Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Na zinokit as sia savaite irgi nusipirkau bikor egipto zeme ir ji visiskai skiriasi nuo mano senesnes ana tamsenes o sita kakzokia blyski nesuprantu nieko;\
Atsakyti
As nesuprantu.. 1k man jos visai nesimato, o siand kai uzvarvolinau, tai autike issgandau.. kai tikros zemes uzsivarius doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 12 21, 12:20)
As nesuprantu.. 1k man jos visai nesimato, o siand kai uzvarvolinau, tai autike issgandau.. kai tikros zemes uzsivarius doh.gif  lotuliukas.gif



Gal tiesiog skirtingas apšvietimas?
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2010 12 21, 16:11)
Gal  tiesiog skirtingas apšvietimas?



Na tas tai taip.. dienos sviesoj ir namie skirtingai atrodo.. bet ta prasme ir dienos sviesoj esu lyg ir tiek pat tepus bet zymiai sviesiau buvo g.gif gal cia kad kremas riebesnis buvo dabar ryskiau atrode g.gif
Atsakyti
QUOTE(_sokoladine_ @ 2010 12 21, 00:14)
Na zinokit as sia savaite irgi nusipirkau bikor egipto zeme ir ji visiskai skiriasi nuo mano senesnes ana tamsenes o sita kakzokia blyski nesuprantu nieko;\

vot as ir nesuprantu kas cia su ta ez,nusipirkau pries kelias dienas bet irgi laukiau naujos siuntos ir atejus gavau visai ne tokios spalvos nei turejau, tokia sviesi sviesi, o pati turejau beveik juoda, uzsitepus ant veido is vis man nepanasu kad atrodytu i idegio atspalvi ,man kazkokia nenaturali spalva gaunasi, ir siandien darbe pasake kiek cia tu prisikrovei to spakliaus, o atrodo nedaug dejau, kazko ne to tikejaus
Atsakyti
aha visiskai kitoks atspalvis;\\pas mane irgi tokia sviesi sviesi;\ anos uztekdavo pora kart brukstelt ir fsio o sita atrodo tepu tepu ir nieko;\
Atsakyti
Naaa, ka galiu pasakyti : Du kartus esu pirkus IKOS ta svieseniaja, ir kaip kada man ji patidavo - viena diena keikdavau, kita dziaugdavausi. Tik va, kazkaip man jos greit baiges, nezinau... Neperseniausiai nusipirkau BI-KOR is ametistejos, ispradziu pasitepiau ir pakraupau - atspalvis kazkoks raudonai rudas... baisu, plemais ismete.. bet po savaites naudojimo man ji eme patikt, atspalvis visai geras pasidare, naturalesnis... Taciau mano berniukas nutare, kad vis del to geriau ant manes atrode IKOS...

Pasakykit, merginos, kaip jus tepat, kurias vietas sviesiau, kurias tamsiau spalvinat? Pastebejau, kad atspalvis BIKOR labai priklauso nuo sviesos, skirtingai nei as buvau pratus prie IKOS... Diena pasidazau, lyg ir nieko, gerai, nueinu i parduotuve,ar ten kur dirbtinas apsvietimas, tai atrodo siaubingai, isvis nesimato jos, oda kazkokia papilkejus... Ir dar, jus ja tepat po pagrindo, ar ja pacia naudojat kaip pagrinda? nes ji ne velnio nemaskuoja, plemais nueina.. ;/

Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Esu labai patenkinta savaja BiKOR egipto zeme. Pirkau Marijamp, Forume, gal pries 3 metus. Kasdien nenaudoju, tad atrodo kaip nauja, jauciu dar ilgam uzteks biggrin.gif I ta laika pakeiciau 2 sepetelius, jau reiktu ir si keisti, sakiau pirksiu mac 182 jei neklystu taip vadinasi, skaiciau sitas geras yra ir tiktu. Noriu ir jus paklausti koki sepeteli naudojat? aisku ne dydis ir ne forma idomu, bet gal sakyciau firma? Kad nesisertu plaukiukai butu kokybiskas biggrin.gif
Atsakyti
sepetelis,kuri gavau dovanu kartu su egipto zeme Lietuvoje,man nepatiko. Naudoju pirkta seniai labai Vokietijoj,ir jam jau kokie 8 metai. Nei seriasi,nei nieko,labai gerai uztepa smile.gif
Atsakyti
as turiu, bet man nepatinka, tad taip ir stovi nenaudojama... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mancoma @ 2010 12 30, 23:49)
as turiu, bet man nepatinka, tad taip ir stovi nenaudojama...  4u.gif



Kodel nepatinka? Atspalvis netinka ar kitos priezastys ? ax.gif Tai parduokit tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 12 18, 16:46)
jei cia ta apie kuria girdejau,tai labai prasti atsiliepimai g.gif


gavau šią dovanų.. na ką galiu pasakyti, tepasi tai ji visai gražiai, be plėmų ir man pakankamai šviesiai odai ji atrodo visai gražiai, minusas tas kad ji šiektiek blizgi, tad diena jau nelabai pasidažysi.. o kai ja atsidariau tai atrodė kaip tikras "fuflo" 4u.gif
Atsakyti