Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

wixxxx, o ka butent sapnuoji?
Dabar tiek filmu ir visko apie tai..
Bendradarbis pries pasirodant filmui 2012 toki butent sapna apie pasaulio pabaiga sapnavo.
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2012 06 28, 18:31)
wixxxx, o ka butent sapnuoji?
Dabar tiek filmu ir visko apie tai..
Bendradarbis pries pasirodant filmui 2012 toki butent sapna apie pasaulio pabaiga sapnavo.

As ir galvociau, kad cia visu marazmu pasekme, nes kur tik beapsisuksi, vis ta pabaiga, skirtumas tas, kad as juos taip senai sapnuoju, kai ne uzuominu nebuvo, ar bent negirdejau, turiu net uzsirasius kelis, va pries gera desimtmeti sapnuodavau raudona saule, sprogsta, bet tokia ryski, po to karus pradejau sapnuot, ligas, katastrofas, viena karta, visi tie baisus sapnai susijunge i viena, nu zodziu, ir taip metai is metu, kartais taip baisu buna, bet gal cia tik kokia labai didele mirties baime schmoll.gif
Papildyta:
Esu susidurus ir su pasaipom, tai dabar ne vyrui nebepasakoju tu sapnu schmoll.gif o tu visu filmu ne neziuriu, pakankamai ju prisiziuriu savo galvoje kai sapnuoju, jie man per baisus, kartais atrodo, jog kazkas nufilmavo tuos mano kosmarus, kad ir kaip beskambetu, bet kaskart apima toks siaubas schmoll.gif
Atsakyti
Wixxx,
oa gal tai praėjusių gyvenimų atgarsiai?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2012 06 29, 08:50)
Wixxx,
oa gal tai praėjusių gyvenimų atgarsiai?...  g.gif

Va apie tai nepagalvojau, bet labai noreciau, kad jie liautusi, labai isvargina schmoll.gif
Papildyta:
Sapnuoju daug zmoniu, sapnuoju, kad visi jauciam gala, sapnuoju visu zmoniu mintis, baime, sapnuoju pati gala, bet niekad sapne dar niekas nemire, pabundu pries pat iviki, kol da suprantu, kad tik sapnavau, o kartais suprantu, kadvsapnuoju, tada klykiu ir galvoju, gal kas pazadins, sapnuoju sapna sapne, tie sapnai man nuolat vienas didelis kosmaras, niekada nelaukiu nakties.
Atsakyti
Wixxx, taip keista, bet mano kaimyne panasiai sapnuodavo, kai apsipykdavo su vyru ar dar kuo, vis kara sapnuodavo, del saules nezinau g.gif
As irgi esu susidurusi su kitu juoku, bet dabar ka besusapnuociau, zinau, jog tai tik sapnas 4u.gif Sapnuodavau tikrai blogesnius sapnus, nei tavo aprasytus, nenoriu nei rasyti, nes gali sapnuotis ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na va, pasipasakojau, ir tie sapnai kiek aprimo, o si ankstyva ryta prabudau kartu su vyru ir vel uzsnudau, sapnuoju miesta, sako vienas zmogus, ateik paziurek, ateinu, o ten didziule planeta visai sale, grazi, zydra, sakau ot velnias, o visi jau paneige ta jos buvimo fakta, sapnuoju, kaip kiti vis kasa po namais, sako ieskom magneto, kuris ta planeta traukia, jei iki ryto rasim, issigelbesim, o as draugei pasakoju, zinai, as sapnavau, kad neissigelbesim, o ji man, as irgi, ir staiga toks geltonas rutulys uzkrito, dar spejau pagalvot, jog turejom laiko iki ryto ir prabudau, labai baisu buvo, nuvariau pas vyra i virtuve, muset labai nusigandus atrodziau, tai ne nesijuoke, ohh, kartais atrodo, kad vienoks ar kitoks galas arteja schmoll.gif
Atsakyti
Wixxxx, atrodo, lyg gyvenime butu kazkokie rupesciai siuo metu uzgriuve g.gif
Tau kazkaip reikia nugaleti baime g.gif
Atsakyti
As dazniausiai visada prisimenu,ka sapnavau nakti,esu susapnavusi pranasiska sapna pries gerus 2metus gal koki pusmeti vos ne kas nakti sapnuodavau savo mociute,kad ji mire vaziuojam i jos laidotuves,matydavau ja pasarvota karste,bet kazkaip ji keistai judedavo jame ir iki siolei prisimenu zodzius kuriuos ji tardavo:kaip nenorejau mirti! po 5-6men mociute mire verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Esu sapnavusi, kad laikau, man patinkancio vyro dukrytes ranka ir ja laikant apima malonus siltas jausmas.
Tikroveje ivyko taip, kad su mergaite labai susidraugavome wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wixxxx @ 2012 06 29, 08:04)
As ir galvociau, kad cia visu marazmu pasekme, nes kur tik beapsisuksi, vis ta pabaiga, skirtumas tas, kad as juos taip senai sapnuoju, kai ne uzuominu nebuvo, ar bent negirdejau, turiu net uzsirasius kelis, va pries gera desimtmeti sapnuodavau raudona saule, sprogsta, bet tokia ryski, po to karus pradejau sapnuot, ligas, katastrofas, viena karta, visi tie baisus sapnai susijunge i viena, nu zodziu, ir taip metai is metu, kartais taip baisu buna, bet gal cia tik kokia labai didele mirties baime schmoll.gif
Papildyta:
Esu susidurus ir su pasaipom, tai dabar ne vyrui nebepasakoju tu sapnu schmoll.gif o tu visu filmu ne neziuriu, pakankamai ju prisiziuriu savo galvoje kai sapnuoju, jie man per baisus, kartais atrodo, jog kazkas nufilmavo tuos mano kosmarus, kad ir kaip beskambetu, bet kaskart apima toks siaubas schmoll.gif

Kažką panašaus senokai sapnuodavau. Sapnuoju, kad prie mano lango skraido malūnsparnis, visai labai arti ir žiūri į mane, o aš slėpiuosi kur už kampo, po kėdėm ar po stalu ir taip baisu. O gyvenau 1 aukšte.
Dar kitus esu sapnavusi, kad pajūryje nebėra pliažo - pakankamai gili jūra ir iš karto labai aukšti skardžiai, ir taip bijau nuo jų nukristi. Taip sapnuodavau labai senai, o dabar kartais po uragano tai tikrai žiūriu tos pakrantės gan stačios lieka. gal jūra mus užgoš?...
Papildyta:
QUOTE(Ivy* @ 2012 05 20, 12:56)
hmm... gal ir man vis gi reiktu jau pasitikrint g.gif

kaip pastebėjau Ivy laukiasi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(elenuxus @ 2012 01 31, 13:33)

O va kai wc pasapnuoju, visad pinigu gaunu.Pries pora dienu vel pasitvirtino 100%, kai mama netiketai nusprende papildyti man saskaita  bigsmile.gif Kita diena po sapno parase, kad pasitikrinciau saskaita  smile.gif Net kai sapnavau, kad tiesiog stoviu salia wc, ir tai loterijoj laimejau 7 lt  biggrin.gif Geras reikalas  thumbup.gif

einu miegot, ir aš norėčiau wc susapnuoti, kokį didelį didelį ir daug turinio jame... lotuliukas.gif
Atsakyti
ilgevicienes knygoje skaiciau kad dabar daug kas sapnuoja tokius sapnus nes daug kas gyvena nuo atlantidosa laiku ir todel ciklu keitimosi laikotarpyje atgije atlantidos ir lemurijos zlugimas mes galime jausti ir pergyventi ta ka jau karta isgyvenome
Atsakyti
Šianakt sapnavau vieną keisčiausių sapnų ir kažkaip visą dieną neišeina jis man iš galvos, kas būna labai retai, nes paprastai sapnų neatsimenu ir neteikiu jiems didelės reikšmės..
Siužetas sapno toks, kad mano amžiną atilsį senelių sodyboje esu aš ir viena mano draugė, su kuria dėl tam tikrų priežasčių, daugiau nei metus nebendraujam... aplinkui, bet kažkur toliau daug įvairių žmonių, o dangus pilnas skraidančių arklių (pegasų gal kokių.. ) ir juos lyg ir treniruoja tie žmonės... šalia mūsų taip pat yra kažkoks treneris, kuris ant pavadžio laiko vieną pegasą.. jis jį lyg ir išsuka ir jis taip gražiai ore ratu šuoliuoja, perduoda tai draugei, bet jai išslysta iš rankų ir nuskrenda tolyn ir tada tolumoje staigiai krenta ant žemės ir mes visi iš karto suvokiam, kad jis užsimuše.... pabudau visa išpilta šalto prakaito ir labai išsigandusi... esu skeptikė, bet šis sapnas labai nemaloniai nuteikė.... smile.gif
Atsakyti