk of capsular contracture and visible rippling, giving the breasts a more natural appearance.

*Submuscular placement is different from the subpectoral method because the implants are behind not only the pectoral muscles, but also the chest muscle wall.

*Subfascial breast implants are placed in the subglandular position but are also under the connective tissue of the pectoral muscle. This procedure is like a compromise between subpectoral and submuscular placements.

oilypoil
QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 31, 11:27)
Po pleve yra po pleve ,o dalinai-tai ,kai  skelia raumeni ir tik dali implanto dengia raumuo.
*

man butent taip yra padaryta, dualinis pjuvis cool.gif
llonyte
QUOTE(oilypoil @ 2010 01 31, 16:40)
man butent taip yra padaryta, dualinis pjuvis cool.gif
*

Mano atvejis irgi toks. Noriu paklausti ar tau rekomendavo kokia manksta ar masaza kontrakturos profilaktikai?
Anomaly
Norieciau pas Karaleviciu daryti. Nes dariau pas ji ausu operacija. Bet vis del to... Gal kas dare pas ji? Turi geru atsiliepimu?
oilypoil
QUOTE(llonyte @ 2010 02 01, 11:10)
Mano atvejis irgi toks. Noriu paklausti ar tau rekomendavo kokia manksta ar masaza kontrakturos profilaktikai?
*

nuo op dar tik 10 dienu praejo, tai jokiu masazu nedarau ir gydytojas nerekomendavo, menesio proga kai nuvaziuosiu i konsultacija reikes paklausti ar butinos mankstos g.gif vieni gydytojai skiria, kiti - ne, tai nieko konkretaus negaliu pasakyti g.gif

mjamore, mars i bendramincius, yra nauja temute:mirksiukas: jau pasigedau thumbup.gif o jauciuosi kasdien vis geriau ir geriau thumbup.gif
AleAda
Ufff, kaip sunku bendraminciuose rasti! Vakar praziurinejau iki 13 psl, susiparinau, ir nepabendravau schmoll.gif
simsimas2002
QUOTE(Anomaly @ 2010 02 01, 12:42)
Norieciau pas Karaleviciu daryti. Nes dariau pas ji ausu operacija. Bet vis del to... Gal kas dare pas ji? Turi geru atsiliepimu?
*

ginitaa pas ji daresi kiek pamenu... klausk cia
Rosycat
QUOTE(Eleina @ 2010 01 29, 11:11)
Sveikos  4u.gif mane, kaip turincia maza krutine, visada domino galimybe ja pasididinti. Perskaiciau labai daug temu, kurios jau buvo istrintos kazkodel, ten radau labai daug naudingos informacijos ir labai apsiskaiciusias, susidurusias, besidomincias, nemazai zinancias ir patyrusias merginas smile.gif gaila, kad tu temu nebeliko.
Konkreciai jums turiu klausimu. Ar jus jau pasidarete operacija? Jei taip, ar senai? ir ar daug apie ja domejotes pries pasidarant ir po? gal galetumete labai aiskiai ir konkreciai, bet glaustai papasakoti visa pasiruosimo, konsultaciju IKI operacijos procesa?  g.gif Bet noreciau ne reklamos ar subjektyviu jausmingu atsakymu, o tokiu, kurie butu pagristi patirtim, nuorodom ir iliustracijom pageidautina  ax.gif Aciu.
*

Taip, aš jau daugiau nei pusmetis, kaip pasigerinau savo apvalumus (*)(*) Ir dabar tikrai galiu pasakyti esu labai patenkinta savo apsisprendimu smile.gif
Formą ir dydi padėjo pasirinkti daktaras 275 ml Alergan - silikonas. Labai norėjau atrodyti natūraliai. Pjūviai buvo atlikti po krūtimi. Gerą mėn. nešiojau spec liemenėlę ir diržą, bet vėliau atėjo atostogų metas smile.gif
Buvo nuostabu priminėti saulės vonia - be liemenėles. Randelių žymės susilygino, prieš tai kelis men tepiau Dermatex gėliu.
Žinokite gerai atlikta operacija - naujau gyvenimo kokybė ir labai svarbu pasitikėti pasirinktu chirurgu. Manau, kad jis gali atsakyti tiksliausiai į Jums rūpimus klausimus. Nors aš gyvenu Vilniuje, operuotis vykau į Kauno plastinės chirurgijos centrą pas daktarą Saulių Vykšraitį. Tikrai nuostabus specialistas ir Jums jį rekomenduočiau. Beja ir visas pooperacinės servisas - "viskas įskaičiuota" veikė puikiai.
Taigi - pirmyn neapsisprendusioms! smile.gif
mjamore
QUOTE(AleAda @ 2010 02 01, 12:22)
Ufff, kaip sunku bendraminciuose rasti! Vakar praziurinejau iki 13 psl, susiparinau, ir nepabendravau  schmoll.gif
*

As irgi kaskuria diena stengiausi surasti paneles ir nepavyko, labai norejau oilypoil paklaust kokia savijauta, nepavyko... Reiks pabandyt dar karteli...
Lialyna
QUOTE(mjamore @ 2010 02 02, 17:05)
As irgi kaskuria diena stengiausi surasti paneles ir nepavyko, labai norejau oilypoil paklaust kokia savijauta, nepavyko... Reiks pabandyt dar karteli...
*

Na gal nepastebejot smile.gif nes mes tikrai nenukeliaujam iki 13 puslapio wink.gif 4u.gif
oilypoil
QUOTE(mjamore @ 2010 02 02, 16:05)
*

nera taip sunku, musu temute vadinasi °•♥ Plastinės krūtų operacijos ♥•°
nera buve, kad nepavyktu rasti g.gif
Katerina333
Sveikos  4u.gif mane, kaip turincia maza krutine, visada domino galimybe ja pasididinti. Perskaiciau labai daug temu, kurios jau buvo istrintos kazkodel, ten radau labai daug naudingos informacijos ir labai apsiskaiciusias, susidurusias, besidomincias, nemazai zinancias ir patyrusias merginas smile.gif gaila, kad tu temu nebeliko.
Konkreciai jums turiu klausimu. Ar jus jau pasidarete operacija? Jei taip, ar senai? ir ar daug apie ja domejotes pries pasidarant ir po? gal galetumete labai aiskiai ir konkreciai, bet glaustai papasakoti visa pasiruosimo, konsultaciju IKI operacijos procesa?  g.gif Bet noreciau ne reklamos ar subjektyviu jausmingu atsakymu, o tokiu, kurie butu pagristi patirtim, nuorodom ir iliustracijom pageidautina  ax.gif Aciu.
*

Labai gerai cia parasei,del tu jausmingu atsakymu:)Tema apie krutines didinima buvo jau virtusi plepalais,tarp kuriu pasimeti ir sunku atsirinkti gera chirurga ir tt.
Zodziu taip:as jau 3 men kaip pasidariusi krutines operacija.Chirurga atsirinkau lengvai,nes pries tai mano drauge buvo pas ta pati pasidariusi krutines didininmo operacija,todel man ilgu ieskojimu nereikejo.Maciau ja is kart po operacijos ir po ilgesnio laiko.Zodziu chirurga rekomendavo DRAUGE.Pries operacija chirurgas mane nofotkino,liepe pasidaryti KRAUJO tyrimus,pasirasyti pora popiereliu,susipazinti su pacia operacija,galimomis komplikacijomis ir tt.,ismatavo mano krutine,patare kokius implantus detis.Tyrimas atitiko reikalavimus,paskyre data operacijai.Isoperavo,pagulejau klinikoj,paskui grizau namo.Karts nuo karto turejau ateit pasirodyt ar viskas ok.Tiesa visa ta laika nesiojau spec liemenele.Dabar jau 3men mano naujai krutinei.Nebeskauda jau labai seniai,randu nesimato,virssvorio ar kitu nemaloniu pojuciu nejauciu:)Krutine 375g vienas silikonas,prie zemes netraukia:)Jeigu turite daugiau konkreciu klausimu,rasykite asmeniskai ar bendrai:)Mielai padesiu. thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.