Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Egipto žemė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Dekoratyvinė kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
TheDark
4u.gif
Papildyta:
Sveikos, na manau yra norinciu testi tema.
Nusipirkau amerikietiska ez doh.gif sumokejau 60lt. galvojau pasidarysiu kaledine dovanele . na ir ka jus sau galvojate, ji ziauri!! mad.gif ash nesuprantu , kaip jie gamina tas pudras ?? nesamone kazkokia g.gif blizga taip , jog pazidazius atrodau lyg kaledine eglute lotuliukas.gif siaubas kazkoks, dazo plemais kazkokiais, zinokit truksta zodziu, nuvaziavau pakeisti, tj nepakeite atseit tepiausi ir pan. pradejau aishkintis, na bet nieko nepeshiau verysad.gif paneles, nepasiduokit visokiom nuolaidu itakom biggrin.gif nepirkit kas pigiau geriau daugiau sumoket , nei pirkt toki sh...
db nezinau, kur man ta pudra det.
zinoma jei kuriai patinka, blizgeti tj galeciau aj parduoti , gavau dar dovanu skaistalus. ax.gif
Vitulka
Vilniuje:

Bikor - CUP'e, Pylimo g. 29, Sakalų g. 6, Stiklių g. 16
Ikos - “Gedimino9” , “Europos” Sarma, P/C “Panoramos” Sarma.
Kaune:

Bikor
Grožio salonas "Alondž" M. Daukšos g. 43-9, Kaunas
Grožio salonas "Grožio oazė" Vasario 16-osios g. 10,
Kauno akropolis "Ametistėja"
Tiek Ikos, tiek Bi-kor
Galima įsigyt Gedimino g. vaistinėj, kur prekiauja kosmetika
Taip pat Ikos soliariume ir sporto klube "Akela", dar Megoje Femina Bona parduotuvėje prekiauja, tik neaišku kuria.
www.medikatus.lt parduotuvė, esancia K. Donelaicio g. 40 (žinutėje nebuvo pažymėta būtent kurią parduoda)
Tiek Bi-kor, tiek Ikos Kaune šalia Hesburger centre parduotuvėje.
Abi galim įsigyt Ožeskienės g. pradžioj, net dvi parduotuvės yra ten. Bei Gedimino gatvė, ten netoli Soboro, vaistinėj.
Klaipėdoje EŽ:
Bikor galima įsigyti:
PC "Grandus-Norfa", maža kosmetikos parduotuvė priešais kasas.
Prie "Balticum" nedidelė parduotuvė.
Akropolyje pardavinėja EŽ Sarmoje ir Kosmadoje prie kasos

Šiauliuose:

Ikos:
Valerijono vaistinėje yra, “ Aivos” grožio salone, kur netoli Valerijono.

Kėdainiuose:
Buvo prie Jaunatvės, Gegučiu g. 11
Alytuje:
Ikos
Centrinėje "Švaros prekĖs" parduotuvėje
Bikor
Grožio salone "Svaja" ir "Lina" toje soliariumų studijoje 4u.gif
Grožio salonas Sicilijana Ligoninės g.

Marijampolėje:
Bikor
Grožio salone "Forumas"
Panevėžyje:
Savanorių alėja 7, parduotuvėj “Juneta”

Panevėžyje:
Ikos - Sarma (IKI) prie autobusų stoties
Parduotuvė 'SINJORA'', Ukmergės 5

Sudėtis:
IKOS:
TALC, MICA, PARAFFINUM LIQUIDUM, NYLON-12, CI77491, CI 77492, DIMETHICONE, POLYSORBATE 20, CI 77499, LAUROYL LYSINE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, HYDROLIZED SILK, PHOSPHOLIPIDS, HYALURONIC ACID, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS, PARFUM, BHT.

BI KOR:
Ingredients: Talc, Nylon-12, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alkyl Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkil Butter (Shea Butter), Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil (Peanut Oil), Silica. (+/-) MAY CONTAIN: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

iš ko spręst Bi-kor originali ar ne?
www.erdesa.lt puslapyje rašo, kad ant originalios EŽ turi būti dešiniam kampe parašyta "G+F", gamintojas GUTKNECHT + FREY

EŽ internetu:
www.erdesa.lt www.originaliegiptozeme.lt, www.kvapuoaze.lt

QUOTE(pikachu @ 2010 04 20, 18:39)
http://www.youtube.com/watch?v=yiKjYZK_a2o  stai ka youtube radau, gal kam pravers:)
*

i 
Kadangi informacija kartojas beveik kiekvienoj temoj, sukėliau pagrindinę info į pirmą žinutę.
Moderatorė

P.S. jei pastebėsit neatitikimų, parašykit, pataisysiu
egluzzzele
kaune dar pardavineja egipto zeme ikos ir bikor ozeskienes g. pradzioj, net dvi parduotuves yra ten. Bei gedimino gatve, ten netoli soboro vaistinej. O seip geras daiktas, neverta net n-ta karta diskutuoti is naujo apie tai.

ir dar, i ta sudeti nesigilinkit nieko ten gero neatrasit, VISOS pudro yra SLAMSTAS, jeigu galit nesitepti - nesitepkit.
Ikos skiriasi nuo Bikor tuo kad Ikos yra sviesesnio atspalvio nei Bikor. ir viskas tuo pasakyta
TOCAMI
QUOTE(egluzzzele @ 2009 12 11, 22:55)
Ikos skiriasi nuo Bikor tuo kad Ikos yra sviesesnio atspalvio nei Bikor. ir viskas tuo pasakyta
*

na ne visai taip. 4u.gif ikos yra dviejų atspalvių - šviesesnis ir tamsesnis, bikor - viena spalva. daug kam nuo ikos būna ryžas atspalvis. plius skiriasi ir pudros kiekis: ikos - 13g, bikor - 14g. ikos šepetėlis kainuoja 40lt, bikor - 20lt.
labai svarsčiau kurią pasirinkti. tiesą pasakius ikos ryžumo neįžvelgiau ant savo odos. bet pasirinkau bikor, nes nusprendžiau jog už tuos pačius pinigus geriau turėti didesnį pudros kiekį. man patinka egipto žemė, nes atrodo natūraliai. plius galima naudoti vietoje skaistalų. veido oda gerai ją toleruoja, neberia.
beje šio tipo pudros specifika tame, kad jos reikia labai mažai tepti ant veido, nes spalva bus po 10-20 sekundžių. atspalvis priklauso nuo įtrinto produkto kiekio.
keli praktiniai patarimai: ne rečiau kaip du kartus per mėn. plaukite šepetėlį su skystu muilu ir šiltu vandeniu. gerai išskalaukit ir džiovinkit paguldytą horizantaliai. jei šepetėlis neplaunamas, užsiteršia riebalais nuo veido odos. šie persikelia ant pudros.jei egipto žemės pudra atrodo jog nesitepa ar nesimato ant veido - pažiūrėkit ar pudros viršus turi netolygią spalvą, yra lyg pajuodęs. jei taip - ant pudros veido odos riebalai. juos reikia pašalinti drėgnu kosmetinės vatos lapeliu švelniai nuvalant.
beje, egipto žemės pudra imama ne sukamaisiais, bet šluojamaisiais judesiais. nevarykit ratų nes daug pudros nubyra į apačią po dangteliu, be to taip įtrinami į pudrą nešvarumai nuo šepetėlio.
tikiuosi, kad kam nors ši info pravers mirksiukas.gif

TheDark jei netinka pirkinys kaip pudra, naudok vietoj skaistalų. tikrai gerai sueis, ypač vakariniam makiažui. ax.gif
Girl_not4_you
Žiūrėkit merginos, šitame puslapyje akcija EŽ http://medikatus.lt/, bet aš niekaip nesuprantu, kokia čia ji yra g.gif čia gal ta amerikietiška, kur TheDark turi? ar čia dar kita?
harmoneta
QUOTE(Girl_not4_you @ 2009 12 12, 09:59)
Žiūrėkit merginos, šitame puslapyje akcija EŽ http://medikatus.lt/, bet aš niekaip nesuprantu, kokia čia ji yra g.gif  čia gal ta amerikietiška, kur TheDark turi? ar čia dar kita?
*

taip, cia ta amerikietiska.... doh.gif
amberr.
QUOTE(TheDark @ 2009 12 11, 18:33)
pradejau aishkintis, na bet nieko nepeshiau  verysad.gif  paneles, nepasiduokit visokiom nuolaidu itakom  biggrin.gif  nepirkit kas pigiau geriau daugiau sumoket , nei pirkt toki sh...
db nezinau, kur man ta pudra det.
*

Va va.. lotuliukas.gif bus jums fuflo pirkt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egluzzzele @ 2009 12 11, 22:55)
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif naujovem reiktu pasidomet truputuka.. yra jau antra Ikos, kur tamsumas kaip Bi kor
Papildyta:
QUOTE(TOCAMI @ 2009 12 12, 01:37)
šie persikelia ant pudros.jei egipto žemės pudra atrodo jog nesitepa ar nesimato ant veido - pažiūrėkit ar pudros viršus turi netolygią spalvą, yra lyg pajuodęs. jei taip - ant pudros veido odos riebalai. juos reikia pašalinti drėgnu kosmetinės vatos lapeliu švelniai nuvalant.
beje, egipto žemės pudra imama ne sukamaisiais, bet šluojamaisiais judesiais. nevarykit ratų nes daug pudros nubyra į apačią po dangteliu, be to taip įtrinami į pudrą nešvarumai nuo šepetėlio.
*

Super thumbup.gif labai naudinga info drinks_cheers.gif tik as galvoju, jei imt pudra ne sukamaisiais judesiais tai netolygiai pasiims ir uzsiteps.. ne? 4u.gif nebandziau kazkaip.. ir dar, pvz pas mano pazystama, ta pati pudra bet kazkaip ant jos daugiau to rudumo gaunas.. o man labai daug reik bruzint, kad atrodytu rudai unsure.gif g.gif
TOCAMI
QUOTE(amber123 @ 2009 12 12, 14:23)
tik as galvoju, jei imt pudra ne sukamaisiais judesiais tai netolygiai pasiims ir uzsiteps.. ne?  4u.gif nebandziau kazkaip.. ir dar, pvz pas mano pazystama, ta pati pudra bet kazkaip ant jos daugiau to rudumo gaunas.. o man labai daug reik bruzint, kad atrodytu rudai  unsure.gif  g.gif
*

užsiteps tolygiai. jei daug brūžinat tai gali būti taip kaip man buvo - ant pudros kauburėlio viršūnės susidarė riebalų plėvelė ir šepetėlis pudrą paima tik iš kraštų. atidžiai pažiūrėkit ir jei bus juosvų dėmių nuvalykit. 4u.gif
amberr.
QUOTE(TOCAMI @ 2009 12 12, 19:39)
užsiteps tolygiai. jei daug brūžinat tai gali būti taip kaip man buvo - ant pudros kauburėlio viršūnės susidarė riebalų plėvelė ir šepetėlis pudrą paima tik iš kraštų. atidžiai pažiūrėkit ir jei bus juosvų dėmių nuvalykit.  4u.gif
*

Gali but kad reik nuvalyt, bet jei su slapiu, tai suslaps pudra ir kaip ji atrodys kai isdzius? g.gif bijau kazkaip..
Rethimna
QUOTE(amber123 @ 2009 12 13, 18:31)
Gali but kad reik nuvalyt, bet jei su slapiu, tai suslaps pudra ir kaip ji atrodys kai isdzius?  g.gif bijau kazkaip..
*

O gal geriau ne su šlapiu o su kokiu peiliu pabraukyti tai tolygiai taip paskusti, manau geriau nei ja šlapinti g.gif
harmoneta
QUOTE(amber123 @ 2009 12 13, 17:31)
Gali but kad reik nuvalyt, bet jei su slapiu, tai suslaps pudra ir kaip ji atrodys kai isdzius?  g.gif bijau kazkaip..
*

su sausu perbraukit o ne su slapiu biggrin.gif
Vitulka

i 
Kartoju.
Forume draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
amberr.
QUOTE(harmoneta @ 2009 12 13, 17:44)
su sausu perbraukit o ne su slapiu biggrin.gif
*

Nu tai kad rase kad su dregnu vatos diskeliu reik perbraukt kad tuos riebalus nuimt 4u.gif biggrin.gif
*Missbellissima*
Nusipirkau pries 3 dienas egipto zeme is erdesos.:} bikor. Bet va nera soniuke to G+F ;/ kazkaip issigandau,nes kiek buvau skaicius originalai tai buna su tuo G+F, ar as kazka ne taip zinau?
O siaip tai esu labai labai patenkinta.Tikrai rudumas atrodo naturaliai,nors pati esu tikrai sviesios odos bet egipto zeme labai tiko,nes skaiciau kad baltaodem kiek per tamsi,bet viskas tikrai liux ;> negaila isleisto 110 lt
betroida
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 12 14, 13:49)
Nusipirkau pries 3 dienas egipto zeme is erdesos.:} bikor. Bet va nera soniuke to G+F ;/ kazkaip issigandau,nes kiek buvau skaicius originalai tai buna su tuo G+F, ar as kazka ne taip zinau?
O siaip tai esu labai labai patenkinta.Tikrai rudumas atrodo naturaliai,nors pati esu tikrai sviesios odos bet egipto zeme labai tiko,nes skaiciau kad baltaodem kiek per tamsi,bet viskas tikrai liux ;> negaila isleisto 110 lt
*

o koks pavadinimas konkretus?
harmoneta
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 12 14, 13:49)
*

turbut ne ten ieskojei smile.gif
tos raideles turi buti ne tik atidarius virsutini dangteli, bet ten dar vienas dangtelis yra tas su skylute, tai ten reikia atidaryt smile.gif
nemoku paaiskint doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
TOCAMI
nežinau mergaitės, bet aš valiau su drėgnu kosmetinės vatos diskeliu. taip man patarė erdesoje. palikau atidarytą kol išdžiūvo. na lyg ir viskas gerai. tiesą pasakius nelabai turėjau pasirinkimą, nes vis tiek šepetėliu negalėjau paimti. spalva nepasikeitė. jei kuri darė kitaip ir pavyko atkurti pudros paviršių pasipasakokit.
harmoneta su sausu braukyk kiek nori, nieko nesidaro, jei užsiriebalavo.
*Missbellissima*
QUOTE(harmoneta @ 2009 12 14, 14:05)
turbut ne ten ieskojei smile.gif
tos raideles turi buti ne tik atidarius virsutini dangteli, bet ten dar vienas dangtelis yra tas su skylute, tai ten reikia atidaryt smile.gif
nemoku paaiskint  doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
*

Taip taip taip,dekui lb siandien atidariau ta kita dangteli ir radau G+F dekui 4u.gif
Gabuze
Labai labai geras daiktas, ir kaip ilgam jo užtenka! Porai metų tai tikrai, o vasaros vakarais tai trinu jo ganėtinai daug: veidas, kaklas, krūtine, ir per pečius perbraukiu blush2.gif užtat kaip gražu.
Rasmele
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 12 16, 17:03)
Taip taip taip,dekui lb siandien atidariau ta kita dangteli ir radau G+F dekui  4u.gif
*

G+F raides nepasako originalumo, tai tik dezutes patento zenklas. O kai BIKOR dezutes nekeicia n metu, tai ir yra tos raides. Senoje IKOS dezuteje jos taip pat buvo, bet keiciant pakuotes tas raides panaikino.

Del Amerikietiskos zemes, tai ten isvis ne degintas molis. Tikra egipto zeme turi tureti kaubureli, ji negali buti plokscia (supresuota). Plokstumas ir parodo, kad tai ne tikra egipto zeme.

Beje medikatus nebeprekiauja IKOS egipto zeme, todel paneles neapsigaukite. Ant IKOS dezutes butent turi buti IKOS pavadinimas. Be to sios zemes galima visose Sarmose nusipirkti.
Rasmele
Beje uzmirsau pasakyti, kad Amerikietiska zeme galima internete nusipirkti uz 10-12 doleriu. Tai neuzkibkit ant nuolaidu kabliuko...
MUSTEIKIENE
as per muge pamaciau egipto zeme+skaistalai uz 60lt,na aisku as ja nusipirkau,man ant rankos patepe,tai labai graziai atrode....is pat pradziu jin man nepatiko,plemais pasidenge,wisa blizgejau, blush2.gif poto pameginau ja pasitept ant pudros{as naudoju loreal pudra} na ir zinokit,tikrai likau patenkinta,wisas weidas tolygiai pasitepe,dar lb priklauso kokiu sepeteliu tepi,reikia,kad jis butu didelis,nes su mazu pletmai matos..lb dayug girdejau apie sia pudra,manau kaina turetu atitikti kokybe..
TheDark
QUOTE(Vitulka @ 2009 12 11, 20:14)
Vilniuje:

Ikos - universiteto vaistinej ; Bikor - CUP'e, Pylimo g. 29, Sakalų g. 6, Stiklių g. 16
Ikos - “Gedimino9” , “Europos” Sarma, P/C “Panoramos” Sarma.
Kaune:

Bikor
Grožio salonas "Alondž" M. Daukšos g. 43-9, Kaunas
Grožio salonas "Grožio oazė" Vasario 16-osios g. 10,
Kauno akropolis "Ametistėja"
Tiek Ikos, tiek Bi-kor
Galima įsigyt Gedimino g. vaistinėj, kur prekiauja kosmetika 
Taip pat Ikos  soliariume ir sporto klube "Akela", dar Megoje Femina Bona parduotuvėje  prekiauja, tik neaišku kuria.
www.medikatus.lt parduotuve, esancia K. Donelaicio g. 40 (žinutėje nebuvo pažymėta būtent kurią parduoda)
Tiek Bi-kor, tiek Ikos  Kaune  šalia Hesburger centre parduotuvėje
Klaipėdoje EŽ:
Bikor galima įsigyti:
PC "Grandus-Norfa", maža kosmetikos parduotuvė priešais kasas.
Prie "Balticum" nedidelė parduotuvė.
Akropolyje pardavinėja EŽ Sarmoje ir Kosmadoje prie kasos

Šiauliuose:

Ikos:
Valerijono vaistinėje yra, “ Aivos” grožio salone, kur netoli Valerijono.

Kėdainiuose:
Buvo prie Jaunatvės, Gegučiu g. 11
Alytuje:
Ikos
Centrinėje "Švaros prekĖs" parduotuvėje
Bikor
Grožio salone "Svaja" ir "Lina" toje soliariumų studijoje 4u.gif 

Marijampolėje:
Bikor
Grožio salone "Forumas" 
Panevėžyje:
Savanorių alėja  7, parduotuvėj “Juneta”

Sudėtis:
IKOS:
TALC, MICA, PARAFFINUM LIQUIDUM, NYLON-12, CI77491, CI 77492, DIMETHICONE, POLYSORBATE 20, CI 77499, LAUROYL LYSINE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, HYDROLIZED SILK, PHOSPHOLIPIDS, HYALURONIC ACID, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS, PARFUM, BHT.

BI KOR:
Ingredients: Talc, Nylon-12, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alkyl Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkil Butter (Shea Butter), Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil (Peanut Oil), Silica. (+/-) MAY CONTAIN: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

iš ko spręst Bi-kor originali ar ne?
www.erdesa.lt puslapyje rašo, kad ant originalios EŽ turi būti dešiniam kampe parašyta "G+F", gamintojas GUTKNECHT + FREY

EŽ internetu:
www.erdesa.lt www.originaliegiptozeme.lt,  www.kvapuoaze.lt

Kadangi informacija kartojas beveik kiekvienoj temoj, sukėliau pagrindinę info į pirmą žinutę.
Moderatorė

P.S. jei pastebėsit neatitikimų, parašykit, pataisysiu
*

universiteto gatvei ne ikos smile.gif ash kaip tik ten pirkau, amerikieciu ten ta EZ . shudas paskutinis.
Papildyta:
QUOTE(TOCAMI @ 2009 12 12, 02:37)
na ne visai taip. 4u.gif  ikos yra dviejų atspalvių - šviesesnis ir tamsesnis, bikor - viena spalva. daug kam nuo ikos būna ryžas atspalvis. plius skiriasi ir pudros kiekis: ikos - 13g, bikor - 14g. ikos šepetėlis kainuoja 40lt, bikor - 20lt.
labai svarsčiau kurią pasirinkti. tiesą pasakius ikos ryžumo neįžvelgiau ant savo odos. bet pasirinkau bikor, nes nusprendžiau jog už tuos pačius pinigus geriau turėti didesnį pudros kiekį. man patinka egipto žemė, nes atrodo natūraliai. plius galima naudoti vietoje skaistalų. veido oda gerai ją toleruoja, neberia.
beje šio tipo pudros specifika tame, kad jos reikia labai mažai tepti ant veido, nes spalva bus po 10-20 sekundžių. atspalvis priklauso nuo įtrinto produkto kiekio.
keli praktiniai patarimai: ne rečiau kaip du kartus per mėn. plaukite šepetėlį su skystu muilu ir šiltu vandeniu. gerai išskalaukit ir džiovinkit paguldytą horizantaliai. jei šepetėlis neplaunamas, užsiteršia riebalais nuo veido odos. šie persikelia ant pudros.jei egipto žemės pudra atrodo jog nesitepa ar nesimato ant veido - pažiūrėkit ar pudros viršus turi netolygią spalvą, yra lyg pajuodęs. jei taip - ant pudros veido odos riebalai. juos reikia pašalinti drėgnu kosmetinės vatos lapeliu švelniai nuvalant.

TheDark jei netinka pirkinys kaip pudra, naudok vietoj skaistalų. tikrai gerai sueis, ypač vakariniam makiažui.  ax.gif
*

zinok , net kaip skaistalai jie yra nieko verti . siaubingi tiesiog. nezinau ka ir daryt db. doh.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(MUSTEIKIENE @ 2009 12 18, 00:44)
as per muge pamaciau egipto zeme+skaistalai uz 60lt,na aisku as ja nusipirkau,man ant rankos patepe,tai labai graziai atrode....is pat pradziu jin man nepatiko,plemais pasidenge,wisa blizgejau, blush2.gif  poto pameginau ja pasitept ant pudros{as naudoju loreal pudra} na ir zinokit,tikrai likau patenkinta,wisas weidas tolygiai pasitepe,dar lb priklauso kokiu sepeteliu tepi,reikia,kad jis butu didelis,nes su mazu pletmai matos..lb dayug girdejau apie sia pudra,manau kaina turetu atitikti kokybe..
*

va va ash buten tokia nusipirkau , ji blizga ziaurei , dar iki shiol nenaudoju jos, galvoju kam cia ja parduoti ? blink.gif o su pudra taip pat naudojau, zinok nieko gero , beto ji taip patamsina veida,kad nelabai atrodo poto,kai kaklas baltas, o veidas rudas - vaizdas ziaurus. su ez ikos ar bikor paimtum, pasiteptum kakla, veida ir eitum sau patenkinta, o cia... vienu zodziu kita karta geriau reikia pagalvot ir apsishviest priesh perkant tokius pirkinius , mirksiukas.gif
betroida
QUOTE(TheDark @ 2009 12 18, 12:54)
universiteto gatvei ne ikos  smile.gif  ash kaip tik ten pirkau, amerikieciu ten ta EZ . shudas paskutinis.
Papildyta:
zinok , net kaip skaistalai jie yra nieko verti . siaubingi tiesiog. nezinau ka ir daryt db.  doh.gif  schmoll.gif
Papildyta:

va va ash buten tokia nusipirkau , ji blizga ziaurei , dar iki shiol nenaudoju jos, galvoju kam cia ja parduoti ?  blink.gif  o su pudra taip pat naudojau, zinok nieko gero , beto ji taip patamsina veida,kad nelabai atrodo poto,kai kaklas baltas, o veidas rudas - vaizdas ziaurus. su ez ikos ar bikor paimtum, pasiteptum  kakla, veida ir eitum sau patenkinta, o cia... vienu zodziu kita karta geriau reikia pagalvot ir apsishviest priesh perkant tokius pirkinius ,  mirksiukas.gif
*

o kokia cia ta egipto zeme uz tokia kaina dar su skaistalais? rolleyes.gif tikriausiai jau ne B-KOR?
TheDark
QUOTE(betroida @ 2009 12 18, 21:02)
o kokia cia ta egipto zeme uz tokia kaina dar su skaistalais?  rolleyes.gif tikriausiai jau ne B-KOR?
*

amerikieciu gamybos. kaina 60lt , ji nei bikor nei ikos. visishkas shlamshtas doh.gif (bent jau man)
jei sugalvosi vistiek pirkt tj gali ish manes ja nusipirkti ;DD biggrin.gif
Viktorija79
Nusipirkau praeitais metais BI-KOR egipto zeme is Ametistejos , nieko man gero , naudojau tik vasara , kai buvau idegusi , bet man kazkodel pasitepus su ja veidas pliemuotas pasidaro (isryskeja tamsesni plemukai ant skruostu) nekalbu apie prisilietima , kad ir netycia perbrauki , nusivalo ir lieka sviesus dryzius verysad.gif nusivyliau , gal IKOS labiau patiktu , reiketu babandyti gal g.gif
Ramune_lt
As turiu Bi kor EZ, bet tiesa pasakius, kol ja ismokau tinkamai naudotis, tai teko pavargti doh.gif . Nes kiek dazudavausi gaudavausi plemais, bet veliau pakeiciau sepetuka. Ir dabar viskas ok.
TheDark
QUOTE(betroida @ 2009 12 18, 21:56)
ne, as nezadu jos pirkt, tik nustebau, kad uz tokia kaina ir skaistalai ir egipto zeme, ale... smile.gif as naudoju BI-KOR ir jokiu nusiskundimu neturiu... man vien is isvaizdos ta amerikietiska atrodo nieko gero... doh.gif
*

tj va ash irgy nustebau, kai man padave skaistalu, sako cia dovana. tj nuo prekystalio nuejau pasimetusi , kita diena gryzau i ta vaistine kurioje pirkau , prashiau lt atiduot , bet nieko nepeshiau sad.gif
ash shitu prekiautoju ar kaip juo cia pavadinti, vietoj neprekiauciau tokiu shudu . beje arahiau i e-mail, tai moteriai kuri mane informavo kur galeciau nusipirkti EZ uz 60lt, tj nieko nebeatrasho. turbut geda ax.gif biggrin.gif nezinau db kur man ja deti. blink.gif
amberr.
O jum nuo EZ poros nepasidaro juodos? blink.gif as vakar pasitepiau savaiminiu ir uzsidejau EZ siand tai visos poros pasidare juodos.. toks jausmas kad pritepiau tos EZ i jas doh.gif unsure.gif
Uksnė
QUOTE(amber123 @ 2009 12 19, 17:15)
O jum nuo EZ poros nepasidaro juodos?  blink.gif as vakar pasitepiau savaiminiu ir uzsidejau EZ siand tai visos poros pasidare juodos.. toks jausmas kad pritepiau tos EZ i jas  doh.gif  unsure.gif
*

tai čia nuo savaiminio ir pajuodavo smile.gif
harmoneta
QUOTE(amber123 @ 2009 12 19, 18:15)
O jum nuo EZ poros nepasidaro juodos?  blink.gif as vakar pasitepiau savaiminiu ir uzsidejau EZ siand tai visos poros pasidare juodos.. toks jausmas kad pritepiau tos EZ i jas  doh.gif  unsure.gif
*

o kam ant savaiminio dar EZ tempt?
manau arba ta arba ta reiktu naudot..
g.gif
man tai neuzsikemsa... nors as ja visada ant kompaktines pudros tepu wink.gif
amberr.
QUOTE(harmoneta @ 2009 12 19, 19:35)
o kam ant savaiminio dar EZ tempt?
manau arba ta arba ta reiktu naudot..
g.gif
*

Kaip tai kam? biggrin.gif kad sulygint spalva ir pasiekt norima ruduma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Uksnė @ 2009 12 19, 19:05)
tai čia nuo savaiminio ir pajuodavo smile.gif
*

Nu manau, kad ne.. nes juk nekarta tepiaus su tuo savaiminiu, ir niekad nekimso unsure.gif jauciu del EZ ant virsaus cia taip. Tuo labiau geras savaiminis, neturetu kimst
Tulpelyte
Gali buti tikrai EZ, nes daug kam ji kemsa poras doh.gif 4u.gif
betroida
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 21, 19:59)
Gali buti tikrai EZ, nes daug kam ji kemsa poras  doh.gif  4u.gif
*

na, kad butent EZ kimstu poras, nelabai noriu tiketi... 4u.gif pati naudoju jau daug laiko. Siaip manau, bet kokia pudra kazkiek kemsa, visgi tepama ant odos... nenaudojant nieko, tik veido krema - manau, nesikimstu niekas smile.gif 4u.gif
Tulpelyte
QUOTE(betroida @ 2009 12 22, 15:14)
na, kad butent EZ kimstu poras, nelabai noriu tiketi...  4u.gif pati naudoju jau daug laiko. Siaip manau, bet kokia pudra kazkiek kemsa, visgi tepama ant odos... nenaudojant nieko, tik veido krema - manau, nesikimstu niekas smile.gif  4u.gif
*

Na cia zinot kaip kam. Pazystama nusipirko EZ tai tik uzsitepa ja, iskart poros uzsikimsuios, spuogeliu atsiranda doh.gif Na bet aisku ne visoms, man lyg ir nieko nebuvo kai bandziau biggrin.gif biggrin.gif
Seyschelle
Sveikos 4u.gif

Gal kuri žinot, ar Kaune Laisvės alėjoj (tiksliau adreso nepasakysiu) vis dar yra akcija egipto žemė + šepetėlis? Mačiau praeidama, bet neužfiksavau, nei parduotuvės, nei tikslesnės vietos. Ir kokia būtent ten? Bi-kor ar Ikos?
tyli_audra
As turejau IKOS egipto zeme,bet ji pasibaige,tai nulekiau i Universiteto vaistine(ten buvau pirkusi pirmaja),o jie turi tik amerikietiska.Kadangi skubiai tos dienos vakarui reikejo pasirudinti,tai pagriebiau ta,kuri buvo.Ir galiu pasakyti,kad esu visai patenkinta amerikietiska EZ,spalva net labiau patinka negu IKOS ir pasidengia tolygiai smile.gif Na,blizguciu turi gal ir daugiau,bet jie matosi tik is labai arti ir taip jau baisiai i akis nekrenta
amberr.
QUOTE(betroida @ 2009 12 23, 00:01)
na taip, Ikos, nes Bi-Kor tai nemaciau, kad butu sepeteliai... Ju nedidele kaina... erdesos mazesnis 25Lt, o dar -3% nuolaida yra bet kokiom prekem garbaneje maciau...
*

Erdesos buna sepeteliai po 17lt 4u.gif
Seyschelle
Ačiū už atsakymus mirksiukas.gif
Jau nusipirkau. Nusipirkau Ikos'ą, nors ėjau su ta mintim, kad turbūt Bi-kor pirksiu, bet užtepus skirtumo nelabai matėsi, tačiau labiau linkau į Ikos vaizdą. Bet tas šepetėlis (kur Laisvės al. dovanų duoda) tai nekoks ax.gif Ten man tepė su Ikos šepetėliu (jei neklystu) tai taip gražiai pasidengė, o su šitu tokiais plėmais, ne tolygiai pasidengia, reik po to su pirštais patvarkyt. g.gif
Seyschelle
QUOTE(Seyschelle @ 2009 12 23, 16:55)
Jau nusipirkau. Nusipirkau Ikos'ą, nors ėjau su ta mintim, kad turbūt Bi-kor pirksiu, bet užtepus skirtumo nelabai matėsi, tačiau labiau linkau į Ikos vaizdą. Bet tas šepetėlis (kur Laisvės al. dovanų duoda) tai nekoks ax.gif  Ten man tepė su Ikos šepetėliu (jei neklystu) tai taip gražiai pasidengė, o su šitu tokiais plėmais, ne tolygiai pasidengia, reik po to su pirštais patvarkyt.  g.gif
*

Vis dėl to nėra taip blogai, kaip iš pradžių pasirodė rolleyes.gif Aišku, su Ikos'u nepalygint, bet įmanoma išsitepti ir ne plėmais drinks_cheers.gif
TheDark
QUOTE(tyli_audra @ 2009 12 23, 12:21)
As turejau IKOS egipto zeme,bet ji pasibaige,tai nulekiau i Universiteto vaistine(ten buvau pirkusi pirmaja),o jie turi tik amerikietiska.Kadangi skubiai tos dienos vakarui reikejo pasirudinti,tai pagriebiau ta,kuri buvo.Ir galiu pasakyti,kad esu visai patenkinta amerikietiska EZ,spalva net labiau patinka negu IKOS ir pasidengia tolygiai smile.gif Na,blizguciu turi gal ir daugiau,bet jie matosi tik is labai arti ir taip jau baisiai i akis nekrenta
*

o su kokiu sepeteliu tepei ta amerikietiska EZ ? g.gif nes ash ja taip pat nusipirkau , ir labai nelygei tepasi ji man. gal sepetelyje problemA ? unsure.gif
Mahada
sveikutes visos 4u.gif turiu bikor ez virs 3 metu, ji man baiginejasi ir noriu nusipirkti vel. senaja buvau gavusi aplinkiniais keliais per kazkoki grozio salona. yra tos raideles GF ir viska. bet ji labai kvepia lyg sokoladu lyg kuo. o va drauge nusipirko neseniai kaune is medicinines vaistines prie soboro ir jos nekvepia. bukit geros, parasykit ar jusiskes bikor paduoda sokoladu g.gif blush2.gif 4u.gif
Mahada
vakar ikos pudra maciau PANEVEZYJE, Sarmoje kur prie autobusu stoties IKI. kaina 110. bet as noriu BIKOR.
amberr.
QUOTE(Mahada @ 2009 12 29, 01:12)
bukit geros, parasykit ar jusiskes bikor paduoda sokoladu  g.gif  blush2.gif  4u.gif
*

Paduoda paduoda lotuliukas.gif 4u.gif
Muncike
planuoju ir as isigyti, dar nesu turejus, tik vat klausimas ar imti ta sepeteli ar koki "sustresni" kitos firmos geriau paziuret g.gif
gudre755
QUOTE(Mahada @ 2009 12 29, 02:12)
sveikutes visos  4u.gif  turiu bikor ez virs 3 metu, ji man baiginejasi ir noriu nusipirkti vel. senaja buvau gavusi aplinkiniais keliais per kazkoki grozio salona. yra tos raideles GF ir viska. bet ji labai kvepia lyg sokoladu lyg kuo. o va drauge nusipirko neseniai kaune is medicinines vaistines prie soboro ir jos nekvepia. bukit geros, parasykit ar jusiskes bikor paduoda sokoladu  g.gif  blush2.gif  4u.gif
*

Nu jau antra pakuote naudoju Bi-kor pudrytes tai jokio panasaus kvapo nera schmoll.gif
Realesne
QUOTE(Seyschelle @ 2009 12 23, 12:55)
Jau nusipirkau. Nusipirkau Ikos'ą, nors ėjau su ta mintim, kad turbūt Bi-kor pirksiu, bet užtepus skirtumo nelabai matėsi, tačiau labiau linkau į Ikos vaizdą. Bet tas šepetėlis (kur Laisvės al. dovanų duoda) tai nekoks ax.gif  Ten man tepė su Ikos šepetėliu (jei neklystu) tai taip gražiai pasidengė, o su šitu tokiais plėmais, ne tolygiai pasidengia, reik po to su pirštais patvarkyt.  g.gif
*

niu as bevei NIEKADA nenaudoju jokiu pudru, nes mane ziauriai alergizuoja. Dbr pasibandziau bendradarbes skolinta ta pudra... Ikos, man super buvo.
Reik dabar nusipirkt... atgavau valti nevaikscioti visa isbalusi... biggrin.gif

Tik is kur zinoti, ar geras ten sepetelis bus, jeigu dovanu duos? Liasves alejoj, kaune, kaip suprantu duoda sepeti dovanu? o ar tikrai jis netinkamas? tai kur gauti tada tinkama? bigsmile.gif
ir kiek mokejote? rolleyes.gif
amberr.
QUOTE(Muncike @ 2009 12 30, 16:49)
planuoju ir as isigyti, dar nesu turejus, tik vat klausimas ar imti ta sepeteli ar koki "sustresni" kitos firmos geriau paziuret g.gif
*

Man lb geras Erdesos sepetelis uz 17lt 4u.gif
Gelaite
QUOTE(amber123 @ 2010 01 01, 23:24)
Man lb geras Erdesos sepetelis uz 17lt  4u.gif
*

man taip pat drinks_cheers.gif Jis ir skirtas egipto zemei. Nemanau, kad kokie brangus sustrus sepeteliai butu geresni. Erdesos yra naturaliu sereliu, su juo gerai dengiasi, zodziu, nusiskundimu neturiu.
Muncike
na va nusipirkau EZ Ikos ta sviesesne, per Naujus pabandziau tai man kazkaip nepatiko kaip blizga, nors drauge sake, kad issigalvoju smile.gif ir pamaciau, kad reikes truputi pasitreniruot ja dedantis, nes tik uzsidejus atrode kaip ir normaliai, kol papudravau kakla ziuriu, kad veida jau reikia valyt doh.gif o del sepetelio tai pati konsultante sake neapsimoka jo imti (tos pacios firmos), nes maciau ten prie meginuku jau sereliai i visas puses issikraipe, tai ties akim tikrai butu sunku papudruoti. pasiemiau ARTDECO sepeteli, nes jis tikrai labai geras thumbup.gif gaila kad teko antra kart ji imti, nes per Kaledas pameciau doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.