Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Mano oda misri, retkarciais naudoju Bi-kor ez, bet po jos veido blizgejimas dar greiciau islenda, man ji riebina oda, tada pries tai butinai turiu tepti makiazo baze, kad bent siek tiek prailgintu matiskumo laikyma smile.gif bet siaip kaip bronzatas nepakeiciama, spalva labai patinka ir tinka mano odai smile.gif
Turejau ir Ikos, bent man netiko atspalvis, oda ryza gaudavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 01 24, 13:49)
Sveikos mergaites, planuoju ir as isigyti ez bi-kor noreciau, prisiskaiciau geru atsiliepimu apie ja tai gundausi ir as, mano oda misri, ant smakro visad iskyla vienas antras spuogas, zandai pasausoki, kremines pudros nelabai galiu naudot nes iskart atsiranda tokios sausos demeles ,kaip manot ar man tikto ez ?
ir i ka atkreipt demesi pekant,kad nenusipirkti "fuflo" ? kiek skaiciau turi kvepet sokolado siek tiek? raides ane? kauburelis turi but o ne lygi ? ar as klystu?



Siulyciau visu pirma persiskaityt visa tema, tikrai rasit naudingos info pries pirkdama 4u.gif jusu odos tipui manau EZ tikrai tiktu.. bet bet kokiu atveju, kad nebutu sausu demeliu, ja reik pylinguot bent karta ir sav ir drekint 4u.gif db einant i lauka maitint, nes jei drekinsit nusals smile.gif o kitas patarimas butu nuvaziuot i parde kur yra tiek Bi kor tiek Ikos ir isbandyt abi 4u.gif kas liecia orginaluma, tai turi but arba Bi kor arba Ikos, jokios ten amerikietiskos, afrikos ir t.t egipto zemes neorginalios.. ta prasme kitokios, nors kai kuriom tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
o ikos mazame kiekyje buna apvali ar kvadratine? ax.gif
Atsakyti
Man Egipto zeme tai metu atradimas thumbup.gif I darba tepuosi ant kompaktines pudros,savaitgali tik pereinu per veida sepeciu is rytos,kad nevaiksiociau isbalus. LT man jin labai brangi atrode tai niekad nepirkau,o uzsienyje mokejau 18Euru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2010 01 25, 13:47)
Man Egipto zeme tai metu atradimas thumbup.gif  I darba tepuosi ant kompaktines pudros,savaitgali tik pereinu per veida sepeciu is rytos,kad nevaiksiociau isbalus. LT man jin labai brangi atrode tai niekad nepirkau,o uzsienyje mokejau 18Euru mirksiukas.gif

o kokios firmos jus turite?
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 01 25, 10:50)
o kokios firmos jus turite?


Bi-kor
Atsakyti
QUOTE(nefertyte @ 2010 01 25, 00:37)
o ikos mazame kiekyje buna apvali ar kvadratine? ax.gif



Buna mazam kieki, apvalus indukas atrodo g.gif ikos ir uzrasyta ikos 4u.gif
Atsakyti
Turiu bikor egipto zeme, gal zinot koks ju galiojimo laikas? Nes pirkau gal ja pries 3.5 metu, gal net pries 4 metus. Jau mest lauk?
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2010 01 25, 16:54)
Turiu bikor egipto zeme, gal zinot koks ju galiojimo laikas? Nes pirkau gal ja pries 3.5 metu, gal net pries 4 metus. Jau mest lauk?

18 menesiu nuo pradarymo 4u.gif
Atsakyti
Turiu Egipto Zeme is Bikor.Mano oda sviesi Tai atspalvis man pertamsus ir permorkinis,tai naudoju vietoj skaistalu.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 01 25, 19:38)
Turiu Egipto Zeme is Bikor.Mano oda sviesi Tai atspalvis man pertamsus ir permorkinis,tai naudoju vietoj skaistalu.

irgi gerai biggrin.gif as ir su ja pamodeliuoju veiduka mirksiukas.gif bet pabandykite tik truputi uzsideti ir palaukt, tada matysite, kad naturaliai rusvesnis veidukas. Matot sios pudros turi savybe, kad po keliu sekundziu po uzdejimo paryskeja atspalvis, tai reikia ismokti su ja dazytis ir nepadauginti 4u.gif
Atsakyti
noriu paklaust, o galima veida kai kur pateplioti maskuojančiu pieštuku, tokiu pusiau rudu pusiau žaliu iš oriflame, o tada EŽ?
Atsakyti