Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(doctor @ 2007 04 18, 20:29)
sveikos smile.gif
na o gal galit paaiskint kas nors ka galetu toks sapnas reiksti ,nes man mama ka tik skambino ir klause,ar viskas gerai,nes sako :as sapnavau,kad tu visai maza plauki baseine,tik staiga nusprendi plaukti i kita puse ir pradedu skesti ir tik mato kaip burbulai kyla ir kyla...na nzn kazkaip nejauku dar,kad tai tik ir sapnas buvo....

kai kazkas skesta -kazkokie praradimai veliau naudingos permainos i geraja puse
dukra- nesantaikos namie arba nuolatiniai pergyvenimai
zodziu kazkas nemalonaus..bet viskas i geraja puse ..tegu nesijaudina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurum @ 2007 04 18, 21:06)
O jei sapnavau,kad man gimtadienio proga padovanojo gyvate.Ji buvo tokia stora ir didele,o spalva tokia neaiski.Tarp bordo ir rudos.Ji aplink mane vyniojosi.Truputi jos bijojau,bet tos baimes niekam nerodziau ir dekojau uz sia dovana..

gyvate= artimi zmones, draugai ..pridarys tau daug nemalonumu schmoll.gif
Atsakyti
na tai ,kad taip ir yra siuo metu...as -t.y dukra smile.gif labai isgyvenu issiskyrima su draugu,taciau tevai apie ji net nzn,tad gal mama tai ir sapnavo unsure.gif o gal tai ,kad as kitus metus praleisu kitoj saly...na tai tarsi praradimas,kuris lems permainas ,as tai jauciu .. smile.gif na paziuresim kaip cia kas bus ,,net idomu dar pasidare g.gif jei nepamirsiu tik tuoj visko... smile.gif
Atsakyti
Velykų rytą sapnavau tris riebias kirmėles doh.gif . Ir ką gi manot, visas tris dienas beveik praverkiau, nes buvau skaudinama visų ir iš visų pusių. Va ir netikėk sapnais.
Atsakyti
QUOTE(širma @ 2007 04 19, 07:31)
Velykų rytą sapnavau tris riebias kirmėles  doh.gif . Ir ką gi manot, visas tris dienas beveik praverkiau, nes buvau skaudinama visų ir iš visų pusių. Va ir netikėk sapnais.

kirmeles=pergyvenimai nuo
intrigu is blogu zmoniu puses blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaunamamyte: 19 balandžio 2007 - 12:44
esu sapnavusi labai pranašingų sapnų kurie labai greitai išsipildė: tris kartus kai sapnavau, kad ploviau grindis , valiau namus, visus tris kartus mirė artimi žmonės...už kelių dienų verysad.gif
Atsakyti
o norejau paklaust ka reiskia sapnuoti triusius ir ka reiskia sapmuoti kates?
Atsakyti
Jau du kartus per paskutini menesi sapnavau, kad zindau. Nu ir toks geras jausmas tuo metu. Gal kas zino, ka tai galetu reiksti? g.gif
Atsakyti
Aš sapnavau sapną, o paskui lygiai tas pats pasikartojo realybėje. Jeigu nebūčiau apie jį tą pačią dieną papasakojus, tai niekas nepatikėtų manim... Na, o buvo taip, kad miegojau, ir sapnavau, kad pabudau nuo to, kad atėjo sms, išsitraukių iš po pagalvės mobilu, ogi žiūriu -tikrai. Skaitau: nuo sesės. Žinutė: Nežinau ką daryt, pasidariau tektą - aš neščia.
Tekstą labai gerai pamenu, na, gal yra kokių netikslumų... smile.gif Parašiau sesei, ką sapnavau, smagiai pasijuokiem biggrin.gif
Po dvejų savaičių... Miegu. Ir pabundu nuo to, kad atėjo sms, aišku išsitraukių iš po pagalvės mobilu, sms snuo sesutės... Skaitau ir netikiu: beveik tas pats tekstas, kas ir sapne prieš dvi savaites blink.gif nusprendžiu, kad miegu, nes dažnai būna, kad apnuoju tuos pačius sapnus... Tačiau po pusės valandos visgi parašau sesei sms. pasirodo, nemiegojau... Šį kartą tai buvo realybėj, o ne sapne...
Mane tai pribloškė.. Aplinkinius, kurie žinojo apie sapną, taip pat...

P.S. Daug kartų sapnavau, kad iškrenta ar išrauna man dantį... Niekada niekas nemirdavo... O kiti sako, kad pildosi... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 12 gegužės 2007 - 01:02
QUOTE(linuzielia @ 2007 05 08, 23:13)
o norejau paklaust ka reiskia sapnuoti triusius ir ka reiskia sapmuoti kates?


Man irgi prasau kas zinote,pasakykite ka reiskia sapnuoti kates,tai juoda,tai ryza kate.Ta ryza kate,tai uz uodegos tampiau,o ji man idreske. rolleyes.gif
Atsakyti
Na man kolkas kasko pranasingo rera buve g.gif Tik va sendien ryte labai juokas eme vakar ziurejau filma esteriksas ir obeliskas tai visa nakti sapnavau sy filma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2007 05 12, 14:55)
Na man kolkas kasko pranasingo rera buve  g.gif  Tik va sendien ryte labai juokas eme vakar ziurejau filma esteriksas ir obeliskas tai visa nakti sapnavau sy filma  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



man yra buve dar geriau.nuejau diena pamiegot ir kaip tik rode serialus meksikietiskus,nes miegojau prie ijungto tv.tai gavosi taip ,kad tie serialai isibrove i sapnus.tai zodziu teko sapnuotis serialus ,kuriuos tuo metu rode per tv. biggrin.gif
Atsakyti
O as esu susapnavusi savo buvusi vaikina, gal puse metu iki musu pazinties smile.gif Sapnuoju viena nakti, jog as, savo svetaineje atsistojusi ant sofos - lovos, apsikabinusi buciuoju vaikina, nes nepasiekiu nuo grindu tongue.gif ir ka jus manot - po pusmecio sutikau ta, kuri noredama pabuciuoti turedavau kaip balerina issitempti. O viena karta, mano namuose durniavom ir as uzsokusi ant sofos ji apsikabinau ir pradejau buciuoti - is karto atsiminiau sapna, nes situacija buvo identiska, o zmogus tikrai tas pats. Nu bet toks gyvenimas - po treju metu issiskyrem, beje ne taip jau seniai. Bet nieko nesigailiu - lemtingas zmogus jis buvo, tikrai, kad ir koks jis buvo, bet lemtingas, tikrai. smile.gif
Atsakyti