Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

sapnuoju daug, bet savo sapnus aiškinuosi be jokių knygų; tiesiog pergalvoju, ką dariau keletą dienų, apie ką galvojau, ko bijojau, dėl ko jaudinausi ir pan. mūsų pasąmonėje nusėda labai daug dalykų, kurie išlenda sapnuojant ir kartais tie sapnai neturi jokios reikšmės. kai laukiausi sapnavau, kada gims vaikas - tikslią datą ir prie kokio gydytojo - taip viskas ir buvo, nors pagal paskaičiavimus turėjo gimti 2 sav. vėliau. norėjom keisti butą į didesnį, bet sapnavau, kad ieškau dukros po kambarius ir randu atidarytą balkoną, prieinu ir matau ją gulinčią ant žemės - iškritusią. tai nebesikeitėm ir nė kiek negaila, nors geras variantas buvo. daug visokių dalykų sapnuoju apie dukrą ir visada gerai pergalvoju, ką jie galėtų reikšti
Atsakyti
QUOTE(putlute @ 2009 01 13, 12:21)
sapnuoju daug, bet savo sapnus aiškinuosi be jokių knygų; tiesiog pergalvoju, ką dariau keletą dienų, apie ką galvojau, ko bijojau, dėl ko jaudinausi ir pan. mūsų pasąmonėje nusėda labai daug dalykų, kurie išlenda sapnuojant ir kartais tie sapnai neturi jokios reikšmės. kai laukiausi sapnavau, kada gims vaikas - tikslią datą ir prie kokio gydytojo - taip viskas ir buvo, nors pagal paskaičiavimus turėjo gimti 2 sav. vėliau. norėjom keisti butą į didesnį, bet sapnavau, kad ieškau dukros po kambarius ir randu atidarytą balkoną, prieinu ir matau ją gulinčią ant žemės - iškritusią. tai nebesikeitėm ir nė kiek negaila, nors geras variantas buvo.  daug visokių dalykų sapnuoju apie dukrą ir visada gerai pergalvoju, ką jie galėtų reikšti

Tai gerai jei sapnuojasi kazkokie konkretus dalykai.. Juos aisku lengviau interpretuot.. Bet va kur kas sunkiau buna su simboliais..
Kai kuriuos ir as is savo sapnojamu sugebejau issiaiskint, bet dar daugiau tokiu, kurie neduoda ramybes..
Atsimenu sapnavau nauja is rastuku sukalta sviesu grazu medini tilta virs vandens, ejau juo, kazkodel atbula, ziuredama i kranta.. O tas tiltas nors ir naujas, bet nuo kazkurios vietos jau buvo suluzes, o kadangi ejau atbula, tai ir nemaciau, ikritau i vandeni ir nuskendau, tik pries krisdama dar kazkodel is kazkur isgirdau vaiko klyksma - "atsargiai".. Na - naujas tiltas lyg ir aisku, kazkokio naujo gyvenimo pradzia, kuri netrukus subyrejo. Is tiesu taip buvo - su draugu planavom kurem gyvenima, bet jis po ilgos draugystes sugriuvo.. bet kodel atbula? is kur vaiko klyksmas? ka reiskia kad nuskendau?
Arba sapnavau du brolius dvynius - tik vienas ju sedejo invalido vezimelyje ir buvo stebetinai negrazus, o kitas - grazuolis ir sveikas.. pasikalbejau su jais - abu man rode simpatija.. iki siol nesuvokiu ka sis sapnas man sake..
O neseniai sapnavau daugybe voratinkliu virs lovos, pilni mazu juodu voriuku.. ir velgi nezinau ka sis sapnas man sako.. o jauciu, kad svarbu, nes iprastu sapnu neatsimnu, nors atsikelus zinau, kad tiek daug visko sapnavau..
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2009 01 14, 12:16)
Tai gerai jei sapnuojasi kazkokie konkretus dalykai.. Juos aisku lengviau interpretuot.. Bet va kur kas sunkiau buna su simboliais..
Kai kuriuos ir as is savo sapnojamu sugebejau issiaiskint, bet dar daugiau tokiu, kurie neduoda ramybes..
Atsimenu sapnavau nauja is rastuku sukalta sviesu grazu medini tilta virs vandens, ejau juo, kazkodel atbula, ziuredama i kranta.. O tas tiltas nors ir naujas, bet nuo kazkurios vietos jau buvo suluzes, o kadangi ejau atbula, tai ir nemaciau, ikritau i vandeni ir nuskendau, tik pries krisdama dar kazkodel is kazkur isgirdau vaiko klyksma - "atsargiai".. Na - naujas tiltas lyg ir aisku, kazkokio naujo gyvenimo pradzia, kuri netrukus subyrejo. Is tiesu taip buvo - su draugu planavom kurem gyvenima, bet jis po ilgos draugystes sugriuvo.. bet kodel atbula? is kur vaiko klyksmas? ka reiskia kad nuskendau?
Arba sapnavau du brolius dvynius - tik vienas ju sedejo invalido vezimelyje ir buvo stebetinai negrazus, o kitas - grazuolis ir sveikas.. pasikalbejau su jais - abu man rode simpatija.. iki siol nesuvokiu ka sis sapnas man sake..
O neseniai sapnavau daugybe voratinkliu virs lovos, pilni mazu juodu voriuku.. ir velgi nezinau ka sis sapnas man sako.. o jauciu, kad svarbu, nes iprastu sapnu neatsimnu, nors atsikelus zinau, kad tiek daug visko sapnavau..

As manau, kad vaiko klyksmas tai tavo vidinis balsas, kuris tau liepe saugotis, bet tu jo nenorejai klausytis ir veliau gailejaisi.
Sapnas apie du brolius reiskia kad tau teks rinktis dvi priesingas alternatyvas, turesi padaryti sprendima. Cia labai abstarktus mano pamastymai, tu gali issiaiskinti tiksliau, susieti tai su kai kuriais ivykiais, zmonemis, galimybemis...ir sapnas pasakys daugiau... smile.gif
Atsakyti
4u.gif

jau kuris laikas spanuoju krentancius, klibancius dantis unsure.gif Jokio kraujo, tik baisus jausmas, kai dantys iskrenta. Kartais tie dantys buna dirbtiniai, kartais mano... Kiek skaiciau sapnu reiksmes, tai reikstu problemas unsure.gif

Gal kas pades issiaiskinti sio sapno reiksme? Kodel jis nuolat kartojasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2009 02 27, 13:41)
4u.gif

jau kuris laikas spanuoju krentancius, klibancius dantis  unsure.gif  Jokio kraujo, tik baisus jausmas, kai dantys iskrenta. Kartais tie dantys buna dirbtiniai, kartais mano... Kiek skaiciau  sapnu reiksmes, tai reikstu problemas  unsure.gif

Gal kas pades issiaiskinti sio sapno reiksme? Kodel jis nuolat kartojasi?  g.gif


Gal tiesiog tavo pačios baimes... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 27, 14:43)
Gal tiesiog tavo pačios baimes... g.gif

na, atrodo apie dantis net negalvoju g.gif Nei vienas dantis nekliba, stomatologu irgi nebijau biggrin.gif
Pvz siandien - sapnuoju kad kliba dantis, as ji istraukiu, bet jo vietoje lieka kitas bet mazesnis, vel istraukiu, vel lieka mazesnis... Panasiai kaip matrioskose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2009 02 27, 15:06)
na, atrodo apie dantis net negalvoju  g.gif  Nei vienas dantis nekliba, stomatologu irgi nebijau  biggrin.gif
Pvz siandien - sapnuoju kad kliba dantis, as ji istraukiu, bet jo vietoje lieka kitas bet mazesnis, vel istraukiu, vel lieka mazesnis... Panasiai kaip matrioskose  unsure.gif


Turiu galvoje baimes apskritai: dabarties baimė, baimė dėl ateities, baimė keistis, baimė, kad kažkas įvyks ir pan... Tų baimių visi turim...
Atsakyti
Esu sapnavus.Labiausiai įsiminė,kai sapnavau tokį namą,prie namo senovinį suolą riestom kojom,o aš stoviu kieme.Pakeliu akis aukštyn,o virš mano galvos skrenda daug gandrų - bet tiek daug,kad per sparnus dangaus nesimato - balta balta ir neaukštai.O žeme eina pulkai kažkokių baltų žvėriukų - ar kiaunių,ar šermuonėlių,nežinau,bet irgi tiek,kad per juos žemės nebesimato.Eina,glaustosi apie kojas,o man gera gera širdy.Po kiek laiko nusipirkom butą tam name,yra ir senovinis suolas,ir leliuką gandrai atnešė,bet tų gyvuliukų reikšmės dar nežinau.Dar esu savo vaiką sapnavus - tokį raudonžandį su raudonai - baltai dryžuotais marškinukais,labai smagiai krykštaujantį.Kai pusmetinukas buvo,buvo tiksliai toks,kaip sapnavau,ir marškinukus tokius turėjo.
Atsakyti
QUOTE(pakasiukas @ 2009 02 27, 16:06)
na, atrodo apie dantis net negalvoju  g.gif  Nei vienas dantis nekliba, stomatologu irgi nebijau  biggrin.gif
Pvz siandien - sapnuoju kad kliba dantis, as ji istraukiu, bet jo vietoje lieka kitas bet mazesnis, vel istraukiu, vel lieka mazesnis... Panasiai kaip matrioskose  unsure.gif

siaip jau seniau is bobuciu savo zinau,kad kraujuojantis dantis iskrites sapnuose mirtis-jei priekiniai artimo zmogaus mirtis,jei be kraujo priekinis dantis iskrito artimo zmogaus liga,jei galinai dantys tai tolimesnio giminaicio liga ir pan. unsure.gif siaip jau laiko patikrintas faktas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2009 02 27, 20:18)
siaip jau seniau is bobuciu savo zinau,kad kraujuojantis dantis iskrites sapnuose mirtis-jei priekiniai artimo zmogaus mirtis,jei be kraujo priekinis dantis iskrito artimo zmogaus liga,jei galinai dantys tai tolimesnio giminaicio liga ir pan. unsure.gif siaip jau laiko patikrintas faktas ax.gif


Jei tai būtų tiesa, pusė mano giminės seniai būtų išmirus smile.gif
Atsakyti
Gal mergaites zinot ka reiskia sapnuoti labai purvina vonia ir tualeta?
As bandziau juos sveisti bandziau bet niekaip man jie neissivale doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 27, 21:22)
Jei tai būtų tiesa, pusė mano giminės seniai būtų išmirus smile.gif


jei tai butu netiesa, puse mano giminaiciu ir draugu nebutu ismire smile.gif panasu, kad ner vienos tiesos tongue.gif
Atsakyti