Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(aselawi18 @ 2011 11 10, 12:01)
niekur nerandu atsakymo gal žinot ką reiškia sapnuoti SUŽEISTĄ GANDRĄ?


Gandras sapnuose reiškia pokyčius (darbo keitimas, išvykimas gyventi kitur, skyrybos) arba vaiko gimimą.
Atsakyti
Labuka. Aš nuo pat vaikystės labai daug ką nusapnuoju. Labai bijodavau numireliu, tai visi giminaičiai kas bemirdavo imdavo mane lankyti blink.gif .
Prieš senelio mirtį sapnavau kad mane persekiojo būrys varnų su raudonomis akimis ir kapojo man nugarą.
Tą patį varną sapnavau, kai pati sirgau, - jis kapojo mano kambario langą ir norėjo pas mane įskristi. Aš jo paniškai bijojau, bet kažkodėl priėjusi prie stiklo bandžiau jį paliesti. Laimei, neįsileidau aš jo...
Kai buvau nestuke.gif su pirmuoju, sapnavau, kad nuėjau apžiūrai pas ginekologę, o jinai išėmė mano vaiką iš pilvo, apžiūrėjo... O jis toks mažytis, negali pats kvėpuoti, matau kaip baigia sušalti... Paskui įdavė man vaiką ir visogero. Aš sakau ką man daryti su juo, juk jis numirs??? Sako, - bandyk jį kaip nors įkišti atgal, o aš jau nebepadėsiu. Išėjau, naktis, verkiu, ant rankų šąląntis, gestantis mažulytis leliukas...
O buvo taip - išties nuėjau pas ginekologę ir ji nusprendė daryti man apžiūrą (nors tokiais mėnesiais niekas nebedaro). Po apžiūros pradėjau kraujuoti. Kažkas pasidarė. O paskui pagimdžiau neišnešiotą savo vaiką...
Ir dar daug daug išsipildžiusių sapnų.. Deja, susapnavusi nė vieno karto neįvertinau jų kaip pranašiškų, nors pagal sapnų reikšmes turėjau suprasti. Prieš artimo draugo mirtį kelis mėnesius sapnavau tokius sapnus, kad dabar stebiuosi, kaip aš nesupratau.
Bet kas iš to, jei negali to pakeisti? Kažkas bando įspėti, bet kas iš to? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vega2 @ 2011 11 11, 16:56)
Labuka. Aš nuo pat vaikystės labai daug ką nusapnuoju. Labai bijodavau numireliu, tai visi giminaičiai kas bemirdavo imdavo mane lankyti  blink.gif .
Prieš senelio mirtį sapnavau kad mane persekiojo būrys varnų su raudonomis akimis ir kapojo man nugarą.
Tą patį varną sapnavau, kai pati sirgau, - jis kapojo mano kambario langą ir norėjo pas mane įskristi. Aš jo paniškai bijojau, bet kažkodėl priėjusi prie stiklo bandžiau jį paliesti. Laimei, neįsileidau aš jo...
Kai buvau  nestuke.gif  su pirmuoju, sapnavau, kad nuėjau apžiūrai pas ginekologę, o jinai išėmė mano vaiką iš pilvo, apžiūrėjo... O jis toks mažytis, negali pats kvėpuoti, matau kaip baigia sušalti... Paskui įdavė man vaiką ir visogero. Aš sakau ką man daryti su juo, juk jis numirs??? Sako, - bandyk jį kaip nors įkišti atgal, o aš jau nebepadėsiu. Išėjau, naktis, verkiu, ant rankų šąląntis, gestantis mažulytis leliukas...
O buvo taip - išties nuėjau pas ginekologę ir ji nusprendė daryti man apžiūrą (nors tokiais mėnesiais niekas nebedaro). Po apžiūros pradėjau kraujuoti. Kažkas pasidarė. O paskui pagimdžiau neišnešiotą savo vaiką...
Ir dar daug daug išsipildžiusių sapnų.. Deja, susapnavusi nė vieno karto neįvertinau jų kaip pranašiškų, nors pagal sapnų reikšmes turėjau suprasti. Prieš artimo draugo mirtį kelis mėnesius sapnavau tokius sapnus, kad dabar stebiuosi, kaip aš nesupratau.
Bet kas iš to, jei negali to pakeisti? Kažkas bando įspėti, bet kas iš to?  verysad.gif


O kodel tamsta manai jog butent sis sapnas yra pranasingas? Jei nemanai, tai yra atskira tema sapnams aiskintis. Nevertetu duplikuoti temu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 11, 16:59)
O kodel tamsta manai jog butent sis sapnas yra pranasingas? Jei nemanai, tai yra atskira tema sapnams aiskintis. Nevertetu duplikuoti temu smile.gif


Nu atsiprašau kas sutrukdžiau. Man pasirodė pranašingas. Kodėl? Nu kad išsipildė...
Atsakyti
QUOTE(vega2 @ 2011 11 11, 17:20)
Nu atsiprašau kas sutrukdžiau. Man pasirodė pranašingas. Kodėl? Nu kad išsipildė...


Tad jei jau issipilde, gal tamsta pasidalinsi patyrimais? Ka mastei susapnavusi ir ka isgyvenai issipildzius, visi pasimokysim smile.gif dekinga ML
O siaip jau ir nesutrukdei, kaip tik turiu laiko, tai skaitineju, rasineju, ir jauciusoi patenktinta gyvenimu
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 11, 17:32)
Tad jei jau issipilde, gal tamsta pasidalinsi patyrimais? Ka mastei susapnavusi ir ka isgyvenai issipildzius, visi pasimokysim smile.gif dekinga ML
O siaip jau ir nesutrukdei, kaip tik turiu laiko, tai skaitineju, rasineju, ir jauciusoi patenktinta gyvenimu


Gal jau pasiliksiu sau nepranasiskas mintis unsure.gif . Po tokio priemimo
Atsakyti
Sianakt sapnavau, kad sejau braskes ir uz keliu minuciu jos isdygo. kelios eiles lysviu su mazais braskiu daiguciais.Idomu, kokia to sapno reiksme smile.gif
Atsakyti
Labas rytas mielosios,

Sianakt sapnavau labai idomu sapna, tad ji aprasysiu ir norecxiau, jog padetumeta ji issiaiskinti . smile.gif

Sapne buvome sode, daug grazios zoles. medziai, netoli yra vaiku namelis(medinis), ir ten sliauzia didziule gyvate, ir aplink begioja vaikai. Vaikam apie 3-5 metai, ir jie visiskai nebijo tos gyvates, tiesiog kartu buna su ja. tai mane sapne labai nustebino, kad ne vienas vaikas jos neisigando, o as pakraupau pamaciusi gyvate. Po to, turejau paimti is vienos vietos paimti ropli(didziuli drieza). as ji vezu vezimelyje, na tokiam kaip maximos krepsy biggrin.gif ir kaupiai bijau. nuvezus ji i vieta, man drauge liepe su juo nueiti i muitine ir paimti driezo leidima gyventi musu saly lotuliukas.gif tai as taip ir padariau, bet pries tai ta ropli idejau i maisa ir keliauju. o nuejus man maisas plysta, nes labai sunku laikyti uz rankenu. na, zodziu as leidima gaunu bet tas driezas vis bando pabegti, islysti is maiso, o as ji laikau stipriai.
Po to suskamba man zadintuvas ir kaip toliau turejo buti nezinau mirksiukas.gif

Taigi, gal kuriai nors is jusu yra kazkas prisisapnave panasaus? Butu idomu paskaityti.
Atsakyti

Na, mamos ir tetos sapnai pildosi.Yra tam tikri simboliai, kurios susapnavusios pasako kas laukia.Tetai pasapnavus mirusi zmogu bendraujanti su gyvuoju, tasai neilgai trukus pasitraukia is gyvuju tarpo.Mamai pasapnavus kad sluoja kazkuriuos namus, ten is gyvenimo pasitraukia koks nors asmuo unsure.gif Nu tokie nefaini sapnai...
Jau panasiai ir as pradejau sapnuot...Tik ne viska suprantu ar moku paaiskinti.Keli pasikartojimai - sapnavau giminaite, kuria tranke zaibai ir krito akmenys ant jos.Atsibudus laukiau kokiu negeru ziniu - persileidimas.Po kazkiek laiko vel sapnavau kad begam nuo ateinancio didelio juodo debesies, i ja trenkia zaibas.Nu ir ka - antras persileidimas.Sapnuoju, kad sedi ji sode, ties mirusios babos langais, ant keliu laiko ir glosto mazyte suknyte.Atsibudus pagalvojau, kad gal pavyks susilaukt vaikelio...deja, nors laukesi, bet ta karta labai per anksti pagimde negyva vaikeli... Aisku neklausi tokioj situacijoj kokios lyties...kazkodel galvoju, kad butu buvus mergaite... verysad.gif Nu tai va...nebenoreciau daugiau sapnuot kazko panasaus.
Teta sapnus paaiskina, viska suraso ir daug kas pildosi...reiktu pasimokyti.Man tai labai idomu.Sapnais tikrai tikiu, kai kurie simboliai taip pat kartojasi ir jau mazdaug zinau ko tiketis.
Atsakyti
nesiaiskinkit , nekreipkit demesio ir nesipildys . na gal... kartais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milda1956 @ 2011 12 18, 03:33)
nesiaiskinkit , nekreipkit demesio ir nesipildys . na gal... kartais mirksiukas.gif




laba diena,
sapnas tai perspeimas bet kokiam ivykiui, ar tiki ar ne, ar matai sapnus ar ne, tie ivykiai visada vyksta ir issipildo. nebutinai turi but blogi ar geri tie ivykiai.tai tesiog gyvenimas.
sapnas tai informacija is 'virsaus' i pagalba mums, jeigu mes sugebam ja suprast be abejo.
ir dazniausia jie reiskia vissikai ne tai apie ka sapnojama.
jeigu nekreipsi demesio ar netikesi tai nereiskia kad 'neissipildis' , kad to nera nes netikiu ar nekreipiu demesio smile.gif
taip be abejo jeigu nesuprantam ir nereik prisigalvoti nebutu dalyku ir bijot to ko nesuprantat..
nes tie stereotipai, 'zenklai' (juoda kate, druska, veidrodis ir t.t.) mus uzprogramoja, o mes gi LAISVI.

Atsakyti
Kazkokius zenklus duoda sapnas bet isifruoti sunku. Sapnavau save su vaiku ir kitu vyru tai gal reiskia kad taip ir bus,nemanau.. Ir dabar sapnavau dukra ji skina pievoj geles ir uosto. Sapnas siltas ir grazus bet kazkodel nerima kelia. Esu dabar emigravusi ir ji su mama..
Atsakyti