Įkraunama...
Įkraunama...

Antuano dieta

user posted image

Savaitinė dieta, apskaičiuota vienam kursui per metus. Tris kartus per dieną vartojama tik vienas produktas. Kiekis priklauso nuo jūsų apetito.

Draudžiama: Bet kokie papildomi produktai, kava, druska.

Pirmadienis - daržovės (bet kokios)

Antradienis - kiaušiniai (vištos)

Trečiadienis - virta mėsa (pagal jūsų skonį)

Ketvirtadienis - pieno produktas (pasirinktinai vienas)

Penktadienis - žuvis (mėgstamiausia)

Šeštadienis - vaisiai (mėgstamiausi)

Sekmadienis - bet koks maistas, svarbiausia - nekaloringas.

Po kurso įsitikinsite, kad "Antuanas" buvo teisus...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2009 12 10, 18:31)
pasakyk, kas ta neigiamo kaloringumo daržovė, negirdėta man  g.gif

tokia, kuriai suvirškinti reikia daugiau energijos organizmui nei turi ji pati mirksiukas.gif
Atsakyti
jamu sita dieta bigsmile.gif tik labai gaila del kavos verysad.gif o produktu kiekis neribojamas?
Atsakyti
rašo,kad ne.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o kodel renkates tik vena pomidora nes as bent kiek suprantu rai nesvarbu kokias darzoves ir kad ivairias galima ar as cia ne taip suprantu g.gif
Atsakyti
Taigi yra parašyta, kad vienos rūšies mirksiukas.gif O valgysiu tai ne vieną, nusipirkau 12 jų biggrin.gif Nesiruošiu badauti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbyte19 @ 2009 12 15, 15:06)
Labutis merginos  smile.gif  , na ka as nuo siandienos pradedu, bandysiu bent trupuciuka numesti pries tas sventes, juo labiau, kad lekisu pas mam i uzsieni, tai reikia pasimandravot pries visus, kad numeciau bent keleta kilogramiuku  biggrin.gif  blush2.gif  ax.gif  lotuliukas.gif ... beto man si dietike labai patiko, nes kai visa dienos dali prasedziu darbuke tai ir valgyt nesinori, o kai grizti namucio, jau uzuodi kokius kvapus, tai puoli siausti viska ka matai  doh.gif  , o tada ir gailiesi... O jei dar kokia padruske atlekia arbacikes atsigert ir papliurpt su kokiais ledais ar sausainiukais , tai isvis ne kas  doh.gif ... Tik iskilo man cia toks klausimukas, AIZE rase, kad jokios kavytes negalima ir druskos, o kaip su arbatyte? nes darbuke tai ja gurksnoju, kaip reikiant  ax.gif

Siaip arbatyte galima ,man atrodo, visose dietose vartoti, o jei dar zolyciu kokiu ,tai isvis.. smile.gif
Sekmes saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Uhhh, mergytes, nju ka as jum galiu pasakyti, siandien trecia dienyte, bet kiliuku dveju ir nebeturiu smile.gif nors sia viena diena ir raugintu kopusciuku sriubytes sukirtau bliuduka, nes labai jau uzsimaniau, taip skaniai kvepejo smile.gif ax.gif blush2.gif , bet uztat, krenta svoriukas thumbup.gif ... liiuuuuukkkksssss thumbup.gif nju dar liko keletas dienyciu, jei spardysiu kilus per tas dienytes kaip dabar, tai bus man pats tas, busiu grazi pries sventes thumbup.gif lotuliukas.gif , tik reik ka per sventes dvigubai negriztu g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aptikau "savo" dieta biggrin.gif Jos laikiausi gal nuo 16 metu, pora kart per metus. Jos laikytis paprasta, nes kiekviena diena vis kitas produktas ir labai efektyvu (as numesdavau 4-5 kg). Va del tos priezasties jau kelinti metai jos nebesilaikau. Nes kas labai efektyvu, tas greitai ir grista.
Nors ir kaip sveikai maitindavausi, sportuodavau, kokie 2 kg vistiek grizdavo.
Na mano asmenine nuomone ir asmenine patirtimi, si dieta tinka greito efekto salininkems. O tos, kurios nori svori mesti sveikai, letai, bet uztikrintai, siulyciau pasieiskot ko nors geresnio smile.gif
Atsakyti
o man tai iskilo klausimu g.gif
darzoves-kokios? zalios? virtos,troskintos??kiausiniai,velgi kokius naudot?zalius gert?virti ?
neaisku g.gif
Atsakyti
O kokia nepopuliari si dieta sprendziant is SM.O man ji visai pasirode patraukli(gal taip ir nebesakysiu po keletos dienu biggrin.gif ) Zodziu pradedu jos laikytis ir tikiuosi kokius 3-4 kg pamesti.Siandien-agurkeliai ir mineralinis.Jei kuri sumastytu prisijungti,butu malonu 4u.gif
Atsakyti
Na gerai,pasilaikysiu pati sau kompanija. doh.gif Ir aprasysiu kiekviena diena,gal veliau kas susigundys 4u.gif
1-diena Agurkai ir mineralinis,itariu,kad buvo sunkiausia,biskuti skaudejo galva,i vakara silpnoka,nes visa diena buvo aktyvi gana.Vakare jau svajojau apie rytojaus kiausinius.... ai,dar del kavos ,na minusas kofemanems,tai dabar pakeiciu zalia arbata.Bet kai atsiguliau vakare buvo geras jausmas,kad pagaliau nepasidaviau clap.gif
-800gr.
Atsakyti