Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(myliuvasara @ 2013 12 15, 12:40)
nelabai supratau ,ka turite omenyje ?  g.gif

Turejau omenyje tai, ka parasiau, nieko daugiau 4u.gif Tavo sapnus tau siuncia jau netavo pasamone g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 09 01, 14:57)
Nieko nelaukti. Tai tiesiog sutapimai. Arba savo pačių pritemptas aiškinimasis. Štai kaip žmonės patys sau aiškinasi, pvz.: sapnuoja, kad draugė gražios figūros, liekna, o po ilgo laiko pamato, kad ta draugė ligota, todėl sublogusi. Nieko net panašaus pagal sapną. Bet atkreipiamas dėmesys liesumą (nesvarbu kokios kilmės), ir pamąstoma, kad tai susiję su sapnu. Spėlionės vien.
Paprastai, ką mes galvojame, kažkiek atsispindi mūsų sapnuose. Kadangi bendraujame su žmonėmis, tai kažkiek juos ir jaučiame, kažkas iš jų gyvenimo sudomina, atrodo netikėta. Naktį panašų vaizdinį pamatome. O po kurio laiko, pagal įvykusią situaciją, prisikuriame interpretaciją.
Geriau jokių ,,galių'' nevystyt, nes paskui pateksi į priklausomybę kaip nuo horoskopų.

Kas iš to, kad nepanašu iki galo? Bet esmė ta pati, draugė sublogusi rolleyes.gif O įdomiausia tai, kad aš išsapnuoju iš anksto, o liga juk taip greitai ir neišsivysto ar ne? rolleyes.gif
Kaip man keista, kad čia renkasi tokie skeptikai. Ko jūs čia ieškote, jei niekuo netikite? smile.gif Nematote, kad savo bereikalingomis žinutėmis tik apkraunate labai įdomią temą?
Sapnai ir neprivalo būti identiški gyvenimui, sapnai yra ir simbolika, verčiantys mąstyti.
Kaip įdomiai susapnavau lapkričio mėnesį vieną iš savo šunų. Tas šuo turi labai gerą šalinimo organų sistemą, labai kantrus, galima praktiškai vieną kartą į dieną išvesti. Ir sapnuoju, kad tas šuo prisisiojo ir prikakojo namuose. Iš ryto nejauku buvo, pravijau tą sapną ir nusprendžiau, kad labai stebėsiu tą šunį, saugosiu išskirtinai artimiausiomis dienomis. Atomazga buvo labai netikėta. Lapkričio mėnesį kaip niekada iki tol pas jį netikėtai vyras rado erkę. Kaip žinia silpnesnius individus erkės net mirtinai užkrečia, o šuns imunitetas tuo metu buvo pasilpęs. Nedaug trūko, kad būtume nepastebėję gal dar parą laiko, o tada jau daug šansų, kad nuodai būtų suleisti. Kokia simbolika? Tokia, kad veterinoriai mokina, kad įkandus erkei stebėti ne tik patį šunį, jo būseną, bet ir šlapimą, kuris gali pakeisti spalvą.
Norit tikėkite norite ne sapnais, niekas jūsų neverčia tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 15, 18:57)
Turejau omenyje tai, ka parasiau, nieko daugiau  4u.gif Tavo sapnus tau siuncia jau netavo pasamone  g.gif

Galima plačiau? Nelabai gudru parašyti atseit kažkokią sensaciją ir po to kaip niekur nieko pasitraukti į šalį ir nebepaaiškinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2013 12 16, 11:27)
Galima plačiau? Nelabai gudru parašyti atseit kažkokią sensaciją ir po to kaip niekur nieko pasitraukti į šalį ir nebepaaiškinti mirksiukas.gif

Zabyte, cia visai nera jokios sensacijjos 4u.gif
Atsakyti
paskutinis sapnas: mano dukryte be pusies liezuvio,as ja palieku saugoti pazystamai,ir buvau jai pridejusi ta liezuvio dali prie liezuvio burnyteje ,pagalvojau gal prigis,juk buna stebuklu, o ta mano pazystama istrauke liezuvio gala man isejus,kai atejau atsiimti mergaites, labai susinervinau kad ji taip pasielge ir atgal idejau ta liezuvio gala,tikedamasi stebuklo.Apsikabinau dukryte ir meldziau ,kad prigytu.
tiklaus paaiskinimo sapninke neradau apie lyg nukasta liezuvi,todel analizuoju dabar.
kiek anksciau esu lankiusis pas burejas jos pasakydavo ,kad mano labai pranasiski sapnai ir ,tvirtindavo kad metu kortomis (del kortu tai nemesdavau nors jas ciupienedavau,seimoje pas mus moterys mesdavo kortas)
einu per forumus bet sunku ka surasti kas rimtai pakalbetu sia tema,daug renkasi skeptiku,nors kita vertus jei jie skeptikai,kokio velnio kisa nosi ten kur netiki,vadinasi yra laselis tikejimo,tai tera nora kazkam pripirsti jog jis nusiseka smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 17 gruodžio 2013 - 10:58
QUOTE(myliuvasara @ 2013 12 17, 10:54)
paskutinis sapnas: mano dukryte be pusies liezuvio,as ja palieku saugoti pazystamai,ir buvau jai pridejusi ta liezuvio dali prie liezuvio burnyteje ,pagalvojau gal prigis,juk buna stebuklu, o ta mano pazystama istrauke liezuvio gala man isejus,kai atejau atsiimti mergaites, labai susinervinau kad ji taip pasielge ir atgal idejau ta liezuvio gala,tikedamasi stebuklo.Apsikabinau dukryte ir meldziau ,kad prigytu.
tiklaus paaiskinimo sapninke neradau apie lyg nukasta liezuvi,todel analizuoju dabar.
kiek anksciau esu lankiusis pas burejas jos pasakydavo ,kad mano labai pranasiski sapnai ir ,tvirtindavo kad metu kortomis (del kortu tai nemesdavau nors jas ciupienedavau,seimoje pas mus moterys mesdavo kortas)
einu per forumus bet sunku ka surasti kas rimtai pakalbetu sia tema,daug renkasi skeptiku,nors kita vertus jei jie skeptikai,kokio velnio kisa nosi ten kur netiki,vadinasi yra laselis tikejimo,tai tera nora kazkam pripirsti jog jis nusiseka smile.gif))

Sakyciau sapnas nereiskiantis visai nieko blogo, tik dukryte gali smalsiai paklausineti kas nors, vaikai yra gana atviri ir patiklus, gal pasikalbekite su ja ta tema 4u.gif Juk tai irgi normali tevu pareiga apie tai pasikalbeti 4u.gif
As esu anksciau rasiusi, kad anksciau irgi labai tikejau sapnais, nes kai tokie ryskus, ir tikrai pildosi, kur gi netikesi, dabar zinau kita viso to puse, todel ir atsakiau jums, taip kaip atsakiau, Galiu pasakyti tik tiek, kad kuo maziau tikime burtais, horoskopais ir sapnais, tuo labiau patys kuriame savo ateiti, o ne kazkas kitas , uz mus mirksiukas.gif ( ir tai tikrai ne Dievas) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 16, 15:59)
Zabyte, cia visai nera jokios sensacijjos  4u.gif

Supratau jus - "nieko tiksliai nežinau, bet noriu pasirodyti įdomi" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 17, 15:34)

As esu anksciau rasiusi, kad anksciau irgi labai tikejau sapnais, nes kai tokie ryskus, ir tikrai pildosi, kur gi netikesi, dabar zinau kita viso to puse, todel ir atsakiau jums, taip kaip atsakiau, Galiu pasakyti tik tiek, kad kuo maziau tikime burtais, horoskopais ir sapnais, tuo labiau patys kuriame savo ateiti, o ne kazkas kitas , uz mus  mirksiukas.gif  ( ir tai tikrai ne Dievas)  4u.gif

Tai kodėl jūs čia? Manote, kad visi žmonės yra jūsų kopijos, modeliai? Netikite, kad pas kitus gali būti kitaip? Be abejo kad mes kuriame patys savo ateitį, nežinau kas čia ir ginčytųsi dėl to galėtų, nebent kvailys visiškas, bet mūsų sapnai ir yra mūsų, o ne jūsų ar kaimyno ir jie yra mums, apie mus, mūsų aplinką. Todėl keista, kad jūs žmogaus pasąmonę taip nurašote.
Be abejo, ne visi sapnai reikšmingi, bet tai ir aptariame čia reikšmingus.
O be kita ko, myliuvasaros sapną visai tinamai paaiškinote, taip pat ir vagysčių, melo verta pasisaugoti, atsarga gėdos juk nedaro. Taigi paneigėte save, kad sapnai nieko nereiškia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2013 12 18, 14:42)
Supratau jus - "nieko tiksliai nežinau, bet noriu pasirodyti įdomi" smile.gif

Suprask, kaip nori, Zabyte, bet jokios sensacijos neturiu . Rasau tai ka pati patyriau, kiek prasiaiskinau, o ne kazka sensacingo biggrin.gif
Labai atsibosta kartotis, matau, kad nespejote daug ko perskaityti, nes vakar daug ka istryne 4u.gif
Kazkam butu labai patogu manipuliuoti zmonemis , mano paminetais budais, zinau, kad tokie dalykai tikrai vyksta 4u.gif Cia velgi nera jokios sensacijos .
Patikek, jei patiks knaisiotis sapnuose apie kaimynus, tai reiskiu uzuojauta is anksto 4u.gif
CIA YRA TIK MUSU PACIU PASIRINKIMAS 4u.gif Nors tikrai stengiamasi, kad mes kuo maziau to pasirinkimo turetume .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 18 gruodžio 2013 - 14:57
QUOTE(Zabyte @ 2013 12 18, 14:50)
Supratau jus - "nieko tiksliai nežinau, bet noriu pasirodyti įdomi" smile.gif
Papildyta:

Tai kodėl jūs čia? Manote, kad visi žmonės yra jūsų kopijos, modeliai? Netikite, kad pas kitus gali būti kitaip? Be abejo kad mes kuriame patys savo ateitį, nežinau kas čia ir ginčytųsi dėl to galėtų, nebent kvailys visiškas, bet mūsų sapnai ir yra mūsų, o ne jūsų ar kaimyno ir jie yra mums, apie mus, mūsų aplinką. Todėl keista, kad jūs žmogaus pasąmonę taip nurašote.
Be abejo, ne visi sapnai reikšmingi, bet tai ir aptariame čia reikšmingus.
O be kita ko, myliuvasaros sapną visai tinamai paaiškinote, taip pat ir vagysčių, melo verta pasisaugoti, atsarga gėdos juk nedaro. Taigi paneigėte save, kad sapnai nieko nereiškia mirksiukas.gif

Va cia tai labai i " pievas" nuklydote lotuliukas.gif Mes visi skirtingi. Parasiau, kad sapnai, burtai, horoskopai-ne man , kas nori, lai jais tiki. O as turiu savo nuomone ir teise tai parasyti, as kitu parasyta nuomone taip pat perskaitau.
As tikiu Dievu, todel ir lankausi siame skirelyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 18 gruodžio 2013 - 15:46
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 17, 16:34)
Sakyciau sapnas nereiskiantis visai nieko blogo, tik dukryte gali smalsiai paklausineti kas nors, vaikai yra gana atviri ir patiklus, gal pasikalbekite su ja ta tema  4u.gif  Juk

mano dukrytei 2m ji dar nekalba rysliai ir pilnai,bet cia gal koks zenklas kad labiau uzsiimciau logopediniais rekalais g.gif , o gal kad nepasitikeciau kuom nors nepalikciau jos saugoti,nes ji mazyte dar,nepapasakos man g.gif
vat o sianat sapnavau ,kad mes visa seima grystame i buta ar nama,aiskiai maciau kaip iejome i virtuve,bet savo nuosava,(mes dabar nuomojames ,ir nuosavas bustas viena is svajonyciu), taip apsidziaugiau prabudusi,nes tai buvo vienas is tu aiskeregisku sapnu ,tokiu kurie beveik 100% pasikartoja realei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 18 gruodžio 2013 - 18:37
QUOTE(myliuvasara @ 2013 12 18, 18:31)
mano dukrytei 2m ji dar nekalba rysliai ir pilnai,bet cia gal koks zenklas kad labiau uzsiimciau logopediniais rekalais g.gif  , o gal kad nepasitikeciau kuom nors nepalikciau jos saugoti,nes ji mazyte dar,nepapasakos man g.gif
vat o sianat sapnavau ,kad mes visa seima grystame i buta ar nama,aiskiai maciau kaip iejome i virtuve,bet savo nuosava,(mes dabar nuomojames ,ir nuosavas bustas viena is svajonyciu), taip apsidziaugiau prabudusi,nes tai buvo vienas is tu aiskeregisku sapnu ,tokiu kurie beveik 100% pasikartoja realei

Labai aiskiai pati isaiskinote savo sapna, jei pasakitytumete isleto, ka parasete , sapne atsispindejo jusu svajone, kazkada tai zinoma taps realybe, nes nenorite visa gyvenima svajoti ar sapnuoti apie tai thumbup.gif Tik nepulkite pirkti susapnuoto mirksiukas.gif Issirinkite koks TIKRAI labiausiai patiks, turite laiko suprasti ko labiausiai norite 4u.gif ( kad koks dvasiukas jums savo butelio neisiulytu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 18, 21:31)
Tik nepulkite pirkti susapnuoto  mirksiukas.gif Issirinkite koks TIKRAI labiausiai patiks, turite laiko suprasti ko  labiausiai norite  4u.gif ( kad koks dvasiukas jums savo butelio neisiulytu  biggrin.gif )

cia apie dvasiukus pakalbejote,ir prisiminiau rolleyes.gif
vat ir vyras sapnavo apie busta: kad mes kazkokiame name ,lyg savo ir sako kazkokios dvasios mumis nori paveikti, mes sako atsilaikeme pries jas,bet vat vaikai vis verkdavo joms sunkiau buvo ,bet paskui sako vistiek mes gyvenome ten laimingai.jis tai skeptikas konkretusapie visokius burimus ir sapnus ,ir.... bet ziuriu susirupines buvo lotuliukas.gif
o as ta nakti sapnavau gybus,sakau oho kiek cia grybuuu... ir mociute mirusi sako ateinu ir as paziureti ,gal ir man nuskils. sakau neik mociute cia mano grybai,ir kad pradejo lyti ant grybu su saule , sungrybius lietus naikino o geri grybai dar didesni ir dar gausiau pradejo augti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliuvasara: 18 gruodžio 2013 - 20:34
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 18, 15:52)
Suprask, kaip nori, Zabyte,  bet jokios sensacijos neturiu . Rasau tai ka pati patyriau, kiek prasiaiskinau, o ne kazka sensacingo  biggrin.gif
Labai atsibosta kartotis, matau, kad nespejote daug ko perskaityti, nes vakar daug ka istryne  4u.gif
Kazkam butu labai patogu manipuliuoti zmonemis , mano paminetais budais, zinau, kad tokie dalykai tikrai vyksta  4u.gif Cia velgi nera jokios sensacijos .
Patikek, jei patiks knaisiotis sapnuose apie kaimynus, tai reiskiu uzuojauta is anksto  4u.gif
CIA YRA TIK MUSU PACIU PASIRINKIMAS  4u.gif Nors tikrai stengiamasi, kad mes kuo maziau to pasirinkimo turetume .

Kas čia ką trina, kokiu tikslu? jūs rimtai?
Nekalbu apie patikimą. Aš apie vieną, kuriam išsapnavau net negalvojau, seniai mačiusi buvau ir pan. Tai kaip tai reiškia, jog aš knaisiojuosi? Aš tuomet nei gilinausi nei supratau. Tik pabuvau sukrėsta, nes kai apie pažįstamą blogai susapnuoju, tai tiesiog ant dūšios pabūna negera. Bet diena įsidienoja ir viskas, pamirštu, jei tai ne šeimos narys. Todėl nesuprantu kam jūs man kaimynus prikišate. O kad dabar įspėčiau pažįstamą, kad taip ir taip jį sapnavau ir galbūt ti gali reikšti tai ir tai, tai taip, būtinai tą padaryčiau. Ir kaip minėjau anksčiau, ką jis su tuo darys ar ne, tai jo reikalas, visi turim savų bėdų.
Kas stengiasi mus riboti? Galima į asmeninę, jei čia kažkokios valdžios trina. Pastebėjau, kad čia valdžia nekokia, nubaus mažiausiai kaltus.
Papildyta:
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 12 18, 16:43)
As tikiu Dievu, todel ir lankausi siame skirelyje  4u.gif

Kažkuo tikėti reikia, ypač savimi wink.gif Tai kas mums siunčia sapnus ir kam, nekėlėte sau klausimo, jei jų reikšmingumą norite paneigti? Ir nepamenu ar šnekėjome su jumis apie tai, bet ką tada pasakysite apie tuos sapnus, kai žmonės išsisapnuoja savo ar artimo mirtį? Negi negirdėjote apie tuos sapnus, kur mirusieji šaukiasi, moja pas save? Vienai pažįstamai, kuri buvo nužudyta išsipildė po 7 dienų. Taip taip Seven deizzzzzzzz. Jos mama sakė, kad ji prieš 7 dienas sapnavusi, kad miręs tėvelis ją šaukė. Po 7 dienų ir prisišaukė. Tokių ir panašių pavyzdžių aš turiu daug, pas skirtingus žmones, tik negaliu tiek plepėti, ne mano sapnai, ne man ir dėstyti juos.
Papildyta:
QUOTE(myliuvasara @ 2013 12 18, 21:28)
cia apie dvasiukus pakalbejote,ir prisiminiau rolleyes.gif
vat ir vyras sapnavo apie busta: kad mes kazkokiame name ,lyg savo ir sako kazkokios dvasios mumis nori paveikti, mes sako atsilaikeme pries jas,bet vat vaikai vis verkdavo joms sunkiau buvo ,bet paskui sako vistiek mes gyvenome ten laimingai.jis tai skeptikas konkretusapie visokius burimus ir sapnus ,ir.... bet ziuriu susirupines buvo lotuliukas.gif
o as ta nakti sapnavau gybus,sakau oho kiek cia grybuuu... ir mociute mirusi sako ateinu ir as paziureti ,gal ir man nuskils. sakau neik mociute cia mano grybai,ir kad pradejo lyti ant grybu su saule , sungrybius lietus naikino o geri grybai dar didesni ir dar gausiau pradejo augti

Viena milijonierė pasakojo, kad prieš laimint sapnavo labai daug grybų. Ruoškitės į naują namą, linkiu jums sėkmės smile.gif
Atsakyti