Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Cherry_ @ 2010 05 23, 13:36)
smile.gif kaip suprasti ? o kokia ji ?



Bi kor zeme yra presuota.. o Ikos ta pirma ne.. 4u.gif tai reiskia, kad siek tiek minkstesne smile.gif
Atsakyti
O kaip ji pagaminta? smile.gif presuota yra presuota , prispausta smile.gif Ikos tokia, o kad raso aprasyme kad cia kazkokia substancija ti nesmaone kazkokia biggrin.gif ziurek koks aprasymas juokingas :
Šilko proteinų dėka produktas tarsi iš oro nuleista substancija, puri, šilkine
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 05 23, 14:11)
Šilko proteinų dėka produktas tarsi iš oro nuleista substancija, puri, šilkine



lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu jo.. graziai aprasyta.. matai, man sake salono darbuotoja, nes klausiau, kuo skirias Bi kor ir Ikos smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
turiu klausimuka smile.gif as naudoju EZ [Bikor]. mano veidukas gan jautrus, sausas yra su isspletusiais kapiliarais ir dar turiu strazdaneliu, kodel man pasitepus sia pudrike isryskeja labai strazdanikes (kai vien skysta pudra naudoju nesimato ju) ir veliau (po kokiu 4-5 val.) visas veidas ypac zandai ir nosis palieka raudonas doh.gif , toks blizgokas lyg ir. EZ visada tepu ant skystos artdeco pudrike, gal tas sakau nepatika EZ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auks'iukė: 01 birželio 2010 - 17:15

 i 
Forume draudžiami bet kokie skelbimai, siūlymai pirkti/parduoti. Jie yra ir bus trinami, nariams skiriami įspėjimai.
Atsakyti
Sveikos. Turiu toke beda . Nusipirkau uzvakar EZ is soleriumo . Pirkau BIKOR yra tos raideles sone mokejau 110 bet as nesuprantu kodel ji taip sviesiai dazo dazaus apie 10min vistiek labai sviesiai pasidazo ir ji su blizguciais . Jau net nebezn ka daryt dazaus su sepeteliu kuri pirkau anksciau prie EZ pries 3d isploviau ji. Kur anksciau turejau EZ buvo viskas gerai tamsiai pasidazydavo tik kad baiges gal po 2men bet ten man atrodo neorginali buvo. Tiesiog jau nebezinau ka daryti gal kazka blogai darau o tu pinigeliu visgi gaila. Mano ta EZ kazkokia spalvota nu ne viena spalva eina net nezinau kaip paaiskinti ... Nu zodziu gal kazkas kazka turit patart.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 06 01, 18:12)
sveikutes  4u.gif
turiu klausimuka  smile.gif as naudoju EZ [Bikor]. mano veidukas gan jautrus, sausas yra su isspletusiais kapiliarais ir dar turiu strazdaneliu, kodel man pasitepus sia pudrike isryskeja labai strazdanikes (kai vien skysta pudra naudoju nesimato ju) ir veliau (po kokiu 4-5 val.) visas veidas ypac zandai ir nosis palieka raudonas  doh.gif , toks blizgokas lyg ir. EZ visada tepu ant skystos artdeco pudrike, gal tas sakau nepatika EZ  smile.gif


na gal netinka jusu odai 4u.gif
QUOTE(ermitutea @ 2010 06 21, 17:51)
Sveikos. Turiu toke beda . Nusipirkau uzvakar EZ is soleriumo . Pirkau BIKOR yra tos raideles sone mokejau 110 bet as nesuprantu kodel ji taip sviesiai dazo dazaus apie 10min vistiek labai sviesiai pasidazo ir ji su blizguciais . Jau net nebezn ka daryt dazaus su sepeteliu kuri pirkau anksciau prie EZ pries 3d isploviau ji. Kur anksciau turejau EZ buvo viskas gerai tamsiai pasidazydavo tik kad baiges gal po 2men bet ten man atrodo neorginali buvo. Tiesiog jau nebezinau ka daryti gal kazka blogai darau o tu pinigeliu visgi gaila. Mano ta EZ kazkokia spalvota nu ne viena spalva eina net nezinau kaip paaiskinti ... Nu zodziu gal kazkas kazka turit patart.. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

na man pradzioje irgi svelniai dazydavo, gal nusiims pirmutinis sluoksnis ir veliau bus geriau 4u.gif o kad ji nera lygios spalvos tai nieko tokio, pas mane taip pat, su tamsesnemis demelemis
Atsakyti
tikiuos. o jum EZ ir kaip pasidazo toke lyg su blizguciais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ermitutea @ 2010 06 22, 13:17)
tikiuos. o jum EZ ir kaip pasidazo toke lyg su blizguciais? smile.gif

na pries saule matosi blizguciai, bet kadangi as kaip sarka, tai man patinka kad blizga blush2.gif ax.gif
Atsakyti
o as naudoju Ikos, ir esu ja patenkinta smile.gif ant mano veido odos nesimato joks ryzumas.
Atsakyti
QUOTE(Anglis @ 2010 06 27, 23:18)
o as naudoju Ikos, ir esu ja patenkinta  smile.gif  ant mano veido odos nesimato joks ryzumas.

nes sutapo jusu oda su pudra.ne visoms sutampa
Atsakyti
turiu EZ, negaliu pasakyti, kad ji stebuklas toks kaip isgirta buvo, arba bent girdejus buvau, kazkaip atrodo ji stipriai sausina oda, isryskina rauksles, nors rasoma, kad galima, kaip krema naudoti schmoll.gif o kaip sunkiai nusivalo doh.gif oda gali pratrinti, valau su pieneliais ir dar gera prausikli ant galo naudoju, tai nezinau, EZ man tikrai ne stebuklas apart to, kad gali atrodyti, kaip ideges, daugiau jokio stebuklo blush2.gif

dar rasoma, kad galioja 5 metus, tai as turbut ir per 20 metu nesunaudosiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cebule: 30 birželio 2010 - 09:10