Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Prisiskaičiau čia dabar dėl to riebaus veido, kad subėga ir pan. tai jau ir pasimečiau.. pirktis man ją ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 04 13, 19:24)
Prisiskaičiau čia dabar dėl to riebaus veido, kad subėga ir pan. tai jau ir pasimečiau.. pirktis man ją ar ne?  g.gif


na jeigu svarstai pirkti ar ne, nueik i parduotuve ir paprasyk kad pasidazytu, ir pamatysi dienos begyje kaip i vakara su pudra atrodysi..ir be to, nemanau kad tepsi ja tiesiai ant svaraus veido..mano oda misri, bet pries tai pasitepiu geru dieniniu kremu, paskiau pagrindu riebiai odai, ir tik tada egipto zeme, tai rezultatu esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(gozė @ 2010 04 07, 20:32)
cia JAV gamybos, imone vadinasi Colora

o ji kažin tokios pat kokybes kaip bi-kor , ikos g.gif

QUOTE(TuteSun @ 2010 04 12, 16:19)
Tai gal Jūs visą kūną ja tepatės? biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinot
Atsakyti
QUOTE(buruliuke @ 2010 04 12, 20:30)
Tai gal kasdien po kelis kartus tepa ir po daug kad taip greit pabaigia lotuliukas.gif



na aš pavyzdžiui irgi kasdien naudoju kartais net po kelis kartus, bet man Ikos užteko šiek tiek daugiau nei metams o Bi-kor beveik pssantrų naudojau ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lašišos file @ 2010 04 12, 10:49)
O kaip su šia? Pirma kompaktinę tept, o paskui ež? g.gif Nemoku elgtis.. blush2.gif



Pirma tą kita tept ant švaraus veiduko, galima su sausa arba sudrėkinta kempinėle o ant viršaus EŽ. bent jau man taip konsultante aiškino 4u.gif
Atsakyti
o kiek laiko ez galioja?
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2010 04 16, 21:42)
o kiek laiko ez galioja?

Ant bikor nugareles raso kad 18 men nuo atidarymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamyy @ 2010 04 18, 18:06)
Ant bikor nugareles raso kad 18 men nuo atidarymo smile.gif



g.gif biski sakyciau 1.5m mazoka unsure.gif as nespesiu sunaudot doh.gif
Atsakyti
Mano oda misri-kakta riebi ir nosis,bet kad naudojant EZ, ta,kadi ji subegtu ar panasiai,tai dar taip nebuvo,aisku dienos begyje,pataisau makijaza,O visai neseniai nusipirkau CHANEL kremuka,kuris nuima blizgejima,visa diena pasitepus oda matine ir pudryte graziai atrodo,jokio blizgejimo.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 19, 12:06)
g.gif biski sakyciau 1.5m mazoka  unsure.gif as nespesiu sunaudot doh.gif

na taip, as irgi paskaiciavau kad maniskes galiojimas po keliu menesiu baigsis , o pudros galo ne nesimato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamyy @ 2010 04 19, 23:43)
na taip, as irgi paskaiciavau kad maniskes galiojimas po keliu menesiu baigsis , o pudros galo ne nesimato  blush2.gif

jei dažnai plaunate šepetėlį, nelaikote pudros šiltai, ant saulės, taip pat jei nelaikote vonioje kur svyruoja temperatūra ir yra drėgną, tai birus produktas turėtų išsilaikyti ilgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 12, 20:11)
Juk daug EZ firmu yra.. kad Bi kor ar Ikos naudoja pora men tikrai netikiu  schmoll.gif o kitu kiek uztenka nzn  smile.gif
Papildyta:
Kokios firmos jusu EZ?  smile.gif gal visa kuna tepat..netikiu, kad tik tokiam laikui uztenka..  smile.gif



Idos naudoju, tepti tenka ir dekolte ir rankas truputi kai palaidine trumpesnem rankovem.
Man nėra baisiau kai veidas i rudumą, o rankos i baltumą biggrin.gif
Na ir į dieną kelis kartus tenka darytis makiažą, ryte kuomet į darbą einu ir vakare kuomet į pasimatymus biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš esu bandžiusi draugių EŽ, tai mane taip pat paberdavo, bet akivaizdžiai nuo to kieto šepetėlio. Jis toks šiurkštokas ir man parausdavo oda ir grublėta pasidarydavo, bet ne visas veidas, daugiausia žandai apačioj link žandikaulio (gal ten jautresnė oda). Nors šiaip mano oda nėra jautri, esu gana tamsaus gymio, jokių alergijų neturiu. Bet po 5-10 min.praeina ir nieko.. todėl ir spėju, kad tik šepetėlis suerzina ax.gif

P.S. jei kuri nors turite likutį ir jau norite pirkti kitą ar šiaip nusprendėte nebenaudoti - mielai perpirksiu, noriu pasibandyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_On_Top: 20 balandžio 2010 - 17:08