Įkraunama...
Įkraunama...

lopšelis-darželis "Gandriukas" Fabijoniškės

Su naujaisiais metais mamytes!!! newyear.gif
Mano mazulis visai nenori draugaut su pietu miegeliu. O kaip darzeliuose su tokiu dalyku kovoja aukletojos? g.gif
Atsakyti
Alio, mymtes.... Negi as taip ne vieno atsakymo ir negausiu i savo klausima? g.gif
Atsakyti
sveiki. Kiek žinau auklėtojom ir netenka ,,kovoti" su miegeliu,kažkaip viskas vyksta natu raliai,vaikiukas pamato, kad kiti eina miegoti ir jis tipena į lovytę.Jei nesinori miegučio tai auklėtoja pasiūlo pagulėti,o žiūrėk ir užmiega smile.gif
Atsakyti
labas. brukstelkit po pora sakiniu ar mamytes ir vaikuciai patenkinti situ darzeliu aciu 4u.gif
Atsakyti
As tai labai patenkinta ir paciu darzeliu, ir ypac aukletojom wub.gif thumbup.gif O geriausias rodiklis, kad vaikas kiekviena ryta su dziaugsmu i darzeli eina.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 14, 13:47)
As tai labai patenkinta ir paciu darzeliu, ir ypac aukletojom wub.gif  thumbup.gif  O geriausias rodiklis, kad vaikas kiekviena ryta su dziaugsmu i darzeli eina.


o kokio amziaus pradejot eiti?
Atsakyti
Sveikos mamytes, kuriu mazyliai lanko Gandriuka. Mes pradejom lankyti 2.8m, ir mums labai gerai sekasi , noriai labai eina y darzely(pradzioj pora dienu buvo , nelabai kokios), bet dabar sekasi gerai, tik sergam daznai.
Atsakyti
QUOTE(Muzikytė @ 2010 01 14, 13:25)
o kokio amziaus pradejot eiti?


2 m.
Musu irgi pirmus metus istisai sirgo. Antrais jau zymiai reciau (tfu tfu tfu) thumbup.gif
Atsakyti
O mums jei nepasiseks anksciau ilysti, tai tik rugsejo menesi pradesim lankyti. Sia savaite su direktore snekejom, sake geguzes menesi grupiu nebesudarineja, o tai yra labai blogai. Man jau liepos menesi reikia darbe prisistatyt.
Gal kas turi patarimu, kaip anksciau mums pakliuti??? g.gif mastau.gif
Atsakyti
Mano sunus lanke si darzeli. Buvom labai patenkinti. Nuo rugsejo zadam vesti dukryte. Bus 3 metukai.
Atsakyti
Ale, ziuriu, visai niekas nenori dalintis sio darzelio patirtimi schmoll.gif verysad.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(tefka @ 2010 03 01, 15:36)
Ale, ziuriu, visai niekas nenori dalintis sio darzelio patirtimi  schmoll.gif  verysad.gif  gathering.gif


aga, kazkaip mazokai.. ir tik geri atsiliepimai smile.gif gal ir gerai 4u.gif
Atsakyti