Įkraunama...
Įkraunama...

Kailiniai

Sveikos, labai noriu trumpų madingų kailinukų, gal kas galit patart kur nusipirkti?
Atsakyti
o tu kokių nori? grynai kailinių ar dublionkės? ir beje kodėl trumpų? - uodega nenušals biggrin.gif
Atsakyti
tiesa pasakius kokiu noriu nežinauuu lotuliukas.gif , noriu gražių tongue.gif , o dėl trumpumo tai su ilgais kailiniais vairuot nepatogu, o ir su mažuoju lauke krutėt patogiau kai kailiniai nemaišo 4u.gif
Atsakyti
dėl krutėjimo tai sutinku biggrin.gif mano turtas irgi mamyte pavaiko 4u.gif . Šeip tai siūlyčiau pasiziuret parduotuvese, dabar pasirinkimas ne toks jau mažas, gal bent jau apsispręsi ko nori lotuliukas.gif
Atsakyti
buvau keliose, bet žinai visko yra kol neieškai, o aš noriu ir modelio madingo ir kaina kad nesikandžiotų g.gif . matavausi kailinukus vienoj parduotuvėj senamiesty, kažkokios garsios firmos, kailinukai- fantastika wub.gif , bet kaina.... schmoll.gif
Atsakyti
na žinai, jei nori labai pigiai, tai girdėjau chebrytė ir gariūnuose kokių kailių ar dublionkių nusiperka. bet kokie ten modeliai ir kokybė manau aiškint nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarita @ 2008 10 28, 21:03)
tiesa pasakius kokiu noriu nežinauuu  lotuliukas.gif , noriu gražių  tongue.gif , o dėl trumpumo tai su ilgais kailiniais vairuot nepatogu, o ir su mažuoju lauke krutėt patogiau kai kailiniai nemaišo  4u.gif

As irgi praitais metais vaziavau i Kauna pirkti kailinuku,trumpu,taipogi vien delto kad butu patogu vairuoti thumbup.gif
Atsakyti
gariūnai tai aišku kad ne, bet salonų tai taip pat atsiprašau ne vienas, trankykis po visus kad naglas, beje Aristėja o Kaune tu kur pirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarita @ 2008 10 28, 23:26)
gariūnai tai aišku kad ne, bet salonų tai taip pat atsiprašau ne vienas, trankykis po visus kad naglas, beje Aristėja o Kaune tu kur pirkai? 4u.gif

Kaune bazej pirkau,ta moteris turi savo parduotuve ir siuna juos palei uzsakymus,maniskiai lapes,labai fainuciai,nesigailiu juos pirkusi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Miauksius @ 2008 10 28, 22:44)
na žinai, jei nori labai pigiai, tai girdėjau chebrytė ir gariūnuose kokių kailių ar dublionkių nusiperka. bet kokie ten modeliai ir kokybė manau aiškint nereikia  doh.gif

Na nesakykit ir turguj galima gauti neblogus kailinukus,tiesiog nereikia tam taip priesiskai nusiteikti ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano labai panasus,tik apacia megsta,rankogaliai irgi megsti ir kailiukas sviesiai ryzos spalvytes wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 28 spalio 2008 - 23:10
pirkau prieš kelis metus turguje - atrodė visai nieko, bet netrukus taip ėmė šertis, kad košmaras, o atsiprašau pinigai tikrai nebuvo sumokėti tokie jau maži, tai šį kartą gal geriau kokioj rimtesnėj parduotuvėj norėčiau pasižiūrėti.

Papildyta:
beje, tavo modeliukas visai nieko, bet aš labiau gal norėčiau klasikinių, kad ir ant sijono tiktu 4u.gif
Atsakyti