Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

Antras dublis smile.gif Kremas gavosi tirštesnis...Skonį ragausiu tik penktadienį smile.gif Gaila,kad nemoku įkelti nuotraukos, kad iš karto ją rodytų, o ne nuorodą sad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimikeg: 30 sausio 2013 - 20:56
QUOTE(laimikeg @ 2013 01 30, 21:49)
Antras dublis smile.gif Kremas gavosi tirštesnis...Skonį ragausiu tik penktadienį smile.gif Gaila,kad nemoku įkelti nuotraukos, kad iš karto ją rodytų, o ne nuorodą sad.gif

user posted image

Ha ha, išmokau foto normaliai įkelti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimikeg: 30 sausio 2013 - 21:21
Padariau siandiena napoleono torta, kepiau pagal si rusaites recepta
http://gotovim-doma....c...leon&ftop=1
Lakstai ir kremas isejo idealiai smile.gif
I lakstu sudeti neieina grietine, tai galvojau iskeps kietoki..Iskepe labai minkstuciai su graziais sluoksniais ir labai skanus. Tam turbut itakos turi alkoholis ir actas.
Krema dariau is puses normos, nes dar pertepiau viena sluoksni su trintomis uogomis. Manau atradau savo napaleono recepta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2013 02 09, 16:00)
Padariau siandiena napoleono torta, kepiau pagal si rusaites recepta
http://gotovim-doma....c...leon&ftop=1
Lakstai ir kremas isejo idealiai smile.gif
I lakstu sudeti neieina grietine, tai galvojau iskeps kietoki..Iskepe labai minkstuciai su graziais sluoksniais ir labai skanus. Tam turbut itakos turi alkoholis ir actas.
Krema dariau is puses normos, nes dar pertepiau viena sluoksni su trintomis uogomis. Manau atradau savo napaleono recepta smile.gif



o isversta recepta galima g.gif ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte24 @ 2013 02 12, 00:01)
o isversta recepta galima  g.gifax.gif

Tesla
400 g. sviesto 82proc. riebumo
2 kiausiniai
150 ml. salto vandens
650 g. miltu
3 a.s. degtines
1 a.s. acto 9 proc.
Druskos

1. I stikline su vandeniu ipilti acta bei degtine ir ismaisyti
2. Inde imusti kiausini su druska ir lengvai ismaisyti
3. Sujungti vandeni su kiausiniu
4. Issijoti miltus i dideli dubeni, sudeti supjaustyta sviesta ir kapoti su peiliu, tol kol neliks sviesto gabaliuku
5. I miltus sudeti kiausiniu/vandens mase ir isminkyti
6. Padalinti i 8 lygias dalis. Palikti saldyklyje apie 0.5 val.
7. Kocioti, as kociojau ant teslos uzdejus maistine plevele ir kociojau iskarto ant kepimo popieriaus, nes tesla limpanti (isejo lakstai vidutinei tortinei). Kepti 200 laipsniu orkaiteje apie 10 min.

Kremas(dariau is puses normos, nes dejau dar trintu uogu sluoksni)
4 tryniai
750 ml pieno
180 g. cukraus
Pakelis van.cukraus
100 g. sviesto
50 g. miltu

Trynius ismaisyti su abieju rusiu cukrumi.
Pilti 25 ml.pieno/ 50 g.miltu/ir vel piena 25 ml./viska lengvai ismaisyti.
Kaitinti piena, bet neuzvirinti.
Leta srovele pilti karsta piena i trynius.
Statyti krema kaitinti ant mazos ugnies, kol kremas prades tirsteti, nuolat maisyti.
Nuimti nuo ugnies ideti sauksta sviesto ismaisyti ir palikti atvesti iki kambario temperaturos, kartais pamaisant.
Isplakti su mikseriu sviesta ir ipilti atvesusi kremo. Viska dar truputi paplakti iki vientisos mases.
Paskui istepti lakstus ir lengvai paslegti su lekstute ir palikti nakciai saldytuve.

Tortas isejo labai skanus, slapias nei per saldus, idealus smile.gif Deja nenufotografavau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 12 vasario 2013 - 08:49
Sveikos, sakykite, ar galima lakstus iskepti is vakaro, o ryta tepti, ar geriau is karto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(point @ 2013 02 18, 20:49)
Sveikos, sakykite, ar galima lakstus iskepti is vakaro, o ryta tepti, ar geriau is karto? ax.gif

Galite kepti vakare,ryte isvirsite krema ir sutepsite.Taip lengviau.
Is karto kepti lakstus,virti krema,ji ausinti,pertepti-gan ilgokai uztrunka smile.gif
Atsakyti
Aš visada vieną dieną išsikepu lakštus, o kitą tepu ir puošiu (taip kaip moku blush2.gif ). Ką tik perteptas Napoleonas. Mums skaniausias ir lengviausiai pagaminamas. Čia buvo receptas. Kremas iš: 1 l pieno, 200 g miltų, 200 g sviesto, 200 g cukraus, šlakelis brendžio, konjako arba kavos šaukštas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 02 18, 22:00)
Aš visada vieną dieną išsikepu lakštus, o kitą tepu ir puošiu (taip kaip moku  blush2.gif ). Ką tik perteptas Napoleonas. Mums skaniausias ir lengviausiai pagaminamas. Čia buvo receptas. Kremas iš: 1 l pieno, 200 g miltų, 200 g sviesto, 200 g cukraus, šlakelis brendžio, konjako arba kavos šaukštas.

O dar vienas variantas be kiausiniu, reiks isbandyt. Tik parasykit ka su kuo makalavot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2013 02 12, 08:46)

7. Kocioti, as kociojau ant teslos uzdejus maistine plevele ir kociojau iskarto ant kepimo popieriaus, nes tesla limpanti (isejo lakstai vidutinei tortinei). Kepti 200 laipsniu orkaiteje apie 10 min.



Pabandziau ir as kepti pagal si recepta. matyt buvau nusiteikus per daug optimistiskai... kaip jums sekasi kocioti ant kepimo popieriaus ir dar per plevele? nu man tai katastrofa gavosi ir ne kitaip. labai ilgai ir sunkiai kociojau... arba kazka padariau ne taip, arba abi mano rankos kaires biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdve @ 2013 02 21, 19:23)
Pabandziau ir as kepti pagal si recepta. matyt buvau nusiteikus per daug optimistiskai... kaip jums sekasi kocioti ant kepimo popieriaus ir dar per plevele? nu man tai katastrofa gavosi ir ne kitaip. labai ilgai ir sunkiai kociojau...  arba kazka padariau ne taip, arba abi mano rankos kaires biggrin.gif

Kociojimas man pati sunkiasia dalis darant napaleona, skaudejo ant rytojaus delnu pagalveles doh.gif Dar zadejau daryti didesnius lakstus, bet kur jau ten nesigavo, mano tortine 28 cm skersmens, tai siaip ne taip su vargais iskociojau tuos lakstus..
O jums nelipo tesla prie maistines pleveles? Atrodo laikiau kameroje, atsalo ir stengiausi iskarto kocioti, bet kaip lipo, be pleveles buciau neiskociojusi, liptu prie kocelo..
Ar ragavot jau savo torta? Receptas tikrai vykes, bet vargo ir pastangu daug, sakiau kita karta darysiu is 1.5 kiekio teslos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 02 19, 10:26)
O dar vienas variantas be kiausiniu, reiks isbandyt. Tik parasykit ka su kuo makalavot smile.gif

Pirmiausia sviestą išlydom, tada beriam cukrų ir maišom. Po to pamažu sijojam miltus, vis maišom ir galiausiai, kai sudedam visus miltus, pilam maža srovele pieną ir maišom masę. Kai supilam visą pieną, tada dar maišom po truputėlį, ko sutirštėja kremas. Iš pradžių jis bus skystas vandenukas.

Aš irgi su kiaušiniais nemėgstu daryti, todėl man geras pasirinkimas, lengvas toks kremukas 4u.gif
Atsakyti