Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

ir vel tas pats biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie naudojančių smile.gif EŽ man nerealiai patinka, atspalvis super, atrodo natūraliai, tačiau tikrai atsirado šiokių tokių odos problemėlių, bandysiu dažniau plaut šepetuką, gal tikrai nuo šito ir gal padės g.gif O sudėtis tai baisi ir tikrai tikiu, kad ji būtent tokia, nes išgauna nerealų efektą, ko iki šiol nepadarė kitos pudros ir kitos firmos g.gif bet jeigu naudosim su saiku, nemanau, kad labai save nuskriausim, gi šiais laikais maža produktų kurių sudėtyje nebūtų kažko TOKIO doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit patarti kaip pasirinkti tinkama sepeteli EZ? Kuo skiriasi, didesnis ar mazesnis? 4u.gif
Atsakyti
as naudoju ikos EZ jau kokius 3 metus ir nesimato galo kada jinai man pasibaigs, o jau noreciau pasibandyti ir BIKOR.seip geras dalykelis tikrai vertas demesio.
Atsakyti
QUOTE(Riobe @ 2010 11 09, 16:55)
Sveikos, gal galit patarti kaip pasirinkti tinkama sepeteli EZ? Kuo skiriasi, didesnis ar mazesnis? 4u.gif

Priklausomai kaip naudosite EZ, jei konturavimui mazesni jei visam veidukui tai didesni . Asmeniskai EZ tepti naudojau 3 teptukus :

TBS face&body
user posted image
ELF total face brush
user posted image
MAC 129se
user posted image
tai geriausia su ELF , sepetelis labai pigus, bet tikrai geras 4u.gif
Atsakyti
Šitas įtraukiamas į vidų? man irgi tokio reiktų, kur pirkai šitą? ax.gif Aš turiu ERDESOS, bet manasis paprastas, tai būtinai reikia kosmetinės, kad neišpurvintų rankinės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IntoTheWild @ 2010 11 10, 19:22)
Šitas įtraukiamas į  vidų? man irgi tokio reiktų, kur pirkai šitą? ax.gif  Aš turiu ERDESOS, bet manasis paprastas, tai būtinai reikia kosmetinės, kad neišpurvintų rankinės doh.gif

O man geresni tie paprasti,nei tie įtraukiami į vidų,galima isigyt mini kosmetine kur telpa tik šepetėlis ir pudra ir bus liux.
Atsakyti
QUOTE(Riobe @ 2010 11 09, 18:41)
As siandien Erdesoj pirkau uz 25Lt toki:
user posted image
Gal kas turit apie si atsiliepimu?


Turiu tokį, tik didenį. Erdesoj pirkau už 40 LT. Labai nepatinka verysad.gif Visų pirma, mechanizmas įtraukimo sulūžo sad.gif per pirmąjį mėn ( ten įdarytas toks laibas pagaliukas), poto trupa jis (šereliai byra, nulūžta) Ir šeip kietas ir nemalonus veidui sad.gif Jį patarė būtent pirkti prie EZ, bet kazkaip nevertas jis tiek ir seip nekoks... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(smitolka @ 2010 11 11, 19:31)
Turiu tokį, tik didenį. Erdesoj pirkau už 40 LT. Labai nepatinka verysad.gif  Visų pirma, mechanizmas įtraukimo sulūžo sad.gif per pirmąjį mėn ( ten įdarytas toks laibas pagaliukas), poto trupa jis (šereliai byra, nulūžta) Ir šeip kietas ir nemalonus veidui sad.gif Jį patarė būtent pirkti prie EZ, bet kazkaip nevertas jis tiek ir seip nekoks... sad.gif

g.gif kad sereliai krenta, sutinku. tiksliau - man jie krito pradzioje, koki menesi. po to nustojo.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2010 11 11, 21:32)
g.gif kad sereliai krenta, sutinku. tiksliau - man jie krito pradzioje, koki menesi. po to nustojo.

Šereliai po truputi nubyra nuo visų,bet tas mechaninis jų suspaudimas ir išskleidimas tą birėjimą padidina.Man šie šepetukai nepatinka tuo,kad šerelių tankis mažesnis,jie minkštesni ir pudros netaip tikslingai paima.Tiesiog man geras paprastas šepetukas yra geriau.Aš savajį pirkau labai labai seniai,ji plaunu su šampūnu ir kondicionierium,jis man puikiai tarnauja jau daug metų,net nebesišiaria plaukeliai,kiek mokėjau nebepamenu,bet žinau,kad kainavo dauk.
Atsakyti
o ar naudojant koki makiazo pagrinda pries tepant egipto zeme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2010 11 14, 19:43)
o ar naudojant koki makiazo pagrinda pries tepant egipto zeme 4u.gif

Kadangi mano oda mišri naudoju dieninį kremą su spalva "Actipur".
Atsakyti