Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Na ir mano sapnai rodos pranasingi, tik pildosi tai ka blogo susapnuoju, ir dazniausiai susapnuoju kurio nors zmogaus mirti, o po to suzinai kad jis iskeliavo anapilin. Sianakt sapnavau savo vyra invalido vezimelyje, maciau ji pro laiptines langa, kaip kazkas prie jo priejo ir matavo jam pulsa, o poto pakele galva aukstyn ir man pasake kad jo jau nebera. Tai taip negera siandien visa diena, vyrui sakau saugokis.
Na bet tikiuos si karta sapnas nesipildys fear.gif
Atsakyti
Ka galetu reiksti toks sapnas, ji sapnavau sios savaites pradzioj. Mane persekiojo katinas, puole nagais ir dantimis, kaip kokio velnio apsestas. Bet tik tai mane.
Atsakyti
esu ne karta sapnavusi pranasingus sapnus,tik apie tai,kad jie pranasaingi suzinau tik jiems issipildzius.siaip simtu procentu,kad viskas issipildytu nesu sapnavus,turiu galvoj,kad sapne buna tik simboliai,reiksmes kazkokios ir jokiu budu ne pagal sapnininkus.kiekvienas zmogus turi savo simbolika ir tik analizuodamas per laika gali ismokti skaityt savo sapnus,bet jei nuolat tunai sapnininkuise,po kiek laiko ismoksti tais aprasytais simboliais ir ju reiksmemis sapnuoti.
na del sapnu gerumo ir blogumo...ne visi blogi sapnai turi issipildyti,kaip beje ir geri.jei kam bus ramiau,sako,kad kosmaras neissipildytu,reikia,kam nors ji papasakoti ax.gif isvis,sapnai toks sunkiai paaiskinamas reiskinys...
Atsakyti
Aš sapnavau sapną, kad ramiu tonu man pasako kad atleidžia.. tipo geruoju, ir pan.. Savaitę bandžiau išsiaiškinti ką reiškia, visi šifravo atvirkščiai- tipo suteiks kitas pareigas, pakels atlygį ir pan... bet mane atleido sad.gif taip geruoju, kaip ir sapnavau.. kadangi neseniai tas buvo, tai iki šiol nupurto šaltukas brr... bet jau susitaikiau su tuo. tik aš manau kad čia ne pranašingas sapnas, o mano pasamonės perspėjimas.. nes būta tokių perspėjimų ir anksčiau, net nesapnuojant g.gif
Papildyta:
QUOTE(Leilla @ 2006 02 26, 21:30)
Sianakt sapnavau savo vyra invalido vezimelyje, maciau ji pro laiptines langa, kaip kazkas prie jo priejo ir matavo jam pulsa, o poto pakele galva aukstyn ir man pasake kad jo jau nebera. Tai taip negera siandien visa diena, vyrui sakau saugokis.
Na bet tikiuos si karta sapnas nesipildys  fear.gif


Kaip sekėsi? aš manau kad viskas gerai, o kitą sykį papasakok kam nors tą sapną.. sako kad papasakojus neišsipildo ax.gif bet čia tik spėjimas g.gif
Atsakyti
O as neseniai susapnavau baisu sapna. Sapnavau, kad mama mire. Sapnavau, kad esu labai vienisa ir visa sapna mane lydejo nenusakomas baimes jausmas. Gal net ne baimes, o kazkokio siaubo. Kadangi mano sapnai pildosi, bet pildosi ne visi, o tik tam tikri, kuriuos atapzistu pagal vidini jausma, nuojauta, atsibudus zinojau, kad mama nemirs, bet sapnas kazka reiskia. Taip ir atsitiko verysad.gif Jau kita diena ivyko tai, del ko pasijutau labai vienisa. Teko patirti ir baimes jausma doh.gif
Atsakyti
pranasingus sapnus sapnuoju labai daznai.
Atsakyti
Ką galėtų reikšti pasikartojantis sapnas, kuriame labai ryški mano emocinė būsena - labai stiprus pyktis žmogui, kuris realiame gyvenime tikrai nieko blogo man nelinki.
Atsakyti
QUOTE(Gilelė @ 2006 07 14, 14:28)
Ką galėtų reikšti pasikartojantis sapnas, kuriame labai ryški mano emocinė būsena - labai stiprus pyktis žmogui, kuris realiame gyvenime tikrai nieko blogo man nelinki.
O ka tam zmogui jauti tu realiam gyvenime?
Atsakyti
o as sapnavau,kad valgau zuvis keptas,ka tai galetu reiksti?ir dar sapnavau,kad nestumo testas teigiamas buvo.. rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
man sapnai tai kartais pildosi...o gal ir dažniau nei kartais,bet nepamenu aš tų sapnų smile.gif tik košmarus,kurie dažniausiai kartojasi smile.gif
bet vat niekad nepamiršiu sapno apie draugę...sapnauvau jos vestuves,kas aš jos pirnžmojipamergė,kad mes bažnyčioje prieš altorių vienos ir kad aš noriu įsegti rūtų vainikėlį,o ji nesileidžia-tik juokiasi ir juokiasi...draugė dabar gyvena nesusituokus, augina metukų mergytę,,,o mergytės tėvas jomis nesidomėjo nuo 6 nėštumo mėnėsio iki iki kokių 10 mėn....
Atsakyti
[quote=mmergyte,2006 07 17, 12:39]
o as sapnavau,kad valgau zuvis keptas,ka tai galetu reiksti?ir dar sapnavau,kad nestumo testas teigiamas buvo.. rolleyes.gif rolleyes.gif
[/quo
Sapne gaudyti zuvis reiskia-pastojima.Apie savo sapna spresk pati biggrin.gif Budama jauna prie menesines daznai sapnuodavau nugaisunias zuvis
Atsakyti
Sapnuoju, dazniausiai tai apie nelaimes kalbantys sapnai verysad.gif
Tiesa, karta sapnavau draugo zmona ir kad ji pagimde sunu (deja, mes nustojom su jais bendraut jai tik pastojus). Veliau suzinojau, kad ta pacia diea jiems gime berniukas.
Dar jaunysteje aplankydavau tokie sapnai, kad valgau daug saldainiu bigsmile.gif Tuomet budavo aisku, kad netrukus sutiksiu vaikina biggrin.gif
Susapnuoti kirminai pradziugindavo apie finansiniu reikalu pagerejima.
Kiti deja nelinksmi sapnai, kuriu nelabai norisi nei sapnuoti nei prisiminti atsibudus...
Atsakyti