Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(amber123 @ 2010 08 30, 18:47)
Nu ir kaip? 4u.gif  biggrin.gif


Liuks thumbup.gif Labiausiai patinka, kad oda švelni pasidaro biggrin.gif

Tisa dėl tų raidelių..prieš pirkdama EŽ taip ir nepasižėjau ar jos yra, pardavėja nemokėjo to dangtelio atidaryti, nes niekada nebuvo dariusi, bet patikėjau kad originali, nes pirkau iš vaistinės, be to grižus namo ir aš nesugebėjau to dangtelio atidaryti tai taip dar ir nzn ar yra tos raidytės unsure.gif ir jums taip sunkiai tas dangtelis atsidaro? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Yva**: 03 rugsėjo 2010 - 21:05
na,man asmeniskai ne sunkiai atsidaro.gal uzsidare siek tiek sunkiau. blush2.gif ten ant plastmasinio liezuvelio tokio laikosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 04, 14:01)
na,man asmeniskai ne sunkiai atsidaro.gal uzsidare siek tiek sunkiau. blush2.gif ten ant plastmasinio liezuvelio tokio laikosi. mirksiukas.gif

nesuprantu, ten jį reikia kelti aukštyn, spausti ar ką ten su juo reikia daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(**Yva** @ 2010 09 04, 17:25)
nesuprantu, ten jį reikia kelti aukštyn, spausti ar ką ten su juo reikia daryti?  g.gif


Juoda dangteli kelti aukstyn.
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 04, 16:28)
Juoda dangteli kelti aukstyn.

atidariau, ir kaip ir tikejausi, tos raidytes yra biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, ir as nusipirkasu galu gale tikra, t.y. Bi-Kor Erdesos salone Kaune thumbup.gif , ale kaip fainai, vizaziste pirmiausiai padaze, paaiskino kaip naudoti, kaip elgtis blush2.gif , dar nemokamai lengva akiu makiaza padare, isejau visa apsipatenkinus thumbup.gif Jau kelios dienos naudoju ta EZ - nu super thumbup.gif , oda tokia skaisti, lyg buciau nuo juros gryzus wub.gif
Atsakyti
stai ka radau apie egipto zeme, gal kam bus idomu paskaityt g.gif
PATIKSLINIMAS IR PERSPĖJIMAS:
Maskuojanti pudra EGYPTISCHE ERDE
Gamintojas - BiKor < GUTKNECHT + FREY AG> (Bi & Kor, Šveicarija)
Dėka susirūpinusių skaitytojų pasisekė gauti originalią pudros sudėtį (žr. žemiau) buvome visiškai teisūs dėl konservantų, Prafume (Fregancy), dažiklių ir Silicio Tokios sudėties pudros pavojingumas - 9!
Savo sudėtim tecninės paskirties gaminys, žmogui naudoti netinkamas!
Oficialus gamintojo puslapis: http://www.original-...pressum_ENG.htm lnesuteikia jokios informacijos.
Adresas nenurodomas, tik pašto dėžutė.
Skyriuje "kontaktai" jokios informacijos nėra.
Tai verčia abejoti ar produktas yra gaminamas Šveicarijoje. Greičiausiai tik supakuotas.
http://www.maceuro.c...tknecht Frey Ag
nurodytas adresas: Schipfe 33, Zurich yra tik ofiso.
Gauta originali pudros sudėtis ir mūsų rekomendacijos:
Talc - (talkas, mineralas, savo kristaline sudėtimi panašus į Asbestą, plaučių pažeidimai ) - 3,
Nylon-12 (Neilonas-12, polipolimeras, sintetika, plastikas, naftos produktas) - nenustatyta,
Paraffinum Liquidum - (Parafinas, naftos produktas) -2,
Dimethicone - (yra pilnai metilintų linijinių siloksano polimerų (organinis polimeras) mišinys, silikonas. Didesni kiekiai sukelia šalutinius odos dirginimus, junginiuose su kitomis medžiagomis - toksiškas. Pavojingumas iki 4 jei sąveikauja su Siliciu, kurio būna visose pudrose! Populiariausias kosmetikos priedas dėka silikono suteikiantis staigiai atsiradusį švelnumo pojūtį) - 4,
Polysorbate-20 - (polisorbatas, sintetinis, emulsiklis E432) - 1,C12-15 Alky Benzoate- (benzoinė rūgštis, minkštiklis) - 2
Magnesium Aluminum Silicate - (magnio aliuminio silikatas, mineralas, toksiškas) - 4
Tocopheryl Acetate - (acetatas, toksiškas, mutageninis poveikis) -4,
Butyrospermum Parkii Butter - (afrikietško sviestmedžio sviestas) - 0,
Simmondsia Chinensis Oil (...JoJoba Oil) - skystas vaškas (dažnai pramonėje naudojamas susintetintas iš angliavandenilių (naftos) šiuo atveju 10 pozicijoje, bendrai sudėtyje užima iki 10%, tikėtina, kad natūralus.
Retinyl Palmitate - (Retinilo palmitanas, stiprus antioksidantas, konservantas, susintetintas vitaminas A, toksiškas, biocheminiai ląstelių lygio sutrikimai, Kanadoje UŽDRAUSTAS) - 5,
Ethylhexl Methoxycinnamate - (paslėptas octinoxido pavadinimas, stiprus oksidantas, mėgdžioja estrogenus, sukelia vėžį, Kanadoje UŽDRAUSTAS) - 6,
Methyl Methacrylate Crosspolymer - (metilmetakrilato kopolimero tinklinio withglycol dimetakrilatas) - poveikis nežinomas -0,
Acrylates Copolymer - (Akrilo kopolimeras, rūgštis, IFOCHEMA'os pripažintas kaip pavojingas chem. junginys) - 4
HDI/Trimethylol - 0,
Hexyllactone Crosspolymer - 0,
Parfum - (kvapniosios medžiagos, visada sintetiniai kvapai, pavojingi kancerogenai) - 8,
Magnesium Carbonate - 0,
Phenoxyethanol - (aromatizatorius etilo alkoholio pagrindu) - 4,
Sodium Dehydroacetate -2,
Propylene Glycol - (naftos produktas, propilenglikolis, nepavojingas vidiniam naudojimui, tačiau dirginą oda, gali būti ne mažiau kaip 2% koncetracijos) - 4,
Methylparaben - (naftos produktas, konservantas - toksiškas alergenas) - 4,
Ethylparaben - (naftos produktas, alergenas, enkreninės sistemos pažeidimai) - 5,
Propylparaben - (naftos produktas, toksiškas alergenas, pavojingas reprodukcijai) - 6.
Butylparaben - 6,
Arachis Hypogaea Oil - (rafinuotas žemės riešutų aliejus, bendroje sudėtyje mažiau nei 1%) - 0,
Silica (+/-) - (silicis, pavojingas įkvėpti, sudėtis kaip asbesto, sąveikoje su kitais elementais pavojingumas (šiuo atveju Dimethicone) - 7
Mica - (įvairių cheminių sudėčių silicio mineralai) - 3,
CI 77891 (Titanium Dioxide),CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides) - mineraliniai dažikliai - 5
Bendras pavojingumas - 9 !!! (naudoti kosmetikoje nerekomenduojama, sudėtis kaip techninės paskirties produkto)
Naudodami tokį kosmetikos gaminį rimtai rizikuojate savo sveikata!
Atsakyti
Nu va cia dziaugiates ta Egipto zeme, o man niekaip nesiseka su ja susidraugauti, ir video ir pamokeles kaip ja naudotis nepadeda. Parduodu, bet niekas neperka nezinau, man asmenskai vienas is nevykusiu pirkiniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2010 09 08, 09:59)
Nu va cia dziaugiates ta Egipto zeme, o man niekaip nesiseka su ja susidraugauti, ir video ir pamokeles kaip ja naudotis nepadeda. Parduodu, bet niekas neperka nezinau, man asmenskai vienas is nevykusiu pirkiniu verysad.gif

o gal galetumet mestelti nuorodele apie pamokeles 4u.gif as turiu si gamini,man patinka.bet butu neprosali paziureti ta filmuka ax.gif
beje,o jus esat tikra,kad produktas kokybiskas,nepadirbtas?
Atsakyti
[quote=Laura81r,2010 09 08, 12:22]
o gal galetumet mestelti nuorodele apie pamokeles 4u.gif as turiu si gamini,man patinka.bet butu neprosali paziureti ta filmuka ax.gif
beje,o jus esat tikra,kad produktas kokybiskas,nepadirbtas?
100proc. nes Sarmoje pirkau smile.gif
Atsakyti
[quote=Kvakuska,2010 09 08, 12:33]
[quote=Laura81r,2010 09 08, 12:22]
o gal galetumet mestelti nuorodele apie pamokeles 4u.gif as turiu si gamini,man patinka.bet butu neprosali paziureti ta filmuka ax.gif
beje,o jus esat tikra,kad produktas kokybiskas,nepadirbtas?
100proc. nes Sarmoje pirkau smile.gif
Dabr nebezinau kur ta nuorodele ar sitoje temoje ar kuriuoje
Atsakyti
[quote=Kvakuska,2010 09 08, 10:33]
[quote=Laura81r,2010 09 08, 12:22]
o gal galetumet mestelti nuorodele apie pamokeles 4u.gif as turiu si gamini,man patinka.bet butu neprosali paziureti ta filmuka ax.gif
beje,o jus esat tikra,kad produktas kokybiskas,nepadirbtas?
100proc. nes Sarmoje pirkau smile.gif
[/quote]
del ko klausiu,nes skaitydama sia temuke,daznai pastebiu,kad EZ nepatenkitos lieka dazniausiai tos,kurios nusiperka netikra produkta.bet cia kiekvienam savo.vienam tinka ir patinka,kitam ne. mirksiukas.gif
Atsakyti