Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

As turejau IKOS egipto zeme,bet ji pasibaige,tai nulekiau i Universiteto vaistine(ten buvau pirkusi pirmaja),o jie turi tik amerikietiska.Kadangi skubiai tos dienos vakarui reikejo pasirudinti,tai pagriebiau ta,kuri buvo.Ir galiu pasakyti,kad esu visai patenkinta amerikietiska EZ,spalva net labiau patinka negu IKOS ir pasidengia tolygiai smile.gif Na,blizguciu turi gal ir daugiau,bet jie matosi tik is labai arti ir taip jau baisiai i akis nekrenta
Atsakyti
QUOTE(betroida @ 2009 12 23, 00:01)
na taip, Ikos, nes Bi-Kor tai nemaciau, kad butu sepeteliai... Ju nedidele kaina... erdesos mazesnis 25Lt, o dar -3% nuolaida yra bet kokiom prekem garbaneje maciau...



Erdesos buna sepeteliai po 17lt 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus mirksiukas.gif
Jau nusipirkau. Nusipirkau Ikos'ą, nors ėjau su ta mintim, kad turbūt Bi-kor pirksiu, bet užtepus skirtumo nelabai matėsi, tačiau labiau linkau į Ikos vaizdą. Bet tas šepetėlis (kur Laisvės al. dovanų duoda) tai nekoks ax.gif Ten man tepė su Ikos šepetėliu (jei neklystu) tai taip gražiai pasidengė, o su šitu tokiais plėmais, ne tolygiai pasidengia, reik po to su pirštais patvarkyt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seyschelle: 23 gruodžio 2009 - 14:56
QUOTE(Seyschelle @ 2009 12 23, 16:55)
Ačiū už atsakymus mirksiukas.gif 
Jau nusipirkau. Nusipirkau Ikos'ą, nors ėjau su ta mintim, kad turbūt Bi-kor pirksiu, bet užtepus skirtumo nelabai matėsi, tačiau labiau linkau į Ikos vaizdą. Bet tas šepetėlis (kur Laisvės al. dovanų duoda) tai nekoks ax.gif  Ten man tepė su Ikos šepetėliu (jei neklystu) tai taip gražiai pasidengė, o su šitu tokiais plėmais, ne tolygiai pasidengia, reik po to su pirštais patvarkyt.  g.gif

Vis dėl to nėra taip blogai, kaip iš pradžių pasirodė rolleyes.gif Aišku, su Ikos'u nepalygint, bet įmanoma išsitepti ir ne plėmais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_audra @ 2009 12 23, 12:21)
As turejau IKOS egipto zeme,bet ji pasibaige,tai nulekiau i Universiteto vaistine(ten buvau pirkusi pirmaja),o jie turi tik amerikietiska.Kadangi skubiai tos dienos vakarui reikejo pasirudinti,tai pagriebiau ta,kuri buvo.Ir galiu pasakyti,kad esu visai patenkinta amerikietiska EZ,spalva net labiau patinka negu IKOS ir pasidengia tolygiai smile.gif Na,blizguciu turi gal ir daugiau,bet jie matosi tik is labai arti ir taip jau baisiai i akis nekrenta

o su kokiu sepeteliu tepei ta amerikietiska EZ ? g.gif nes ash ja taip pat nusipirkau , ir labai nelygei tepasi ji man. gal sepetelyje problemA ? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheDark: 28 gruodžio 2009 - 12:32
sveikutes visos 4u.gif turiu bikor ez virs 3 metu, ji man baiginejasi ir noriu nusipirkti vel. senaja buvau gavusi aplinkiniais keliais per kazkoki grozio salona. yra tos raideles GF ir viska. bet ji labai kvepia lyg sokoladu lyg kuo. o va drauge nusipirko neseniai kaune is medicinines vaistines prie soboro ir jos nekvepia. bukit geros, parasykit ar jusiskes bikor paduoda sokoladu g.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
vakar ikos pudra maciau PANEVEZYJE, Sarmoje kur prie autobusu stoties IKI. kaina 110. bet as noriu BIKOR.
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2009 12 29, 01:12)
bukit geros, parasykit ar jusiskes bikor paduoda sokoladu  g.gif  blush2.gif  4u.gif



Paduoda paduoda lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
planuoju ir as isigyti, dar nesu turejus, tik vat klausimas ar imti ta sepeteli ar koki "sustresni" kitos firmos geriau paziuret g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muncike: 30 gruodžio 2009 - 16:10
QUOTE(Mahada @ 2009 12 29, 02:12)
sveikutes visos  4u.gif  turiu bikor ez virs 3 metu, ji man baiginejasi ir noriu nusipirkti vel. senaja buvau gavusi aplinkiniais keliais per kazkoki grozio salona. yra tos raideles GF ir viska. bet ji labai kvepia lyg sokoladu lyg kuo. o va drauge nusipirko neseniai kaune is medicinines vaistines prie soboro ir jos nekvepia. bukit geros, parasykit ar jusiskes bikor paduoda sokoladu  g.gif  blush2.gif  4u.gif

Nu jau antra pakuote naudoju Bi-kor pudrytes tai jokio panasaus kvapo nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Seyschelle @ 2009 12 23, 12:55)
Ačiū už atsakymus mirksiukas.gif 
Jau nusipirkau. Nusipirkau Ikos'ą, nors ėjau su ta mintim, kad turbūt Bi-kor pirksiu, bet užtepus skirtumo nelabai matėsi, tačiau labiau linkau į Ikos vaizdą. Bet tas šepetėlis (kur Laisvės al. dovanų duoda) tai nekoks ax.gif  Ten man tepė su Ikos šepetėliu (jei neklystu) tai taip gražiai pasidengė, o su šitu tokiais plėmais, ne tolygiai pasidengia, reik po to su pirštais patvarkyt.  g.gif



niu as bevei NIEKADA nenaudoju jokiu pudru, nes mane ziauriai alergizuoja. Dbr pasibandziau bendradarbes skolinta ta pudra... Ikos, man super buvo.
Reik dabar nusipirkt... atgavau valti nevaikscioti visa isbalusi... biggrin.gif

Tik is kur zinoti, ar geras ten sepetelis bus, jeigu dovanu duos? Liasves alejoj, kaune, kaip suprantu duoda sepeti dovanu? o ar tikrai jis netinkamas? tai kur gauti tada tinkama? bigsmile.gif
ir kiek mokejote? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Muncike @ 2009 12 30, 16:49)
planuoju ir as isigyti, dar nesu turejus, tik vat klausimas ar imti ta sepeteli ar koki "sustresni" kitos firmos geriau paziuret g.gif



Man lb geras Erdesos sepetelis uz 17lt 4u.gif
Atsakyti