Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Mano sapnai irgi daznai isipyldo kartais atrodo tokie keisti...papasakojau savo vaikinui kad sapnavau ji ir jo draugus ir kad juos su pistoletu apsaude kaskokie girti diedai,kita diena susitinku su vaikinu o jis man sako atsimeni ka pasakojaj apie sapna sakau jo...O jis sako vakar kajp buvom vakare susitike abu tuo momentu mano draugus apsaude girtas kaimynas.Negalejau patiketi kad tokia nesamone isipylde.Ir seip kajp ka nors susapnuoju stengiuosi prisiminti gal tai tikrai buna zenklai pranesantys apie nelaimes...
Atsakyti
Aš va neseniai sapnavau,kad man kruminis dantis iškrito,laikau saujoj o gerklej gumulas stovi,griebiu telefona skambinu vyrui,asaros kaip pupos rieda ,taip negera dusioj...Ta pačią dieną sužinau,kad paryčiais dėdė mirė verysad.gif net miegot baisu nes tai jau ne pirmas kartas,kad taip būtų unsure.gif susapnuoju dantį ir va liudna žinia verysad.gif Nors buvo su dantim ir geras sapnas,kaip jie išdygsta-tai gimines pagausejimo reik laukt ax.gif
Nežinau kitų sapnų neanalizuoju,nebent jie pasikartoja kelis kart,bet žinau jei sapnuosiu savo vaikus ir jų ieškosiu - susirgs verysad.gif
Kaip dar nežinojau,kad laukiuosi pirmagimio sapną sapnavau,kad moša jau pagimdė.Gimė mergaitė(jei gimdyt laikas buvo) atėjau aplankyt,guli tokia mažutė wub.gif ,aš ją ant rankų paėmu,o ji mansako:"na tai ar busi mano mama?'' blink.gif Aišku moša pagimdė po 2 dienų berniuką lotuliukas.gif aš sužinojau,kad nestuke.gif ,bet ir susilaukiau sūnaus rolleyes.gif ir antro laukiaus sapnavau,kad mergytė bus .Apgavo sapnas ax.gif
Atsakyti
Man labiausiai įstrigę sapnai:
1. Kai laukiausi pirmojo vaikiuko ir jam buvo koks 16-ka savaičių, susapnavau, kad nuėjus į tualetą man visks iškrito... Ir etrūkus tikrai atsiguliau į ligoninę, nes pradėjau kraujuoti. Stabdė kraujavimą įvairiais įmanomais būdais. Vieną rytą nubūdau kraujo klane. Pasikviečiau sesutę, kuri, žiežula, pamačius, kas vyksta, liepė man eiti į tualetą (ten yra bidė), kad apsiprausčiau, nes nieko čia nebus ir man vis tiek darys valymą. Nuėjau su paklodę tarp kojų, bet besiprausiant pajutau kaip man krenta didžiuliai gabalai. Daugiau nebemačiau... Laimei vyras su manimi kartu buvo, nes pasamonė matyt man aptemo...
2. Laukiausi savo Nojaus. Paguldė dėl gręsiančio priešlaikinio gimdymo. Nors mintyse galvojau, kad viskas bus gerai, naktį susapnuoju, kad per savo pilvą pamatau vaikučio veidelį (aptrauktas mano pilvo oda) ir sako man "Labas, mama". Nubūdusi iš karto surašiau ko gali prireikti, jei netyčia sugalvočiau pagimdyti ir perdaviau raštelį vyrui. Beje, mano nėštumui buvo tik 29 savaitės. Popiet pradėjo vis labiau mausti pilvą ir skaudėti nugarą. Užsiminiau sesutei. Ji netikėdama iškvietė gydytoja, kuri po apžiūros pasakė "Vaikeli, tu gimdai...". Naktį gimė mano sūnutis....
Atsakyti
mes visi juos sapnuojam, tik nereikia priimti ju pazodziui..
cia simboliai mirksiukas.gif , kurie kartojasi, kiekvienam asmeniska reiksme buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustinaV: 19 vasario 2008 - 14:14
labai daznai sapnuoju mazus vaikus , mergaites berniukus, savo kolkas dar neplanuoju ka tai galetu reikst, jau 2 metai kaip sapnuoju.?
Atsakyti
Dažniausiai jei susapnuoju draugą ar draugę, tai kitą dieną jis ar ji su manimi susisiekia, ar susitinkam gatvėj. Net nežinau ar galima tokius sapnus vadinti pranašiškais g.gif
Atsakyti
Sapnavau angelus. Sapne blaskiausi kazkokioj slogioj aplinkoj, laipiojau kazkur, bandziau istrukti. Netiketai prie manes sustojo masina, as dar abejojau ar sesti, bet isedau. Ir mane is to keisto pasaulio parveze i dabartini. Tada as supratau, kad tie vyrai buvo angelai. Tiesa, vienas is ju mane norejo pasilikti (tuo tarpu kai paleido visus kitus - mama, sese ir t.t.). Bet netiketai isniro tokia nezemiska mergina ir tada jie mane paliko zemeje. Retai gilinuosi i sapnus, bet sitas buvo labai ryskus ir netgi sukreciantis.
Gal galit pakomentuoti? Ar sapnus komentuoja kokioj nors kitoj temoj?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 25, 15:24)
Gal galit pakomentuoti? Ar sapnus komentuoja kokioj nors kitoj temoj?


doh.gif http://www.supermama...?...8239&st=228
Atsakyti
Dekui uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Vyras sapnavo musu sunu. Pirma karta, kad vaikas buvo baisiom,kaip velnio akim ir ismete ji is ranku. Antra karta, kad sunui pradejo augti kailis blink.gif , mes turejom ji sudeginti, imetem i lauza blink.gif Ka tai galetu reiksti? Man neramu. Gal laikas krikstyti suneli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anaksunamun: 18 liepos 2008 - 21:50
g.gif nerandu temos, kur padedat išsiaiškinti sapnų reikšmę: šianakt sapnavau keistą ryškų sapną-kad dariausi tatuiruotę unsure.gif ...norėjau mažos, o padarė per visą klubą, koją iki pat padų blink.gif ...bet nors labai bijojau skausmo, spane jo nebuvo...pradžioje...po to ėjau pasiryškinti tos pačios tatu, va tada pradėjo skaudėt doh.gif
Keistas sapnas, nerandu sapnininkuose tatuiruotės reikšmės unsure.gif Gal kas galit paaiškinti tokio sapno reikšmę g.gif 4u.gif
Atsakyti
o aš sapnavau, kad mano ranka yra sulaužyta, kad nėra nykščio ir kaulai tarp plaštakos ir alkūnės kažkaip iškrypę, bet nejaučiau jokio skausmo, dėl ko visi labai stebėjosi. Man daktarai liepė ramiai gulėti ir nejudinti rankos. Viską sapnavau labai aiškiai ir realiai, visą naktį jaučiau, kad nesivartau ir nejudinu rankos. Ryte turėjau išbykti į pakankamai tolimą kelionę, dėl ko labai baiminaus, o dar pilnatis. Bet viskas gerai susiklostė, nors paprastai mano sapnai pildosi ir kažką reiškia, bet matonai, sugebėjau blogas mintis nuvyti šalin, tad gal dėl to nieko ir nenutiko, nes skaičiau tokį dalyką, kad jei lauki nelaimės, tai ji būtinai ir nutiks.
Atsakyti