Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pranašingi sapnai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Glen
ir man neviena karta teko susapnuot toki sapna,nedaznai jie buna.Vienas is paskutiniu pries metus kazkur laiko,sapnuoju toki zmogeli, kaimynas is to paties kaimo.Sapnuoju,kad labai tvarkosi,skalbiasi savo rubus dziaustosi juos i krupine krauna,zodziu kazkokiai kaip ir kelionei.Na ir ka jus manot..... grubiai po savaites jis mire (jaunas 38 matu vyras) verysad.gif
dovila
Visą gyvenimą kartojau visiems, kad niekada nesimokysiu italų kalbos.Sakiau kad negraži ir kad nepatinka man šita kalba.Vieną naktį susapnavau, kad mokausi italų kalbą, kad negaliu net atsitraukt nuo jos ir kad rašau, kad rašau itališkai vardą EROS.Po mėnesio visiškai netikėtai pradėjau mokytis italų biggrin.gif dabar negaliu atsitraukt nuo šios kalbos,dieną naktį mokausi! Jau baigiu kursą ir jau galiu kalbėti šia nuostabiausia kalba pasaulyje biggrin.gif , be to, buvau EROS Ramazzotti koncerte, nors iki to sapno net nežinojau tokio dainininko unsure.gif blush2.gif ai ir dar sapnavau, kad tas pats EROS palietė mano ranką ir man pasidarė taip gera, tarsi kažkokia šilumos ir švelnumo banga perbėgo per kūną, ir kad jis mane iškėlė ant rankų į viršų ir nusinešė pas save...Kaži ką tai galėtų reikšti g.gif
Auura
Sveikos,
uztruko nemazai laiko kol perskaiciau visus jusu komentarus,bet skaiciau ne seip, o todel kad sapnai neduoda ramybes. Nuo paauglystes jauciau kad sapnai visada kazkuria prasme pildosi.Buvo tikrai nemazai sapnu kurie issipilde,bet dabar ne apie tai...
Noreciau Jusu nuomones. Jau daugiau nei puse metu su dabartiniu vaikinu planuojam vestuves, bendra ateiti,bet jau kokiu puse metu ypac tada kai miegam kartu, as sapnuoju kitus vyrus. Savo buvusius ar seip visokius,kuriu dar nesu maciusi. Sapnuose jauciuosi labai laiminga, pakileta, o pabudus visada uzplusta liudesio banga.Niekaip negaliu suprasti ka sie sapnai galetu reiksti,bet jie kartojasi labai daznai,net per daug daznai,todel pradejau nerimauti,kad kazkas bando kazka man pasakyti ar parodyti. O savojo vaikino dar niekada nesapnavau.
Kaip manote ka tai galetu reiksti?
Qwertyio
QUOTE(Glen @ 2010 04 17, 07:18)
ir man neviena karta teko susapnuot toki sapna,nedaznai jie buna.Vienas is paskutiniu pries metus kazkur laiko,sapnuoju toki zmogeli, kaimynas is to paties kaimo.Sapnuoju,kad labai tvarkosi,skalbiasi savo rubus dziaustosi juos i krupine krauna,zodziu kazkokiai kaip ir kelionei.Na ir ka jus manot..... grubiai po savaites jis mire (jaunas 38 matu vyras)  verysad.gif
*

Bet kaip idomiai ir kaip keistai man, kai sako, "ruosiasi i kelione" ir numirsta. Na taip, girdejau ir as ne karta taip sakant, bet. Po mirties juk nieko nereikia.. Tai kaip susiejamas tavrkymasisi, ruosimasis ten, kur nieko nereikia?
QUOTE(Auura @ 2010 12 10, 14:36)
O savojo vaikino dar niekada nesapnavau.
Kaip manote ka tai galetu reiksti?
*

Savo logika interpretuociau, jog nuolatos kankinantys tokie sapnai yra tavo vidine baime, kad gal salia esantis vaikinas nera tau skirtas, kad susituokus su juo, prarasi galimybe susitikt "galbut tikraji".. g.gif
Gr8
Sveikos,
niekada pernelyg netikedavau sapnais, tiesiog nekreipdavau didelio demesio. Bet karta sapnavau kad draugui raunu danti. Sapnas labai ryskus ir baisus buvo, kraujais taskiausi. Atsikelusi paskaitau - zinia apie artimo mirti... nesmagiai pasijauciau, paskambinau mociutei, apie ja pirmiausia pagalvojau, viskas gerai. Draugas, kuriam sapne roviau danti, kazkaip vis klausinedavo kaip mano broliui sveikata... po savaites kitos zinia kad jis negyvas...
Baisus zenklas tas sapnas, kitaip nepavadinsi... Reikia buti atidesniem ryskiems sapnams. Tiesiog pasidometi daugiau ar visiem viskas gerai, gal tik pasikalbeti kazkam truksta, pasiteirauti, neuzmirsti artimu ir mums svarbiu zmoniu.. Nes kai jau atrodo nori tai padaryti, pasirodo- jau per velu...
Savvy
Mano mama turėjo sapną, kuris visada vienareikšmiškai ir neklysdamai įspėdavo apie artimųjų ligą.

Aš ištekėjau ir.... taip pat pradėjau sapnuoti analogiškos prasmės sapną, kuris įspėja apie artimųjų ligą. Ir nieko negali pakeisti. Susapnuoji sapną ir žinai, kad vėliausiai po savaitės (o šiaip jau po poros dienų) susirgs tavo artimas žmogus (vyras arba vaikas). doh.gif
Susimąsčiau kam to reikia... tik papildomas jaudulys kelias dienas belaukiant neišvengiamo. unsure.gif Nenoriu būti "ragana" schmoll.gif ```
*Mirabella*
Nei vienas mano sapnas nera issipildes ir tuo dziaugiuosi smile.gif Kokiu nesamoniu zmogus tik neprisapnuoji biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dovila @ 2010 05 08, 17:22)
Visą gyvenimą kartojau visiems, kad niekada nesimokysiu italų kalbos.Sakiau kad negraži ir kad nepatinka man šita kalba.Vieną naktį susapnavau, kad mokausi italų kalbą, kad negaliu net atsitraukt nuo jos ir kad rašau, kad rašau itališkai vardą EROS.Po mėnesio visiškai netikėtai pradėjau mokytis italų  biggrin.gif dabar negaliu atsitraukt nuo šios kalbos,dieną naktį mokausi! Jau baigiu kursą ir jau galiu kalbėti šia nuostabiausia kalba pasaulyje biggrin.gif , be to, buvau EROS Ramazzotti koncerte, nors iki to sapno net nežinojau tokio dainininko  unsure.gif  blush2.gif  ai ir dar sapnavau, kad tas pats EROS palietė mano ranką ir man pasidarė taip gera, tarsi kažkokia šilumos ir švelnumo banga perbėgo per kūną, ir kad jis mane iškėlė ant rankų į viršų ir nusinešė pas save...Kaži ką tai galėtų reikšti g.gif
*

As interpretuociau, kad taves galbut toje salyje laukia laime, karjera arba meile. Ruoskis kelionei mirksiukas.gif
sirdu-te
Sveiki,

Beveik kiekviena nakti sapnuoju savo buvusi (issiskyrem pries 4 men., del to labai pergyvenau), sapnai tokie is liudnuju, kuriuose jis tarsi nori sugrizti pas mane, bet tarsi ir nenori...sianakt sapnavau, kad jis meilinasi, bet po to nueina prie savo dabartines drauges ir jai meilinasi, o as tada pradedu verkti net pasikukciodama ir atsibudau visa apsiverkus. Ka tai galetu reiksti? Jau pavargau nuo tu sapnu...
vaižgantė
QUOTE(sirdu-te @ 2011 03 15, 13:27)
Sveiki,

Beveik kiekviena nakti sapnuoju savo buvusi (issiskyrem pries 4 men., del to labai pergyvenau), sapnai tokie is liudnuju, kuriuose jis tarsi nori sugrizti pas mane, bet tarsi ir nenori...sianakt sapnavau, kad jis meilinasi, bet po to nueina prie savo dabartines drauges ir jai meilinasi, o as tada pradedu verkti net pasikukciodama ir atsibudau visa apsiverkus. Ka tai galetu reiksti? Jau pavargau nuo tu sapnu...
*

Turbūt neišverktas emocijas. ax.gif
Rumute
Pildosi mano sapnai...aišku neigiami. Ypač jei sapnuoju,kad dantis iškrenta, su krauju ar be jo. Labai nemalonus jausmas žinot,kad mirs kažkas. Vieną karta net susapnavau kaip man paskambino ir pranešė, kad mirė mano teta, nes jai širdis sustojo. Na ji vėžiu sirgo, paskutine stadija. Po to sapno ji mirė po kelių mėnesių. Dar susapnavau,kad drauge su vaikinu išsiskyrė, tai maždaug po poros savaičių tai ir įvyko.
monetka
Sveikutės smile.gif Labai man neramu - šiąnakt mama sapnavo save su nuotakos suknele, tačiau vestuvės taip ir neįvyko. sapne ji labai labai verkė. Dar sapnuose dalyvavo mano tėtis (buvęs jos vyras) ir buvęs draugas (apie kurį jokių žinių neturime, ir manom, kad jis miręs).... O dar ta pilnatis.. Labai, labai bijau... Gal galite ką pakomentuoti? schmoll.gif unsure.gif
vasarele85
esu aspnavus ir ne karta ir ne syk issipilde biggrin.gif aisku buvo ir blogu sapnu kurie isipilde verysad.gif tas kas susiije su dantu traukimu bet esu sapnavsu ir sudu kruva tai gavau pinigu kuriu visai nesitikejau ax.gif taip kad kartais pildosi dar ir kaip smile.gif 4u.gif
pavasarinė
Aš sapnuoju sapnus kurie netiesiogiai perspeja, bet nemoku ju issifruot. Mano sapnai tradiciniais simboliais niekaip nepaaiškinami, jie turi tiesiogine prasme. Kazkiek jau suprantu ka vienas ar kitas dalykas mano sapnuose reiks realiame gyvenime. Blogiausia, kad sapnai perspeja apie blogus dalykus, tik is kart nemoku as ju perprast. O viskas kas nutinka realybej, tai mano jau buna susapnuota.
Saron
Reiškia turi mokytis suprasti savo pačios sapnų simbolius.
Jie gali būti kiekvienam šiek tiek kitokie. Bandyk galvoti, ką tie simboliai reiškia, asocijuojasi realybėje.
Jei sapnas labai "užstrigo", bet niekaip negali suprasti jo, pabandyk savęs paprašyti kitame sapne parodyti aiškesnius simbolius.
pavasarinė
QUOTE(Saron @ 2011 03 31, 13:17)
Reiškia turi mokytis suprasti savo pačios sapnų simbolius.
Jie gali būti kiekvienam šiek tiek kitokie. Bandyk galvoti, ką tie simboliai reiškia, asocijuojasi realybėje.
Jei sapnas labai "užstrigo", bet niekaip negali suprasti jo, pabandyk savęs paprašyti kitame sapne parodyti aiškesnius simbolius.
*

Ačiū 4u.gif Reiks pabandyti ax.gif
knielita
Sapnuoju beveik kas nakti ir jau zinau kad laukia geras ar blogas ivykis, liga ar asaros ax.gif Tiesa pasakius kartais tai vargina, ypac kai susapnuoji nelabai gera pranasaujanti sapna ax.gif
Jauniteveliai26
Sveiki, labai prašau pagalbos, šiandien sapnavau sapną, po kurio pabudau ir viską labai ryškiai atsimenu, tačiau pačiam jo reikšmės suprasti nepavyksta: Važiuodamas su mama pamatau jau įvykusią avariją, kurioje nukentėjo du žmonės: vienas guli ir bando atsistoti, bet jam neleidžiama, kitas kabo medyje. Mama bando padėti gulinčiam žmogui, o aš su dar keliais žmonėmis įlipu į medį (virve, kurią turėjo žmonės) ir ištraukiu ant šakų pakibusi žmogų. Kadangi labai ilgai neatvažiuoja greitoji vėl skambinu aiškintis kur ji. Greitoji neatvažiuoja labai ilgai, aplinkui yra kažkokia įstaiga, kur vaikšto daug policininkų ir medikų.
Būsiu labai dėkingas, jeigu padėsite.
vaižgantė
QUOTE(Jauniteveliai26 @ 2011 04 25, 13:39)
Sveiki, labai prašau pagalbos, šiandien sapnavau sapną, po kurio pabudau ir viską labai ryškiai atsimenu, tačiau pačiam jo reikšmės suprasti nepavyksta: Važiuodamas su mama pamatau jau įvykusią avariją, kurioje nukentėjo du žmonės: vienas guli ir bando atsistoti, bet jam neleidžiama, kitas kabo medyje. Mama bando padėti gulinčiam žmogui, o aš su dar keliais žmonėmis įlipu į medį (virve, kurią turėjo žmonės)  ir ištraukiu ant šakų pakibusi žmogų. Kadangi labai ilgai neatvažiuoja greitoji vėl skambinu aiškintis kur ji. Greitoji neatvažiuoja labai ilgai, aplinkui yra kažkokia įstaiga, kur vaikšto daug policininkų ir medikų.
Būsiu labai dėkingas, jeigu padėsite.
*

Ar neišgyveni šiuo metu stresinės situacijos?
*Mirabella*
Nesapnuoju jokiu pranasingu sapnu. Vaizgante uzdave labai taiklu klausima, nes tarkim kai stresuoju visuomet pasirodo mazi kosmareliai.
Romy
Mano MB laabai retai sapnuoja, o gal neatsimena sapnu. Bet visai nesenai susapnavo, kad yra nescias lotuliukas.gif ir pagimde dukryte. Sake, jaute, kad tai mano ir jo vaikas, tokiais plaukais kaip mano smile.gif
Ka galetu reiksti toks vyro sapnas?
vaižgantė
QUOTE(Romy @ 2011 04 26, 15:32)
Mano MB laabai retai sapnuoja, o gal neatsimena sapnu. Bet visai nesenai susapnavo, kad yra nescias  lotuliukas.gif  ir pagimde dukryte. Sake, jaute, kad tai mano ir jo vaikas, tokiais plaukais kaip mano smile.gif
Ka galetu reiksti toks vyro sapnas?
*

Gal darbe kokį projektą ar kažką panašaus daro?
Romy
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 26, 16:42)
Gal darbe kokį projektą ar kažką panašaus daro?
*

hmmm gal galima butu ir projektais vadinti...na bet siuo metu nedaro nieko ipatingesnio nei visada..
Jauniteveliai26
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 26, 14:53)
Ar neišgyveni šiuo metu stresinės situacijos?
*

Šiuo metu yra labai intensyvus darbo režimas, tačiau jis tęsiasi jau ilgai, tad negalėčiau pasakyti, kad tai stresinė situacija. Tuo labiau sapnas buvo labai ryškus ir dar dabar jį visą puikiai atsimenu.
Romy
QUOTE(Romy @ 2011 04 26, 17:06)
hmmm gal galima butu ir projektais vadinti...na bet siuo metu nedaro nieko ipatingesnio nei visada..
*

g.gif atsiminiau, si savaitgali dalyvaus MB vienam kastinge..gal tai kaip susije...
kristinukas :)
nakti sapnavau kad darbo metu kvieciau policija (dirbu parduotuveje), o diena is tikruju prireike ja kviesti, nes buvo nemalonumu darbe blink.gif
Žydrūnėė
Sveikos nezinau ar ce as busiu i teme bet gal galit man padet. Beveik pries menesi skridau su vaiku i Londona pirma karta ir jokios baimes man nebuvo. Dabar kur gyvenu labai daznai skraido lektuvai ir emiau sapnuoti lektuva ir kad jis krenta ir sapnas man nutruksta o siandien sapnavau kad girdziu lektuva labai garsiai ir sakau savo mamai kad labai zemai lektuvas skrenta tikriausiai todel kad jau vakaras ir paziuriu pro langa ir matau kaip lektuvas prasklendzia pro musu nama ir as greit pasiimu savo vaika ir isbegu i lauka paziuret kur jis nuskrido ir pakelus akis matau kad jis is virsaus tiesiai prie namo kampo des priekiu i zeme ir as nasakius mamai isbegu su vaiku i lauka sleptis. Ka tai galetu reiksti man nes jau antra karta sapnuoju ta lektuva. Ar as galiu imt bijot skrist lektuvu?

bitter-sweet
labas, vienu tarpu man irgi buvo panasiai-labai daznai sapnuodavau kad matau kaip prie mano namu krenta lektuvas. ir kiekviena karta viskas vykdavo taip tikroviskai. bet taip ir nesuprantu ka tokie sapnai gali reiksti g.gif
Kristute97
Mūsų šeimoje sapnai pildosi. Ypač mano mamos smile.gif Labai dažnai ji visokias muštynes, barnius sapnuoja, tai jau ir laukia iš kur čia kokios naujienos atsigirs.
Pati prieš kokus ketverius metus sapnavau, kad uždaro įmonės, kurioje dirbau, mūsų skyrių. Po poros dienų sužinojom, kad visa įmonė nutraukia veiklą blink.gif Kadangi aš kolegei apie sapną papasakojau dieną prieš naujienas, tai jau kitą rytą visi žinojo, kad mano sapnas išsipildė tik didesniu mastu bigsmile.gif doh.gif
katewinslet
Aš tai dar nesapnavau.Aš sapnuoju tik tai,kad dedasi mano galvoje.T.y-svajonės,klausimai,ir t.t. Tikriausiai dėl to,kad mano zodiakas žuvys...
agnite
Labai dažnai pasigailiu, kad neužrašinėju savo sapnų, nes tik po laiko suvokiu, jog tai, kas nutiko (reikšmingo/svarbaus/itin nemalonaus ar pan.) buvo susapnuota anksčiau. smile.gif
Mano sapnuose pilna ženklų, kuriuos ilgainiui įsidėmėjusi, atseku kas ir kaip ir dėl ko.
Žydrūnėė
padekite man jei kas galit nes bijau naktim ir miegoti. dar niekad taip nesu sapnavus. 3 kartus sapnavau sapnus su lektuvu, uzvakar sapnavau 2 kartus pasaulio pabaiga viename buvau be vaiko bet sapno gale susivokiau kad jug turiu as vaikeli. o kitame vaiko net neatsiminiau o sianakt sapnavau kad ieinu i kambari ir isspjauni nukirptus ar nukramtytus nagu galiukus. ka tai galetu reiksti tie nagai ir pasaulio pabaiga?
*Mirabella*
QUOTE(Žydrūnėė @ 2011 08 06, 14:32)
padekite man jei kas galit nes bijau naktim ir miegoti. dar niekad taip nesu sapnavus. 3 kartus sapnavau sapnus su lektuvu, uzvakar sapnavau 2 kartus pasaulio pabaiga viename buvau be vaiko bet sapno gale susivokiau kad jug turiu as vaikeli. o kitame vaiko net neatsiminiau o sianakt sapnavau kad ieinu i kambari ir isspjauni nukirptus ar nukramtytus nagu galiukus. ka tai galetu reiksti tie nagai ir pasaulio pabaiga?
*

O kaip tau atrodo ka gali reiksti? Sapnai nemalonus, ne teigiami, bet jie nebutinai reiskia kanors negatyvaus realioje plotmeje. Kokia tavo emocine busena, santykiai seimoje ir darbe buvo iki sapnu?
Esu sapnavu visokiu baisybiu, bet niekas neissipilde, tiesiog tie sapnai atspindejo mano emocine bukle.
Nelauk kol tau isaiskins kokias nors "pabaigas" ir neuzsidek sau tokios programos.
Agata0710
O aš norėjau pasiteirauti,ką gali reikšti jei esu sapnavusi vietą,kurioje dar niekada nebuvau,o po kurio laiko (praėjo gal pusė metų,gal truputį daugiau) aš joje atsidūriau.
Ta prasme, sapnavau,kad esu prie kažkokio pastato,ir stotelė ir viską detaliai atsimenu,ir įvykius net,o prieš keletą dienų netyčia savo mieste vaikštinėdama tą vietą su drauge ir atradau.Bet nesu ten anksčiau buvusi tikrai. Ir pastatas nelabai veikiantis jau atrodė.
Bet priėjusį akimirką sustingau ir iškart sapną prisiminiau. Stoviu išpustom akim,draugė klausia kas yra,o aš: "Aš šitą vietą sapnavau..." g.gif
vaižgantė
QUOTE(zhmogeliukas @ 2011 08 06, 21:30)
O aš norėjau pasiteirauti,ką gali reikšti jei esu sapnavusi vietą,kurioje dar niekada nebuvau,o po kurio laiko (praėjo gal pusė metų,gal truputį daugiau) aš joje atsidūriau.
Ta prasme, sapnavau,kad esu prie kažkokio pastato,ir stotelė ir viską detaliai atsimenu,ir įvykius net,o prieš keletą dienų netyčia savo mieste vaikštinėdama tą vietą su drauge ir atradau.Bet nesu ten anksčiau buvusi tikrai. Ir pastatas nelabai veikiantis jau atrodė.
Bet priėjusį akimirką sustingau ir iškart sapną prisiminiau. Stoviu išpustom akim,draugė klausia kas yra,o aš: "Aš šitą vietą sapnavau..."  g.gif
*

Kitoje sapnų temoje jau aiškinau,kad taip vyksta todėl, kad linijinio laiko nėra ir viskas- praeitis, dabartis ir ateitis - vyksta vienu metu...Tik mūsų protams sudėtinga tai suprasti.
aselawi18
niekur nerandu atsakymo gal žinot ką reiškia sapnuoti SUŽEISTĄ GANDRĄ?
Owlet
sapnuoju ir aš pranašingus sapnus, ne daug, bet būną pasakantys-perspėjantys. o kitų nemoku suprasti. bet dažnai suprantu ar sapnas niekinis, pranašingas ar emocinės būklės atspindys.
yra keli simboliai kuriuos galiu iššifruoti iš savo sapnų.
jei paukštis koks, tai būtinai gausiu tikrą laišką (ne elektroninį ir ne sąskaitą)
gyvatė-sapne perspėja apie ligą.
dantys arba apie mirtį arbą apie ligą. dar priklauso kaip jaučiuosi sapne. visada nemalonu, kad iškrenta ir nuskyla ir pan. bet būna pagalvoju va užsikišiu kokį pagaliuką ir nesimatys smile.gif tai tada sužinau apie kieno nors netektį, bet nelabai artimo (draugės teta, tetos su kuria beveik nebendraujam vyras ir pan.)
šūdas sapne man irgi neša pinigus biggrin.gif
dar sapnuoju pranašingus sapnus apie prasidėsiančias mėnesines doh.gif kažkaip greitai šituos pagaunu ir suprantu, kad būtent man tai pasako. sapnuoju periodais, na kokius metus daugiau ar mažiau sapnuoju, kad spaudžiu dideli spuogą ir lieka žaizda didelė. kitu periodu sapnuodavau, kad gimdau (na tik gimdau, be vaiko gimimo), o dabar sapne mane bara mama, nu taip kažko rėkia, o aš vis nesuprantu ko ji iš manęs nori doh.gif nu ir tik nubudus arba dienos bėgyje sulaukiu siurprizo biggrin.gif

labai domina besikartojantys sapnai. dažnai nesuprantu jų, o taip knieti, nes vėl ir vėl susisapnuoja.

dabar vis galvoju ką gali reikšti nes karts nuo karto sapnuoju a. a. močiutės namus, taip ryškiai ir aiškiai. na jau man padėjo suprasti sm forumas, kad namai, butas tai aš. na bet kažkaip man vistiek nelimpa, kad čia emociniai sapnai.. manau kad kažkas po tuo yra giliau smile.gif nors savęs pažinimas irgi suniki užduotis biggrin.gif

dar vaikystėje kartodavęsis sapnas. ir šiandien prisimenu aiškiai sapne labai gera, nors truputį baugu, bet labai įdomu, na toks jausmas, kad turiu eiti ir ten pabūti, susipažinti su tuo kažkuo ir pan. o regėdavau aš ten savo pažįstamoje aplinkoje sustingusius saliutus, na gražiausių formų, šviesiai šviečiančius ir danguje kabančius visokius grožius smile.gif

ir dar vaikystėje sapnuotas,bet tik kartą, bet ir dabar regiu aiškiai. kad einu į mokyklą įprastu takeliu, tamsu, nes ko gero žiema ir ankstus rytas,o virš manęs skrenda 7 angelai smile.gif
vaižgantė
QUOTE(aselawi18 @ 2011 11 10, 12:01)
niekur nerandu atsakymo gal žinot ką reiškia sapnuoti SUŽEISTĄ GANDRĄ?
*

Gandras sapnuose reiškia pokyčius (darbo keitimas, išvykimas gyventi kitur, skyrybos) arba vaiko gimimą.
vega2
Labuka. Aš nuo pat vaikystės labai daug ką nusapnuoju. Labai bijodavau numireliu, tai visi giminaičiai kas bemirdavo imdavo mane lankyti blink.gif .
Prieš senelio mirtį sapnavau kad mane persekiojo būrys varnų su raudonomis akimis ir kapojo man nugarą.
Tą patį varną sapnavau, kai pati sirgau, - jis kapojo mano kambario langą ir norėjo pas mane įskristi. Aš jo paniškai bijojau, bet kažkodėl priėjusi prie stiklo bandžiau jį paliesti. Laimei, neįsileidau aš jo...
Kai buvau nestuke.gif su pirmuoju, sapnavau, kad nuėjau apžiūrai pas ginekologę, o jinai išėmė mano vaiką iš pilvo, apžiūrėjo... O jis toks mažytis, negali pats kvėpuoti, matau kaip baigia sušalti... Paskui įdavė man vaiką ir visogero. Aš sakau ką man daryti su juo, juk jis numirs??? Sako, - bandyk jį kaip nors įkišti atgal, o aš jau nebepadėsiu. Išėjau, naktis, verkiu, ant rankų šąląntis, gestantis mažulytis leliukas...
O buvo taip - išties nuėjau pas ginekologę ir ji nusprendė daryti man apžiūrą (nors tokiais mėnesiais niekas nebedaro). Po apžiūros pradėjau kraujuoti. Kažkas pasidarė. O paskui pagimdžiau neišnešiotą savo vaiką...
Ir dar daug daug išsipildžiusių sapnų.. Deja, susapnavusi nė vieno karto neįvertinau jų kaip pranašiškų, nors pagal sapnų reikšmes turėjau suprasti. Prieš artimo draugo mirtį kelis mėnesius sapnavau tokius sapnus, kad dabar stebiuosi, kaip aš nesupratau.
Bet kas iš to, jei negali to pakeisti? Kažkas bando įspėti, bet kas iš to? verysad.gif
LinguLingu
QUOTE(vega2 @ 2011 11 11, 16:56)
Labuka. Aš nuo pat vaikystės labai daug ką nusapnuoju. Labai bijodavau numireliu, tai visi giminaičiai kas bemirdavo imdavo mane lankyti  blink.gif .
Prieš senelio mirtį sapnavau kad mane persekiojo būrys varnų su raudonomis akimis ir kapojo man nugarą.
Tą patį varną sapnavau, kai pati sirgau, - jis kapojo mano kambario langą ir norėjo pas mane įskristi. Aš jo paniškai bijojau, bet kažkodėl priėjusi prie stiklo bandžiau jį paliesti. Laimei, neįsileidau aš jo...
Kai buvau  nestuke.gif  su pirmuoju, sapnavau, kad nuėjau apžiūrai pas ginekologę, o jinai išėmė mano vaiką iš pilvo, apžiūrėjo... O jis toks mažytis, negali pats kvėpuoti, matau kaip baigia sušalti... Paskui įdavė man vaiką ir visogero. Aš sakau ką man daryti su juo, juk jis numirs??? Sako, - bandyk jį kaip nors įkišti atgal, o aš jau nebepadėsiu. Išėjau, naktis, verkiu, ant rankų šąląntis, gestantis mažulytis leliukas...
O buvo taip - išties nuėjau pas ginekologę ir ji nusprendė daryti man apžiūrą (nors tokiais mėnesiais niekas nebedaro). Po apžiūros pradėjau kraujuoti. Kažkas pasidarė. O paskui pagimdžiau neišnešiotą savo vaiką...
Ir dar daug daug išsipildžiusių sapnų.. Deja, susapnavusi nė vieno karto neįvertinau jų kaip pranašiškų, nors pagal sapnų reikšmes turėjau suprasti. Prieš artimo draugo mirtį kelis mėnesius sapnavau tokius sapnus, kad dabar stebiuosi, kaip aš nesupratau.
Bet kas iš to, jei negali to pakeisti? Kažkas bando įspėti, bet kas iš to?  verysad.gif
*

O kodel tamsta manai jog butent sis sapnas yra pranasingas? Jei nemanai, tai yra atskira tema sapnams aiskintis. Nevertetu duplikuoti temu smile.gif
vega2
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 11, 16:59)
O kodel tamsta manai jog butent sis sapnas yra pranasingas? Jei nemanai, tai yra atskira tema sapnams aiskintis. Nevertetu duplikuoti temu smile.gif
*

Nu atsiprašau kas sutrukdžiau. Man pasirodė pranašingas. Kodėl? Nu kad išsipildė...
LinguLingu
QUOTE(vega2 @ 2011 11 11, 17:20)
Nu atsiprašau kas sutrukdžiau. Man pasirodė pranašingas. Kodėl? Nu kad išsipildė...
*

Tad jei jau issipilde, gal tamsta pasidalinsi patyrimais? Ka mastei susapnavusi ir ka isgyvenai issipildzius, visi pasimokysim smile.gif dekinga ML
O siaip jau ir nesutrukdei, kaip tik turiu laiko, tai skaitineju, rasineju, ir jauciusoi patenktinta gyvenimu
vega2
QUOTE(LinguLingu @ 2011 11 11, 17:32)
Tad jei jau issipilde, gal tamsta pasidalinsi patyrimais? Ka mastei susapnavusi ir ka isgyvenai issipildzius, visi pasimokysim smile.gif dekinga ML
O siaip jau ir nesutrukdei, kaip tik turiu laiko, tai skaitineju, rasineju, ir jauciusoi patenktinta gyvenimu
*

Gal jau pasiliksiu sau nepranasiskas mintis unsure.gif . Po tokio priemimo
brigutet
Sianakt sapnavau, kad sejau braskes ir uz keliu minuciu jos isdygo. kelios eiles lysviu su mazais braskiu daiguciais.Idomu, kokia to sapno reiksme smile.gif
linea28
Labas rytas mielosios,

Sianakt sapnavau labai idomu sapna, tad ji aprasysiu ir norecxiau, jog padetumeta ji issiaiskinti . smile.gif

Sapne buvome sode, daug grazios zoles. medziai, netoli yra vaiku namelis(medinis), ir ten sliauzia didziule gyvate, ir aplink begioja vaikai. Vaikam apie 3-5 metai, ir jie visiskai nebijo tos gyvates, tiesiog kartu buna su ja. tai mane sapne labai nustebino, kad ne vienas vaikas jos neisigando, o as pakraupau pamaciusi gyvate. Po to, turejau paimti is vienos vietos paimti ropli(didziuli drieza). as ji vezu vezimelyje, na tokiam kaip maximos krepsy biggrin.gif ir kaupiai bijau. nuvezus ji i vieta, man drauge liepe su juo nueiti i muitine ir paimti driezo leidima gyventi musu saly lotuliukas.gif tai as taip ir padariau, bet pries tai ta ropli idejau i maisa ir keliauju. o nuejus man maisas plysta, nes labai sunku laikyti uz rankenu. na, zodziu as leidima gaunu bet tas driezas vis bando pabegti, islysti is maiso, o as ji laikau stipriai.
Po to suskamba man zadintuvas ir kaip toliau turejo buti nezinau mirksiukas.gif

Taigi, gal kuriai nors is jusu yra kazkas prisisapnave panasaus? Butu idomu paskaityti.
elenuxus

Na, mamos ir tetos sapnai pildosi.Yra tam tikri simboliai, kurios susapnavusios pasako kas laukia.Tetai pasapnavus mirusi zmogu bendraujanti su gyvuoju, tasai neilgai trukus pasitraukia is gyvuju tarpo.Mamai pasapnavus kad sluoja kazkuriuos namus, ten is gyvenimo pasitraukia koks nors asmuo unsure.gif Nu tokie nefaini sapnai...
Jau panasiai ir as pradejau sapnuot...Tik ne viska suprantu ar moku paaiskinti.Keli pasikartojimai - sapnavau giminaite, kuria tranke zaibai ir krito akmenys ant jos.Atsibudus laukiau kokiu negeru ziniu - persileidimas.Po kazkiek laiko vel sapnavau kad begam nuo ateinancio didelio juodo debesies, i ja trenkia zaibas.Nu ir ka - antras persileidimas.Sapnuoju, kad sedi ji sode, ties mirusios babos langais, ant keliu laiko ir glosto mazyte suknyte.Atsibudus pagalvojau, kad gal pavyks susilaukt vaikelio...deja, nors laukesi, bet ta karta labai per anksti pagimde negyva vaikeli... Aisku neklausi tokioj situacijoj kokios lyties...kazkodel galvoju, kad butu buvus mergaite... verysad.gif Nu tai va...nebenoreciau daugiau sapnuot kazko panasaus.
Teta sapnus paaiskina, viska suraso ir daug kas pildosi...reiktu pasimokyti.Man tai labai idomu.Sapnais tikrai tikiu, kai kurie simboliai taip pat kartojasi ir jau mazdaug zinau ko tiketis.
OB-si-DEIZE
nesiaiskinkit , nekreipkit demesio ir nesipildys . na gal... kartais mirksiukas.gif
Eugi
QUOTE(milda1956 @ 2011 12 18, 03:33)
nesiaiskinkit , nekreipkit demesio ir nesipildys . na gal... kartais mirksiukas.gif
*

laba diena,
sapnas tai perspeimas bet kokiam ivykiui, ar tiki ar ne, ar matai sapnus ar ne, tie ivykiai visada vyksta ir issipildo. nebutinai turi but blogi ar geri tie ivykiai.tai tesiog gyvenimas.
sapnas tai informacija is 'virsaus' i pagalba mums, jeigu mes sugebam ja suprast be abejo.
ir dazniausia jie reiskia vissikai ne tai apie ka sapnojama.
jeigu nekreipsi demesio ar netikesi tai nereiskia kad 'neissipildis' , kad to nera nes netikiu ar nekreipiu demesio smile.gif
taip be abejo jeigu nesuprantam ir nereik prisigalvoti nebutu dalyku ir bijot to ko nesuprantat..
nes tie stereotipai, 'zenklai' (juoda kate, druska, veidrodis ir t.t.) mus uzprogramoja, o mes gi LAISVI.

Evute*
Kazkokius zenklus duoda sapnas bet isifruoti sunku. Sapnavau save su vaiku ir kitu vyru tai gal reiskia kad taip ir bus,nemanau.. Ir dabar sapnavau dukra ji skina pievoj geles ir uosto. Sapnas siltas ir grazus bet kazkodel nerima kelia. Esu dabar emigravusi ir ji su mama..
pasisiutus
QUOTE(elenuxus @ 2011 12 17, 14:47)
Na, mamos ir tetos sapnai pildosi.
Jau panasiai ir as pradejau sapnuot...Tik ne viska suprantu ar moku paaiskinti

Na, aš tai manau, kad tikrai turit tokią "dovaną" (rašau kabutėse, nes žinau kad tai toli gražu dažnai nebūna malonu). Ir tik jūsų pasirinkimas, ar ją vystysit, lavinsit, ar tiesiog užgniaušit. Irtaitikrai yra paveldima (na bent ja udalina).

Pati sapnuoju pranašiškus sapnus, o po truputį pradeda juos sapnuoti ir sesuo. Nors ankščiau tai man sakydavo "kad aš kažkokia nenormali" - susapnuoju ir atsitinka. Ir tai paveldėta iš tėčio pusės. Kaip pats tėtis nežinau, bet jo mama taip pat sapnuoja (močiutė), ir kiek žinau net užkalbėtojas giminėje buvo (ar tai mano prosenelis, ar jo brolis). TIk vat bėda su tokiais sapnais, kad dar toli gražu ne visada sugebu iššifruoti juos (tik papstai net jei nežinau kas, bet jaučiu į kurį sapną nekreipt dėmesio, o kuris tikrai svarbus). O kitas dalykas, kuris erzina, tai kad susapnuoji ką nors, supranti kad nieko gero nežada, ir tada sedi "kaip ant adatų" ir lauki doh.gif
Vat kas geria padeda iššisaiškinti, kas ir kaip tai savotiškas "sapnų dienoraštis" - užsirašai sapną, datą, nuotaikas po jo ir pan. O po kurio laiko peržiūri, pažymi įvykius kurie galėjo būti su jais susiję ir t.t. Na žodžiu po truputį pradedi suprasti sekas, ženklus ir kt. (nes ypač ženklai dažnai yra kiekvienam vis kitokie). Tik deja pati jau kurį laiką nebežsirašinėju, nors reiktų pratęsti... blush2.gif

O nekreikti dėmesio kaip kad patarė milda1956, deja deja - neišeina, kad ir kaip norėčiau... Nes tikrai kartais nejauku būna...
vaižgantė
QUOTE(Evute* @ 2011 12 18, 12:09)
Kazkokius zenklus duoda sapnas bet isifruoti sunku. Sapnavau save su vaiku ir kitu vyru tai gal reiskia kad taip ir bus,nemanau.. Ir dabar sapnavau dukra ji skina pievoj geles ir uosto. Sapnas siltas ir grazus bet kazkodel nerima kelia. Esu dabar emigravusi ir ji su mama..
*

Sapnų negalima suprasti tiesiogine prasme, nes pasąmonė su mumis kalba simbolių kalba.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.